ревност
Ревнувам много и от всички. Не искам никои да говори с гаджето ми или пък да я зяпа. Не искам да ходи някъде сама или пък да излиза с приятелки. Не искам да си пише с други хора освен мен или пък да говори по телефона. Ревнувам и от жени и от мъже. Жени защото крадат от времето и което може да прекара с мен, а мъже се досещате. Хем знам, че това е много гадно което искам, но се побърквам. Все си мисля, че ще ме зареже. Като някаква мания ми е. Някакъв способ да притъпя ревността, че туку виш ми е била шута.
Ми нямам и доверие, защото е супер общителна пък ми е ясно, че тя само си говори, ама онзи си иска друго.
Между другото за първи път ми се случва да ревнувам толкова. Чувството е отврат.

Коментари

1.   На колко си? Ако нямаш повод е безсмислено.

2.   Или прояви воля и си потискай истеричната ревност или ще си останеш без гадже. Ако я караш така, ще те зареже. Страшно досадно и неприятно е някой да ти се лепка непрекъснато и да те ограничава. Без доверие и уважение връзка няма.

3.   Автор :На 22 съм .Реално няма повод ,но ми е тъпо когато я заглеждат или пък директно я свалят пък тя да им се усмихва .Ми и скандали съм вдигал .Знам ,че нещо аз съм забъркан ,но и тя е някак супер френдли с всички .Има много приятели в това число и мъже ,но съм и забранил да си пише и излиза с тях .Тя се киселее ми нормално .

4.   Реално всеки се заглеждат или му допада някой, не можем да избягам от това. Но след като е с теб, не бъди идиот и не се издава, че ревнува, колкото е повече на кайшка, толкова ще иска да се освободи. Ако някой иска да ти изневери ще го направи. Не бих търпяла, ти я приемаш като твоя вещ.

5.   Авторе стягай ѝ каиша, че ще я опраскат иначе. Без повод жена не се пуска на улицата.

6.   Авторе, никой не ти е длъжен за нищо и не можеш да забраняваш нищо на никого, освен на себе си. Като те е страх, защото ревността е преди всичко страх от конкуренция, недоверие и комплекс за малоценност, стой си сам. Или си намери някоя намусена, без приятели, но ти няма да понесеш някоя лепка.

7.   Н 3, авторче - "Има много приятели в това число и мъже ,но съм и забранил да си пише и излиза с тях"
Вярно ли си мислиш, че можеш да забраняваш каквото и да е?!
А после се чудите защо някой помощник "запълва празнини" еми... ще ти пати главата и заслужено.