Педофилска съм
Вдъхнових се от темата "Защо няма жени педофилки"? Ами аз съм една от тях. На 29 съм, красива съм, умна съм. Не страдам от мъжко внимание, даже напротив. Обаче установих, че си падам по малки момчета. Мине някое красиво момче на 16-18, и просто изперквам. Особено по разни металисти, рокери и растафарита, с дълги коси, дори цигани... Забелязах, че и те ме заглеждат. Даже тази година получих предложения от три момчета, по- малки от мен. Естествено, отказах. Но много искам да тръгна с по- малък. Не ми пука за общественото мнение. Къде да го хвана този малък? Как да действам? Може би всичко се дължи на факта, че като тинейджърка нямах гаджета и не "реализирах" сексуалността си. Може би съм "изостанала" в развитието си и по този начин наваксвам? Как смятате, дали да не потърся лекар? Или да се хвърля в дълбоките води?

Ще чакам вашите отговори! Темата не е провокация!

Коментари

1.   На 16 не е малолетен, но е непълнолетен, а на 18 си е пълнолетен. Ако с 18 г момче се харесате и има доброволна връзка не е чак крайност и не е педофилия.
Все пак обаче (ако приемем, че темата въобще е реална) не ми е нормално дори на 18 г да е момчето, пред закона вече пълнолетен, но си е хлапе. Та ти си на 29!

2.   И какво ще направиш с тези подрастоци? Хубава, хармонична и стабилна връзка ли? Или виждаш в тях стабилни мъже, на които можеш да разчиташ - партньори в живота и т.н.?
Ако ще е само за "да си реализираш сексуалността", защо не го направиш с някой, с когото нещата могат да имат положително развитие, а няма да приключат само с чесане? Или ще чакаш младежите "да пораснат"? :)

Според мен, "-филите" и от двата пола са някакви вътрешно комплексирани хорица, при това - дълбоко неуверени в себе си, които са неспособни да изградят нормална връзка със зрял представител на другия пол. Затова предпочитат дечковци и дечки, разчитайки на тяхната незрялост, наивност и т.н., за да не бъдат подобаващо оценени и отхвърлени като личности, като на всичко това несъзнателно придават уж сексуални измерения...
А върха на това падение са "дамите", които са толкова отвратителни и недодялани като личности, че разчитат на домашните си любимци за да водят все пак някакъв "полов живот"...

3.   В сливенския Женски затвор много добре ще ти ашладисат сливата дъртите квазимодки, с пръсти и метални тръби.

Рашко Циганина

4.   Според мен просто си завладяна от стила на този вид момчета. Най-лесно е да намериш такива ако се движиш в такава среда. Ако имаш някоя по-малка братовчедка или братовчед или пък приятелка може да излизаш с нея и да срещнеш такива които търсиш.

5.   Teмата, нищо не пречи , да е написана от мъж педофил, да за покаже е мъжете такива не са най-грешните. Да се заглеждаш по хора на тази възраст, не е педофилия. Осведомете се по въпроса. Друго е, какво ще получиш от тези момчета/момичета, евентуално. Това говори, единствено, за твоите дефицити.

6.   Само гледай да има поне навършени 18 г. Оттам нататък - както вие с него се разберете.
Дългокоси рокаджийчета с младежко излъчване и аз много харесвам. Предпочитам да е на около 30 г. или 30-40 г., но с младежко излъчване и слабо телосложение (като мен). Според мен има нещо много привлекателно в мъжете с женска енергия и част от дългокосите мъже са именно такива.
Как да го хванеш малкия ли? Нали те, малките, са ти предлагали? Те ще те хванат, няма нужда ти да ги хващаш. Хвани си кака да те отрака. :))) Пак казвам - само гледай да е пълнолетен.

7.   "Темата не е провокация!"

Темата определено е провокация.

8.   Пусни обява в Alo.bg и веднага ще намериш.

9.   Това не е педофилия. И аз си падам, мъж на 27. Това е ефебофилия. Стига да е навършил 14 по законите на България е законно.

10.   Мога да разбера защо един мъж би бил привлечен от пуберки, но не мога да си представя да ме привличат млади/малки момчета. Дори като ми излизат някакви супер красиви младежи в ТикТок, видимо под 20-годишни си казвам "О, ще порасне...". Какво може да ти даде един 16-годишен, дори сексуално (не говорим за взаимоотношения)? Дори Джон Тейлър, който е любовта на живота ми, и който е бил разкошен в 20-те си години ми харесва много повече в 40-те, 50-те и дори на 60 години. Във всичките ми фантазии е голям, зрял мъж, нямам нито една фантазия с него на 20. Дори на 26 са ми малки.

11.   За да се водиш педофилка, трябва да си падаш по деца ПОД 14 навършени години. Навършени 14 има ли, не е педофилия и можеш да правиш секс с него/нея. Това е възрастта в България.

12.   За един израстващ мъж е много важно да започне да ч*ка още от гимназията. Много е важно! Колкото повече минават годините и го кара само на чикии, без да е виждал голо женско пред себе си, толкова по-неуверен ще става, задълбавайки все повече и повече в порното, докато накрая ще пусне тема - "на 30 съм девствен и нямам самочувствие". Повечето момичета в гимназията не се вълнуват от своите съученици. Те отдавна вече ходят с лоши батковци на 20 и изобщо не ги касаят неволите на 18 годишния им девствен и сдухан съученик Пешо. Най-лесно момчетата в гимназията могат да ч*кат също девствени 14-15 годишни момичета или другия вариант им е точно какички като теб авторке или малко по-големи 30-40 годишни милфки. Затова авторке давай смело. Ще са ти благодарни тези момчета след време. И то много!

