Просто любов
Здравейте,
Моята история е като любовен роман. В процес на развод съм с жена ми, всъщност ние сме разделени от години просто сега ще стане официално. През тези години, които чаках подходящия момент се срещнах с едно момиче. Момиче, което върна любовта в сърцето ми и желанието ми за живот. И двамата вече знаЕм всичко един за друг, бил съм до нея в много тежки моменти в живота и. Както се казва отношенията ни са прекрасни. Но поради факта, че не бях предприел действия за развода, момичето допусна друг мъж до нея. След като разбра, че съм се изнесъл и вече предприел стъпките по официалната раздяла, тя поиска да и дам време да остави приятеля си. Не веднъж говорих с нея, че съм готов да се отдалеча от нея за да продължи с другия мъж, но тя и дума не дава да кажа по този въпрос. Без мен не може да живее, така ми казва. Говорим си, но все още не съм получил ясна представа кога ще остави другия, който между другото е адски самовлюбен и голям позьор. Обичам я и правя много компромиси заради нея, но все си мисля, че нямам място между нея и позьора. Не страдам от липса на внимание от страна на жени, но сърцето ми не иска да допусне друга. Тя ме иска да си тръгна от живота и в никакъв случай не може да допусне да живее без мен. Не знам кога ще добие сила да говори с другия, не знам дали въобще ще може да го направи.
Сега всеки ден ме изяждат гадни и черни мисли, не знам, какво да правя с живота си.

Коментари

1.   Виж сега аз бях скъсала за година с сегашния ми мъж и нищо, че мислех, че е завинаги и аз скъсах, не се захванах с друг една година, дори и забивка нямах. Това е несериозно момиче да се занимава а двама или примерно имаш дилема много кратко време и избираш, в който си влюбена. А тя така го кара, странно ми е, несериозно ми е.

2.   Струва ми се, че е редно все пак да се отдалечиш, докато е все още във връзка с него, независимо какво ти говори тя.
Не само от морална гледна точка, въпреки че и това го има, но и заради твоето собствено достойнство. Когато е вече свободна жена, започвате начисто. Това смятам аз.

3.   Правил ли си секс с тска нареченото момиче?

4.   Просто т...пак, не просто любов. Според мен вече си наясно, че си се наиграл и си напуснал жена ти заради един к...ляк. Заповядай върви с куверта!

5.   Викаш не може да живее без тебе, ама веднага се хвана с друг хахахах

6.   Хем те иска, хем спи с другия?! Абе ти човече нямаш ли дори 1 грам самоуважение забравената дума - чест?!

7.   Това не е просто любов, а просто зависимост. Ти просто се страхуваш да не си сам. Хванал си се като удавник за сламка.

8.   Ти си поредния боклук който се слага където не му е работа, а тя е поредния боклук който се хваща от клон на клон. Да аз съм бил в тази ситуация като нищо неподозиращия обичлив и раздаващ се партньор. Нищо съберете се и си измекярствайте заедно един на друг и да ви желая да ви се родят таралежи. Нямат край боклуците.