Има ли свободни мъже?
Защо всички мъже около мен вече сa във връзка и имат приятелка... Всеки път, когато харесвам някое момче, се оказва, че вече има приятелка. Защо мъжете не ме канят на среща? Защо не ме ухажват? Защо привличам мъже, които говорят за бившите си през цялото време? Не разбирам какво става...
Къде се крият младите необвързани мъже?

Коментари

51-55 от 55

56.   Дo 54
Не всяко момиче иска да се омъжи на 17 или 18. Най-големите идиотки и селячки го правят.

57.   ова за мен е най жалкото нещо! Един мъж да се " защитава " и парадира с доходите си! После се оплаквате че се лепяли само използвачки! Ами как нЕма? ! И се озлобявате и вкарвате под общ знаменател всички мацки? ! В какво прави? !
Кифльо гордей се с уменията си никой не ти пречи! Сам с хвалиш и изтъкваш доходите си после се оплакваш? ! Ами няма как да стане да срещнеш съчувствие и подкрепа след като сам си противоречиш! За годинките си забелязвам че си доста прост човек!
Никой не го имаш ресиеа какво доходи вземаш и жени като мен НЕ би ги впечатлил с кинти! Ако ще и дворци и диаманти да сипеш на главата ми никога не бих се вързала на такива като теб!
Темата е съвсем друга но ти отново не изпускаш да изтъкнеш глупавата си и отчаяна особа!
Както правиш в други теми! Смяташ че трябва да си център на вниманието и всяка да ти лиже задника защото взимаш еди си колко!
Само дето накрая се превръщаш във център на подигравки и смях е залата! И нали глупав и прост ме го осъзнаваш че си го правиш сам самичък всичко е живота!
Моля да пуснете коментара!

Жена на 25

59.   Номер 41 написа:
"Ясно е защо не привличаш цените"

Номер 57 написа:
"Никой не го имаш ресиеа какво доходи вземаш"
"И нали глупав и прост ме го осъзнаваш че си го правиш сам самичък всичко е живота"

Продължавай да бъдеш себе си.

- Кифлоприземител

60.   23 - "... гадното е, че виждам двойки навсякъде и приятелите ми имат връзки... което е толкова странно, защото е трудно да намериш любовта... " Очевидно за тях не е било трудно.
Следва заключението- " Предполагам, че ми е по-добре самa. " Като ти е по-добре защо питаш къде са свободните мъже?
Освен това нестигнатото грозде винаги е зелено и кисело.

61.   Номерче 57, споменах истината, че в по-голямата част от времето съм безработен и имам непостоянни доходи. Това за теб хвалба ли е?
Ако считаш, че е толкова лесно, никой не те спира и ти да се занимаваш с развойна и производствена дейност.

- Кифлоприземител

51-55 от 55