Часът на истината - съвпадат ли вашите иисквания спрямо това, което предлагате насреща? - Кифлоприземител
Нека да видим доколко хората тук имат ДЕЙСТВИТЕЛНА представа за себе си и дали имат какво да предложат насреща спрямо своите изисквания към отсрещния пол. Всичко е по желание и който не иска, нека се чувства свободен/свободна да не участва в това допитване. Бабите и лелките, редовно представящи се тук все за млади и успешни красавици, може да пропуснат, ако предпочитат да останат в своя измислен розов балон. :) Темата е сериозна. Ще призова за придържане към темата и кротки, вежливи включвания.

Условията са лесни:

1. Качете своя скорошна снимка БЕЗ ПОКАЗАНО ЛИЦЕ, за да спазваме правилата на форума и ликът на всеки да си остане в тайна. Преди съм качвал точно такава моя снимка без лице, но сега няма нужда отново да го правя, защото един мой любимец (или жена, представяща се за мъж) редовно пише, че съм като Митьо Пищова и се търкалям по улицата, така че не искам да развалям нечии блянове. :)

2. Дайте примери за тип хора от отсрещния пол, които харесвате особено силно (може да качите снимка, да приложете връзка към вече налични снимки на някой човек или да напишете името на известни личности, които са сходни на вашия идеал).

3. Дайте примери какъв тип хора от отсрещния пол са минимумът за вас, т.е. бихте били с тях, но не и с по-малко хубави от тях. Целта на точка 3 е да не залитаме все към грандоманските очаквания с някакви примери на "лъскави" личности, минали пред гримове, обработки и операции, както обикновено се случва при анкетите от този род, а да видим и долната граница на привличането ви към естествени хора, която е важна за вас и под която не бихте слезли.

После ще сравним трите неща. :) Допълнително споменати години, ръст, тегло и прочее са по желание.

За качване на снимки може да използвате споделена връзка към албум или снимка/снимки, като например:
- https://drive.google.com/
- http://kachi-snimka.info/
- https://prikachi.net/
- безплатната програма ShareX от https://getsharex.com/ , с която също е лесно и удобно. Аз използвам именно нея.

Желателно е твърде дългите връзки към други интернет страници с хора, които харесвате, да бъдат сбити посредством https://tinyurl.com/app , за да не разтегляме излишно цялата страница на форума.

- Кифлоприземител

Коментари

51-69 от 69

56.   50, оцеля ли ти зрението, след като ме видя? Нали няма нужда да плащам офталмолог или пък оториноларинголог, а може би и и гАСТРОентеролог, че трябва да ходя да си купувам хартиени цветя за един проект.
Да попитам Вазе... Да се "виси" в този сайт само Ваша свята привилегия ли е, че да пишете по цели (псевдо)елегии в моя чест, тъй като това "висене" не изключва съществуването на Вашето лично щастие, но пък изключва моето, поради някакви необясними причини. Може би е защото Вашето щастие се крепи на това "висене" в този сайт?
Както виждате, нямам причина да имам ниско самочувствие, което да прикривам, а просто се подигравам на скро(ту)мния войноглед на такива като Вас.

Black Sabbath

57.   Стига сте хранели дъртия трол! Търси си само поле за изява и се надява, че някой ще го признае за нещо, но ако не се случи, то ще "наказва" и "приземява". Няма да постигнете нищо, освен да го накарате да излива повече от неговата си мизерия. Живях 16 години с подобен психопат, а в учили имахме един в класа, така че са ми до болка познати всичките им номера. Най-добрият вариант е да се дистанцирате от такива хора и да не ги отчитате.

58.   Аз като нямам приятели с привилегии и също мисля Кифляка за ненормален и нарцисист, какво ще кажеш за мен, а?

59.   51, това че La Diabla е курва, не изключва това Кифльо да е психопат.

60.   А кифльо продължава да не отговаря на въпросите, нали бил часът на истината?! Защо бягаш от въпросите?
Питам пак, този път ще редуциране въпросът в един: какво ти в частност смяташ, че можеш да предложиш на една жена за здрава и хармонична връзка?
Мъж над 40 г, без някаква основа, дори минимална- собствен дом (на тези години вече... сигурен доход) човек обсебен от женските стрии, напускане пети, бръчки т.н. Същият този мъж без никакви възможности, много се страхува да не попадне на златотърсачи (да не му вземе голия...) за това на първа среща ги кани на разходка в гората??? Ако можеш обясни как се е случило нормална, здрава жена, НЕ проститутка за която гората е работно място, се е насила на разходка в гората за първа среща с все още непознат мъж?
Ясно е, че за да те "вземе" жена, тя трябва да има свой дом, в който да те прибере. Ще трябва да се грижи за теб защото ти щом нищо за над 40 г не си постигнал сам, още 40 да живееш, само ще затвърдиш позицията си на "принцес" който обаче е толкова мил и романтичен, че даже може да изкара два лева и да подари на жената ключодържател с някоя плюшена висулка.
Връщам на въпроса: Какво ти в частност (освен вече посоченото) смяташ, че можеш да предложиш на една жена за здрава и хармонична връзка?

