Защо мъжете лъжат като побъркани?
Ето я и ситуацията. Имам приятел от около 2 месеца - да, малко време, в което уж всичко още е розово. И двамата сме в 20-тте си години, той неколкократно ме молеше да тръгнем и аз накрая се съгласих. След няма и месец ми каза, че ме обича. Дотук добре, но е много несериозен на моменти. Имаше женска коса по пода в тях, която дори не си беше направил труда да изчисти. Била на гаджето на негов приятел, който си бил оставил багажа в тях за няколко дни, защото щял да се мести. Аз естествено му казах, че не съм тъпа и това няма как да мине. Същия ден видях на телефона му известие от приложение за запознанства. И въпреки супер спокойния ми тон и това, че исках просто да е честен и бих разбрала ако не е сигурен в чувствата си и иска да се вижда с други хора, той започна да отрича да се е виждал с други откакто е с мен. Беше му писал друг мъж, с който се бил целувал (уж от интерес какво е) и онзи го е питал има ли приятелка, той казал не, защото му "било интересно" какво ще му каже. Накрая мина с оправданието, че във въпросния сайт си пишел с мъже, защото искал да се увери, че не си пада по същия пол, но въпреки това отказва да е гей или би сексуален. Отново казвам, аз реагирах спокойно и му казах, че няма да се сърдя или натъжа каквато и да е истината, ще я приема и оттам ще видим какво ще стане. Намеси и това, че бившата му била изневерила и сега имал чувството, че не заслужава нищо хубаво, че няма да се задържат отношенията ни и тн. Като му казах, че явно не знае какво иска, започна да се кълне, че ме обича, че искал да бъде с мен, че искал сериозна връзка, мислел ме... Дрън дрън. Приключвам, защото става дълго, но просто ми е чудно защо мъжете лъжат за очевидни неща, още повече, когато истината се приема от другата страна и могат да живеят спокойно, без да крият изневерите си? Аз също не бях сигурна в тази връзка, млада съм, нямам против да се разделим и да си живеем без стреса около връзките, но не съм изневерявала и не съм го молила да е с мен.

Коментари

1.   Кои мъже?!? Мъже, рядко се намиррат вече.
На 20 не е мъж, а момченце. Намери някои на 30 или над 30 и няма да се занимаваш с такива игрички и тинейджърски номера.

2.   Боклук. Не си губи времето нито минута повече.

3.   Авторке, много си фантазираш и престани да упрекваш мъжете, че много лъжели. А вие жените не лъжете ли, дори лъжете повече от най-лъжливите мъже, но вие това няма никога да си го признаете. И защо му гледаш телефона кой му се е обаждал. Това вече говори за теб ти каква си. Хайде стига с тези упреци към мъжете, а първо вижте вие какви лъжкини сте.

4.   Ако си още с него, значи нещо ти има.
Лъжат, защото се намират шаранки да вярват. Жени, които се мразят и искат да живеят зле.

5.   О, лъжат. Приятелят ми в началото на връзката ни говореше нон стоп как бившата му изневерявала, а той никога не изневерявал. Обичам те му беше за добро утро и добър ден. Изневери ми и въпреки очевидните доказателства излъга, че е грешка и такова нещо нямало, че някой му мътил връзката. Никой не му мъти връзката разбира се. Останах с него, но разбиранията ми за човека от преди се разбиха на пух и прах. Писал си е многократно с жени през фейсбук по време на връзката ни, аз години наред нямах фейсбук. О въпреки че само са си споделяли и не са се виждали, той за нищо такова не ми е споменавал. Те ми споделиха, че едва ли не не е изкарвал луда и невменяема пред тях. Това по времето когато от мизерната си заплата, близка до минималната всеки месец му купувах подарък, стараех се както външно, така и вътрешно за връзката. Бях мила и добра, свалих килограми. За всички тези години в познатите ми двойки мъжът сближаваше роднините си със своето момиче, предлага брак. За брак и дума да не говорим. Изненади никога. За него изненада е да купи някаква храна, която той обича, а аз не и да я поднесе все едно е взел изненада. Пред близките му ме е изкарал невменяема, за да не се сближим. Дори на някои съм в блок листата без причина. И ей такива неща.

6.   От мъжки лъжи ми се повръща. Не знам само българските мъже ли са толкова лъжливи. Лошото е, че винаги ги хващам.
Ако някоя жена е имала или е във връзка с чужденец, нека да сподели дали с тях не се живее по-спокойно.

7.   Не знам дали има по-жалки от манипулаторите- жертви!
Авторке, разкарай го това "нещо" от себе си!

8.   Съвета ми е да не генерализираш по този начин с "всички мъже" и то не за друго, а защото така си изграждаш предразсъдъци, които в бъдеще ще ти пречат и може да си съсипеш неусетно някои отношения. Това не значи да не си отваряш очите, а просто да не обобщаваш така. И мъже и жени, в определени случаи лъжат. Приятелят ти определено има проблеми и не е на ясно със себе си и намеренията си. Мисля, че е най-добре да го посъветваш да поговори с психолог и да му кажеш, че искаш да е добре и да е спокоен, но не за сметка на това ти да си зле и да си неудовлетворена. Така го видам правилно, поне аз.

