Как се задържа и сваля мъж?
Да, глупав въпрос.
Но не знам как и винаги се държа нелепо, незряло и ги отблъсквам.
Как се задържа един мъж? И как се сваля?
По важно ми е да знам как да го задържа. Как повечето жените задържат мъжете си? Как успяват?

Ще се радвам да се публикува темата ми. Извинявам се за грешките.

Коментари

1.   Покажи му женственост, нежност, еротика и приятни неща.

2.   Просто попадаш на женкари, които не търсят връзка, а бройки.
Най-важно е да хареса теб, а не някаква маска.

3.   1. На първо място, избираш си себеподобен мъж, т. е. такъв, който отговаря горе-долу на това, което и ти предлагаш насреща, Ако ти си естествена и обикновена жена, си избираш също естествен и обикновен мъж. Ако обаче целиш да си с мъж, с който сте много различни в някои отношения, се приготви отрано за твърде вероятен тежък провал на връзката ви;

2. Дайте си повече време за взаимно опознаване, без да прибързвате със "спането". Наблегнете на непринудените разговори и приятните разходки. Никога не съди по парите, почерпките, колата и облеклото дали мъжът е отговорна личност и би бил отличен съпруг и баща след години. Това е често срещана грешка в преценката на много жени, които впоследствие "се сдобиват" с някой нехранимайко, който набързо ги е напълнил и после си развял калпака другаде. Почерпките и материалното заместват нрава и ценностите, в които вярва един мъж! Само защото ти е платил сметката в ресторанта, не го прави надежден спътник в живота. Скъпият му часовник също няма да ти гарантира вярност и грижовност, когато най-много имаш нужда от подкрепа в труден за теб момент;

2. Не се напъвай да се правиш на властна и самодостатъчна мъжкарана (само по себе си това говори на мъжа, че не си надеждна за семейство и нямаш нужда от разбиране, грижовност и да е твой закрилник), а заложи на това да си нежна, женствена и проявявай справедливо, добро отношение към мъжа (предполага се, че си избрала също добър мъж). Нормалните мъже харесват жени със собствено мнение, които са със самочувствие с покритие, благи и винаги себе си;

3. Бъди открита пред него в своите мисли и чувства. Споделяй всичко с него - и хубавото, и ако те тревожи нещо. Той е най-добрият ти приятел (стига ти изначално да си избрала стойностен мъж, а не някоя отрепка). Когато не ти допада нещо у него, не губи време в чуденки и сценарии, а му го кажи прямо, със спокоен тон, но и достатъчно ясен и сериозен, за да се разберете като зрели хора. Ако е действително подходящият за теб човек, ще го приеме правилно и ако счете за необходимо, с охота ще поработи върху себе си, за да изчисти несъответствията, които те притесняват;

4. Без вмешателства и болестни състояния, рушащи връзката, като: лесна избухливост, склонност към драматизиране, преувеличения, необоснована ревност, бягане от лична отговорност за твоите постъпки, изопачаване на неговите думи, тънкообидност, злопаметност, отмъстителност, пресметливост, лукавство, опити за задължително налагане над него и "превъзпитаването му", "наказване" ма инат да не му пускаш дълго време и прочее;

5. Продължаваш да смучеш нежно райската близалка поне още 1-2 минути след края на свирката (повечето мъже обожават това и не държат да гълташ). Няма да се сърди, ако повечето сутрини го събуждаш така по твое хрумване, а сигурно и ти няма да се оплакваш, ако той не ти остава длъжен и също ти доставя такива ласки. Не казвам, че така трябва да правиш, защото всичко опира до личните предпочитания, но един истински искрен с теб мъж не би крил такива мисли и желания от теб;

6. Без изтъркани оправдания от рода на: "Ох, сложих си пижамата и изведнъж пак ме заболя главата... Заспивай в твоята 1/3 от леглото и не ме пипай... ". Почваш го и не питаш може ли;

7. Поемаш поне част от общите разходи, дори и да е 20-30% от всичко - колкото да те почувства "пич" и че дружно градите своето бъдеще. Никой не харесва паразитиращите жени с безбожни изисквания, очакващи всичко наготово и да се разплащат с мъжа "по онзи начин";

8. Още в началото се разбирате за основните неща в отношенията помежду ви, касаещи съжителстването ви и справянето в битовите условия. Ако и двамата работите, най-естествено нещо е да си поделяте домашните задължения, а най-готино е, когато ги вършите заедно и сте един отбор;