61.   А кифльо продължава да не отговаря на въпросите, нали бил часът на истината?! Защо бягаш от въпросите?
Питам пак, този път ще редуциране въпросът в един: какво ти в частност смяташ, че можеш да предложиш на една жена за здрава и хармонична връзка?
Мъж над 40 г, без някаква основа, дори минимална- собствен дом (на тези години вече... сигурен доход) човек обсебен от женските стрии, напукани пети, бръчки т.н. Същият този мъж без никакви възможности, много се страхува да не попадне на златотърсачки (да не му вземе голия...) за това на първа среща ги кани на разходка в гората??? Ако можеш обясни как се е случило нормална, здрава жена, НЕ проститутка за която гората е работно място, се е съгласила на разходка в гората за първа среща с все още непознат мъж?
Ясно е, че за да те "вземе" жена, тя трябва да има свой дом, в който да те прибере. Ще трябва да се грижи за теб защото ти щом нищо за над 40 г не си постигнал сам, още 40 да живееш, само ще затвърдиш позицията си на "принцес" който обаче е толкова мил и романтичен, че даже може да изкара два лева и да подари на жената ключодържател с някоя плюшена висулка.
Връщам на въпроса: Какво ти в частност (освен вече посоченото) смяташ, че можеш да предложиш на една жена за здрава и хармонична връзка?

62.   Абе ти и Нина да не би да сте един и същи човек? Еднакво досадни сте.

63.   За политици ли ще си говорим или за човеци? БС като ПКП или като Христинка да я разглеждаме? А хер КП като учиндолския песнопоец ли да разглеждаме. Какво предлатат някои? Илюзии и мечти, все по- малко реалност и искреност. Задаваш ли въпроса- имаш съмнения и най- вече да не се "минеш" сам. Етоисти, единаци, сребролюци и най- лошото... имитатори. Пък и дъргат речи- правят се на "вменяеми"!

64.   53, мила моя, белегъг ти от секцио е най- малкото нещо, което те загрозява. Ако имах ниска самооценка, нямаше да си кача снимки, а щях да се крия. Направила съм го за себе си от любопитство, а не заради вас. Нито ти си ми важна, нито другите хора тук. Вие си мислите, че търся вашето одобрение, но на мен не ми пука за вас. Такива като теб са тези, които по някакъв начин търсят моето внимание, като ме споменавате от нищото или се заяждате с мен, дори когато не съм написала нищо лошо.
Апропо, една жена също си качи снимки. И тя ли е с ниска самооценка и търсеща внимание или само аз, понеже съм Блек Сабат?
Щом ме споменаваш и ми отговаряш, значи явно съм ти интересна, а щом съм те прогонила за две години от сайта, значи не само съм достатъчно "могъща", щом вече съм го направила, ами си и доста лабилна, така че точно ти, която се влияе дотолкова от писания в анонимен форум (и то мои), е смешно да говори за израстване, а и показва, че си лабилна. А лабилните родители са лоши родители. Имам нещастието да познавам такива и са пълен ужас. С такава майка като теб, силно влияеща се от коментари в анонимен форум, да не говорим за разни неща в ежедневието, се надявам детето ти да си намери добър психолог, пък и да попадне на добри учители, понеже не виждам ти на какво ще го научиш, освен на лабилност. :) Съжалявам и мъжът до теб, освен ако, горкия, не е избягал. Дано да има биволско търпение, човека. Пожелавам му го от сърце.

Black Sabbath

65.   61, само питаш "ТИ какво можеш да предложиш, ТИ какво можеш да предложиш, ТИ, ТИ, ТИ", тъпа квачка такава. А какво можеш да предложиш ТИ насреща? А? ТИ да предложиш? Защо ти отбягваш тоя въпрос? Неудобен ли ти е?

66.   Black Sabbath, докато ти им се връзваш и обясняваш, за тях ще има "храна". Виждам, че нуждаещите се от теб, често споменават как си се държала в миналото, в тийн годините ти, в коментарите ти в анонимен сайт... Те са замръзнали в това време или просто нямат какво и от къде нещо ново да изкопаят, за да те провокират. Хора без живот, нищо около тях не се случва, за това буксуват в чуждо минало.
Ако се съгласиш с тях, че си толкова зле колкото им се иска, много бързо ще се откажат от теб просто защото вече не им даваш възможност за душевна чикия. Ако ги игнорираш, ще продължат още малко, докато се уверят, че вече няма храна.
К'ъв ти е зора да отговаряш на провокации на подобни?!

67.   До като има балъци ще има и тарикати. Повечето до 30г. са с по 100 бройки между краката, спят още на надуваем дюшек при приятелка, уж следва, но по цял ден по кръчмета и вечер си върти задника като Ким Кардаше в студентски град. Това, което реално може да предложат повечето са чифт цици и един задник. Това може да го преложи всяка една.

