Притесняват ме украинските бежанки. (ж32)
От Украйна идват бежанци предимно жени и то млади. В България са над 20хил и не знам колко ще останат тук.
Не ви ли притеснява, че ще отмъкнат всички мъже както са отчаяни?

Вече чувам за международни компании при които мъже са "приютили" украински бежанки ама на всички е ясно за какво става дума. И то говорим за мъже с хубави професии като програмисти, финанисисти, инженинери.

На Украинките и без това им се носи славата, че са леки жени , а и са руси и светлооки. Отделно и рускини започнаха да бягат много от Русия.
Аз лично не искам допълнително конкуренция при положение, че качествените мъже са кът.
Вие какво мислите?

Коментари

101-145 от 145

106.   Вече познавам човек който се раздели с приятелката си заради украинка с няколко години по-млада. Програмист е и може да си позволи да я издържа, а тя за сега само седи у тях и готви и чисти, но уж си търси работа.

107.   Научаването на езика ни се очертава като проблем. Слаба организация на ниво институции. Също и с банките-никой никъде не обменя украински гривни.
Иначе впечатления засега-отлични. Групата при мен стана 80 човека. Като външен вид има всякакви.

108.   Миналата седмица се запознах в супера с украинка с 3 деца. Помогнах и до блока. На другия ден се срещнахме случайно, покани ме на кафе. Хареса ми.

109.   До момента ВИНАГИ българските жени са имали ОГРОМЕН избор - българи, които могат да ги водят по ресторанти, гърци, турци, мамалигари, "футболисти" от Африка, пияни "европейци.
До момента средностатистическият български мъж се е задоволявал с това, което "остава" след консумацията.

И сега, в един момент страната се пълни с хубавички руси девойки, които на по 25 години са с две деца вече.
Вече средностатистическият българският мъж е с МАЛКО по-голям избор от преди и това става ОГРОМЕН проблем за българската жена, която до момента средностатистическият мъж не е бил толкова атрактивен.

110.   108, значи, ако има мъж, той се бие на фронта, пък тя се мъкне с български мъж по кафенетата? Колко свястно, морално и достойно от нейна страна, обаче и теб може да те замени по същият начин. Ето как българските мъже подкрепяте лекото поведение.
Иначе, ще дам реален пример за това как българските мъже си падат по леки жени и си ги вардят жестоко. Андреа от Hell's Kitchen: тази си качва разголени снимки и даже има акаунт в OnlyFans, поне доколкото разбрах и изчетох доста коментари от български мъже, които я възхваляват. Само да напомня на уважаемите български мъже, че само лека жена би си пуснала разголените снимки по този начин, да не говорим за направа на OnlyFans акаунт. Обаче, българчето си брани к*рвичките, независимо дали са български или не, но като се натъкне на жена с морал и принципи, се държи покъртително с нея. Българските мъже хем боготворите коврите, хем като видите свястна не можете да я възприемете, хем искате такава, защото дълбоко вътре в себе си знаете, че с к*рвите сте до никъде, хем нямате какво да дадете на такава жена. Просто нямате съдържание и е редно да осъзнате своето място в обществото, а то е до точно такъв тип жени с к*рвенски снимки в интернет, акаунт в OnlyFans, PornHub и пр. и с много, мнооого сексуални партньори. Пак се връщам малко по- горе, че вие такива жени възхвалявате, съответно такива получавате.
И да мрънкате, че българките не стават, истината е, милички, че вие просто не струвате и нивото ви е ниско, защото ако не беше така, нямаше да се оплаквате тук. Вие унищожихте свестните жени; много добре се постарахте да ни прокудите, защото жените с малко партньори, които сме девствени до след 20, не друсаме, не пушим и не пием, не киснем по нощни клубове и кръчмите, сме ви смешни, непонятни, странни и с нас се държите отвратително. Мен лично са ме подигравали за тези неща, без буквално да съм направила нищо, а имаше и други праволинейни като мен момичета, които отнасяха същото отношение. Сега, драги български мъже, искате точно такива морални и поддържани жени, но можете да бъдете спокойни, защото няма да ни получите. Вашето място е до не особено поддържаните и употребени подобия на женища, пушещи и смърдящи на пепелник и сажди, с богато сексуално минало, не особено лоялни и слагащи много грим, просто защото не знаят как да се поддържат! Моят приятел е чужденец и освен, че е висок и строен, светъл и красив, а не е дребен, крив и смешен като повечето български мъже, е галантен кавалер, добре възпитан, а не е като крещящите български маймуняци по улиците, каквито са една част от българските мъже, нито е женчо като мамините българси синчета, жертви на емоционален инцест от страна на майките си, каквито са друга голяма част от българските мъже, защото от малък се оправя сам и животът го е мачкал и го е направил силен характер. От години тренира различни бойни спортове, а не блъска безмозъчно като животно "у фитнесо" като трета част от БГ мъжлетата. Нива е над вас и не съм с него, заради парите му, защото даже съм му помагала финансово, нито би почнал да ме бие, ако се напие, както един път ми каза едно комплексирано българско мъжленце с цел да се самонавие, че е по- добър, но не му се получи. Той да не е БГ прасе, че да се напива и да ме бие? :D Само един път съм го виждала леко пиян и то в компания и изобщо не беше агресивен. А колко ме уважава, заради това че той ми е вторият и съм се пазила и колко е благодарен, че чистя, готвя и се грижа за него и домакинството... Не го очаквах и съм трогната, а такова уважение и такава благодарност от български мъж са голяма рядкост. Повечето смятат, че им се полагат тези неща, просто защото дишат въздух и се имат за свръхтворение на майкта природа. А малко преди да срещна приятеля си се озовах в една компания покрай една позната. Там по едно време подхванаха темата за бройките и сефтето и като казах, че съм била само с бившият си на 22 и всички почнаха да ме гледат странно, все едно ми има нещо. Излишно е да споменавам, че повечето бяха почнали полов живот в диапазона от 14- 17- годишна възраст с едно изключение на 13 и едно - на 19. Едно момиче от компанията каза, че е била само с четерима, явно за пред приятеля си, защото после я дочух тихо да казва на няколко момичета и то докато приятелият й с още няколко човека бяха отишли до близкият нон- стоп, че не били четирима, ами десетина- единадесет, но не искала да казва на нейния. Иначе, точно нейния ме гледаше така, все едно нося рога и с някакво противно изражение на лицето, а няколко седмици по- късно моята позната ми каза, че същият бил казал за мен че НЕ съм много нормална, за да бъда само с един мъж на (вече) 24. Може и да не е вярно, но предвид нагласата на повечето български мъже, че жените, които се пазим, сме едва ли не луди, съм почти на 100% сигурна, че го е казал. Ами, ето как се отнасят с нас - жените с морал - пък после ни искате.
Темата за сексът по- добре да не я почвам, че ще ви засрамя, българските мъжлета, и само ще кажа, че разни познати българки се и случвало да ми намекнат в следствие на разговор или да кажат в компания, че не свършват или че мъжете им не се стараят, ако че жените си казват на мъжете каквото искат. Аз такива проблеми нямам и защо ли? И после защо на българските мъже им се изневерява. Ами, защото не ставате. Против съм изневярата и аз самата никога не съм изневерявала, ако че съм имала тази възможност, но на вас ви изневеряват от няма и някъде вече. Просто сте мързеливи, арогантни, глуповати, егоисгични и не особено поддържани (и не визирам разни химии!). Да, има и свестни български мъже, но са рядкост. Малкото свестни българки се хващат или с такива, или с чужденци като мен. Аз познавам няколко и всичките са щастливи с мъжете си и българка, толкова щастлива с българин рядко съм виждала!