9.   Едва ли са чак всички мъже, но конкретно с този нямаш работа. Това "целувах се с мъж от любопитство" и аз съм го чувала. Ами познай, оказа се гей. По-добре се махай от този преди да ти е лепнал някоя болест.

10.   По същата причина, заради която щракат каналите на телевизора- за да не изпуснат какво става, т. е за да контролират положението.
Аз не бих се занимавала с боклук от гей запознанства.

11.   Тоя е типичен боклук-умрял за секс. Не виждаш ли как напоследък 96 процента от т. нар. мъже се скъсват да се държат, като някакви тъпи кифли, да се жалват и оплакват, как си умирали за секс, но до себе си нямали жена и затова се били направо преродили, откакто почнали да ходят по простит. тки, какво самочувствие им донесло това, че някоя се съгласила на секс с тях, нищо че на нея това й е работата и, че й плащат за тая услуга. Жалват се някои, как дори по-грозните жени, не страдали кокото тях, защото имали дупка между краката си и всеки мъж би се съгласил, а пък на червеите дето се мислят за мъже-никоя свястна жена не им се връзва и те горките да ги оплачеш, да ги ожалиш и направо да ги погребеш, паметник да им вдигнеш, колко големи страдалци били, че като ги засърбяла оная работа, нямали жена насреща, или пък ако има-те трябва да се ръсят и пари да дават за секса с простит. тка. Тоя, с който си се хванала е същия дол дренки. Напускай го, бий му шута и се спасявай.

12.   Разбирам добре за какво говориш - предпочитат да се правят на ударени, отколкото да споделят каро мъже честно и искрено (дори да са сгрешили). Истината е, че са страхливци. И всичко мъжко им е чуждо. Спести си проблемите и ядовете и се оттърви от този.

13.   Аз скоро разкарах един такъв мишок, и то не на 20, а към 40, човек или е почтен по принцип или не, независимо от годините. Един път лъжец, винаги лъжец! Това са хора, които така са свикнали да функционират, за мен е от тъпотия, комплексарщина и емоционална незрялост. При мен иронията беше, че на практика от самото начало му казах да си спестим захаросаните приказки, че няма нужда да ми говори колко ме обича, защото аз си исках и си правихме секс, така че не би трябвало да се налага да ми говори такива неща, ако се е съмнявал, че няма да му вържа, точно с идеята после да не се налага да си търсим сметка и да се чувстваме излъгани. Е явно обаче за тези, които живеят с манипулации и това не е достатъчен довод и си я карат както си знаят. Сами не осъзнават, че в крайна сметка те лъжат себе си, защото рано или късно истината излиза. Така че слагай точката, ако не искаш да се чувстваш зле.

14.   6, имала съм връзка с двама чужденци, преди да се омъжа.

Единият беше англичанин. Той не лъжеше, но си имаше други недостатъци. Изневери ми. Другият беше италианец. Винаги съм знаела, че италианците са "момчетата на мама", но това неговото беше на друго ниво. И той ми изневери.

Омъжих се за българин. 12 години вече сме заедно, имаме 2 дечица. Той е като куче пазач - дума не дава да се обели срещу мен или децата. Така че зависи какви мъже срещаш. Спрете да се лъжете, че всички чужденци са някакви невероятни принцове.

Ж42.

15.   Да обобщим: дете се дразни от друго дете, а женомразките тук яхнаха вълната! До 30-тата година мисленето си е детско/тийнейджърско. Та от такива хора вече установихме колко обичат да лъжат мъжете като цяло... Велики сте! Кифльо да каже, но сигурно в БГ Мама нивото е по-високо! Понеже съм виждал по-сериозни дебати в детска градина... и училищен двор!

16.   Ном 5, защо още стоиш при него и не го зарежеш? Той те използва.
До авторката - отговорът е ясен - защото иска лесен секс. С теб и други жени. Затова лъжат мъжете - ако заблудената им се върже, ще правят секс с нея. Не се занимавай с този лолю и се търси сериозен мъж.

17.   По-правилният въпрос е "Защо ЖЕНИТЕ лъжат като побъркани? ", защото не мъжете, а точно жените лъжат като побъркани и разпрани! А аз бих прибавил към този въпрос и "Защо жените мислят мъжете за жени и им преписват всички отрицателни качества, които само те (жените) притежават, а не мъжете? " и "Защо жените се опитват да изкарват мъжете жени, като тях, и отказват да ги приемат за мъже, каквито и са? ". Лъжене, двуличност, продажност, лицемерие, криене, въртене, сучене, шикалкавене, клюкарене и скандалджийство са отрицателни черти на характера, които принадлежат само и единствено на ЖЕНИТЕ, а не на мъжете, както се опитвате да го изкарате тук! Колкото и да ви се иска на жените, мъжете не са подли, лъжливи и лицемерни като вас, а са благородни, честни и почтени - пълната ваша противоположност. А, жените се опитвате да изкарате мъжете "лъжливи", защото сами не можете да се понасяте такива. Гризе ви съвестта, че вие самите сте такива (лъжливи, лицемерни и т. н. ) и ви е срам от самите вас си, че сте такива, и искате да избягате от тази ваша лъжлива женска същност, приписвайки я на мъжете. По този начин вие излизате един вид "чисти", с чиста съвест, а мъжете отнасят незаслужен хейт от обществото, само заради едни тъпи ЖЕНСКИ ЛЪЖИ за тях.

