Влюбвам се в неподходящ.
Започвам да се влюбвам в човек, който е постоянен клиент. Неизбежно е виждането през 2 дни и имаме 15г разлика. Не е проблем възрастта, но проблемът е в мен че нямам право на такива глупости.. Мисля че не съм толкова глупава все пак и си знам МЯСТОТО И НЕ Е ТОЛКОВА СЕРИОЗНО.. Странно
е че мога да се поддам на такава история.. но няма да се поддам повече..

Коментари

1.   Влюбваш се ама друг път. За истинска любов се изискват доста дълбоки отношения. Чисто и просто си се увлякла и те привлича господина сексуално, това е. Като започнеш да осъзнаваш този факт и че не е задължително да си лягаш с всеки който ти е симпатичен, ще си решиш проблема.

2.   Ами.. спри да се влюбваш. Животните не могат да контролират емоциите си. Хората би трябвало да могат.

3.   Номер 2, това животно жената трябва да се "влюбва" иначе да сме измрели като вид досега.

4.   Номер 1, проблемът е решен.. Не е за мен по характер. Обаче лошото е как да преодолея да не гледам външния вид на мъжа? Точно това ме привлече у него.. Моля за съвети. Харесва ми според мен е красив за мъж.. и то не че няма други но.. забравям го.. дано не идва през ден повече... Не съм такава.. Даже ми е неудобно...

5.   От №1 до авторката/№4. Щом осъзнаваш че е външния вид, което те привлича това е добро начало. Сега остава емоционално да вденеш че не е нужно да си лягаш с всеки красив.

Има различни методи за преодоляване, ако пък ще пробвай да мастурбираш с мисълта за него. Или пък си намери някой мъжки модел от интернет и се прехласвай по него. Клин клин избива както се казва.

6.   Не, всъщност не е външния вид само.. Харесва ми как се държи и говори. Не съм такава да сменям приятели. И също имам си приятел и той прилича на него но е в чужбина от 1година и го обичам.. Много странно... Аз не се поддавам на нищо. И той сигурно има жена.. Самото държане и отношение понякога много ми харесва, но реално по-добре да не се държи така добре понякога.. Аз мълча и никакви намеци не правя Студена съм много.. Просто не разбирам себе си.. Защото не мога да си обясня как може да съм толкова глупава да мисля дори за това.. НЯМА ДА мисля повече.. Той просто се държи така с хората.. Трябва да си наложа правила.. Не може да правя повече глупости. Изобщо не става въпрос за правене на нещо (любов )ей така с който и да е номер 1..

7.   Окей, явно е че виждаш прекалено много неща в човек който дори не познаваш. Не зная дали чессто ти се случва да се прехласваш по непознати, но това не е добре за теб реално погледнато. Още повече че имаш приятел.

Щом не разбираш сама себе си, може би е добре да се посъветваш с психолог или терапевт, за да се разбере откъде идват тези мисли и чувства. Иначе само с потискане не мисля че ще успееш да преодолееш в дългосрочен план нещата. Успех.

от №1.

8.   Не съм се прихласвала по непознати досега. Всичко е наред вече. Изясниха се нещата.

9.   Номер 5, това как го измисли с красавците? Българските мъже са доста посредствени дори грозновати като външност. Красавците са изключителна рядкост. Ако една жена си хареса красавец, а и той нея, по-добре да действа.