111.   Повечето украинки са тук две-три деца, като знам българските мъже колко обичат чуждите деца - никакъв шанс няма някой да ни открадне мъжете, споко.

112.   Българина си е чуждопоклонник и темата го доказва. Мъжете идеализират и възхваляват чужденкките, българките издигат в култ чужденците мъже. Обаче истината е съвсем различна. Тук последната плюе по българските мъже, събирайки всички в един образ и направо ода е написала за прекрасния си перфектен чужденец, за което изобощо не вярвам, че е така. ЗАЩОТО ИДЕАЛНИ ХОРА НЯМА.

113.   110, пий си успокоителните, защото нещо имаш проблеми - в повечето от коментарите си повтаряш едно и също.
Има всякакви мъже, както и всякакви жени. Твоята теза е абсурдна.
От злоба ще си съсипеш нервите до 30-така, както си тръгнала. Днес са ти виновни мъжете, утре - кучето на съседите, след това - нещо си друго.
Препоръчвам ти да се запознаеш с възпитани и културни хора, току виж си си променила мнението за мъжкия род у нас.

114.   Аз бих защитавал също страната си, ама не бих се излагал, да ме отхвърлят момиченца. Уважавам смелостта, която се изисква от жена да дойде и да каже нещо неутрално, 'здравей', или 'може ли да се запознаем'? Спокойно мога да поведа такава жена и да знам, че действително е харесала мен. Ще Ви притиснат не само годините след 30, ами и чужденките. Надявам се да се вразумите и да покажете, че имате сериозен интерес като голям човек, а свестен мъж не би имал проблем да изглеждате естествено, докато го правите и да покаже и той, че Ви харесва за Вас самата. Определено Ви чака по-голяма конкуренция за сериозен мъж, а ние имаме време и по-важни занимания докато се наканите. :)
Поставете се на мястото на средностатистическият Българин, поне към 50% от красивите Българки го привличат сексуално. Не знаем коя е заета, коя има сериозен интерес и коя не иска да ни използва за ресурси. Стараем се да изглеждаме добре и да изкарваме добри пари. Самотно ни е, ама ще чакаме доказателство, че някоя ни намира за симпатичен и би искала да се запознае, което е повече от мятане на коса, погледи и очевидна възбуденост. Иначе Вие ще си намерите друга раса/етнос и ние също ще намерим жена от патриархално общество с по-малко феминизъм. Казвам го с любов и съм искрен. Набележете си някой свестен и кажете 'здравей' и стойте на място, ако Ви харесва ще Ви поведе, толкова е лесно. :) <3

