Поведения, за които мъжете си остават ергени
Здравейте, жена съм. В този сайт много се обсъждат недостатъците на жените, но нека видим и за мъжете, които "вечно са жертви".

1. Живеят с родителите си до 40 г. и се оставят да бъдат командвани и да им се месят в семейството (мамини синчета).

2. Безотговорни. Мислят само за собствените си интереси и не дават никакви пари, не се грижат за децата.

3. Безхарактерни. Не взимат отношение при нужда да защитят жена си и я оставят да се оправа сама с всичко.

4. Пияници, наркомани и всякаква друга зависимост.

5. Грубо отношение. Обиди, закани, псувни, да не говорим за физическо и психическо малтретиране.

6. Женкари. Която да им свирне да са готови да изневерят или сами да се слагат на жените, след като са обвързани.

7. Тартори. Жената да няма думата и те да колят и бесят, жената да е просто една безгласна буква, готвачка, перачка, слугиня ( дори и да не работи).

Мили жени, всяка една от вас е специална, важна, значима. Не правете компромис да бъдете с такива мъже. Един живот живеем и ще е жалко да го пропилеем в нещастие, болка и огорчение. Търсете щастието и се ценете.

Коментари

101-123 от 123

113.   "Мнение номер 98 е вярно, но е писано от друг човек, представящ се за мен... Вероятно и одобряващите мненията в "Сподели" лесно могат да установят, че мнение 98 не е писано нито от Пловдив, нито от Хелзинки. "

Как започваш да се оплиташ само... :D
Първата сламка, която ти подхвърлих - веднага се хвана за нея. Типично за нарцисист.
Откъде знаеш, че мнение 98 не е писано нито от Пловдив, нито от Хелзинки, след като твърдиш, че не си го писал ти?
Аааа, защото си го писал от София. Ясно. :))))

114.   Имам връзка от разстояние с един. Ходих му на гости за по-дълго. Амиииии. Никой не е перфектен. Иска дете, но забелязвам червени лампички.
1 не му се стои вкъщи. Иска да ме завре вкъщи а той да обикаля.
Иска сутрин, обед, вечер да се готви.
Иска да работи в друг град или тираджия, аз да гледам децата, да го посрещам, да се наяжда и да хуква по риба и където пожелае без да дава много обяснения. Да си кара ергенския живот а някой да се нагърбва да гледа деца няма шанс
Не можел да стои заврян вкъщи аз пък мога.

115.   Номерче 113, хубаво е да се смеем заедно, ала още по-хубаво е първо да се хванем на бас за някаква прилична сума, за да мога да я спечеля лесно, когато ти покажа лично снимки и видеа от полетите ми и пребиваването ми в чужбина. Пазя си и самолетните билети. 10 бона устройват ли те да ми донесеш в Пловдив, или искаш и повече да загубиш? :)

- Кифлоприземител

116.   За всеки ерген може да има многобройни и разнообразни причини, както и комбинации. За мен лично основната е, че не съм реализиран професионално. Не работя нещо, което ми е особено интересно. Получавам заплата, с която мога да издържам себе си, обаче не и да си купя собствено жилище и да издържам семейство. Това е важно, няма какво да се залъгваме. Ако разговарям с някоя мадама, след като стане ясно, че не съм от София т. е. нямам жилище тук и усещам как настроението леко се вкисва. Баз пари, без собственост съм като дърво без корен. Какво семейство да градя? !

117.   Номерче Кифло (... каквото ти харесва), баса го държа с лявата ръка, на пиано или роял. Най-лесно е да въртиш акорди на I-IV-V-I степен в мажорна или минорна тоналност. Осигури ми хубав и добре настроен роял, пък тогава ще говорим за басове (или бесове, защото беснееш вместо да се смееш). :)))

Избяга от въпроса (както обикновено, което не ме учудва, разбира се).
Откъде знаеш, че публикацията не е писана от Пловдив или Хелзинки, ако не си я писал ти?
Почваш да зацикляш в повтаряне на един и същи лаф за басове. Явно смяташ така да ставаш "милионер". Язък, че се хвалеше, че било с (честен) труд.
И гласуването със звездички от различни IP-та няма да ти помогне. "Оскари" не се раздават с Сподели. нет. :)))

118.   Номерче 117, не ме интересува какви неща вършиш с лявата си ръка. Тези страхове са си твой проблем. Оправяй се! :)
Аз зная какво съм писал и какво не. Няма да се обяснявам на някакви заядливи душички. :)

- Кифлоприземител

120.   Страхове? Няма нищо страшно да отговориш на въпроса. Съвсем безобиден въпрос. Откъде знаеш, че публикацията не е писана от Пловдив или Хелзинки, след като твърдиш, че не си я писал ти? Не се страхувай - истината ще те освободи.