9. Не си мисли, че само защото вече сте заедно, на него не би му направило впечатление, ако в даден момент рязко започнеш да се занемаряваш или да променяш поведението си към него, разчитайки, че той "вече се е хванал на хорото". Естествено, ти също не би търпяла мъж, чиито постъпки нямат нищо общо с образа, който е създал пред теб в началото. Във връзката не се лежи на стари лаври, а чувствата се показват всеки божи ден;

10. Не подхождай с предварителната нагласа, че трябва непременно да правиш и казваш това, което мъжът насреща очаква от теб. Ако се напъваш да правиш всичко "като по учебник", най-вероятно ще избягаш от собственото си Аз и това ще бъде усетено от мъжа като вид театър от твоя страна, за да му се харесаш. Също така, не приемай всичко за чиста монета, защото и част от мъжете (особено тъпкачите) в началния период на ухажването се представят във възможно най-бляскавата си светлина, която често е измамна и няма нищо общо с тяхната същност в ежедневието. Най-истински хората се опознават с пряко, редовно общуване и съвместен живот под общ покрив, поемайки отговорности заедно; а не на кафенца и излизанки с компания, където всичко е далеч по-лежерно и се залага на общите приказки и забавления;

11. С една жизнерадостна усмивка и целувка преди работа може да заредиш душата на мъжа за целия ден! Важи и обратното.

- Кифлоприземител

4.   Грешката ти е, че ти се опитваш да сваляш мъжете, най-вероятно ги преследваш.
Мъжете са ловци по природа, интересно им е когато те преследват и полагат усилия за да спечелят една жена. Колкото по-трудно им е, , толкова повече уважават жената.
Всички бягат от отчаяни и обсебващи жени.
Имай малко уважение към себе си и се дръж на положение.

7.   Просто попадаш на бройкаджии. Оставяй те да водят.

8.   Това, което съм разбрала за мъжете е, че те харесват лекотата.
Да няма драми, превземки, изяснявания.
Конкретни са - не разбират нашите намеци. Ако искаш нещо - казваш го директно.
Не трябва да си негова майка. Остави го да е мъж. Тревогата е сладка, но прекалената грижа ги дразни.
Хубав и редовен секс. Наистина да го желаеш тоя човек, да не чакаш все на него.
И без игрички и манипулации. На тях мъжете се връзват, НО след време ще страдаш.
Просто бъди себе си, не се мръщи, имай своя живот и хобита, уважавай го, споделяй и изслушвай и му се радвай.

9.   "Как се задържа един мъж? И как се сваля? "
Сваляш гащите и готово.

10.   Ти вече от заглавието си личи че си загубила.
"Да задържиш", значи да полагаш усилия и да се стараеш нещо да се случи. Все едно " как да си направя клетка за канарчето си".
Явно те е страх да те изоставят, което са някакви комплекси за малоценност.
Мъжете тоя страх го надушваме. Обикновено се изразява в това да се държиш като ревнива лепка.

С други думи никой мъж (съотвенто жена за мъж) няма да иска влиза този капан.

11.   Номер 8 е казал всичко, поздравления!
Жена съм и бих написала абсолютно същото!

12.   Да си топ боклук с него, тъй като те по такива си падат.
Колкото повече номера, толкова повече припкат след теб. Ако се държиш нормално, точна си и имаш ценности - играта за теб или по-скоро с теб приключва.

