Възбуда/Секс с приятелка/непозната
Здравейте! Колкото и странен да е въпроса ми искам да споделите вашето мнение Хора сме и смятам, че срамни работи няма и трябва да се споделя.

Ако изляза с приятелка, която се познаваме от известно време и говорим за такива, които НЕ са в сериозна връзка и са необвързани и сме в кола и се разкарваме и ни е приятно на двама ни и както си говорим изведнъж нежничко я погалям надолу и изведнъж нагоре (вагината вътре) и после да я възбудя и да го направим. Просто искам мнение дали мога да спечеля това, което искам без да имам някакви ядове.

А сещате се, че няма да я накарам да го направим, ако и кажа директно.

Коментари

1.   От вратата за краката! Че много през просото я караш, бе! Направо да го извадиш от гащите си и да ѝ го подадеш в устата не щеш ли? Ако момичето не е някпй миндил и поне малко уважава себе си повече няма да го видиш.
Иди питай някой батко как стават свалките - първо се говори, после са милувки, целувки, че после е вътрето.

2.   За какво изобщо говориш? Горния текст е толкова несвързан, че имам чувството, че нещо ти се е случвало докато го пишеш. Въпроса ти е дали може да ти се получи да вземеш мацка в колата и да и бръкнеш във вагината и да я възбудиш и да ти пусне? И дали ще стане без да имаш ядове? Толкова си далеч от истината, че направо не знам. Изобщо не стоят така нещата и яко си загорял да си мислиш, че това ти е играта. Първо пообщувай малко с жени, за да ги разбереш как функционират и се дръж свежо и сами ще искат да са с теб. Ако загорялото ти пречи, чукай проститутка или нещо, че е критично май.

3.   Тая схема е възможна само ако някоя ти помаха на магистралата. Но се плаща и ползвай презерватив, че тия зеленичките...

4.   Лепни стикер на колата... No free ride, gas or ass! И ако пак се качва може да ти се получи или просто ще е мн нагла

5.   Никога няма да успееш, докато се допитваш. Моят брат така, като теб се допитваше. Веднъж майка ни попаднала на поста му. Привика го и какво са си говорили не знам. Но от спалнята ѝ излезе чак на другата сутрин. Изненадващо за мен самата го забелязах да минава гол от стаята ѝ до банята. Беше ми доста любопитно да разбера какво става. Изчаках го да излезе от банята и без да се свеня от голотата му, го спрях и попитах:
- Какво става? Що излезе гол от спалнята на мама?
Погледна ме, никакъв свян и притеснение, на всичко отгоре пенисът му скочи. Гледах го, беше чудесен и тогава чух:
- Сваляй тази риза и ела с мен, ще разбереш всичко.
Бях почти гола и аз, ако не бях навлякла тази риза. Установих, че зърната ми се подуха, обхвана ме някаква луда възбуда. Имах го за левак, неспособен да си хване момиче, бях изненадана до ужас. Любопитството ми надделя и го последвах. Показа ми нещо уникално, което продължи до обяд. После разбрах, мама му казала, че ако все пита, никога няма да ебе. Провокирала го е доста, защото е побеснял. той е доста агресивен и дори се бие често, но с жените... "Срещата" им завършила с изпускане на нервите си, скочил ѝ със заплахи, но тя продължила:
- Голямо дрънкало си, една путка не можеш да наебеш! Ти си една ежня с мъжете и нищо с жените. Така завършили със секс. По- интересното беше, че когато аз го притиснах, той изобщо не се смути, а директно ме вкара в стаята си и ме наеба. Така стават нещата.