121.   Заядливо човече 120, като ти е толкова голяма устата, докажи, че аз съм писал мнения 98 и 100 и откъде са пуснати по IP адрес (одобряващите мненията в "Сподели" също може да посочат местонахождението). Дни наред твърдиш глупости, които са само в твоята глава. :) Спирам дотук относно терзанията ти, защото е безсмислено да губя времето си с такива като теб.

- Кифлоприземител

122.   Стига сте се заяждали с Кифльо. Говорете по темата.
Като гледам с изброените отрицателни качества някои може и да си остават ергени. Но ебът до побъркване. На нас женените да не ни е по- добре. Грижи, скандали, минимум секс. Хем храниш жена, хем ходиш и на проститутки като внимаваш да не те хване.
Я по- добре ми обяснете каква е далаверата да не си стар ерген.

123.   от 91

Хора, моля престанете да пишете в тая гнусна тема и я оставете да си отмре!

Както вече писах - такива теми трябва да се забранят със закон!

Защото подклаждат омраза и неприязън между мъже и жени!

А мъжете и жените трябва взаимно да се уважават и обичат!

Желая на всички мир, любов, обич, търпение, кротост и смирение!
И нека успешно да преодоляваме всички трудности, проблеми и изпитания, с които е изпълнен животът!

124.   Миличка, за съжаление повечето мъже в този сайт са такива, които ти описа и на тях НИКАК НЯМА ДА ИМ ХАРЕСА истината.
Ще джафкат като глутница ВЪЛЦИ, те така оцеляват.

Но те не търсят истински жени, а лесно манипулеруеми момичета, които да тормозят цял живот. При тях е ад и любов не съществува! Никога няма да ги чуеш да говорят добро или да намират удоволствие в това да правят семействата си щастливи и топли, а само да насаждат страх и робство.

Истината никога не се харесва от всякакви зверове и за нас жените ТИ СИ ПРАВА. Като жена аз ти благодаря! Защото постът ти е адресиран към жените.

Звездичка

125.   100. - Не се безокой, никоя няма да поиска каквото и да било със злобно човече като теб. Споко цял живот ще киснеш сам и ще се чудиш кого да мразиш. В същото време истинските мъже са със семействата си, играят с децата на площадката, докато жените приготвят вкусна вечеря. След това прекарват прекрасна вечер в дом в които се чува детски смях. Когато секне чукането на такива като теб ще стане тъжно. Нали ги гледам бившите е. ачи и днешни квартални пияници. Нямат празник, нямат делник. Алкохол и самота. Докато другите са около трапезите със семействата. Хубаво е че ти си вярваш че това ти носи щастие. А като зачукат болестите ще стане страшно. Жал ми стана за такива хорица.

126.   121, не аз имам терзания, а ти.
Напразно се терзаеш да бягаш от отговор на въпроса и от истината.

127.   Вече си е чист риск да се знимаваш с жена или да правите семейство! Нищо читово няма. Всичко е боклук и курви! Пък ми е добре да съм ерген!

128.   От 100 до 125
Не се безпокой, каквито и лъжи и заблуди да ми пробутваш за семейния живот с алчни, меркантилни, използвачески влечуги като вас няма никога да ме накараш да съжалявам, че не съм женен за такова изчадие. Даже сега след като ти прочетох сладникаво-сополивите излияния още повече се зарадвах, че съм свободен ерген и си гледам кефа, а българските пачаври сте на зор и сте заритали в предсмъртна агония, да си намерите някой балък и да го вържете с дете, че да го цоцате за портофела до гроб и ударих един Джак Даниелс на екс, в тази чест. Ама колко сте жалки само като почнете да се мислите за специални и да си самонавивате, че мъжете сме нищо без вас и че не сме можели да дишаме без вас хахаха, как отчаяно ни се натискате и предлагате да ви вземем за жени и си мечтаете и ние да ви отвърнем със същото, че да ви се получат тънките сметки, направо се насирам от смях... Нищо, мечтите са безплатни. Вярвай си на съчиненията там, че съм пропит във самота, самотен, тъжен, депресиран и т. н., с това няма да ми повлияеш негативно на живота никак, ама нито милиграм.

129.   Номер 1, прекалено много "мразиш".
Внимавай, ще привлечеш това, което излъчваш!

130.   Подкрепям написаното от номер 100 и го намирам за мъж реалист. И на теория, и на практика е изпитано и потвърдено. Глупостите за семейни трапези и самотни пияници си ги спестете, нещата не са такива и вие го знаете. Толкова двойки се отегчени от ежедневието си, че просто е прозрачно отдалеч и си личи по шавливите погледи на, , щастливките". Тези неща няма как да се скрият, интелигентните
алфи надушваме веднага какво желаят, , обвързаните'' дами и какво им липсва в семейството. Всички знаем, че иде реч за кинти и затова се раждат деца от всякакви окаяни смешковци(играещи по градинките с децата си) и е интересно, че съпругите им имат време да ги гледат как си играят с децата, като не спират да ни гледст нас. Жените слухтят винаги, когато надушат една компания от весели момчета на пейките и искат да седнат да се забавляват при тях, известно ми е.

