Тества ли ме или..?
Здравейте.

Пише мъж в търсене на щастието.

Излизам с жена, която вече е наясно с чувствата ми и за щастие са взаимни (поне така твърди) но от разговорите ни до сега разбирам, че и е трудно да ме приеме все още като нейн партньор, понеже е приключила съвсем скоро връзка.

Виждаме се почти всяка седмица предимно вечер, но винаги аз съм инициатора. Странно е, че понякога приема веднага, а понякога до последно се уговаряме нещо, но изведнъж се случва нещо и първоначалите планове отпадат. По-странното, е че не ми е отказвала директно (например: не искам, не мога, нямам желание и т.н.) , а просто ме държи в неведение до последно и 1 час преди срещата ни сервира по нещо като извинение, а аз глупакът пътувам 100 км и идвам на крака, за да я видя. Чакал съм я понякога с часове, а накрая получавам съобщение "Късно е вече, прибери се".

Понякога на въпрос "ще се видим ли" не получавам нито положителен, нито отрицателен отговор - просто мълчание, което ме измъчва.

Това тест ли е някакъв или? Подозирам, че не е наясно с чувствата си към мен и към бившия ѝ, предполагам че ѝ е хаос.

Иначе жената си е интелигентна, добре облечена и поддържана, но това ѝ поведение понякога ме побърква.

Какво е вашето мнение относно ситуацията, в която се намирам? Тая надежди, че ще се получат нещата, но с тия действия от нейна страна, се сривам и после 1 ден в главата ми е пълна каша.

Бъркам ли някъде? Прекалено много ли искам от нея?

Коментари

1.   Тества те да види още колко може да й паднеш в краката.Ако те искаше наистина силно сама щеше да те кани да се видите.Не се занимавай повече с нея, ако реши тя сама ще те потърси, но най-вероятно ще е за внимание, така че давай към следващата.

2.   Чакал си часове?Пътувал си 100 км. за да я видиш?Човек ти сериозно ли или ни гъбаркаш тук нещо?

3.   Има друг,сега избира кой от двмата 100 процента ти казвам.

4.   Ми не, просто се опитва да се отърве от теб.

5.   Бил съм така и съм пътувал малко повече от 100 километра . Накрая ми писна и директно и казах - Ако искаш да се видим ела ти
Две седмици мълчание и накрая дойде , обаче разбра , че няма да и пусна аванта . Ако иска да е с мен ще ме уважава , ако не иска , ще си намери друго пуделче ....а аз жена с която ще се уважаваме взаимно . Хич да не ти пука . Такива мацки , чакат принца на белия кон и накрая като минат една възраст вземат само коня .........

6.   Иска покорния роб още да целува краката на Цезар.

Чингис Хан

7.   Бягай с 200 от такава пич. За една използвана путка заслужава ли си да се молиш, да пътуваш по 100 км, а тя да се прави на принцеса. Мотаете яко, най-вероятно има други ебачи на фронта, които вече я оправят или тепърва ше почнат. Ти си само за валидация и вдигане на самочувствието.
Имал съм отношения много отдавна с такива. Ще си изтровиш нервите. Особено реплики в последния момент - прибирай се.
Тегли една майна и бягай с 200 батко, повярвай ми.

8.   По всяка вероятност е или проститутка, или върти няколко мъже.

Третият вариант е най-малко вероятен - да е тъпо парче, което не знае, какво иска. Почти нулев шанс, както я описваш.

9.   Разиграва те като маймуна (с извинение). Още като се е запознала с тебе вече те е категоризирала, наясно е дали е влюбена и ще иска връзка или си само френдче за компания за излизане, кафета, лаф и убиване на времето. Един вид да я развличаш докато е сама и да не си губи самочувствието на харесвана и желана. Когато я попиташ сериозно, винаги ще мига жално и ще ти реди колко е наранена, обезверена и не е готова за отношения с теб. Попрочети малко подобни теми тук, ако не си го правил и ще видиш, че схемата е вечно една и съща.

10.   Има друг. По-важен. Ти си й резерва. Само за в краен случай. Преустанови контакт. Ако не сме прави - ще те потърси и намери. Тогава поставяш условие да си изясните отношенията и съответни правила. Ако не те потърси своевременно - нищо добро не очаквай от връзката по-нататък.

11.   Възможно е и да е в депресия, но ако знае, че наистина пътуваш по 100 км, за да я видиш, най-малкото е липса на всякаква мисъл за околните, вид егоизъм и себичност или по-лошо - некоректност.

13.   Човек, приключил наскоро връзка, не е готов да се впусне скоро в нова.
Отдръпни се за известно време и изчакай тя да те потърси. Ако го направи, ще решиш как да продължите, ако не го направи, почерпи се с приятели и забрави за нея. В никакъв случай не я търси и не инициирай нищо. Как така ще пътуваш 100 км, а тя няма да си направи труда да излезе да те види? Да не е Лайза Минели както се казва в култовия филм "Оркестър без име"?
Ж.

14.   БЪРКАШ и то много, че продължаваш да й обръщаш внимание. Абе пич ти нямаш ли самоуважение? Как може да се оставиш на една жена да те върти като пумпал. Тя ако е интелигентна няма да се държи по подобен начин. А ти наистина си Глупав.

15.   Ако тя имаше сериозен интерес, нямаше да те разиграва така. Просто си заслепен, но отстрани се вижда съвсем ясно, че тази си играе с теб.

16.   Универсалното правило е такова - щом си стигнал до това да пишеш тема в сподели.нет за връзката си, значи нямаш връзка.

А и очевидно те разиграва. Ако искаше нещо сериозно, нямаше да те държи в неведение - подобна тактика се среща и у двата пола. Продължавай напред и не се занимавай с тази.

17.   "Подозирам, че не е наясно с чувствата си към мен и към бившия ѝ, предполагам че ѝ е хаос."
хахаха ти сериозно ли? жената има 0 интерес към теб.

18.   Според мен жената просто не Ви уважава. В този случай няма чак толкова голямо значение дали отказва срещата в последния момент заради друг мъж, който се е появил (въпреки че звучи доста правдоподобно) или просто ейтака си решава, че не иска. Фактите говорят сами за себе си - щом само Вие инициирате виждане, значи тя няма реален интерес към Вас; щом Ви разкарва напразно, значи не Ви уважава изобщо като човек и мъж. Ако пък е толкова счупена заради бившия си, защо трябва да прави Вашия живот черен? Нека да си оправи кашата в главата и тогава да се предлага на мъже.
Ако продължавате да й обръщате внимание, тя ще продължава да се възползва от Вас и да се държи така. Според мен просто я оставете и си намерете свястна жена. Възможно след време да й долипсва Вашето внимание и да Ви потърси. Жените обичат да получават внимание. Аз лично, в такава ситуация бих затворила вратата веднъж и завинаги. Един човек, който не показва уважение към другия, не заслужава неговото внимание (в какъвто и да е аспект.)