13.   Престанете вече. Поогледай се малко. Красавици ходят с невероятни мухльовци. Дебели, плешиви, импотентни... е така ги свалят. Не виждаш ли, че никой нормален мъж не иска гадже в днешно време. Всички са си вирнали носа и се правят на велики. Няма някаква магия, с която да спечелиш някой. И аз съм пробвала всичко - да съм активна, пасивна, да не им досаждам с чатене, да не им мрънкам, да изглеждам невероятно добре. Цял живот само с тва се занимавам и резултатът е кръгла нула. Изобщо не залиташ по женкари. Женкари са всички сексапилни мъже в България. В анонимен форум няма как да добиеш представа. Но тия дето реват тука, че са самотни и са мъже, повечето изглеждат зле, нямат социални умения или са зле в леглото. За да си хванеш гадже, просто трябва да си намалиш критериите почти до нула. Другият начин е да ходиш с тия, дето са ти противни за секс. Но пак ти казвам - нормален, готин мъж, ако ще и миска да си, няма да иска връзка. Само ще те мота и ще ти губи времето. Със задръстени ходят, после се перчат, че им вървял личният живот. По какъв начин? Задръстеняк всеки може да си хване. Мъжът за връзка ще го познаеш отдалече. Той е скучен, няма социални умения. На срещите основно ти приказваш, той е сдържан. Държи се като госпожица, която чака да бъде ухажвана Неуверен, с ниско самочувствие. Не впечатлява с нищо освен с псевдоморал. Готов е да те чака поне 1 месец да му пуснеш, защото няма с коя да прави секс. Чекиджия е и гледа много порно. Държи се обсебващо в чата и пише често, защото е отчаян за внимание. Често пъти не изглежда много добре и по-точно не е секси. Няма яки снимки във фейсбук. Социалният му живот включва техните и един двама приятели. Когато настъпи дългоочакваният момент да сте интимни, се разочароваш тотално, защото или му е малък, или няма опит в леглото, а често и двете. Това е типажът мъж, който търси връзка. Ако мога да го опиша накратко - отчаян!!!

14.   Като си обратното на това, което си.

15.   Не се и опитвай. Давала съм пространство и не досаждам- не става. Обратното- пак не става. Не флиртувам с други, не пиша на други, нито съм изневерявала- не се оценя. Даже напротив, падат ми се някакви женкарчета. Вярност няма, не я и търси. Тя е за идеалисти.
Не искам пари- скучна съм и пак се гаврят.
Мъж угода няма.

16.   13, права си… донякъде.
Готините, красавците и т. н. не че не искат връзка, но имат доста повече опции и се разглезват от женското внимания. Накрая някоя ги връзва. Обикновено е ревнива и зла. И си дели мъжа с любовници. Дали е щастлива?
А тези смотаните, самотни и т. н. те гледат като принцеса. Всеки ден ти доказват обичта и предаността си. И повярвай ми, както е смотан, когато срещне истинска жена - се променя. Ако не го бива в леглото - нали си там. Показваш. И понеже те обича, възприема бързо и след години си казваш - ето това е секс. И всички тези готини ебачи със заучените маниери не могат да стъпят и на малкия пръст на такъв мъж, с когото заедно сте открили какво значи истински секс.
Тялото се променя. Заради една жена дебелият, неугледен самотник може да стане … пффф. Ама няма да е разглезен. Твой си е. Изглежда така заради теб, става уверен, весел, красив.
Е, пишката не расте, но на теб ти трябват 7 см… не се прави на интересна пред мъжете, за да ги комплексираш. Щото ако те обича, няма да те ръмби с големия си инструмент, наслаждавайки се на собствената си мож, а ще те докара до множествен оргазъм само с палеца си. И ще припкаш по него като кутре и ще молиш за още.

Момичета, избирайте свестните мъже. Тези с добри сърца. Те ще искат да бъдете щастливи.

Една жена на 38, която е видяла и едните, и другите

17.   До №13 """ Готов е да те чака поне 1 месец да му пуснеш. """ Това е невероятно, направо събитията се развиват със свръх светлинна скорост. Колко е напреднала техника, а аз мислех, че разбирам от цифрова електроника и СВЧ. Излиза, че в емоционален план съм заседнал някъде в дълбокият социализъм. Толкова време ми трябваше да целуна едно чешко момиче, ако трябва да съм откровен и точен, аз нямаше изобщо да посмея, ако тя не ме беше целунала. Вярно тогава бях на 18 години, но поне първите месеци в НШЗО, преди заспиване след тежък ден можех за няколко минутки да си спомням за нея. Е, поне след това нещата се развиваха значително по-бързо. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

18.   Авторката: Мерси

19.   Номер 13, аз не мисля, че един мъж трябва да е отчаян, че едва тогава да поиска връзка с теб. Не се подценявай, а заложи на добродетелите си и търси СЕБЕПОДОБЕН мъж, който ще те разбира, ще е съобразителен, ще показва истински жестове на внимание и кавалерство към теб (да не се бърка с плащане и почерпки! ) и с когото общуването ви на всякакви теми върви леко и непринудено! Имаш предимството да си жена, така че всичко е в твоите ръце и избор. Пожелавам ти успех!