18.   Най-тъпата от всички женски лъжи е - ти си ми третия.
Това е връх на умнотията според тях, щото нали.. -ти си ми втория е прекалено фасулско 2 2 нали.

20.   Защото знаят, че не са годни. Не могат да спечелят уважение, доверие, съответно любов. За това лъжат. Иначе няма как да се вредят.

21.   17, а ти си виж истеричният коментар и после пак обяснявайки как жените били скандалджийки и тем подобни. Много ти е естрогена или мама не ти дава парички за кафенце, че си толкова истерично заинатен?

22.   До 17 Нямаш никаква връзка с действителността. Мъжете днес са по-големи жени от самите жени. Не само че лъжете, но сте и изключително злобни и завистливи мрънкачи. Само като отвориш този сайт и ти става ясно. Обърни внимание какви теми пускат жените и какви мъжете. Много повече са темите от измамени жени. Отделно тук някакви типове откровено си пишат, че търсят любовници. Да не говорим колко сте злобни като видите успяла жена. Как обиждате жените, които не са ви отвърнали на чувствата и ги изкарвате всякакви. Имате безкрайни изисквания към жените, а в същото време не предлагате нищо. Свиди ви сватба да вдигнете, а искате да раждат от вас. От какъв зор? Треперят ви ръчичките ако трябва да купите подарък. Все гледате да минете тънко - я някоя сребърна гривничка за 30 лева, я евтино парфюмче. Иначе жената трябва да е слугинята вкъщи. Мина това време. За да получиш трябва да дадеш.

23.   "17, а ти си виж истеричният коментар и после пак обяснявайки как жените били скандалджийки и тем подобни. Много ти е естрогена или мама не ти дава парички за кафенце, че си толкова истерично заинатен? "

21, а защо ти първо не си видиш твоя истерясал женски коментар, пръскащ естроген и прогестерон със своята изтрещяла истерия и после пак си обяснявай твоите глупости? Жените, че са скандалджийки скандалджийки са си, и това е самата истина, а това, че ти се припознаваш и обиждаш от истината, си е твой проблем. Истеричните състояния са част от женската природа, най-вече по време на менопауза, в каквато явно си ти. На мен даже тестостерона си ми е в повече, защото съм мъж и съм с подчертана мъжественост, така че твоите глупости за естроген ги говори на себе си. Аз кафенце не пия и не ми трябва да пия, защото знам, че кофеинът въздейства зле на нервната система. А ти защо си толкова истерично заинатена, да не би на теб тати да не ти дава парички за кафенце и обувчици в мола, че толкова обичаш да спориш с мъжете?

24.   22, аз имам всякаква връзка с реалността, умен, логичен и разсъдлив съм и съм здраво стъпил на земята, за разлика от теб. А, ти хвърчиш в облаците и само си измисляш глупости. Мъжете не са никакви жени и никога няма да бъдат, колкото и да ти се иска. Мъжете са си мъже, и винаги ще си останат мъже. Знам, че завиждаш на мъжкото превъзходство и много ти се иска да бъдеш мъж, но трябва да разбереш, че щом вече си се родила жена, никога НЯМА КАК да станеш мъж. Полът и половите белези се определят преди раждането, след това каквото дал Господ. Жените лъжете, злобни, завистливи, нахални, нагли, подли, коварни и лукави сте и колкото и да прехвърляте тези негативни качества на мъжете, те няма магически да се преместят от вас, на мъжете! Отвори сайта, и сама ще се увериш! На всяка крачка женски теми "Имам 2-ма любовника, но не искам да му казвам", "Изневерих му с брат му и не съжалявам", "Направих аборт" и т. н., показващи нагледно ОГРОМНОТО ниво на женска злоба и проклетия в този сайт!!! Жените не харесвате собствената си лъжлива същност и затова се опитвате да я припишете на мъжете, но истината е, че тя си е неразделна част от вашата женска природа и колкото и да се сърдите жените, така ви е създал Господ! Лъжливи, зли, подли и лукави, а мъжете - добри, честни, почтени и благородни, и вие не можете да промените това! Аз просто констатирам обективната реалност, в която няма нищо злобно. А тя е, че ролите на половете никога няма да се разменят и винаги ще си останат същите, колкото и да ритате жените на умряло за обратното!