НЕЙНАТА ПОСТЪПКА МЕ ОТВРАТИ!
В наше време е много трудно да си намериш нормална жена, която да не е тютюнджийка, алкохолична, наркоманка или курва. Просто да бъде една обикновена нормална жена. Много е трудно да се намери такава. Така преди време намерих една непушачка и въздържателка, която обаче се оказа извратена в сексуално отношение и на първия интим ми се показа в особени лачени еротични дрехи, че като се разподскача с високите ботуши и започна да върти един камшик, накара ме да си тръгна по най-бързия начин. И не за друго, а защото искаше да си покажа пениса, за да го пляска с камшика.
Сетне си намерих една библиотекарка и дълго я ухажвах, докато я спечеля. Една вечер се разхождахме с нея в градския парк и си приказвахме на сърдечни теми като любов, деца и семейство. Внезапно до един кипарис тя ме погледна някак странно, вдигна си полата, смъкна си бикините, надупи се и рече:
- Хубаво приказваш, мой човек, ама знаеш ли откога не съм такована?
Това ме обърка и аз й предложих да отидем вкъщи, защото тук някой може да ни види, при което тя отвърна:
- Че какво като ни види? Чудо голямо! Давай, човече! Няма къде да ходим! Сега съм възбудена!
И за да не се изложа, го направих. Аз я таковах, а отнякъде един гамен неистово свиреше с пръсти и подвикваше: „Оле, майко! “.
И това ми беше последната среща с библиотекарката. Разбрах, че тя не е моят човек и се насочих към една учителка, с която отдавна си имахме приказка. Ходихме с нея половин година и вече мислех да й предложа брак. Тя почти заживя при мен и вече започвахме да се чувстваме съпруг и съпруга. Очертаваше се щастлив семеен живот. Допаднахме си и сексуално и много ми харесваше да го правим на задна прашка, легнали по хълбок на леглото. Така веднъж в тази поза, тя обърна лицето си към мен, усмихна се лукаво и каза:
- Ти хубаво ме праскаш, ама знаеш ли как ще забременея? !
Тази постъпка ме отврати до дъното на душата и аз охладнях към учителката. И тя се оказа извратена. Поживя при мен още една седмица и си тръгна. Сега съм сам и живея с мисълта, че в днешно време е много трудно да си намериш нормална жена. Такива просто няма.

Коментари

1.   Това е за измислени истории

2.   Напълно съм съгласен с последните две изречения на историята ти

3.   И като се събуди крата ти бяха ли отвити ...

4.   Смях! Държиш се като девица с жените! Девица или монахиня.
Сакън да не те пипнат и да наранят чувствителната ти душа. Хем да не са леки, хем пък да не са задръстени, мъжете нямате угодия наистина. С едната живял даже, ама станало ли е въпрос за деца-бяг през 10 планини в 11-та.

5.   Не разбрах какво толкова те е отвратило от последната? Казала ти била как щяла да забременее. Нали си се гласял за семейство?
И какво, че на библиотекарката й се приискало в парка? Та ние сме вид животни и природата ни привлича.

6.   Авторе, последната не разбрах защо те е отвратила. Явно си много гнуслив, искаш само мисионерската и жена веганка. Вярно с камшика е грубо. Жените в последно време са ненаситни, много свобода им се даде, но трябва да търсиш нвкакъв среден вариант. Не може само мисионерската, вкъщи на леглото.

7.   Спри порното. За свободните ти съчинения има раздел Измислени истории.

8.   Има нормални.
Аз съм.
Не пуша, не пия.
Правя секс само в домашни условия.
С мен ще ти е спокойно, няма да ти говоря за бременност.
Библиотекарка съм:)

9.   Педераска работа е твоята. Знам ги такива мъжленца като тебе дето са свенливи към женската перверзност. Винаги са или педали или са флиртаджии не можещи да живеят без да флиртуват зад гърба на партньорките/жените си. Само жена която ги разточва с точилката в тях като тесто за баница ги вкарва в пътя и то само докато го прави, и то само ако не знае какво са правили зад гърба и, защото ако знае ще им я нявре цялата в задника.

Чорбаджията на курникът

10.   Измислена история на някой самотник, но пак да си кажа мнението: в днешно време е много трудно да намериш жена, която да не е тютюнджийка, алкохоличка, наркоманка или к*рва, защото вие си го направихте така, милички. В училище кои момичета подигравате? Тези, които не са вирнали цигарите и бирите и са девствени. В университета след кои тичате? Точно след пушачките, пиячките, наркоманките и к*рвите. На нас - жените за сериозни отношения - ни е**** майката и сега ревете за нас. Ревете си и си сърбайте надробеното, като всъщност на нас казвате, че сме к*рви, наркоманки и не знам си какви. И този момент идва, в който ревете за нормални жени, на които някога сте се присмивали, но нас ни няма. Не и за вас. Светът е голям, границите са отворени. На българчето си му дай лъскавите кифлета и го остави да си блъска главата.

Black Sabbath

11.   Ако е истинска история, ти си много тъп.