Записал е наш разговор
Здравейте,
Излизах няколко пъти с едно момче преди време, но с него просто нямаше как да сме заедно във връзка поради ред причини. Все пак ни се налагаше да се виждаме всеки ден понеже работихме на едно място, но той се върна в неговия край и от тогава не се бяхме чували, нито сме си писали. Наскоро подновихме контакт и ми каза че при една от последните ни срещи е записал наш разговор, за да може да ме чува гласа ми когато поиска.
Не знам какво да мисля, дали има чувства или просто това е накаква манипулация.
Ще се радвам да чуя мненията ви.

Коментари

1.   Еми, ако наистина ти пусне разговора може и да има чувства, ако това е реалната причина поради, която е записал разговора ви. Ако няма разговор значи те е излъгал :D. Макар, че на мен това ми е доста странно и не гот да запишеш с някой разговор без неговото позволение, даже ми е малко / сеш се /..

2.   Не се ли замисляш защо те търси? След като се е разделил с теб и се е махнал явно е бил толкова влюбен, че чак трябва да ти чува гласа ежедневно? Просто е останал на сухо. Няма шаранка да му се закачи на въдицата, риболовът не върви. В такъв случай се търсят бившите. И им се мазнят да ги убедят как още ги обичат и не могат без тях, та да им пуснат. "Голямата любов" трае докато се появи нещо ново. Затова каже ли се веднъж край, значи край! Не се обръщай назад.

3.   Нещо му хлопа, ако това е истина. Или това е странен опит за свалка.