Искам и аз да имам приятелка!
Ох вече не знам какво да правя, факт е, че досега не ми е вървяло хич в любовта. На цели 33 години съм, карам 34-тата, толкова много искам да си имам приятелка, да я гушкам, да ходим по плажа, хванати в ръка, да я любя, да галя шията и косата й, да й правя изненади като това да й купя кученце за рождения ден или билети за пътуване в чужбина (не съм богаташ, но има и лоукост компании, а и обичам романтиката). Абе нормалните неща! А и вече в мечтите ми се появиха и деца, смятам че ще съм прекрасен баща спрямо това, което виждам около мен в България, където бащинството се изчерпва с правенето и дотам, някои бащи не знаят дори на колко години са децата им! Дори ако е по-млака и е още следва в университет или иска да прави кариера бих ги гледал аз, защото смятам да започна свой бизнес от вкъщи и да не ходя на работа в офис. Но като няма с кого да правя тези неща какво, само си мечтая?!

Досега съм имал само не особено сериозни връзки, не по липса на желание. Като ученик много ме харесваха, но в последните години на гимназията станах твърде затворен и срамежлив дори. В университета бях в малък университет в град от селски тип в чужбина и нямаше много възможност. В моя поток бяхме колкото в един гимназиален клас. Но си направих сефтето поне, разбира се с проститутка, защото ми писна да чакам. Не ме съдете, ако не бях го направил на 28 още щях да съм девствен... на 33 почти 34! Но и тя се държа доста резервирано, машинално и едва ли не само чакаше да свършим за да си тръгне. А ми казват, че изглеждам добре, къпя се, старая се да се обличам по-добре. Нямам проблеми с размера, нито с вдигането на самолета, тестостеронът ми е даже висок за възрастта. :)

Единственият проблем е, че съм доста срамежлив, аз всъщност съм екстроверт - зарежда ме да прекарам цял ден с приятели и да си говорим примерно, но съм доста затворен, трудно се отпускам с непознати и това явно ми пречи. Нещо като социална фобия имам, ако знаете колко момичета са флиртували с поглед с мен, но не съм ги заговорил защото не съм посмял...друг проблем е, че въпреки, че съм на почти 34 външно никой не може да ми даде 24-26, доста младолик съм, но момичетата на толкова често търсят свои връстници, а и няма къде да ги срещна. На работа жените са на моята възраст и отгоре.

Но не е само това, имам чувството, че ми е направеха магия от бивш приятел, защото изглежда това действа най-силно тук в България. Казват, че магията действа най-силно в мястото, където е направена и наистина в БГ жена не ме е поглеждала след гимназията, а дотогава сами идваха! Като отида някъде по-надалеч в чужбина изведнъж супер красавици флиртуват с мен! Той много се дразнеше, че в училище ме харесват момичетата и гледаше със завист когато аз танцувах с едно момиче на бала, а той нямаше дама, помня погледът му. Чувал съм от познати, че той непрекъснато ходи по врачки, възможно ли е да е това?

Хора, време ми е за жена и деца, а реално нямам много опит с жените, сексуален пък само с 1. Страх ме е, че ако чудото стане и си намеря партньорка, която ще пожелае да ми стане жена ще се изложа в леглото.

Коментари

51-53 от 53

55.   Авторе на 33 години си а мисленето ти го няма никакво. Същия си като 48/49 и тя се мисли за специална пък и на двамата самочувствието ви го няма никакво. Какви тиндъри какви онлайн глупости. Уж си голяма работа уж си говорили за теб завиждали му съученички пък неможе да си намериш приятелка. "мен никоя връстничка не ме е грабнала" "не си падам по възрастни" ми давай с някакви 16-18 годишни ученики тъкмо ще са ти на акъла :)

Какви жени търсиш изобщо? Предполагам някакви нереалистични достойни за теб. Какви магии какви 5 лева. Липсата на комуникация с магии ли го оправдаваш? Или това че никоя не отговаря на измислените ти фантазии за жената мечта? Толкова си се побъркал, че няма накъде. Само това ти е в главата - с ревността как си? Ако вземе че ти изневери или зареже кво правим? Как ли ще го преживееш след като това ти е проблем н1 в живота и си се вманиачил толкова? Агресията на къде ще я насочиш към себе си или към нея? :) Вземи си подреди приоритетите и мисленето пък после си търси приятелка.

Kjetil-Vidar Haraldstad

56.   Ти му даваш съвети той ти вика стига с тея глупости.
Троши си главата и продължавай да цивриш по форумите.
Ааа и едно мерси да беше казал, че си изгубихме времвто да ти пишеме коментари.

57.   Хаххаха 55 спори с момиче, като и казва, че е хванала едва ли не някой мързеливец койтоо не се развивал. В същото време обаче, жените, коита са с развили се финансово мъже са меркантилни. Угодия няма. Върхът е, че момичето казва, че не е спала а много, а той й казва да пробва повече мъже и тогава да коментира. Сигурно е, че ако беше споменала, че е имала няколко връзки зад гърба си, чеше да е курва.
Авторе, не слушай мнението на хора, които изъртат нещата, както на тях им е удобно. Момичето доста добре се е аргументирала, но няма смисъл. На този човек все жените му виновни.
Авторе, доживяхме време, в което всеки гледа само да взема без да дава, сакън да не се прецака нещо. Всеки мисли за пари, имоти, вещи и почивки. Докато се фиксираме в изграждането на апартаменти, а не на дом и на връзки, вместо семейство, положението ще е такова. И за двата пола.

51-53 от 53