Глупава, наивна или отвратителна съм... в търсене на щастието мачкам
Ами.. здравейте хора от един кръстопът. Тя историята е много дълга.. ама на кратко...

Бях с някой 9 години и се разделихме, аз така реших. Никога не му бях приоритет, бяхме повече съквартиранти от колкото двойка. Правеше всичко за всички а аз последна дупка на кавала. Изневерих му, казах му, разбра ме, че заради липсата на внимание и тн. и тн. И все пак накрая след хиляди шансове реших че времето ни заедно приключи. Срещнах друг много бързо, даже малко преди да сложа край, англичанин. В Англия живея.
Този мъж е дар, никога в живота си не съм се чувствала толкова оценена, важна за някой, забеляза всичко, помни какво харесвам, носи ме на ръце буквално, изключителен джентълмен и тн и тн. Преместихме се да живеем заедно, от 5 месеца сме заедно и от толкова разделени с бившия. Но....
Въпросният джентълмен има здравословно състояние, пристъпи подобни на епилепсия..
И ето ме мен сега уплашена, стресирана, без път.

Получава ги при релалсиране сшед много натрупан стрес и емоции. Знаех за това отначалото, първия път като се случи се уплаших много, беше серия от 4, 5 пристъпа. Остава в съзнание но е неконтактен и за около 2 мин не знае какво прави, общо взето си дъвче езика, гшеда в една точка, ръката му се схваща и това е. Не припада не се гърчи. Един от пристъпите при първия път беше в колата, дръпнах ръчната едва не катастрофорахме... Беше си в тях след това а аз чай от юента, валериан, краката в топла вода, брашно хвърлях и каквото се сетите за да се справя със стреса. Мислих много, изчетох целия интетнет и си казах не е толкова страшно, ще се справя, всеки заслужава обич..

Преместихме се, очакваше ни пътуване до България, среща с наще.. 2 дни преди полета - пристъп... Цяла нощ безсънна, осъзнах че сме само аз и той в къщи, цялата треперех, мислех че няма да можем да отидем в България.. е отидохме, не си изкарах добре от стрес и постоянно притеснение нещо да не му стане, от постоянен превод английски - български, нр си починах. Нашиъе се тревожат за мен, зная за неговото състояние, казаха ми да приключа, чадт от мен знае че така е най добре за мен. Част от мен не може да го пусне и не от съжаление, но не и от обич може би, отношението му към мен като жена, страста, уважението, тази магична връзка помежду ни.. много съм объркана. Бившия ме иска обратно, а аз незнам. Не искам да ми е спасителен пояс, имам ли чувства не знам.

Има много подробности в историята но не виждам какво пиша от сълзите. Просто мошя за съврт, посочете ми нещата които не виждам и не осъзнсвам, защото си сменям мнението през 5 мин, с този ли с бившия ли, самонанивам се и в двете посоки, нещо пропускам и незнам какво. Бившия много иска да започнем на чисто, след всичко.. помоощ

Коментари

2.   Две неща.

Не познаваш британската култура.
Не знаеш какво искаш.

И моля те, докато не решиш, не съсипвай повече животи!

Нужно е да работиш над себе си, много! Първо имай какво да дадеш, после идват очакванията! След като знаеш какво точно можеш да дадеш, знаеш колко струваш и какво да си търсиш на близка до твоята стойност.
Трябва ти време на саме, дълго време, да загориш яко, да ти липсват ласки и внимание, и връз всичко това да усетиш някаква ОЩЕ по-голяма липса, тогава вече знаеш и какво търсиш.

трябваше да те препсувам... защо ли изобщо ти отговорих. ненавиждам момиченца като теб

4.   Миличка НЕ ТЕ СЪВЕТВАМ да се връщаш при бившия си! Там нещата са отминали а и ако толкова много си го обичала, е нямало да го замениш с друг или да изневериш. Той може би те иска СЕГА само защото си с някой друг- егоистични причини!

Твоето момче ако много те обича и те е правил щастлива- НЕ ГО ОСТАВЯЙ! Най- красивото е да бъдеш до някого, когато са най- лошите му дни. ВСИЧКО ЛОШО МОЖЕ ДА СТАНЕ КРАСИВО! Аз моя партньор и САКАТ бих го обичала защото е направил много за мен и го ценя дори да няма уши или очи да припада КАКВОТО И ДА Е!
Този живот го живеем за да сме полезни на някого! Не всичко е перфектно но ако те обича си ударила джакпота! Аз на твое място бих прегърнала приятеля ми и бих останала до него през ВСИЧКО! Припадъци не биха ме притеснявали! Но за теб може да е страшно.

Така че имаш правото да направиш каквото решиш!

Това е моят съвет! Не знам подробностите и ти реши какво да правиш!