Вашето мнение
Какво ви е мнението по следния въпрос:
Аз мъж на 29 г. с 5 връзки преди брака, жена ми е 6-та.
Тя на 28 г. лъже ме, че е била с 5 връзки преди брака, склюбваме брак, ражда ни се дете. Аз постфактум от приказка на приказка, от тук и там научавам че тя преди мен е била с 36 мъже (може и да са били повече, за толкова поне съм чул или разбрал) и се оказва, че аз не съм и бил 6-ти както тя ме излъга преди да сключиме брак , а съм и бил 37-ми.
Ако я знаех суровата истина преди брака, никога нямаше да сключа брак с нея. Детето щях да припозная, но брак с нея не.
Как да живея с тази мисъл и несправедливост, мога ли да го преодолея?
Мнения, съвети, упреци ???

Коментари

1.   Вършачка си си взел! Използвай я по предназначение и не му мисли много.
Със сигурност не си единственият в тази ситуация. Даже са много. И ще стават още повече тези на твоя хал.

2.   Какво значи, ако я знаех тази истина? И аз съм точно на 29, ти за това време не разбра ли, че няма такова нещо при жените като- " била съм с 3-4 или 5." Още като се запознавам с жена на ум си разсъждавам с колко ли мъже е била. Щото аз на приказки не вярвам, а гледам поведението. И да ти кажа доста се познава. Има жени дето им светят очите от цялата сперма и курове дето са изяли.
Е тва е батко днешните жени. 36 кура по няколко пъти всеки, а после ти разправя, че те обича и ти си единствен.
За жалост брат, не мога да ти дам съвет. Аз затова не искам да се женя, не мисля, че има смисъл и да говориш с нея, че кой знае какво друго ше излезе, ако се скарате.
Ти сам решавай искаш ли Мара общата да ти е жена или не?

3.   Спомена 5 връзки, не си написал с колко си правил секс.
Миналото се говори по време на връзката, не чак като сключите брак, че и деца да имате, къде си блял, а не си се разровил по-дълбоко в миналото й?
Тоя въпрос с преодоляването си го задай на теб, ако толкова я обичаш ще го преодолееш, ако детето ти значи нещо за теб ще запазиш бракът си.
Да си мислил навреме, бе мойче, сори. : )

4.   Виж сега, разбирам защо не си ок с това, но приеми, че е минало. Бъди на щрек за лъжи. Да, и моето мнение за жени, спали с толкова мъже не е добро, и то не толкова, че ги мисля за леки (женска солидарност), колкото смятам, че много лесно сменят мъжа и като цяло това става начин на живот. За твоята жена това може вече да е минало, а има вероятност да чака удобен момент да изневери. На твое място ще си отварям очите за изневери: ще поглеждам от време на време историята с й на търсения в телефона, да, именно историята, защото чатовете обикновено ги трият, и то не пред нея. Ако вече ти изневери, слагай край, макар че с дете е много трудно да се вземе това решение.

5.   Какво значение има какво е било преди. Важното е каква е сега. Каква съпруга и майка е. Как се държи с теб. Разбирате ли се.

6.   Е... до като е с теб е твоя не е на никой от 36те

7.   Разведи се, щом това ти е голям проблем.

8.   Според мен не е толкова проблемът в това, че е била с 36 човека(което е огромен проблем, ама няма изобщо да задълбавам, защото ще започне спорът, че човек като е сам може всичко да прави и едва ли не да се изебе с всичко живо, а това никак не е така). Проблемът е, че те е излъгала, преди да се "вречете". Така лекичко, е скрила, защото я е срам и знае, че не е окей това, както и че можеше да не се ожениш за нея. По същият начин може да кръшне във времето и така лекинко да го покрие, защото, нали, да не се разделите. Човек като лъже за дреболийките, така може да лъже и за всичко останало. Ей това е проблем.

9.   Насадила те е... Но, ако ти е вярна и те обича и не ти изневерява защото да не продължите съвместният си живот.. Гаранция няма. Може да попаднеш на жена която е жула с един или двама и да хукне да ти изневрява. Имате и дете... Ако е коректна с теб и се обичате може д загърбиш предишните и връзки.... Но ако е изпечена курва какво да кажа.... На 28 гидини да е била с 36 мъже... Дори не е била във връзка, секс за по едн вечер. То щом всеки знае и ти казват ще ти се присмиват зад гърба... Как не можа да проучиш и разпиташ по-рано... Избързала е да ти направи и дете за да те върже.... Но както казах зависи какво е отношенивто и към и теб и дали се е применила за да бъде добра съпруга и майка... Ако продължава да бъде курветина махай я... Не си струва да останеш само заради дето в този брак. Много хора правят тази грешка... Детето пораства и поема по своя път и в нов дом а ти ше останеш н стари години с тази и вепе ще е трудно да срещнеш по-добра спътница в живота за теб... Помисли и вземи решение. Виж как е съвместният ви живот заедно. Сложи нещата на кантара и виж... Не казвам да зарежеш детето. Грижи се за него. Дори да се разведете ше се грижиш. То си е твое... Само да не се окаже че и детето не е твое....
Успех. Помисли добре. Аз не знам как е съвместният ви живот заедно за да преценя какъв човек е тя. Решението е изцяло твое.

10.   Моето мнение - ти и всички подобни, които броите бройките на жените си сте страшни задръстеняци.