69.   66, не знам. Дразнят ме на момента и реагирам импулсивно, но после често съжалявам, че съм написала нещо обидно, дори когато са ме нарекли на "елементарна", "смешна" и пр. Съжалявам за себе си, че съм отговорила на такава евтина провокация и съжалявам (разбирай го като проява на емпатия, а не като гледане от високо), че може да съм обидила въпросният човек, макар и точно това да съм целяла към момента на импулсивната реакция. Но естествено, е късно за съжаление, след като съм пратила коментара.

42, сега ти виждам коментара. Благодаря, надявам се думите да не са сарказъм.

71.   Модният гуру пак иска да блесне. Кой си ти, че оценяваш жените? То не бяха дрехите им, петите, целулита, косите, грима, то не беше чудо. С тези познания стани стилист или дизайнер.
В друга тема, тази за изненадите, стана ясно как си бил с жена с развалени зъби, но иначе твоите критериите за визията на жената са до небето. Да се чуди човек как си се прежалил.
Човек с мания за това как мнението му е страшно важно. Така са самотните хора.

72.   Точно заради ниската ти самооценка си лепваш снимките, които така и не съм виждал, а и не искам. : ))
Пишеш злобно, понякога опитваш да си в кондиция, понякога ти се ти се получава, друг път пък не особено...
Изключително е грозно нераждала жена да нарежда МАЙКА, дала живот със секцио или не.
Много комплексарско е да се връзваш на анонимни хора, че да им доказваш хубостта си!
Никога не съм ти симпатизирал, но и не съм те хулил където и да видя прякорчето ти. : )))
Порасни, сайтът освен злоба и още повече комплексарщина друго няма да ти донесе.

73.   До 65
Не съм 61 обаче ще ти отговоря.
Аз мога да предложа точно онова, което и търся в партньора.
Добро и сериозно отношение, уважение и разбиране.
Относително добър външен вид.
Подържан дом в който да живеем.
Участие в семейните финанси на 1/2.
В допълнение имам хобита, не съм ревнива, уважавам личното пространство и готвя добре

74.   Блек Сабат не знам какво е това самочувствие у тебе? Уж си качила снимки, които обаче ги няма. Пуснала си ги преди близо 7 дни, а аз следя темата от 3 и нещо. Кога ги пусна, кога да ги отворим? Самочувствието ти е без покритие очевидно. Кудкудякаш, перчиш се, а от устата ти змии и гущери излизат. Като си толкоз хубава защо си изтри снимките, миличка?

76.   Номер 68, поздравления за това, че държиш да си с естествени вежди! Голяма рядкост в наши дни.

80.   66, колко ли трябва да са изпаднали, че да опират до мен?!

72, самочувствието ми е нормално. Не знам как сульо и пульо определя самочувствието на някой, без да го познава. Предполагам, че ти нямаш нито една снимка в нито един сайт, защото имаш стабилно самочувствие. Аз пък си мисля, че страхливците с никакво самочувствие се крият като плъхове особено по такива "анонимни" сайтове и атакуват от позицията си на анонимници. То е повече от ясно, че на живо повечето от тези същества, които ме обиждат, няма да ми говорят така. :)
Въпросната майка получава от мен това отношение, което дава и това, че е майка, няма и не бива нито да я оправдава, нито да я спасява от грозното й изказване за мен, както и последиците от него. Кой я накара да се държи тъпо по мой адрес? Никой. Направила го е и получава заслуженото си от мен отношение. Това, че аз не съм раждала, а тя е, не означава, че ще трябва да си мълча, а ако смяташ, че трябва да си замълча, защото не съм майка, значи ти си по- неадекватен и от двете ни взети заедно. Тя, като като майка, да вземе да се държи като почтена такава, а не да се изказва махленски. Аз съм писала повече злобни коментари в тийн годините си, а нейното дете предстои да навлезе в тази възраст и ако то изкара тези си години по- тежко, както аз ги изкарах, то не я виждам как ще се справи, предвид лабилната си психика (нямало я две години в сайта, заради мен; така би постъпил само крайно лабилен човек). А ако него го нападат в интернет, както мен от години, тази 'майка' вероятно ще стигне до психиатрия. Мога само да съжалявам детето на такава майка, заради самата нея. Дано наистина бащата да е стабилен и активно да присъства в животите им, че не я виждам.
А мъже като теб дават почва на такива жени да злоупотребяват с това, че са майки. И какво като е майка? Трябва да й мълчим ли? Няма никой да мълчи на никого.

74, и ти нещо май ми кудкудякаш под оная работа. Иначе, влез там, имам още материал. Изтрих снимките, понеже някакъв с голи снимки на оная си работа почна да ме следи и не искам други такива индивиди да ме последват, а не намирам опция за блокиране.
Иначе, благодаря ти за високата оценка, че съм хубава. Нека подчертая, че това е твое мнение, но пък ти едва ли можеш да кажеш същото за себе си. Змии и гущери ми излизат от устата към хората като теб, които се държат гадно с мен и си го заслужавате. Ако вие сте по- човечни и аз ще бъда. :) Нали, няма как да си л**но с някой и да очакваш той да е добър с теб.

Black Sabbath

51-69 от 69