116.   Украинки и рускини са много хитри и супер меркантилни, българката е наивна: радва се на една роза, подарена от мъжа, при рускиня и украинка тези номера не минават. Мислите, че ще останат в България? ! Жестоко се лъжете, най-много докато изцоцат социални каквито им се полагат. Путин насърчава раждаемостта и за родено дете, освен майчинските дават и пари на стойността на една къща, не палат, но къща. Къде го има това в България? ! Българката опищявала света ако роди едно дете? ! Аз видях да опищяват света само бездетните собственици на кучета и котки, защото приюти за животните има и храна им се събира и операции им се правят с помощ от хората, а за ковьози събираме капачки от минерална вода и нищо против животните, но вие стойността на едно дете за вас е под стойността на котка. Еми лъжете се, дете се гледа сто пъти по-трудно от котка и да, майките са героини. Повече героини от 36 годишна бездетка с двайсет рокли в гардероба и три котки, а и фейсбук с рокли! Няма да ви вземат украинки и рускини, като рускоговорящ човек, който е виждал много от тях го казвам.
Ако няма да им гледате децата и осигурите комфорт, а не както при българката като я черпите едно кафе и максимум сокче да казвате, че е меркантилна. Наздраве!

117.   Те, че са леки - леки са. Освен това са и много красиви (и рускини, и украинки са по-красиви от българките). Аз за рускиня мога да говоря, защото съм имал връзка с рускиня. Те са страхотно любвеобилни, много красиви, в секса ги бива....и всичко това приключва от раз когато заживеете заедно. Руска жена - това е някакъв ад, пият, викат, че и на бой налитат. Страшно ревниви. Имат мания да командват, ако някой ми каже, че има жена рускиня и не е вкъщи под чехъл няма да повярвам. Казвам го, защото сме говорили с моята, че рускини и украинки са 1:1 същите. Така, че пичове, сега е паднало да гепиме русото, синеокото, но имайте едно на ум. Тези са абсолютно ненормални, може да ви излъжат, да се поснишат, за да ви заблудят, но ще си покажат рогата, вярвайте ми. Рускини, украинки, беларускини - това е едно котило.

118.   116 напълно те подкрепям за коментара. Ще добавя само едно, че 36 годишна е бездетка, именно, защото не се е навила само на сокче и кафе. Искала е малко повече, отношение, загрижвност и ангажимент, но уви.... Желаещи да имат семйство и деца господа - няма. Мъжете не са това, което бяха. Така, че другия път, когато споменаваш женитте без деца, се замисли, че няма как да си го направят сами. :)) Изключвам инсеминацията от донор и тн.

119.   до 118

Да, няма как да си го направят сама. Но това е защото тези същите 36 годишни НЕ СА ИСКАЛИ близо 20 години някой да им направи.
Искали са да пробват с някой екзотичен "батко" от чужбината, който по подразбиране има повече парички, после с излъскания и обигран сваляч от дискотеката, после с друг такъв. И неусетно са станали на 36 ...

И на 36 разбират, че никой не ги ще ,защото дупето им е пораснало, кожата им не е същата като на 20 години от пиенето и цигарите. И възрастта.
И почват да се замислят дали НЯКОЙ не би ги взел да им направи дете.
А ако ги вземе - година след това секса спира, а те надебеляват 10-20 кила. Мъжът до тях се отдръпва а тази, 36 годишната почва да го плюче.

И те така ...

120.   Нормално, двама приятели ходиха до Киев 2016 да пляскат, било яко изживяване. Аз от нашето Черноморие се забих с една от Петровск, а пък тя правеше страхотни дудуци. Мина много време от това прекрасно лято на Слънчев. Един ходи до Амстердам, друг ходи до Прага, трети до Валенсия за латино мацета, абе всеки бяга от тоя дебилизъм тука. С**ете си колко искате с единички на мнението ми, обаче на много мъже им е писнало от тъпни, да си считаш нормалните интимни контакти в една връзка за бонус, не само е падение на моралната обществена система, а е даже завръщане в младите дни на родителите на родителите ми. Изключително пропадащи жени се навъдиха, та те са на мнение, че между двама интимни партньори може да се прави секс рядко. Изтрещяване и огъване на кухомерите.

121.   До 119
Напротив. Искали са, само, пе господата не искат да се ангажират аъа семейство и дете, а се хвърлят на силиконови кифли, тъесвшис амо пари или обвъзани жени, които изневеряват. Обшо взето хввърлят се на най-големите боклуци, отхвърлят свестните и после реват и плюят.
Съвсем пресен пример ти давам, където на най-добрата мк приятелка господинчото я мота 6 години и най-накрая й заяви, че все още не можел да предприеме следваща стъпка, защото решил, че не се е наживял и има какво оше да вземе от живота. За протокола - тя на 31, той на 32. Така, че преди да обвиняваш женитв около 30, че са сами или са летятли от цвят на цвят св замисли, че свестни жени като споменатитв по-горе издухват супата заради несериозните господа. Нито е имал пари този, пе да го е гонила за пари, нито е бил батка, от тези, които ти описваш. Много беше влюбена в него и даваше всичко за нвго. Това й беше проблемът. Имам и още две приятелки, чийто връзки отиват точно в подобна посока. Аз лично не бих изтърпяла.