РаДо

11.   Да разбираме ли, че ти си питал тук и там, разни мъже, дали са оправяли жена ти? Това е крайно извратено! Предполагам, че и жена ти, ако те беше опознала по-добре, нямаше да се ожени за теб, нито пък да ти роди дете!

12.   Ясно е, че жените винаги могат да си намерят по-лесно секс, но винаги съм се чудил относно високите бройки- как, къде, кога и тн.
И аз познавам жени, уж с дългогодишни сериозни връзки или с по един приятел с привилегии /тоест секс приятел/ но пак с някакви 30 и повече бройки. Говоря за жени на възраст между 25-30 годишна възраст.
Имаш два варианта
- Да си развалиш семейството
- Да преглътнеш горчилката и да продължите напред
Просто тъпо е, че те е излъгала. Но нали знаеш, че за бройките ние мъжете умножаваме по две, а жените делят по две. Ако ти кажа, че съм спал с 10 жени, значи съм спал с 5, при жените е обратното.
Времето не можеш да го върнеш назад, така че по-важното е тя да не ти изневерява. Високата бройка не е фактор за това тя каква съпруга и майка ще бъде.

13.   Погледни се и прецени това ли ти е проблема в момента с който трябва да се справяш? Аз лично невиждам проблем в това защото за мен лично немога да кажа че имам малко бройки. Само 40/50от жените са ми тези които ги наемам за по час когато съм най много на зор. Имам сериозна връзка от 8години, още когато бях на 25г имах сигорно поне 10момичета от гимназията и после още 20момичета които съм забърсал от познати или от работата или пък от фейсбук непознати. Така че не се шашкай това са просто цифи, имам приятели които спят в седмицата само с 3/4. Такаче не се шашкай и цени човека до теб както трябва иначе друг ще го оцени. И също така жена не се пита с колкоо е била защото звуци като намек и е грозно.

14.   Е пък като толкова страдаш, разведи се, какъв ти е проблема точно?

15.   Сина ми се ожени за една такава и след 3г. брак я хвана с друг мъж на калъп... моментално се разведе и сега е с друга жена, много по стойностна от първата. Бивша курва и бивш алкохолик няма.

16.   Как и откъде разбра, че са били 36 преди теб?
Знаеш ли, че има гнусни копелета сред мъжете, които лъжат, че са соали с определена жена, само защото много им се иска.
Чувала съм подобни истории за себе си, разказвани от хора, с които съм единствено на здравей-здтсдти и се е случвало да говорим на мада, нищо повече.
Ако някой иска да ви раздели, може да пуска слухове и като те гледа какъв си шаран, съсипи си семейството какво чакаш.

17.   Аз на нейно място се развеждам с теб. То бива токсичност, но това е прекалено.

18.   Тъпо наистина, братле. Предполагам колко гадно се чувстваш. Аз бих направил, както някои са те посъветвали по-горе. Наблюдавай я какво прави малко по-внимателно. Не да ставаш чак параноик, просто бъди нащрек. Ако има нещо, то ще си проличи бързо. Друго много важно нещо, което за мен е номер едно - телефоните и на двамата достъпни 100% по всяко време от другия. Преди години имах връзка с жена, която си пазеше телефона повече от очите си. Е, имаше защо. Оттогава това ми е като лакмус. Телефоните или на масата, или довиждане.

20.   Доказано е, че една жена с колкото повече сексуални партьора е била, толкова повече е емоциално изхабена е. По-трудно се привързва към мъжа, а ако една жена не е привързана към теб, веднага когато и се отвори парашута за нещо по-добро минава на по-доброто и ще те захвърли като мокър порцал. За това бройките на жените са важни. И не не ги съдя тези с километражите, но като толкова искат да се еват на поразия, да не създават деца и семейства.Съвета ми към автора е следния: Вече си създал дете с нея, и е добре да сте заедно, но не на всяка цена. Следи за червени влагове. Да ли ти отказва секс. Как се държи с теб и прочие. Фейсбук профил. Но мен , ако ме питаш 36 пак не е нещо стряскащо. Повечето на нейните години отдавна са минали стотака Минчо. Не мисли, чак толкова много по тая тема, че човек така може да откачи и да започне да параноясва.

Чингис Хан-Скандинавеца

21.   Не е гот. Но, че си глупав и наивен това е проблем. Все пак станалото станало. Няма особено значение с колко е била преди теб. Важно е как се държи с теб. Ако ме разбираш! И понеже не съм сигурен ще изброя няколко признака.
1. Дали я боли глава или това не е за нея в леглото.
2. Ако се прибереш мокър от дъжд Дали има топла супа.
3. Когато си с приятели Дали те прекъсва и Дали желае да надделее над теб дори и да знае повече по материята.
И т.нат. в този дух

22.   Оффф и какво значение има. За моя мъж нямаше никакво значение и до ден днешен няма имаме и 2 деца. Миналото няма е минало, не се живее в него, а в сегашния момент.

24.   До Н 20.
Нито има правени такива изследвания по темата, нито има каквито и да е подобни доказателства! Не си измисляй!

25.   Бройката мъже, с които е спала е най-точното отражение на стойността на една жена.
Както и да е, станалото е станало, не си знаел оженили сте се. Бъди малко повече нащрек за лъжи, винаги си имай едно на ум с нея, и както казва пича по-горе, ползвай си я по предназначение и не се втълпявай много.