Симпатии към колежка
Здравейте, пиша тук по скоро за съвет или ако имате подобен случай, как се е развил той. И така историята е следната щастливо женен с дете съм. Всичко върви по вода както се казва, но имам една колежка към която проявявам голямо сексуално желание, смятам че и тя има такова към мен. Това си проличава по нейното държание, когато ни се наложи да работим по даден проект.
Много ми се иска да се пробвам със нея, но във същото време не бих искал да загубя семейството си. Та ако имате опит в подобни ситуации или просто искате да споделите мнение как да постъпя, ще се радвам да го чуя.

Коментари

1.   Каквото и да направиш все ще е грешка, така че не му мисли

2.   Недей! Започнете ли веднъж спиране няма. Дори и да спрете и да се скарате ще има неловки погледи, сърдене и така нататък. И не си мислете че всичко ще остане тайно. Колегите ви ще разберат колкото и да се криете. Ако тя е свободна пък за нея няма да е приятно да се крие. Възможни са влюбвания и от двете страни. Казвам ти го като човек който е затънал в подобно нещо. Ще се хванеш на хорото, после ще искаш да се пуснеш, но няма да можеш. Ще осъзнаеш че докато единият от вас не напусне, нещата няма да приключат. Пак ти казвам недей!

3.   Ами прави секс с колежката, но не казвай на жена си, че си правил. Така няма как да си развалиш семейството, защото съпругата няма да знае. Гледай да не разбере, защото жените не правят разлика между секс и любов, както правят мъжете и ако съпругата ти разбере, че си спал с колежка, ще помисли, че вече не я обичаш и не искаш да си с нея, което, разбира се, не е вярно.

4.   Който изневерява, заради едното жалко ч. кане, после си го получава. Да не кажеш после, че не си бил предупреден.

5.   Ами пробвай се, бе авторе. Само първо кажи на жена си това, което си написал тук, също и че е свободна и тя да се пробва с когото си поиска. Така е честно и справедливо.
Като не можеш да цениш това, което имаш ще го загубиш. Защото не го заслужаваш.

6.   Един мой приятел толкова продължително и упорито мрънка на жена си, че иска да е'е китайка, че тя накрая му позволи.

Дискретно е възможно да се е'е извън семейството, но е сложно. Трябва и двамата да сте обвързани, да не се влюбвате, да не задълбавате в дълга връзка, строго да се пазите от свидетели. Сложно е! Един път ще стане "бум" и ще си осерете животите и двамата за едното ебане.

Реално ако сте еб'ьовци е най-добре да сте в отворена връзка със съпрузите си или директно суингери, иначе в 99% от случите става мазало.

7.   Щастливо женен човек не мисли като теб. Раздели се със жена си, пък чукай колежката колкото искаш след това. Аман от мъже които се държат като мишки.

9.   Първо изневярата е много долно нещо, но ако все пак си стигнал дотам, то поне бъди по-умен и не го прави с колежка. Вероятността да стигне до ушите на жена ти (дори и след време) е огромна. Моят съвет е бъди честен и сподели с жена ти, че имаш желание към чужда жена (не казвай коя). По-добре в отворена връзка отколкото после в унизителна позиция. Не знам с какви очи ще я гледаш, ако някой ден разбере?

10.   Авторе, в крайна сметка човек обикновено го управляват две емоции: ентусиазмът и страхът. Ако ентусиазмът надделее, човек поема риска, па ако ще после да съжалява за сторената глупост. Ако страхът надделее, си кротуваш и пак съжаляваш, ама този път за пропуснатата възможност. Няма гаранция че ако предприемеш А или Б ще си доволен и спокоен.

Преди да предприемеш каквито и да са действия си помисли: как би приел изневяра от страна на жена ти? Би ли я зарязал? Би ли и простил и забравил?
Отговорите на тези въпроси може би ще ти помогнат.
Помисли също че тази колежка няма да е първата нито последната която силно ще те привлича. Няма лошо в това да те привлича сексуално, но все пак си е истинско мъчение да живееш така, вечно да искаш секс с някоя с която "не бива". Помисли също дали сексуалния ти живот е на ниво, дали си доволен от жена ти, разбирате ли се в леглото... Ако с жена ти сексуалния живот накуцва, все ще си жаден за нови приключения.

Като жена ще ти кажа моето лично мнение: не съм ревнива и откровене бих предпочела мъжа ми да изчука някоя та да му мине мерака след 2-3 пъти, отколкото дни и нощи да фантазира с нея. Не би ми било много приятно, но все пак го предпочитам пред една престорена "вярност до гроб".

Това е от мен.

11.   Добре де, как си щастливо женен, а искаш секс с колежка? Ей това умът ми не го побира… Аз съм щастлива с партньора си и грам не се заглеждам по други или да искам секс с тях…
Рано или късно ще изневериш, не искаш да развалиш семейството, защото няма да имаш перачка/чистачка/гледачка и секс на разположение…
Най-добре оставяй жена си или поне й кажи какво ти се върти, че да е подготвена с багажа…
Аман от мъже, които мислят само с долната глава. Ти как би се чувствал, ско жена ти иска докато работиш да пробва комшията?

12.   Там където си изкарваш хляба оная работа не я вади за да не те боли главата после...