131.   Аз също съм ерген, мислещ че няма нищо по хубаво от това да съм сам. Не го казвам за друго а защото настоящото мое поколение около 40-те показва каква е реалността. Познавам страшно много мъже в този диапазон и най-щастливи и жизнени са тези, които са сами. По голяма част от тях са разведени, ударили на камък в семейните отношения, носещи своето бреме от изборите си. Тези които с много компромиси запазиха семействата си почти не ги виждам, излиза им се но имат ангажименти, вечно уморени, вечно намръщени и правещи компромиси, докато половинките им дирижират как точно да се случват нещата.
В отношенията с жените не търся само секса, търся някакво отношение и човещина, което е все по-рядко срещано. Независимо годините ми, ми се лепят доста, вероятно имам повече обожателки от повечето млади нацепени лъвчета. Обикновенно го раздавам скромен, даже като си харесам някоя се стремя да не показвам стандарт, наблягам че живея средностатистически живот, махам новия телефон и имам един по-стар модел, ходя с колата за обща работа. Често стигам до секс без проблем, повтарям ако ми хареса много, но като цяло се получава някаква дистанция от това което очакват и това което им предлагам на момента. Имаше една която много си бях харесал, искаше да я мъкна по ресторанти, аз скромно и казах че не обичам да ходя по такива заведения. Нещата почти бяха прерастнали във връзка, тя започна да ми говори да си запазваме някакви екскурзии до чужбина и резервации по морето, казах и че тази няма да стане, защото и обясних че за мен животът не се върти около такива неща и че предпочитам да се поопознаем и да видим как ще се справим с битовизмите, преди да планираме подобни неща. Разбира се тя не остана доволна и все по рядко искаше да комуникираме. Последния път като се видяхме отидох с другата ми кола 40-50к лева, с телефона ми за 3к и го направих само защото исках да знае че не е преценила ситуацията правилно и за да си знае за следващия. После ми счупи телефона, но аз вече бях незаинтересован.

Според мен като цяло мъжете правят една кардинална грешка в отношенията с жените. Като си харесат някоя са готови да направят всичко за нея, мислейки че краткотрайни отношения може би ще прерастнат в нещо много сериозно защото те са направили всичко, а истината е че повечето жени са готови на авантюри с някой дори да не го харесват, ако им предлага разнообразие и удобства. С времето нещата няма как да станат добре, просто защото тя си в гледала почивките и удобствата и се е хвалела пред приятелки, а на нашия му е било фикс идея да в задържи на всяка цена. Само че дори това да се случи и нещата да прерастнат в сериозна връзка, рано или късно се стига до онзи момент, в който двама души живеещи заедно се налага да останат в една стая и да се напасват със сивото ежедневие и само създаденото отношение преди това един към друг, може да задържи нещата, така че повечето връзки се чупят именно на този етап било от връзка или в брака. Само че всеки бърза и иска нещата да се случат точно днес и после им излиза през носа.

132.   125 Скоро бях по такива площадки.
Това са буквално места за отдушнишник на депресирани и отчаяни хора от агонияра на семейното съжителство.
Децата търчат безхаберно на произвола оставени безконтролно.
Майките гледат отчаяно и депресирано бащите гледат депресирано и навъсено а някой сърбат бира и надуват бирени шкембета и чакат да избутат жалкия си ден!
Това дето го разправяш го имаше ама преди 25-30г.
Излез малко навън да се убедиш, че така, както казвам.

133.   Гроздето е кисело.

134.   Това за детския смях и вкусната вечеря ме уби от смях ;D Пак фантасмагории за хармонични семейства. Имам чувството, че или женските в тоя сайт ни мислят за слабоумници, или наистина интелектуалната разлика е в полза на мъжете. На всички филмчето им е ясно - Малко секс преди забременяване, забременяване и после само задължения и отговорности. Мъже без живот и любов, живеещи в лицемерие. Говорил съм си с един дето има две деца, та знам колко е, , щастлив" от семеен живот. Това да си е ерген е благодат, повярвайте. Имаш свободен избор и се занимаваш даже и с, , щастливи" семейни жени, а какво по-приятно изживяване от това?

135.   Ами чудесно, старите ергени не трябва да правят семейства и деца. Правилно си е да отпаднат от генофонда, не е редно толкова дефектни индивиди да се размножават.

136.   Имате ли усещането, че на много български мъже децата им тежат и пречат? Някак се усеща, че се сдухват след детето, като че ли се чувстват прецакани, че вниманието и средствата са насочени там?? Озлобяват се и към жената, колкото и да се старае. Колко теми има за неплатени издръжки, дори за много малко пари. Всъщност, ако нямаш деца, май няма и за какво да се скараш, а ако не ти изнася, се изнасяш.

101-123 от 123