- Кифлоприземител

20.   Номер 13 написа:
"Държи се като госпожица, която чака да бъде ухажвана"

Познай кой тип мъже се мислят за трофей и очакват жената да ги ухажва? ! :)
А това мъж да е сдържан, вместо нахален и несъобразителен, не е отрицателно качество, но иди го обясни на някои жени, които преценяват мъжа според надутото му, женкарско отношение и считат това за нещо велико, което е "гаранция за верен и стойностен мъж за семейство".

Относно това кой как се би справял в леглото, това няма как да го знаеш, преди да си го пробвала лично. Номер 16 ти го написа много правилно това за старанието и всеотдайността. За порното също имаш изкривена представа, защото е важно кой какви неща харесва, какво попива като знания и дали ще иска извращения от жената или ще е от типа, които правят всичко възможно жената да се побърква от оргазми. Като малък години наред съм гледал единствено лизане между лесбийки. Познай от три пъти дали после някога съм оставял жена без сърцебиене!? Същото важи и за умението на мъжа да знае под какъв ъгъл и с каква учестеност да го вкарва на жената в различните пози, така че да им е приятно и на двамата, а не само на него. Понякога се налага на мъжа да му е по-неудобно, за да накара жената до него да се гърчи от удоволствие и да пръска, но старанието си заслужава, защото тя остава задоволена и с блясък в очите.
Подобна предубеденост обаче има и от страна на част от мъжете към по-малко привлекателните жени, мислейки ги за "задръстени", само защото не са с два тона грим и без къси поли. Но мнозина знаят от личен опит, че много от натоканите кифли са гола вода в леглото и не се стараят, докато по-неугледни от тях жени са в стихията си там. Част от хората и от двата пола отбиват номера и мислят, че е достатъчно да има просто едно механично лашкане, ала любенето между мъжа и жената е най-възвишеното сливане на душите и телата им в едно цяло!

Друга самозаблуда на много жени е относно доходите на мъжа. Един нормален мъж би давал почти всичките си пари за жената до него, защото тя е Неговата жена! Обикновените мъже не са разглезени себичници, а мнозина от тях са всеотдайни и в живота, и в леглото. Като го видят обаче, че той не харчи за глупости и не гъзарее през обществото, повечето жени си казват: "Оф, тоя не става - ще е пълна скръндза! " (подсъзнателно тези жени сами се вкарват в графата "глупости", за които мъжът да харчи).
На мен ми се е случвало доста желана от мъжете жена да ме хареса заради мен самия и отношението ми към нея, макар и да бях безработен и с възможно най-евтините обикновени дрехи, без висше образование, без кола и все още живеещ при родителите си на 25 години. Дори ме черпеше на заведения, защото тогава нямах и два лева да се усмихна. Мацка с апетитни форми, която беше свикнала на богати мъже, но отвратена от гадното им и властно държание към нея. След два месеца на ежедневни срещи по пейките в студа (нещо, което почти никоя жена, особено красавица с тонове богати обожатели, не би сторила) до полунощ вече имах работа и наех квартира, в която заживяхме в продължение на 4 години. Първата година едва сме свързвали двата края и винаги имаше напрежение как ще си плащаме сметките, но това ни сплоти и с взаимна подкрепа, доверие, разбиране и с дружни усилия успяхме да се справим. След това дойде времето и на по-високите ми доходи, а аз никога не се възгордях от парите, не си купувах ненужно скъпи неща и позлатих жената до мен, която ми бе гласувала доверие в началото, когато тя беше в най-добрия си период, а аз в най-лошия си такъв! Години по-късно втората ми най-дълга връзка също се зароди в подобни условия: аз тогава отново с ниски доходи, а жената хубава и интересуваща се от Човека в мен, а не дали имам пари, скъпа кола и жилище.

- Кифлоприземител

21.   Много лесно се задържа един мъж. Сцепвай го от секс, като го разнообразяваш, не се запускай и не го приемай за даденост. Това че е с теб, изобщо не означава, че трябва да се отпуснеш, да започнеш да се облечаш неглиже, да се рзчорлиш и да започнеш да трупаш кила. Бъди такава, каквато си била в началото на връзката, когато сте започнали. Е, изискват се услия, но пък и мъжът ако е стойностен, също ще полага услиля, за да е топ и връзката ви ще бъде дълга. Познавам една такава двойка. Жената след 20 години брак все още се държи с мъжа си все едно са се свалили преди една седмица. А мъжът дори не се заглежда в други жени.

