Как да постъпя?
Здравейте! Реших да напиша и своята история,след като прочетох вашите.
Имам връзка с един мъж. При мен това беше любов от пръв поглед. Още когато го видях загубих ума и дума. На много от Вас ще се стори смешно това, разбираемо е. Правех всичко за него, компромисите бяха 95% от моя страна. Той имаше определен начин на живот и казваше как не би се променил. Има си и доста пороци. Пие бира 95% от времето си, пие и твърд алкохол, когато не е на работа или когато е отпуска- (почти всеки ден пие, когато е отпуска). Винаги излизаме с приятелите му, рядко оставаме сами, само когато заспиваме, разбира се. Когато се караме той винаги успява да ме изкара мен виновна, че дори сама да поискам да се извиня,без дори да имам вина.. Преди месец видях, че си беше писал с някакво момиче- изкара ме мен виновна, че съм гледала в телелфона му и поиска време..време, за да приеме това мое "предателство" Не се бяхме чували към 3 седмици, преди една седмица ми звънна и ми каза, че имал много проблеми , не бил добре и ме попита да се видим. Аз отидох,защото все още толкова много исках да бъда с него. Поговорихме, имаше смърт в семейството му, беше тъжен, плачеше, а аз бях до него отново. Говореше ми как мислил за мен всеки ден, какъв късметлия бил с жена като мен, но не могъл все още да забрави какво съм направила. На сутринта си тръгнах и ми каза 'Тези дни не знам как ще мога да ти обърна внимание, (заради приятеля му, който си дошъл от чужбина) надявам се да не прозвучи грубо. Ние ще пием, знаеш-отпуска съм.
Оттогава не сме се чували.. вече не знам има ли смисъл от тази връзка, той мисля, че е повече от явно, че не може да бъде сериозен към мен, но пък държи аз да бъда сериоана. Знае какво изпитвам към него и въпреки това се възползва от любовта ми.....

Въпросът ми е дали да го изакам малко, тъй като сега е в труден момент или той просто ме използва?

Коментари

2.   За мен тоя не е мъж,а путьо.За теб не знам.....

3.   Писала си няколко пъти вече. Връзка с 95 % компромис само от едната страна НЕ става. Няма вариант. Този е паразит: като му е зле и самотно звъни, иначе си аут. Че и пасивно-агресивен, все друг му е срал в гащите. Без грам съжаление: махай го на секундата и никакво вдигане на телефона, колкото и да се моли.

4.   Типичният кръшкач, на който му е нужна влюбена жена, за да му вдига акциите. Предполагам, че е на възраст под 30 или малко над. За мен не е сериозен, ако един мъж е влюбенбв една жена, прекарва отпуските си с нея, а не с приятелите си., с които да забива еднодневки.
Не се трогвай от това, че плачел за смъртта на близък, виждала съм много мъже да плачат по такива поводи, също да плачат за умрялата си котка и куче. Видях обаче и мъжът ми как плаче за мен, когато си стегнах куфара преди сватбата и казах, че се изнасям, защото майка му беше решила, че сватбата трябвало да се премести след 3 месеца, нищо че вече бяхме раздали половината покани.и като видя, е ме губи набързо постави чудовището на мястото.
Имах и подобен случай като твоя, но бързо го зарязах, после дълго ме гони. Не си заслужава да си късаш нервите с такъв човек и да се чудиш, къде е как е, мисли ли за теб.Всеки път когато остане на сухо, ще се сеща, че им сигурен пристан и ще ти се обажда, ще ти вменява вина за нещо, за което всъщност трябва да се извини.
Гледай делата, не слушай само думите.

5.   отказах алкохола и цигарите преди година.
Сега съм се мотивирал да направя тяло. Инструктор ми подготви целия режим.
Ако трябва и ще взема и някаква по-лъскава кола за 20ина хиляди.

Ума ми не го побира как жени избират такива келеши, а такива като мен са сами. Образован, инженер с няколко хиляди заплата. Над 4.
:(
Нямам обяснение къде се бърка ш.баната работа

6.   Изакай го.

7.   Прочети историята си все едно се отнася за друг. Е, няма ли да ти се прииска да шамаросаш жената, че да се освести, а мъжът-да го заплюеш и напсуваш?
На този си му играчката, ти си мислиш велики работи и страстни любовни истории.

8.   Разкарай го веднага как го търпиш? !

9.   До 5 от 4
Келешите са по-нахални, затова по-затворените жени попадат на тях. Спокойно, няма да останеш сам. От 20 години съм заедно с моя инженер, а моята най-добра приятелка с нейния.

10.   Към 5, като си вземеш по- лъскава кола какво ще се промени?
Важно е как се отнасяш към една жена, не колко пари получаваш..

11.   Пийни едно и ти и даже почерпи, че си се отървала навреме.