Колегата
Здравейте!
Доста мислих дали да пиша, но се реших. Става дума за колега от работата ми, когото харесвам. Работим в различни сектори, но се засичаме понякога и на работа всички се познаваме. Той е доста привлекателен мъж и не остава незабелязан, където и да отиде. Писали сме си няколко пъти, като той е инициатор на разговора. Като се видим на живо се отпуска и си говорим свободно, разговорите ни вървят без напрежение. Освен, че сме колеги ме притеснява и че е женкар. Усещам, че ме харесва, закача ме, но се заглежда и по други колежки, с които обаче не говори така, както с мен. Опитвам се да не се поддавам, защото знам, че няма да доведе до нищо добро, но напоследък го мисля. Намирам си занимания, а той все ми е в главата. Моля за съвет как да спра да мисля за него.
Ж. 30г

Коментари

1.   Жена на 30 си, гледай реално на нещата-човекът така си разнообразява работния ден. Понеже явно му е супер скучно и досадно, обикаля като цветарка и зяпа колежките. Теб заприказва, зяпа други и така е минал деня, поне малко по-весело. За някои мъже е задължително да се свалят с колежките, така се чувстват богове. Пък и ако има секс , още по-добре. Правилно си се досетила , че е лек, но все пак ти е харесало вниманието.
Какво би станало освен да преспите няколко пъти? После ще се прави, че нищо не е станало, ще те подминава, или ще се прехвърли и на други колежки. Пък ти ще го зяпаш как ги сваля и ще ти е обидно и яд.
Епична любов едва ли ще излезе от това, от написаното не звучи като да те харесва наистина, или да иска нещо сериозно. Пък и щом на среща не те е канил, а само си лафи, значи няма никакви намерения.
Не се задълбочавай много, гледай да си вършиш работата и така. Работното място не е място за флиртове. После ще има да те приказват, не се знае какво ще излезе. Мъжът в такива ситуации е пич, жената е низвергнатата. Не се бутай сама в тази роля.

2.   Отъркай му се

3.   Спри да си фантазираш небивалици. Каквито и хубави мечти да ти се въртят в главата, няма да се случат, освен най-много един секс. С което нито ще го плениш нито нищо, защото ще те вземе за толкова евтина колкото са всички жени за него.

Като се сетиш за този мъж, започни да мислиш колко от другите колежки виждат същото "специално" отношение към себе си. Женкарите са така, когато са сами с определена жена, тя е важна, но когато са край други перспективни жертви са по-обрани, да не отблъснат някоя.

4.   Поискай си да те наебе няколко пъти и тогава мисли. Щом е женкар, няма да ти е трудно, само си поискай.