Защо мъжете не подбират - поне на пръв поглед
Имаше една тема - защо мъжете не позбират. Ами защо - защото жените подбират прекалено много. От 100 мъже около съответната възраст маже би 20-30 макс ги привличат физически - по лице, тяло, ръст. Така, чисто визуално, отпадат огромна част от мъжете. А до ситото по характер и финанси - дори не сме стигнали до него. То намалява още повече бройката мъже, които са подходящи за интимност и/или връзка.

Ето затова мъжете не подбират - защото нямат избор, голяма част дълги години стоят на сухо. Всяка която им падне е дар от небесата.
Още от гимназията се научават, че двуметровият сладур-баскетболист от класа е във "връзка" с 2-3 хубавици, докато чука неангажиращо с някоя и друга дебеланка отвере на време. За другите момченца какво остава? Нищо. Какво има баскетболистът повече от обикновените момчета в класа? По-силен характер ли, по-трудолюбив ли е, повече ли се бори в живота? Ами не, просто има хубав ген по наследство.

В живота нататък е СЪЩОТО. Та мъжете се научават. Живота ги научава да не подбират, защото ако подбират ще видят жена веднъж на година. Това е.

Коментари

1.   И на мен един ми сподели веднъж, че бил всеяден. Щом и до циганка от улицата опрял срещу заплащане, можете да си представите за какво ниво става въпрос. Тъжна работа!

2.   Наскоро писах, но в друга тема - беше ми омръзнало да ме свалят жени и си подбирах само тези, които ми харесваха. Много от отхвърлените се озлобяваха и ме обявяваха за обратен. Приятелите ми ме мислеха за луд, че не се възползвам от тези момичета и жени!

3.   Жалки комплексари без цели в живота, затова не успяват с жените.
Нито една от приятелките ми не е женена за висок мъж. На всички мъжете им са 1, 70-1, 75, но имат стабилни професии и добри доходи Престанете да ни пробутвате някакви си горили за много желани мъже. Няма да брулим круши с тях.

5.   1, ако ти му беше пуснала, нямаше да бъде всеяден и да опре до циганка на заплащане. Вие сами им го правите на мъжете, като ги оставяте без избор, пък после им се подигравате.

7.   Не било честно, че жените харесват мъже с хубави гени.
А че мъжете харесват красиви жени с хубави гени е честно, нали?
Каквото повикало - такова се обадило...

8.   До 7- Жената винаги може да си подобри визията. Справка- дрехи, прическа, грим, маникюр... Това не е до ген. За мъжете не важи същото