"Не ме обича", но не спира да ме търси
Здравейте! Момиче на почти 18 години съм. Става въпрос за първата ми любов... Бях на 13, когато се запознахме и когато станахме гаджета, знаете как е. Влюбих се за пръв път, за пръв път усетих какво е да имаш пеперуди в стомаха, беше много хубаво, както и да е... Първият ми път също е с него. Мина известно време и се разделихме. Тук вече започва интересната част. Търсеше ме само, за да спи с мен. Знам, че не е нищо нечувано или рядко срещано, но дори и да си има приятелка той отново търси мен. Винаги търси мен. Обяснявал ми е как просто не намирал като мен и всякакви подобни думички, с които да ми привлече вниманието, за да може в крайна сметка да се видим и да стане това, което става винаги. В моята глава просто се върти един въпрос- Защо не спира да търси мен? Учихме в едно училище, но впоследствие се преместих в друг град на около 150км от този, в който е той. Трябва да добавя също, че аз наистина много го обичах. Винаги се връщах при него въпреки, че знаех, че не заслужава. Знаех, че аз ще страдам. Така и стана. Преживях го много трудно, незнайно защо.. даже още се чудя дали съм го преживяла. До ден днешен не ми е дал ясна причина за раздялата ни. Имаше един вариант, който се въртеше в главата ми, а именно че е защото е мюсюлманин и мисля, че знаете при тях, че е малко по-различно.. Разделихме се малко след като родителите му разбраха, но няма значение.. Измъчва ме въпроса защо не спира да се връща при мен дори с оправданието, че иска само да спи с мен (никога не ми го е казвал директно). Смисъл това са почти 5 години. Имали сме много скандали, заплашвания, много ядове и сълзи.. Казвала съм му много пъти, че го мразя и той също на мен. В момента също има приятелка и вчера ме видя за пръв път от известно време и същия ден по-късно ми писа, че иска да говорим на 4 очи (аз отново си мисля, че 100% не иска да си говорим, ако разбирате за какво говоря). Просто много ме измъчва тази мисъл, постоянно се чудя.. Възможно ли е да изпитва нещо към мен, а просто наистина проблема да е друг? Дали също не се обвързва с това, че аз също съм първата негова любов и първото момиче, с което си е легнал? Не знам, просто ми е адски любопитно и искам да си отговоря на въпроса каква е причината той да не спира да ме търси? Всички знаем, че не е трудно да си намериш някой, с когото да правиш секс особено в днешните времена, това ме навежда до мисълта да си мисля, че не може до такава степен да е просто заради секса.. Една моя близка приятелка пък каза, че е възможно да има обсесивно психично разстройство.. през всичко сме минали :D Много ще се радвам ако ми помогнете с мнение или съвет! :)

Коментари

1.   Блокирай го по всички мрежи и телефони, а след това го забрави. Има си приятелка, а теб те използва само за секс, за какво ти е?

2.   За жените е лесно да си намерите с кой да правите секс в наши дни, но за мъжете продължава да не е така. Затова те и преследва - за да има резерва най-малкото. Може би си другите му приятелки не са толкова добри в леглото.

В крайна сметка едва ли има чувства към теб. За много мъже е лесно да правят секс без да намесват романтични чувства. А пък на други им доставя удоволствие жената да прави всичко за тях, като по този начин си чешат егото. Докато в официалната връзка той трябва да обръща внимание на приятелката си, а между вас ти си тази която му ходи по свирката.

3.   Търси те, защото си му сигурна.
Всеки мъж иска да си има "резервна жена".

Мъж.

5.   Просто му се прави секс с теб, това е и най-доброто, което можеш да направиш и което ще те накара да се чувстваш по-добре, е наистина да го разкараш от живота си по възможно най-бързия начин! Щом има половинка, значи трябва да е с нея! А за теб, мило и прекрасно момиче, има тоооолкова много време в този живот, докато намериш човека за теб! Надявам се да съм успяла да ти бъда полезна! Лек ден!

6.   Пълен психопат. Какво му обръщаш внимание? ! Пет години някакъв си от 150 км ще те тормози и ти се занимаваш с него.
Че и неверен на всичкого отгоре. Блокирай го и толкова.

7.   Номер 2, по твоята логика жените но трябвало да го правят с жени, щом за жените било лесно да си намерят секс партньор, а за мъжете -не.
Истината е, че лесно си намират любовница женкарите, които се пробват на много места и не им пука за отказите, които получават, а тези, които си лягат с бившите, го правят, защото им харесва секса с тях, има тръпка, връзката не е била изчерпана на сексуално ниво и човекът отсреща е приемлив като физика. Връзките с бившите винаги са вид отдушник и за двете страни. Обикновено такива връзки поддържат женкарите с гадже, което намират за привлекателно.

8.   Човекът ти е казал, че иска само секс. Поне е честен. Защо отказваш да му повярваш? Когато един мъж иска сериозни отношения с една жена, той го казва и доказва. Повярвай ми. За теб е най-добре окончателно да изтриеш този човек от живота си.
Ж

9.   Е, ясно е- приятелката му не е достатъчна. Той иска да спи с няколко жени. Полигамен е. Тоест не е верен на една жена. Много мъже са такива. И ти си му сигурна, лесна, безплатна. Вместо да плаща на проситутка, или да сваля момиче, да го води по ресторанти и пр, прибягва до теб, защото няма нужда да харчи пари и да ти сваля звезди от небето. Блокирай го отвсякъде, спри да се виждаш с него. Няма чувства към теб, освен да ти се подиграва зад гърба ти и да те използва най-нагло.

10.   Както 3 каза - всеки мъж иска да има резервна жена.
Мъжете са к***и. Биха си го вкарали и в сандвич с препечена шунка. Ти си само на 18 и все още имаш разни розови идеали за любовта, които в реалността не съществуват и най- вече - в главите на мъжете. За тях всичко е секс и манджи. Може и да има някакви чувства, но те са в дефицит. Просто духовно бедни същества като тях не са способни на силни чувства.
По темата с е*льото - блокирай го отвсякъде и дори не го поздравявай като се видите. Научи се, че доверие на същества с повече от една глава не можеш да имаш. Не знаеш коя му глава бачка към момента.

11.   Лошото е, че си толкова фокусирана върху фразата "търси МЕН". Мен, мен, мен. Мислиш, че го прави защото си "по- добра", а реално и двете сте оглупели по него.
Но един мъж, когато истински обича и уважава една жена НИКОГА не я заменя с друга и не я използва по начина, по който той те използва.

Вижда че си наивна и с празни обещания ти гали егото и те заблуждава, за да може да продължаваш да спиш с него. И двамата сте паднали ниско.
И на двама ви НЕ ВИ ПРАВИ НАКАКВА ЧЕСТ да се използвате по този начин и да лъжете неговото момиче по този начин.

Това не е състезание да се докажеш по- добра от другото момиче, а ТЕСТ да осъзнаеш що за човек си и колко умело си използвана!

И двамата постъпвате грешно! Ти ПОМИСЛИ ЛИ изобщо как неговата приятелка се чувства?
Аз не съм много по- голяма от теб и това нещо, което ти си допуснала, аз никога не съм правила.
С красиви думи и обещания за любов ще си ви върти и двете на пръста!