Странна ситуация
Здравейте,
накратко искам да разкажа една ситуация и да попитам за съвет.
Бях на едно парти в една дискотека с колеги от университета, забавлявахме се и по едно време една симпатична колежка дойде да се запознае с мен. На финала си тръгна с някакво момче, което не съм го виждал друг път. На следващия ден ми изпрати покана за приятелство в една от социалните мрежи.
Та не знам какво да правя, явно, че има някакъв интерес, но след като си тръгна с друг не съм много сигурен в това (може да и някой близък-брат, приятел от дете или нещо такова, няма как да бъда сигурен).
Какво бихте направили вие?

Коментари

1.   Това именно е причината жени обикновено да не допускат дори запознанство с мъжете- задължително в главите ви вече е връзка или поне покана за секс.

2.   Няма да обръщам чак толкова внимание на случката на твоето място. На парти в дискотеката се правят какви ли не неща, особено като си подпийнал. И фейсбук не е най-сериозното място, така че не го приемай много навътре. По-скоро е някакъв флирт или каприз за момента. Приеми ѝ поканата, ясно е че ще го направиш и без нас, но не се филмирай много. Едва ли си единствения, с когото се запознава по дискотеките.

3.   Може би съм два пъти на годините ти, но аз ако си харесам наистина много някое момче, отивам, показвам му, запознаваме се, ще му дам всички възможни заявки, че имам желание да ме изпрати. Никакви игрички на тръгване с друг.
Ще се виждаме колкото искаме след това, но няма да има номерца. Бих желала да ме харесаш и да ти събудя интереса по нормалния начин. Но…вече минавам за дърта, сега младите може и да си тръгват с друг под ръка, за да разпалят интереса на този, който всъщност зарязват в дискотеката, знам ли? !? Ние бяхме друго поколение, явно.

4.   Ами приеми поканата. Тоя човек с който си я видяла може да е роднина или приятел, не прави прибързани изводи. Една жена не винаги се движо само в женска компания, ако се разбира с момчетата няма нищо чудно да я видиш с някой с който просто си пасват и нямат никакви любовни взаимоотношения. Аз често излизам с приятел от детството да пием по нещо, понякога на дискотека... не сме гаджета, просто се разбираме. Друг път излизам с брат ми някъде. Нормално е.

5.   Бих я поканил на гости с доста презервативи.

6.   Или се ти е провокирала вниманието нарочно, или иска да се съживи малко като те отреже след като започнеш да и обръщаш внимание

7.   Шанс да е видяла братовчед си е много малък. Обикновено така правят, като сметнат че не им върви свалката. Мятат се на някой друг да покажат колко са вървежни. И щом се засеят такива мисли в главата на мъжа, значи са успели.
Това го казвам като човек с невероятно голям опит в студентските години.
Общо взето тези дето го практикуват този номер хич не са стока, но какво пък.

8.   Или просто ако е била тръгнала на дискотека с Пешо и компания, е решила да си тръгне с него, защото с него е дошла. Аз специално ако тръгна с някого на дискотека, се прибирам с него (излизам от дискотеката имам впредвид, не се знае дали момичето не се е прибрало само, просто е изпратено). Не е задължително да е интимен приятел. :)

9.   Пич, просто ти е дошъл реда