122.   Е, и аз да се похваля. Изчукахме се с една украинка, на 33години е, с две деца, но ми каза, че без мъж не може да издържи повече от месец. Просто секса беше за спорта!

123.   Така е 122, на 33 години а е с две деца. Тука 33 годишните са още момичета! Браво, че си имал възножност да й се порадваш, че на нашите няма и за какво да им се радваш...
А и съм убеден, че на 33 г. с красотата си бие много от нашите 20 годишни.

124.   Едно е сигурно-че сред българските мъже има мнооого комплексари и тук това се доказа отново. Много ви се иска жените да злобеят завиждат,но... ще ви натъжа.. На никоя не и пука! :дд Еее може и да има някоя там българска женица изпитваща голяма болка и страх готова да се бори със зъби и нокти за българския мъж,ако това ще ви успокои и ще ви погали егото. То затова е всичкото при мъжа-пустото му его.

125.   Абе аз съм мъж към 1. 80см. мургав, мускулест. Работя на морето и без и думичка да съм им казал на украинските ми колежки, като ме видеха след работа да си седя сам идваха сами при мен да ми се натискат най-безсрамно. Първата още същата вечер пе покани в стаята си, а е 50 и нещо годишна и има внуци, даже още ме търси в фейса. Втората 3 дни се натискаше, и накрая като казах че не искам и я нарекох лека, а тя почна аз съм девочка бля бля въпреки, че беше млада и хубава ми се хвърли на врата и не се отказа докато не получи каквото искаше. Третата беше толкова глупава, че не я изтърпях и я изгоних, а и тя беше млада и хубава, а има и пет годишно дете между другото. А ако броим и насочените към мен и не само към мен естестествено лакоми погледи на останалите цифрата става сериозна. Моите впечатления от тях са че страшно нахални и не приемат НЕ за отговор. Ако им влезеш в обсега няма измъкване докато не си легнат с теб, особено по хубавите. За сравнение два дни преди първата украинка, с една моя колежка българка бяхме на плажа, обаче в него пясък просто е нехигенично да се прави каквото и да било. Момичето беше готино, не ми се разсърди нещо и си останахме просто колеги, с нормални отношения, и по този начин оставих шанс за развитие, а не просто за единия път. Всичко това се случи в рамките на седмица. Не че нещо се хваля или си правя реклама, просто споделям. Аз съм най-обикновенно бедно момче от село, нямам много пари, нямам кола и желание да се оплаквам. Извода който си правя е, че украинките не са по добри от нашите момичета. Има много свестни и хубави българки, но има и страшни парцали без покритие. Досега, свястна украинка не съм срещал. Може и да има. И това не от сега аз съм на 30г. и работя на морето от години, но като тази година не е било, и е с тенденция да се увеличава, което не е добре. Живи и здрави, и си отваряйте очите преди да си отваряте циповете.

П. П. Корави български мъже, думкайте ги тия чужденки да си знаят с кой си имат работа, в коя държава са дошли и на чии гръб смятат да живеят. Бягали от война, а най-старите коли които карат са от 2018г. Айде бе не наз тия.

П. П. П. Свестни български момичета, не ни се сърдете вие сте специални и ви обичаме, пазим ви за семейства, в едни по-спокойни и сигурни времена, за да са в безопасност децата. Може би няма да разберете защо го правим по този начин, ама нормално това са мъжки работи, а вие сте момичета все пак.

126.   22 Направо ги приключи бате хахаха фейталити! Няма какво повече да се добави!

127.   Към вторият ти послепис: не, не ни обичате, нито ни уважавате и то дотолкова, че аз лично вече съм ви обърнала гръб, след всичките години на обиди и то просто защото не съм ходила с "нормални" дрехи и не съм живяла "нормално" според ганьовските ви стандарти. Месеци наред четох как украинките били по- свестни и по- красиви от нас. Дай богове на всеки български мъж по една такава разтропана и "свястна" украинка като от коментара ти да ви кичи с рога и дано все повече наистина свестни българки да изоставят българските "мъже", защото, така или иначе, вие си ни обиждате и мачкате, задето не сме "нормални" за вас. Ходете си при украинките и азиатките.
И това с "думкането" на чужденки - типично мъжко оправдание за мъжки к*рволък. Вместо наистина да уажавате свестните българки, вие сте прекалено заети да ч*кате украински парцали. Като се сетите за нас, винаги е късно и ревете, че няма свестни.
Успех с украинките и не забравяйте теста за бащинство!

