Надомна работа?
Здравейте, момиче на 16 съм и търся някаква надомна работа с която да изкарвам някакви пари с които да мога да си взимам нещата които искам без да взимам от родителите си. Моля ако някой знае някаква такава работа да сподели.

Коментари

1.   Има поне 100тици начини да изкарваш пари но като заначало неочаквай на месец някакви сериозни печалби.Давам ти пример намери си доставчик на стока на едро като заначало,например човек който може да ти продава продукт който да го пуснеш на пазара и да може да го продадеш.Например парфюми или козметика.Има много стока която се вкарва на едро и търсят посредник като теб например който да им продава стоката като например купуваш продукт за 10лв а пазарната му цена е например от 19.99лв до 50.00лв ти можеш да го пуснеш на 17.99лв например и те спестяват 2лв като го купят от теб.Повечето хора се лъжат на това както и в хранителните вериги пускат 20ст по евтин салам напримерно и всеки налита на промоцията а има и момент като в повечето случай реално не е на промоция но заради самата дума ИЗГОДНО или 20% по евтино или отстъпка,хората се лъжат по тези думи такаче си намери доставчик и една хубава реклама а ти си идеална за правене на прави на твоята възраст защото си тепърва ученичка.Около теб има много ученици и помисли просто от какво имат нужда едно момче на твоята възраст или момиче и да може разбира се да си го позволи и после го намери на едро дори не е нужно стоката да я имаш и в наличност такаче помисли хубаво варянти има вече много все пак сме 21век.Успех

2.   Раздаване на флаери. Гледане на деца.

3.   Мисля, че в Макдиналдс взимат работещи на твоята възраст. Е, не е надомна, но ще имаш нови приятели.

4.   Номер 2 : Как 16 годишно момиче ще гледа деца...?

5.   Търси в jobs.bg обяви за работа за дистанционни позиции. Има подхощи обяви за теб за кол центровете - на български и чужди езици.
Ж33