На 25 години трудно ли е да си намериш сериозна връзка
На 20 години съм, имам доста за подобряване над себе си. Кльощав съм и затова почнах да тренирам. Почнах да чета доста книги, за да стана добре артикулиран, записах се на бойно самбо, за да мога да защитавам себе си и човека до мен на улицата. Предполагам, че на 25 годишна възраст ще съм доста здрав, ако от сега тренирам всеки ден, ям правилно и т. н. След 4 години също ще съм пълномощен юрист - това за стабилната професия. Висок съм и лицето ми не е грозно. Имам свястно излъчване. Въпросът ми е като съм на 25 години, вече доста привлекателен за жените, но без приятели и приятелка, понеже съм леко асоциален, и искам да създам семейство, трудно ли ще ми бъде да намеря свястно момиче? Как и къде трябва да я намеря? Трябва ли да мине поне 1 година във връзката ни, за да й направя предложение за семейство? В най-лошия случай си правя тиндър акаунт и каквото стане...

Коментари

1.   Самбото е напълно излишно, а ти още сега можеш да завърже много запознанства с ученички и студентки

2.   Да си артикулиран???

И накрая "си правя тиндър акаунт и каквото стане"

Сорри, ама освен помпане и визия и четене на книги, по-добре е да се опиташ повечко да се социализираш.

Това, което си написал е все едно 6 годишно дето да го е писало.

4.   Само не разбирам защо чакаш? Смисъл ако търсиш някоя с която наистина искаш да създадеш семейство то тогава би било най-добре да бъдеш себе си а не да чакаш 5 години за да развиеш мускули примерно. Нямам предвид да не тренираш или да не се поддържаш просто не позволявай такива неща да те спират! Е така имаше едно момче което много харесвах и излизахме няколко пъти и той така и не ми предложи да станем гаджета а в същото време ме ревнуваше и казваше че ме обича (тогава бях на 20 а той на 23) и накрая ми писна и го попитах защо и той започна да ми изрежда разни оправдания от типа "искам да съм по-стабилен", "искам да изкарвам повече пари и тогава да създавам нещо" (не става въпрос за деца) и разни такива неща които уж го спираха просто е мега тъпо или просто ме е излъгал

5.   На 25 години всичко читаво е обрано от пазара.

6.   Не, изобшо не в късно

7.   Брато, ти като изглежда добре, висок си, казваш, че си хубав, як си, можеш да се биеш, четеш книги и можеш да се изказваш адекватно и си интересен, и на 55 ще си намериш. Разбира се, трябват и яки мангиз, но си се насочил към хубава професия и се подразбира, че и това ще имаш. Радвай се на живота и не ги мисли нещата, развивай се и планът ти ще бъде успешен, според мен.

8.   Що за инфантилни въпроси? Върви плати на някоя врачка да ти отговори!

9.   Моя приятел е на почти 26 и ето, че ме намери. Тръгнахме заедно като той беше на 24, аз на 19. Смятам, че съм свястно момиче, защото години се бях пазила за него (този към който ще изпитам най-много любов и той към мен). Като гледам сега какви има, правят секс на по 13-14 години и по първите срещи с човека още. Има свястни, но е трудно наистина да намериш своя човек. Моя приятел като разбра, че той ще ми е първи и много се радваше. Исках и аз на него да съм му първа, ама все пак беше на 24, имал е още две сериозни връзки преди мен. Има със сигурност такива момичета като мен и една моя много добра приятелка, но да знаеш, че най-вероятно повечето от тях са обвързани и са в дълги връзки. Мен ме смятаха за смотана, защото бях малко асоциална. Но като записах в университета и се поотраках малко. Вече мога да общувам по свободно, а не да седя и да бъда наблюдател. Трябва да се социализираш. Ние с приятеля ми се намерихме на един протест и оттам после продължихме във фейсбук и после срещи и така. Ако можеш да намериш момиче със сходни на твоите виждания, няма и да се карате много.