Black Sabbath

128.   Единствената красива украинка, която съм виждала беле преди 23 години в Созопол и беше с черна коса и черни очи.
От тези, които виждам сега, нито една не ме е впечатлила, но е много странно защо всички украинци у нас говорят на руски, дори помежду си. Всички до един и украинци и украинки, които виждам напоследък имат селско излъчване.
Красива руса и синеока жена например е Натали Трифонова, Петя Григорова също е хубава.
У нас жените са много по-красиви от мъжете. Не визирам тези с натъпканите джуки. Красивите мъже у нас са голяма рядкост, а когато имаш такъв до себе си, курвите постоянно му налитат.
Изобщо не не интересуват украинките, а това че с тяхното идване се очаква бум на HIV у нас. Те са спинясали кято африканците. А HIV може да пипнел и от зъболекар.

130.   Живея сам, ерген. Преди Коледа пред Била една украинка ми поиска пари. Гледам я ниска, но с големи цици, а с нея две деца. малко момче и голяма дъщеря, изписана, бонбон. Дадох и 20. На излизане, тя пак на входа. Поканих я у дома. Вече 2 месеца не мога да се оплача. Особено дъщерята е много старателна.

131.   Украинките и рускините са много хитри. След падането на желязната завеса видяха свят. Отделно, че и Русия и Украйна успяха да се поразвият до някаква степен и да имат сравнително приличен стандарт на живот в големите градове. Вече в провинцията е тежко положението, макар че специално в Украйна селата и малките градове не са кой знае колко зле. Общо взето руската и украинската провинции са много малко по-бедни от българската, но и това е относително понятие. В днешно време нито рускини, нито украинки са литнали да търсят български мъже, за да бягат от беднотията си. Много добре знаят, че могат да избягат на запад или да намерят някой свой руснак или украинец, който е доста по-напред с материала от средностатистически българин. Хитри са много и тези от тях, които не са някакви пропаднали шаврантии се оглеждат много добре, какъв мъж да хванат и не се хвърлят на всеки. Много често биха отхвърлили и не биха дали никакъв шанс дори на образован, културен, добре обезпечен и очевидно свестен и стабилен български мъж, защото с един разговор могат да го преценят, дали е подходящ за тях и за създаване на семейство. Та какво остава да налитат на типичния български индивид, който не може две приказки на кръст да каже. Също съм съгласен с коментар номер 125. Той очевидно си е мъжкар и симпатяга и знае как стават нещата с украинките, рускините и беларускините, както и добре ги познава и знае техните разновидности - от изпаднали мастии, до доста хитри хубавици и манипулаторки. Повечето украинки, които дойдоха в България с деца или без, като цяло не са с лош финансов статус, така че да тръгнат по български мъже е много малко вероятно. Единствените украинки, които биха тръгнали да се занимават с българи и то пак подчертавам - не с всеки българин са основно по-бедни момичета, загубили всичко в Украйна, основно от южните и източните райони.

133.   Тая тема е написана от мъж. Не знам как не го виждате и кометирате..

134.   Сабатке, колкото и злобно да плюеш по украинките, рускините, азиатките и и т. н., по-свястна, умна и красива от тях няма да станеш. Само внимавай да не се задавиш в собствената си злоба.

135.   127, по-красиви са - факт. Не излъчват и толкова гнусни емоции като вас. Минуса е, че са биологична бомба със закъснител. Рускините са една идея по-добре в това отношение, но изключения от генерализацията винаги има.
А за азиатките - на светлинни години напред са във всяко едно отношение. Спортуват, а не набиват дюнери. Не се правят на з*дници с филъри, парцалки, пиърсинги и татуси, нито се опитват да се правят на мъже (псуване, бой и т. н. ). С грима го карат консервативно и на минимум - до толкова, че да подчертаят природната си красота, а не стил Мерилин Менсън се наклепал в тъмното, бързайки за сценична изява. Същото важи и ако имат някой малък и незабележим татус или обеци. Най-вече, усмихват се и са позитивно настроени, а не се зъбят накривено като балканопитеците с претенции без покритие.
А за тестове за бащинство, какво да ти кажа - гладна кокошка, просо сънува... Вместо да си избиваш комплексите в анон форуми, поработи над себе си - психически, емоционално и не на последно място, физически.

137.   130 и като се събуди и краката ти отвити.

138.   Хубави са украинките. Повечето стават дебелки като родят, но кожата и лицето си остават красиви.
От позицията на жена да ви споделя че по-красиви и възпитани мъже от англичаните и американците няма. Нищо общо с нашите плешиви, коремести, облечени в анцузи и очакващи оълно обслужване българи.

140.   Повечете украинки имат по-хубави гени от повечето българки, отбележете и за двете казвам повечето, винаги има изключение. А и това си е лично мое мнение, защото предпочитам синеоки и зеленооки жени със светла, розова кожа. Не си падам по матова кожа и тъмни ареоли и ср. устни.

141.   125 това, което пишеш няма логика. Аз смятам тези, които сами си го искат от мен за по-свестните. Как пък не ще бягам по някоя. Бягам само ако и тя ми е загатнала, че има интерес с поглед, не непременно да ми се нахвърли, но да ми се усмихва и да мята белтъци. Докато повечето бълкарки се правят на недостъпни, това е отблъскващо.

