Хубаво момиче съм, а е студен към мен, не ме поглежда и на улицата
Какво да правя като губи към мен интерес? Направило ми е впечатление как само нахалниците са настоятелни, а по свестните бързо им омръзва и нямаме общи теми, какво да направя?

Коментари

1.   Да работиш върху себе си. Жената не е само красива външност. Ако Трябва и да е интелигентна и да има добра обща култира.
Жена

2.   Нищо. Красиви жени има много, по-красиви и от теб- също. Ако не го привличаш с други качества, няма да има интерес към теб.

3.   На много от мъжете просто им е писнало да ги разиграват. Женоте обичате вниманието и използвате точно тези добри мъже, за да ви вдигат егото, а после не ги поглеждате.
В един момент те осъзнават, че вместо да си губят времето с вас е по-добре да пасуват и да правят нещо друго.
Външността има значение дотолкова, колкото да привлечеш един мъж. А после? После трябва отношение и малко интелигетност, с която да го задържиш, а не само с външност.
Едно е да има малко игра за разпалване на привличането, друго е да размотаваш някой и да го правиш за смях.
Накрая пак си излизатв със същите тия нахалници, така че зашо да си дават зор?

4.   Ти какво си мислиш, че като си "хубаво момиче" и всички мъже ще са твои (и особено тези, които ти искаш)?
Човек е многопластово създание, а външният вид е не повече от 10-15% от начина, по който го възприемат и оценяват околните. При това е само временен атрактор, който при задълбочаване на отношенията постепенно губи смисъл... Ако изградиш една по-дълготрайна връзка, с учудване ще установиш, че след 2-3 месеца вече ти е все тая, човекът с който си, дали е хубав или грозен, атлетичен или по-обикновен, за теб ще е многократно по-важно колко добре/комфортно се чувстваш с него, дали можеш да се отпуснеш и споделиш всичко, дали усещаш подкрепа от негова страна, когато бориш някакъв проблем...
№1 добре ти го е казала - хубавата външност не може да компенсира кофтия характер и/или пилешкия акъл. Срещал съм момичета със страхотна външност, с които само 5 минути разговор ми е бил достатъчен, за да се отдръпна, дори и те да са искали обратното.
Друг случай - някоя тръгне да се оплаква: "Ухажва ме дълго време, звезди ми сваля, докато не преспа с мен и ме заряза! Бройкаджия! Използвач! ". Еми... не му е харесал сексът сигурно, или отношението ѝ към него в леглото... Не че тези неща не могат да се напасват с време и практика, но когато човек установи, че "двамата са от различни планети", понякога предпочита просто да си тръгне и да си търси нещо по-подходящо, отколкото да прекара няколко години в "укротяване на опърничавата", при това - без гарантиран успех накрая...

Щом този човек страни от тебе, значи определено нещо (от гореизброените) не му е допаднало в теб. И то не непременно защото ти си лоша, а защото хората са различни по принцип. Може на този да не му е добре с тебе, но на друг да му е добре с това, което си.

5.   Намери човек с общи професионални интереси или хобита, иначе е лесно да се отчуждите.

6.   "Направило ми е впечатление как само нахалниците са настоятелни, а по свестните бързо им омръзва и нямаме общи теми"

То пак като едно вярно наблюдение си направила... Сега остава и да се запиташ що нямате общи теми...

7.   Ми то колко хубави момчета има дето не ги поглеждат момичетата, защото не се паралиичета със скъпи коли. Що си мислиш, че като си хубава и някой ти е длъжен да те поглежда? Как мислиш стана оня работа с Макрон, Бриджид и дъщеря и - русата, мазна, меркантилна, млада хубава блондинка. Както русата кокошка си мислеше, че Макрон е лудо влюбен в нея защото е млада и хубава и беше сигурна че ще се ожени за нея, Макрон на колуминацията и даде кутийката с пръстена, но тя като я отвори вместо годежен пръстен вътре намери бележка, на която пишеше че ще се ожени за майка и. Ако се препознаваш с дъщеря и не се чуди, защо така става. На меркантилни руси, нагли мазни пачи могат да им вържат само нагли мутри или настоятелни остригани ганчовци с брада и маратонки. За мъже от сорта на Макрон или Кирката с тръпчинките и яхтата в Канада просто забравете.

Чорбаджията на курникът

8.   Факт 1: Ничий интерес не е вечен. Интересът продължава, докато получиш взаимност и нещата потръгнат или докато ти омръзне. Ако си от постоянно търсещите интерес и печеш на бавен огън останалите, интересът в един момент ще свърши. Е, без нахалниците, ама при тях нещата са различни!

Факт 2: Хубава си - радвам се за теб! Само дето има много хубави жени. Има и нелош брой среднохубави и т. н. С какво ти се отличаваш от тия хубави и среднохубави, за да получаваш внимание вместо тях? Все пак вие сте в конкуренция за мъже - няма как всяка да получи еднакво внимание от мъж Х.

Факт 3: Това с общите теми е проблем! Не външния вид, а липсата на общи теми със свестните! Както казах - хубавелките са си хубавелки, но ако можеш и да поддържаш интересен разговор, шансът да останат при теб се увеличава няколко пъти. Или търси хора със сходни интереси, или се опитай да понаучиш това-онова по някоя тема, която често са повдигали свестните според теб, а ти си била неподготвена за нея! Все ще привлечеш някого.

9.   Красивата жена за мъжката психика означава предимно две неща - секс и много проблеми.

Сексът го желаем по възможност по-скоро и ако ти го мотаеш, с времето той ще се чувства все по-кофти и по-кофти.

Ако ти нямаш личностни качества, с които да го впечатлиш, то връзката ви ще е просто секс.

А ако си отблъскваща с поведението си и, да кажем, проявяваш капризи, мърмориш и пр., то защо въобще да се занимава с тебе?

Отделно красивите жени бъркат много дълбоко в мъжкия джоб. И ако мъжът не им осигурява стандарта на живот, който те са си въобразили, че трябва да водят и не им изпълнява безумните прищевки, красивите жени започват да заплашват мъжа, че могат да си преориентират сексуалните желания в друга посока.

За чий чеп на някой му е такава жена?

Да, ще се изкефиш, че си я ч*кал, ще се похвалиш пред приятелите си и обществото, че си забърсал яко парче, но всичко останало е негатив за мъжа.

Красивите жени са за временно ползване.

10.   Като нямате общи теми защо се натискаш да стоиш в тази връзка?

11.   Какво да направиш, ами явно на тая връзка не й е писано да просъществува. Сексуалното привличане помага доста в началото, но после си трябват и общи интереси.
Предполагам че си доста млада, не се кахъри толкова. Просто почни да се развиваш.