13.   " красива съм, умна съм ,Не страдам от мъжко внимание"

Ако не го беше написала, щях да помисля, че темата е от мъж. Но те май не забелязват, че всяко женско мнение тук започва така :)... Също и непознаването на общоприетото знаечението на думите, е в типично женски стил...

"Може би съм "изостанала" в развитието си и по този начин наваксвам?"
Мъж не би написал и изостала в кавички. Това е пак типично по женски, ако става дума за "самокритика", тя ще е определено в кавички. Т.е. - реално няма способност за такава.

Естествено, и типично по женски, те хем ти предложили, свършилира работата вместо теб, ти си им отказала, и си дошла тук да питаш как ставало... Май не си и много "умна", не само "изостанала"...

"Или да се хвърля в дълбоките води?"
Кои по-точно са тия дълбоки води? "Връзка" с тинейджър? Страшна дълбочина...

14.   Какво щяла да ги прави ли? Ами ще им бъде даскалица и опитно поле.

15.   Темата Е провокация!Няма смисъл от коментар!

16.   Авторката: Благодаря за коментиращите.
Съгласна съм с номер 4! Много ме изкефи!
Останалите сами издавате своите комплекси и ограничеността си.... Няма какво да коментирам. Как решихте, че съм комплексарка? И не, темата не е провокация. На 29 не значи стара. За какво ми е стабилен партньор? Какво значи "стабилен"? А, с много кинти! Такава била работата... Ох... И не, малките съвсем не санаивни. Не мога да стопиран естествени стремежи и импулси! Просто не мога! Стопирам* . Ако е дядка с млада, е ОК, ако е млад с лелка, било гнусно.... Еми сори! Какво да правя аз? Такива ме възбуждат.

17.   Не пишеш на правилното място.

18.   16 - Да, темата Е провокация! Стига си спорила, луда такава!

19.   Това не е педофилия. Педофилите не искат "да тръгнат с по-малък", а искат да правят секс с пред-пубертетни деца.

А твоето е просто лигавщина - чеше те сливата, но не си сигурна точно защо.

21.   Не си педофилка според мен, аз съм на 35, разведена и без деца и от една година сме заедно с едно младеж на 18, когато започнахме беше на 17. Съсед ми е и на моя приятелка е син.
Заедно сме заради секса и нищо друго, просто ми харесва. Има само един проблем че много бързо свършва но от известно време съм купила Виагра от секс шопа и му давам да изпие по едно хапче и всичко е супер.

23.   Съвсем май са луднали хората. Закон за 14 години?

МИ ТО НЯКОЙ ДА ТЕ ОБИДИ ИЛИ НАПЛЮЕ ПО МНОГО ПАРАГРАФИ Е ЗАКОННО НО ПРАВИЛНО ЛИ Е?

НА 14 ГОДИНИ ТЕ ДАЛИ СА ЗРЕЛИ И ЗА ВРЪЗКА ДА СЕ ГРИЖАТ ЗА НЯКОЙ И ОБИЧАТ?!
ИЛИ ЩЕ ТРЯБВА КАТО СТЕ НА СТАРИ ГОДИНИ ДА ВИ ГЛЕДАТ КАК НИЩО НЕ ВИ СЕ ПРАВИ И ДА ГИ ДЪРЖИТЕ НЕПРЕКЪСНАТО ИЗКЪСО НЯКОЙ ПОДХОДЯЩ ДА НЕ ВИ ИЗМЕСТИ?

Бе опомнете се, ако е случайна чиста любов и двамата се харесвате може, но да се целите от ниско самочувствие и гордост само по непълнолетни си е простотия!

24.   Не бих казал, че си "педофилка". За педфилия може да се говори, ако обекта на желанията ти е на далеч по-малка възраст. Просто като всички нормални хора харесваш агнешко то.

25.   Или пък смятате, че не сте отговорила на очакванията на баща си и не сте получила безусловно одобрение и любов в ранно детство. Сега търсите неопитни, незрели мъже, които поради ситуацията нямат право на очаквания, нямат опит, който да ги формира. Всичко им е ново и впечатляващо. С такъв мъж ще получите лесно одобрение и ще се чувствате в безопасност, затова сте привлечена.
Реалността е, че ако наистина имате травма от отхвърляне ще преживявате такова с всеки партньор без значение от възрастта му. Докато не осъзнаете травма си, ще бъдете привлечена от по-неопитни, отхвърлени, понякога едва ли не пациенти и в този дух, защото уж така държите контрола. С такъв човек вие сте по- в хиляда аспекта и това се усеща добре. Също мисля, че този избор на партньор обслужва неосъзнат страх от обвързване, чийто най-чест симптом е избора на партньор, който е забранен, неподходящ, невъзможен за трайни отношения.
Има психолог- сексолози, но този период 29-32 за жените е много голямо предизвикателство и психотерапията би зала наистина ценни резултати.