143.   134 и 135 са типични ганьовци. Не знаят как изглеждам, но бързат да ме определят като по- грозна. Не им отстъпвам по красота, колкото и да изгаряте това да бъде така. Особено пък на азиатките, които са като ударени с тиган по лицата.
Рускините и азиатките често ви използват, за да дойдат тук, после по- другите страни. Майката на бившия ми е рускиня и тя сама веднъж си го каза пред нас, че едната основна причина да се хване с българин (бащата на бившия), е да дойде в България, пък с него са се спуквали да си изневеряват. До последно ходеше с двама наведнъж и аз й се чудех, но т**и български мъже бол. Това ли е свястно за вас? Използвачеството им ли е свястно за вас? Ето за това не ви върви с жените - защото харесвате всякаква меркантилна измет. Украинките масово са заразни и носят ХИВ - това ли пак е свястно за вас? Много сбъркани представи имате българските мъже за това кои жени са свестни. По Черноморието се спукват да си лягат, с който им падне, но за бъргарчо те са свестни... А че са по- умни - по умни са от мен, защото ви използват, както трябва да бъде, понеже от българския мъж мъж за връзка не става и те го знаят. Българският мъж става само да го използваш и да го изхвърлиш.

134, като са по- свестни, азитака би ли била с теб, ако си беден и нямаш кола? Ще ти кажа - не. За тях е важно мъжът да има материално положение. Е аз, като "несвястна", бях три години във връзка по любов. Мъжът беше материално почти беден. Говорила съм много пъти за него. "Свестните" азиатки, рускини и украитни няма да ви погледнат, ако нямате пари, ще ви изневерят или ще си имате много баджанаци, но щом това за теб са свестни жени, пък жените, които сме по любов с мъжете си не сме свестни, ти пожелавам само рускини, азиатки и украинки, такива като от коментар 125.

135, българите сте много ограничени. Щом слушам метъл, трябва задължително да съм дебела, наклепана с грим и цялата в татуировки. Това може да го мисли само един ограничен и тъп човек, каквито сте повечето българи. Нито се мажа с грим (понякога спирала, но постнояно ползвам слънцезащита), пък и нямам нужда, нито имам и една татуировка, а и спортувам. Не само това, ами имам и нормална женска фигура на пясъчен часовник, а не съм без никакви цици и задник като "красивите" ви азиатки. Знам, че умираш да съм грозна и татуирана мърла, но не съм и трябва да се примириш с факта, че съм добре изглеждаща и поддържана млада жена с висока лична хигиена. Просто се примирете с това, бе, мъже! Не е това, което искате да бъде, а е това, което е! И се примирете с факта, че с гнусното ви отношение като твоето в коментара ти и това на другия азиаткофил, изгонихте нас - наистина свестните жени - от вас. Ама, всичко си има цена, бе, "мъже". Българските мъже не заслужавате нашата любов, затова пък има други държави, има и по- сносни, по- нормални мъже от вас.
Гнуснити емоции, които изпитвам към вас, не идват от някъде си. Те идват от това, че вие сте гнусни и от всичките подигравки от вас - мъжленца, точно защото не се мажех с грим и не се обличах като проститутка. Няма дим без огън и няма как цял живот да се държите гнусно с мен, заради това че не се гримирам, обличам и държа като проститутка, че да очаквате да ви уважавам. Нали българските мъже точно такива харесвахте - с грим, хиалуронови джуки и тип "Плеймейтка"? Години наред издигахте такава паплач на пиедестал, накарахте масово от жените да станат техни копия, малкото останали що- годе нормални жени тотално ни прогонихте с ужасното си отношение, а сега писукате, че няма свестни. Хахаха, ами няма ни. Пък за положително отношение и усмивчици - абсурд. Българските псевдомъжлета ще ме гледате злобно и ще ме обиждате и аз ще ви се усмихвам. Ай, сиктир. Никой нормален човек няма да се усмихва на хората, които са го подигравали и разбира се, че ще изпитва гнусни емоции към вас, защото вие самите сте гунсни.
Аз много пъти говорих тук как винаги съм с мъж по любов, как винаги съм вярна, а ти и 134 пак ме изкарахте грозен и дебел боклук. Една жена да има с морал и с ценности, я обиждате и после "Къде са свестните? ". При чужденците сме. :)

Black Sabbath

144.   Азиатките са номер като държание, женственост и сексулност. Иначе най-красиви са:
1)украинки
2) рускини
3)белорускини
4)полякини
5)чехкини и словачки
6)унгарки
7)прибалтийки
8) скандинавки

В България има хубави жени, които не стават за сериозни отношения. Има и супер красиви жени, които обаче може да ги ебе простосмъртен само ако има много пари.

Българките масово вече не стават за нищо. В леглото са гола вода. В брака масово се опитват да скопят мъжа. Погледнете женените мъже и вижте изтормозения им вид, постоянното недоволство на жените им, вечените им претенции и ще разберете за какво иде реч. С азиатките няма такива филми. Азиатките са научени да уважават мъжа, неговите решения, да се грижат за неговия уют, да го задоволяват сексуално, да не го натоварват с глупости. Е, малко са ревниви, но пък са верни. Когато имат проблеми във връзката си, азиатките не тръгват да се чукат с първия, който им каже мили думи. Българките някога са били верни жени, но днес копират всички западни неща, които не е нужно да изреждам тук.

