Онлайн връзка/съвет
Здравейте. Имах онлайн връзка около 10 месеца. Знам, че за някои ще прозвучи смешно, но е факт - изключително се привързах към този човек. Историята е доста дълга и няма да разказвам всичко. Общо взето сме с доста различно мислене и не ни се получават нещата. Той е такъв тип характер, че иска да командва. Аз не съм такъв тип жена - да се подчинявам, но в името на “любовта” го направих. Миналата година щяхме да се видим. Беше дошъл до мястото, където живея (беше изминал доста км), а аз не го исках тогава, защото той ме беше “зарязал”. Ако тогава бях приела да се срещнем, сега нещата нямаше да стоят така.. може би.. След като първият път каза, че не ме иска, след известно време ми писа друго момче. Запознах се с него, писахме си много кратко. Живееше в моя град. Нищо не се осъществи между нас. Когато момчето, с което имах онлайн връзка, беше дошъл, за да се видим, казах, че имам връзка с друг. А не беше така. Просто ме беше “зарязал”, исках да си продължа напред. Много скоро след това пак започнахме да си пишем, но той не спираше да натяква за другия. Няколко пъти след това месеци наред се опитвах да се сдобря с него, поддържали сме контакт за не повече от седмица-две. Чувствах се много виновна за това, че когато беше дошъл, аз отказах да се видим (твърдеше, че ме е чакал няколко дни). Повтаря винаги, че му е гадно. Не можел да приеме факта, че съм имала контакт с друг. Постоянно твърди, че го лъжа едва ли не за всичко, което не е така. Винаги се обяснявам и доказвам като ненормална, а файдата е точно никаква. Малко оставаше да се видим на живо и да предприемем сериозна крачка. Отново се захвана за същата тема и оправия няма. Вече няколко пъти след тази случка пишем и аз все имах надежда, че нещата ще се оправят. И всеки път той убива надеждата в мен. Да вметна още нещо - до скоро, когато нямахме контакт, ме търсеше от няколко фалшиви профили, за да види дали ще се запознавам с други мъже. Не смятам, че е нормално след като казва много пъти, че не ме иска. Казвах постоянно да не се връщаме назад, защото това няма да ни допринесе нищо положително. А с онзи другия не съм имала абсолютно нищо. Доста подробности съм спестила, ако трябва да пиша всичко, няма да ми стигне цяла книга. Така че много внимавайте на кого си отделяте времето. Много исках да се осъществи нещо реално между мен и него, но след като няма разбирателство, просто не се получават нещата. Сигурна съм, че има още такива “връзки”, затова реших да си споделя историята. Бих се радвала да си изкажете мнението, но аз знам, че загубих доста време, търпях какво ли не и се унижавах доста, за което съжалявам.

Коментари

1.   Ако искахте и двамата щяхте да се видите,но и двамата не го искате,а и така ви е по-добре да си играете на "връзка",щото реалните връзки са още по-сложни.
Не знам на колко сте,но ако сте над 20 жалко за вас,че не можете да напуснете дигиталните светове.

2.   Съжалявам, но какви връзки те гонят - само сте си губили времето да си пишете пълни глупости...

3.   Изминал е много км., за да се видите, това трябва да ти говори нещо. Ти какво си направила за него?

4.   Това важи, ако си на 15.
От какъв зор се обясняваш на някакъв писач какво правиш? Че и те претърсвал от други профили. Чист психопат.
Надявам се да си го изхвърлила от живота си.

5.   Дано наистина да си извлякла някаква трайна поука от тази глупава история и да не се забъркваш в подобни отношения.

6.   До номер 1: наскоро исках да отида при него (в различни държави сме), той отказа. Не ми е било никак добре да си играя на “връзка”, по-скоро на него му беше добре явно.. Както съм споменала, исках до последно да се осъществи нещо реално. И да, над 20-годишни сме.
До номер 2: съгласна съм с теб :)
До номер 3: както съм споменала в историята, спестила съм изключително много неща и съм правила доста неща заради него и също така щях да направя много. Когато той беше дошъл, дори не ме потърси лично, а негов приятел се свърза с мен, изпрати ми снимка как той е в хранителен магазин (веднага познах кой е магазинът) и ми каза “познай къде е”. Съответно отговорих: тук има много магазини. След което ми каза “момчето просто искаше да се види с теб”. След няколко дни той реши да се свърже лично с мен, беше написал роман, че дошъл тук и тн. До последно не вярвах, че е дошъл в държавата, в която живея, заради мен. Веднага му отговорих, но той дори не изчака да му отговоря, беше ми блокирал съобщенията..
До номер 4 и 5: прекратих абсолютно всичко.
До всички: Скоро щяхме да се видим, каза, че ще дойде да ме вземе, супер много се радвах и чаках с нетърпение. Отново се захвана за същата тема без причина, каза отново, че не ме иска и прекрати с мен. Не желая да го обвинявам или да говоря грозни неща за него. Имало е да се случва. Бъдете здрави. :)

7.   6 - Има една мисъл "Като губиш не знаеш какво печелиш". Прекратила си нещо безперспективно. Пожелавам ти да срещнеш твоя човек и да останеш с него! Успех!
от № 5

8.   Благодаря! :)

9.   Ако не можете да се. Видите с енергията си която излъчвате един към друг и един до други да сте пак няма да се видите .

10.   Халюцинации- очи които не се виждат, се забравят. Когато поживеете заедно, разделите маса, легло и баня, ще си атговорите колко сте един за друг. Сега това вашето е нещо като сухи тренировки или нещо като нищо.

11.   Ъпдейт: профилът се оказа фалшив :D

12.   До 11

Авторката ли си? Кво значи,профилът се оказа фалшив?
Изобщо говорили ли сте по тел или на камера?

13.   Това, което даваш като разяснения долу в коментарите всъщност е трябвало да разкажеш още горе. Вече историята звучи по съвсем различен начин. Няма защо да изпитваш вина, че си отказала, макар и с лъжа, че към онзи момент си била в друга връзка.
Той от самото начало те разиграва. Тези постановки с неговия приятел прилягат на жени, не на мъже. Жалка комплексарщина и висша форма на инфантилизъм!
Не само, че не си заслужава да си протриваш пръстите в клавиатурата, но и не си заслужава нито да мислиш за този, нито дори да се сещаш за него.
Ако такива са днешните мъже, то повече от ясно е си стоят сами и такива трябва да си останат.
Що за мишоци, плъхове и плазмодий са отгледсли някои жени? Женски въртиопашки облечени в мъжки тела.
От една възмутена жена.

14.   Много писмена работа, заблуди и не реална представа за човешките отношения вежду мъж и жена. Влюбена и зарязана виртуално!? И аз така колко любови изтървах но си ги пиша в тефтерчето на мое име! :)