Как се разбира дали някой се бъзика или има истински чувства?
Здравейте на всички. Бих искал да обърна внимание на един мой проблем - не знам кога някое момиче е сериозно с мен, и кога се бъзика. Случвало се е да ми напишат любовни послания и после да кажат, че не са били насериозно. Въпросът ми е как мога да разбера кога имат истински чувства и кога го казват просто така?

Коментари

1.   Аз лично мога да го кажа под формата на майтап, просто за да не се изложа, ако чувствата не са споделени или за да му намекна на човека и да видя как ще реагира, дали и той има нещо към мен.
Но всеки е различен, не знам.

2.   Няма как, а дори и мъжете може един ден да харесват някоя, а на другия - не... представи се сега жените как са (те са в пъти по-вятърничави).

3.   Ето един от мъжките проблеми. Не търсиш момичето, което ще харесаш, се влюбиш т. н а "как да разбера коя ще ме поиска мен несериозно".
Нямаш ли твои си изисквания, емоции, характер, критично мислене?
Отчаяно се молиш и надяваш някоя да те "вземе" дори и за малко?
Или просто искаш да разбереш къде ще ти отвори парашута да правиш бройки?
Какво те вълнува коя се базира и коя е сериозна? С всичките ли би се пробвал като всеяден или поне една да е щот' ти сам няма как даже и на майтап да тръгнеш да сваляш някоя, която наистина харесваш?
Ако ти сам не се уважаваш, как ние жените да те уважаваме? !
Помисли върху това, което ти пиша.

4.   Когато се познавате и когато сте общували дълго време. Когато си я виждал в различни ситуации.

5.   Виж как се държи с другите мъже. С тях също ли се лигави или е по-обрана? Признак че някой те харесва е ако се държи различно с теб спрямо другите.

6.   Няма как да разбереш, просто като си влюбен в някоя или имаш някакво привличане хвърляш се, каниш на среща и тва е, направиш ли това вече ще разбереш дали има сериозни намерения или се бъзика. Аз така правя и няма да крия, и са ме рязали, излизали сме на срещи и после не стават нещата, дори ми се е случвало един път да попадна на мръсница дето направихме единия секс и тя ми каза тва ти е, че искала просто развлечение и така :Д
Даже и са се бъзикали с мене, прави се че те харесва, после като направиш крачката и ти казва аз се бъзиках и така. Така е кофти е да се бъзикат но тва е в живота, пробваш каниш на среща и тва ти е. Все някоя ще ти върже, жени всякакви. От теб се иска само да си силен и да не въздигаш п*тката на пиедестал и да не се притесняваш от момичета, и тя е човек като тебе с лични проблеми, от човек ли те е страх, правиш крачката без страх и тва е. Успех!

7.   Преценяваш цялостния човек, с който общуваш - имала ли е сериозни гаджета преди, с какви хора се движи, какви са ѝ интересите и т. н. Дали ти дава някакви знаци си проличава в самата комуникация, особено на живо. Всичко е строго индивидуално, няма някаква формула, която да важи за всички.

8.   Вярвай на женските действия, а не на думи, които всеки може да изрече/напише с лека ръка. Ако всяка сутрин те събужда с прочувствена свирка, е по-голяма вероятността да бъде отдадена на теб и да не те разиграва.

- Кифлоприземител

9.   Въпреки че съм противоположния пол и аз съм имала такава дилема. Ебава ли се с мен или ме иска? Оказа се че се е ебавал. Целите планове за бъдещето ни са били една шега за него. Какво можеш да направиш обаче по случая? Каквото казва първия. Дръж се както и тя се държи с теб и и сподели че искаш нещо сериозно и ако те отреже кажи че си се шегувал. Но ако не те е срам да те отрежат не казвай че се шегуваш. Другата опция е, или и казваш да бъде директна с теб, а не да ти дава смесени сигнали, или да не ти губи времето.

10.   Аз съм в подобна ситуация, само че съм жена.
Един ден ме прегръща, на другия ден все едно ме няма. Казва "ще ти се обадя"... смее се, не се обажда. На другия ден 2 часа телефонен разговор и 4 часа чат по Месинджър. Е какво да си мисля в крайна сметка? Нито сме приятели, нито сме любовници, нито сме познати, нито сме непознати... какви сме точно не знам дали някой би могъл да каже.

11.   Ако отношението ѝ към теб е по-различно от това към другите мъже в обкръжението ѝ, значи вероятно те харесва.