Колкото до украинките там нещата също са доста по-добре от българките. Но все пак, ако искате щастие и сигурност - азиатки!!!

147.   Със сигурност някои от тях ще "лапнат" определени мъже, НО който не е за теб, така или иначе няма да бъде с теб. Как се чувстваш някой да е с теб само защото няма друг избор? Лично аз предпочитам да ме желаят и съм сигурна в моя мъж. Работи над качествата и самочувствието си, за да имаш качествена връзка. Успех!

150.   Сабатке, не съм те подигравал конкретно аз, а и не съм особено заинтересован как изглеждаш, какво слушаш, с какво и колко се клепаш, и всякакви други дребнави детайли относно теб. Права си, че не съм с твоите "ценности" (предполагам и образователен статус), че да желая злото на вся и всьо с всеки коментар, както ми прожектираш. Напълно достатъчно ми беше да забележа бликащата омраза и лицемерие в писанията ти за да си направя съответните изводи що за човече си. Значи, западняците могат да са славянофили относно вас, а пък ние не може да сме азиаткофили (т. е. да не ви търпим претенциите и цирковете). Те са "истински" мъже за този си избор, а ние сме дъно... Аферин, Випера амодита.

151.   143 - Аз пък му пожелавам някоя азиатска shemale дето го вади по-голям от неговия.

153.   Да отговоря на твърденията в 143, именно че чужденките се хващали с българи за да идват да живеят тук. Бъркаш схемите - "имиграция" по този начин е приложима само за женската половина на обществото... Реално погледнато, БГ е дъно - половин Африка и 3/4 от Азия са по-добре по макроикономически показатели и трябва с конкурс да ги подбираш такива... Или твърдиш, че китайки, японки и корейки се "гръмват" с българи за да сменят собствените си държави за нас*аните троатоари и порутени панелки? Да не могат да говорят грам език, който ако се напънат и успеят да научат, ще им се прииска да не са научавали изобщо само от коментарите по техен адрес от българските им "приятелки" като теб??
151, благодаря много за сърдечното пожелание! (отделен въпрос е какво има в това сърце... )
Аз ти пожелавам някой качествен психолог да поработи сериозно с теб за да си по-доволна от живота. Току-виж те научи да си сдържаш изблиците на агресия, примесени със самопризнание за вулгарната история на браузъра си... Гаранция, че би изпратила някой нищо неподозиращ, двойно по-висок, белнал на левкимия, рижав и с по-дълга (защо не и обемиста) косица от теб самата, синеок викинг директно в БЪлхалата им само с 1 удар в областта на главата от балнканското ти чехълче (особено ако е пропито с коктейл от родни ухания, включващи, но не изчерващи се с евтино парфюмче, чеснов сос, евтин алкохол и "тънки" цигарки)! :)

154.   До №143 / Black Sabbath/. Уважаема госпожо, Вие както и вашите опоненти заемате ултра крайни позиции, ако мога да се изразя позициите са бяло или черно. Никой персонално не визирам с посочените цветове, а просто давам разположението на мненията. Аз също не слушам Black Sabbath, аз съм от поколението, което слушаше the Beatles, Rolling Stones, Doors, Hollies, Deep Purple, Pink Floyd, Uriah Heep и т. н. Аз съм на възраст, на която с лекота мога да Ви бъда баща, а може и на възрастта на дядо Ви. От това поколение момчета, за което момичетата бяха най-прекрасните същества на земята, нещо като недостижима, но желана цел, нещо загадъчно и леко плашещо. Лично аз за пръв път целунах момиче два месеца преди да влезна в казармата, а ако трябва да съм честен и тогава нямаше да посмея, ако тя не ме беше целунала, най-вероятно за това беше виновно: морето, лунната пътека, мекият плясък на вълните, с една дума не знам, но беше зашеметяващо, нещо, което ме разтърси до дъното душата или по точно до сърцето. Та това момиче беше чехкинче, което със своите родители беше в почивната станция на министерството, в което баща ми беше началник управление. Бях изключително стеснителен, срамежлив и една от причините да тренирам джудо, беше, че там нямаше момичета /все още/. След това както знаете казарма две години, като първата в НШЗО, втората като ПКВ в един десантен батальон далеч от София в източно-юго-източна посока, там вече тренировки, огнева подготовка, бойно самбо, специална подготовка и т. н. За първи път бях с жена почти на 21години, което беше бивша колежка на майка ми, но с 17-18 години по-млада от нея и към 10 години по-възрастна от нея. Е, при това изживяване, имах чувство, че при цялата ми натренираност сърцето ми няма да издържи и че експлоатира. Изключително съм благодарен на тази жена, даже не е благодарност, а нещо като преклонение. След завършване на ВМЕИ"Ленин", сега ТУ, факултет ФРЕ /факултет радио-електроника/, постъпих в институт, но го напуснах защото там освен датите на цикъла на колежките нищо не научих и отидох в друг, където почти веднага станах научен сътрудник. Пропуснах да кажа, че съпругата ми е от същият факултет но три години по-малка от мен. Изключително целенасочена, отлична математичка, първа по успех в техният курс, с много твърд характер, работохоличка, чистница, добра майка, о патологично ревнива, особено когато беше млада. Да бил съм СССР в няколко дълги командировки, когато пускахме в пробна експлоатация на наши разработки. Бил съм с млада рускиня, на моите тогава години, вярно за кратко, но беше много внимателна, грижовна, родителите И бяха от местният елит, които през това време бяха в Москва. Бях с една полу рускиня-полу узбечка, много мила жена със страхотна кожа, и гърди, много мила. Веднъж в института нещо си мърморих, а колежката чието бюро беше срещу моето, ме чула да казвам, "Но защо толкова харесвам китайките и японките" и тя с ехиден глас ми казва, "Ама това е гласът на степта". Аз помислих, че нещо е дочула за узбечката, но тя ми казва не си ли забелязал, че когато се усмихнеш има нещо азиатско в очите ти, но същевременно има и нищо от прибалтийсите народи. За последното ми казваха и руските колеги, защото бяхме в един затворен за чужденци град и те не можеха в началото да повярват, че съм чужденец, защото говорех много добре руски, но усещаха, че не съм руснак. Сегашните момичета не ги разбирам, преди всичко парите и пак парите. На един познат с много висок финансов статус -няколко десетки милиона/предполагам/, синът му е нещо хилаво, говорещо с писклив гласец човече, но движи с моделки, на които едвам достига до рамото. Аз поне съм го добутал до 1, 82-1, 83м. -та не е важен интелектуалният и физически статус, а основният и определящ е финасовото положение.
Fallschirmspringer--Десантчик --"Навсякъде, по всяко време"