13.   Бил съм си мислил, че съм бил щастливо женен.
Ти за брак не ставаш, човече. Бракът е отговорност, а не топене на чушка, където ти падне.
Ако мъж ми каже, че искал да оправя друга жена, ще му отлюспя два шамара и ще го изритам през вратата.
А пътят с колежка или с друга, рано или късно завършва с развод. Винаги се намира, кой да каже на половинката.
"Щастливо жененият"скоро ще е в категорията разведени.

14.   Най-много изневери се случват именно на работното място. Но пък и най-бързо се разчува за тях. Мисля, че щом пишеш тук ти вече си взел решение да кръшнеш с колежката и кой каквото и да ти пише и както и да те убеждава няма да послушаш. Ще ти напиша само едно, като пряк участник в подобна история-прави каквото решиш, но бъди подготвен, че жена ти ще научи. Може и да те зареже-най вероятно, но може и да преглътне в името на детето. Даже и да преглътне-нищо повече няма да е както е било.

15.   14- Има и друга вероятност, не му я спестявай- да му го върне жена му и то тъпкано. Но истина е, че с щастливия му брак ще е свършено завинаги. От счупено ново не става.

17.   Пробвай я. Докосвай я, гледай я в очите, усмихвай се и следи за реакцията и. Ако е предразположена и те допуска, целувай, а след това, събличаш и чукаш. След което и обясни, че не искаш да губиш семейството си, но я желаеш и искаш да продължите.
И важно: на всеки един секс с колежката, три пъти секс с жена ти.

18.   Ако чуках всички колежки, към които имам симпатия, половината колежки трябваше вече да са в отпуска по майчинство и фирмата да се разпадне, защото е предимно женска.

19.   Тези симпатии ще отминат дори без да правиш секс с нея, ще се чудиш с какво толкова те е привличала, но ако жена ти разбере, с бракът ти е свършено.
Щом мислиш обаче в тази посока, не мисля, че бракът ти е щастлив, но все още го има, ако си готов да го захвърлиш, решението е ясно.

22.   Недей даже си го и помисля, защото жена ти ще разбере, без грам да и казваш и като нищо ще ти вземе и детето. Недей да си съсипваш семейството, заради сексуално увлечение. Казвам ти го, защото ние-жените сме много сензитивни и когато мъж ни изневери, си личи и по поведение и по всичко.

23.   Да знаеш от мен- винаги си личи. Когато си хлътнал и когато си кръшнал. Ставаш друг човек- отнесен, замислен, съмнителен. В къщи си, а духом си в спалнята с другата, поглед празен и комуникация снижена до минимум. Трябва да си голям артист и психолог за да успееш във асичките превъплъщения.

24.   До №22. Голяма час от мъжете са я играли на млади години тази игра. По някакъв начин колежките привличат младите мъже неудържимо. Много често сама колежка инициира това чувство, спомени от нещо отдавна изживяно преди години и дълбоко стаено, може да върне човек, много години назад в едно горещо лято, в една не толкова шумна София, в една голяма стая, с широко отворени прозорци към един шумен столичен булевард и спуснати дантелени пердета, към две обляни в пот и гърчещи се тела, на двама души, а всичко това, започна съвсем невинно, на един купон, от една случайно залитане и една случайна вследствие на подхлъзването целувка. Тя даже в момент на откровение споделяше, че мъжът И, понякога И казвал, че има умения и действия на по-елитна проститутка. Той пък откъде ли го е знаел? Тя май се гордееше с тази констатация на мъжът си. Странна млада жена, пълен егоист, имаше две деца от двама различни бащи, на първо място беше нейното лично удоволствие. Не страдаше от скрупули, но това последно май И изигра лоша шега. Добре беше в този момент, всичко беше приключило. Много жени смятат, че мъжът е изключително същество. Мъжът може в пъти да е по-силен от Жената, казват, че е по-умен/имам съмнения/, но мъжът е много любопитен и той даже не знае дали е така и го смята, че е нормално. Мъжът може да живее на прекрасен Остров, красиви гори, бистри рекички, вкусни плодове, малки водопадчета, бистри езерца пълни с риба, полянки с горски ягоди. Островът му е осигурил дървета с да си направи къщичка , Островът се грижи за него да има всичко, да му е добре. Островът го държи в уютните си прегръдките когато заспива, Островът го обгръща с любов когато е болен и му осигурява билки да оздравее-с една дума Островът прави всичко за него, закриля го при буря и вятър, крие го пазвите при проливен дъжд, Да, но мъжът вижда на хоризонта и други Острови и нещо гложди мъжът отвътре. Прави малка лодка и тръгва през морето към единият, но там вижда пак същите гори, същите рекички, същите езерца и мъжът се чуди защо би толкова път и поема рискове, за да види, че е същото. Връща се при своят остров, той донякъде е задоволил любопитството си. Да, то минава време и мъжът иска да види какво е пък на другият от съседните Острови, ситуацията е подобно, даже може в езерцата да няма толкова риба, боже да е по-пустинен, може плодовете да не са толкова вкусни и пак обратно към неговият Остров и така години наред. Но може да се случи някъде по дрехите на мъжът е да се е закачило семенце, да попадне на Острова и да израсне непознато за Острова растение, Островът е потресен, плодовете загорчават, рекичките пресъхват, в езерцата няма рыба, започват земетресения, това вече не е неговият Остров, а някаква враждебна земя. Точно за това мъжът трябна да е много, ама много внимателен, за да не пренесе нещо от друг Остров. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"