159.   154 - То това степното се обяснява с телегонията.

160.   Не бих се отказал да си взема някоя готина и млада украинка, да ми гледа дома и да ми ражда деца. Само да не е някоя истеричка, че такива не понасям.
А ако надебелее след раждането, няма проблем, обичам закръгленки жени, а и няма да я оглеждат и искат много другите мъже.

161.   Ми нека и на българските мъже да им стане широчко около врата.
И без тва българките искат чужденци. А сега и те се превръщат в чужденци за някои.
Освен това казват че жените в детеродна възраст в България били доста по- малко от мъжете. Може да се позапълнят липсите. Възможно е да намалее излишъка от мъже и жените малко да се приземят.

162.   Аз съм средностатистически български мъж (на 24), висок 1, 89 с черна коса и кафяви очи. Спрете да казвате, че сме грозна нация. Не сме... вярно, не сме топ красавици и красавци, но като нация имаме хубав генофонд. Всичките тези коментари са от злоба на жени към мъже и обратно. НО, има едно НО... характера на българската жена е меко казано отвратителен (не мразя българските жени), но това си е факт. И ще споделя от опит, че разговорите с чужденки са доста по-приятни. Да не говорим, че се вижда, че са усмихнати, добродушни, че даже и те понякога идват при теб да се запознаят. По-широко скроени са към света, можеш да си говориш с тях за медицина, спорт, астрономия и какво ли още не... ако заговоря за спорт или астрономия с някоя българка, тя ме гледа като тъпо животно и мълчи и после втора среща... няма. Най-хубаво е лятото обаче, и то по морето. Пълно е с красиви чехкини и полякини (украинките ги забравете, може да са красиви, но са едно към едно по характер с българките) та като дойде лятото си се разхождаш по плажа и току-виж някоя вежлива и готина чешка или полска мацка ти се ухили до уши, говорите си смислени разговори, излезнете на разходка по плажа и после... има хубави неща. Дерзайте момци, ама и тренирайте и четете, че за тези жени не вършат работа само красивите ви очи.

163.   Не съм чел предишните коментари - много са, мързи ме.

Това, което ме интересува е дали някой от тук четящите, е спал с бежанка от Украйна? Ако да - хубава ли е била (да я опише), има ли деца (колко)? Къде правехте секса - там, където тя е приютена, у вас или на някое неутрално място? Какъв е секса с украинка - заслужава ли си? И доколко въпросните разбират английски или български. Трябва ли човек да знае руски, украински или полски, за да се запознае?

164.   Замисли се защо попадаш на такива жени, защо привличаш и ИЗБИРАШ такива.
ж

165.   Аз съм мъж на 30, работя в ИТ сектора. Не съм обвързан от години. Откакто избухна войната и дойдоха повече бежанци от Украйна, съм излизал с повече украинки, отколкото българки. Не виждам някакъв огромен интерес към мен от много българки. Нито в сайтове за запознанства, нито при запознанства наживо. При мои приятели е подобно. Ако кажете, да ама те са сигурно загубеняци, не са. Живеят сами, изкарват добри заплати и са около моята възраст. Интересът към тях (поне от българки) също не е огромен.

Като авторката и други като нея не оценят качествените мъже или не могат да ги задържат, други ще го правят. И не са украинките, рускините или които и да е други виновни за това.

101-145 от 145