22.   До №13 """ Не виждаш ли, че никой нормален мъж не иска гадже в днешно време. Всички са си вирнали носа и се правят на велики. Няма някаква магия, с която да спечелиш някой. """ Тези мъже, които Вие визирате не са истински мъже, те само имитират, че са такива. Истинските мъже, обичат умните, културни, високообразовани и възпитани жени. Няма и не може да има такова нещо, като мъж да не обича и да не харесва жена. Поне сред такива жени съм работили в значително по-младите си години. Всичките бяха инженерки и научни сътруднички в областта на цифровата електроника / даже и в къщи, и съпругата ми, и дъщеря ни са с тези специалности/. Всичките ми колежки бяха мили и възпитани -купонджийки. Не всичко ставаше от първият път, като първият е условно определение, защото те можеше да са работили година две, три говорили са, пили са кафета, били са заедно на купони, но просто момента не е бил настъпил, но когато настъпва този момент той те връхлита внезапно, и неочаквано като свръхзвуков изтребител. Още по-комплицирана е ситуацията, когато и двамата имат семейства. Лично мен никога не са ме преследвали жени или поне не съм разчел правилно сигналите, а смятам, че съм сравнително умен, станах вторият най-млад научен сътрудник в направлението. Никога не съм определян като хубав, по- скоро симпатичен с нещо детско, наивен, вярващ в хората, така поне казваше една позната, като нейното мнение се споделяше и от майка ми. Друга пък казваше, че всяка интелигентна жена може да ме манипулира както тя си пожелае. Даже аз сам го осъзнавах Спортист девет години джудо, две бойно самбо в казармата, десантчик, никога не съм покривал изискванията за височина, сравнително нисък съм, някъде към 1, 82-1, 83 м. Както каза някога една позната докато се обличах, имаш тяло на древно гръцки бог, но в лицето ти има нещо леко варварско в теб-когато се засмееш от очите ти наднича степта, но пък от друга страна има нещо и от балтийските народи. Подобно нещо, но с други думи са ми го казвали и в Съветският съюз, но е възможно това да е било от произношението ми на руски.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

23.   "Е, пишката не расте, но на теб ти трябват 7 см"
Айде пак мъже взеха да ни обясняват на нас какво ни трябва.
Трябва си голям, дебел и да знае да го ползва. А вие се утешавайте както искате.
Правила съм грешката да се хвана със смотан мъж - ами не, не те носи на ръце, а те смачква нарочно, защото смотаните мъже не са смотани само като външен вид и в леглото - масово имат и гаден характер на всичкото отгоре.

24.   До 13. Съгласен съм до някъде. Много си бях харесал една жена, много красива. Виждаше ми се нежна, срамежлива, спокойна, докато не разбрах че има гадже точно описан от теб, супер дебел, плешив и глупав на поразия. Не исках да знам защо ходи с такъв, просто рязко обърнах гръб и повече не се обърнах. Отвратих се че може жена като нея да си ляга с такъв.

25.   Не се.
Ако те иска, ще е защото си ти и с топ няма да можеш да го отместиш.
Тези неща са си съдба. Ти нищо не е необходимо да правиш ако е твоя човек!

26.   Няма формула, чист късмет си е на кви ще попаднеш, тука дошли някви аутсайдери да ми разправят, че никой сексапилен мъж не иска връзка.
Не всички сме назобени батки, не всички искаме да се показваме във фейсбук, инстаграм и тик-ток, тва означава че сме грозни ли?
Моята си ме хареса такъв, обикновен, неназобен и нормално обезпечен, много са ме сваляли, можел съм да бъда с коя ли не, но моята ме спечели, че беше себе си, забавна, умна, красива и не натегачка.
И мъжът избира с коя да бъде, не само вие жените, тва не означава че не е сериозен, или иска само секс.

27.   До 23
Скъпа, аз съм 16 (а по-надолу и 8)

Като не си готина и пич, ще си хванеш комплексар, който ще те мачка - да. Истинските жени знаят как да превърнат не уверения мъж във фурия. И аз го знам от опит.

Остави го това. Другото ми е по-интересно. Щом си мислиш, че големия и дебел ти трябва, аз главата си режа, че ти оргазъм като хората не знаеш какво е. Дъното на клитора или така наречената ти Г-точка е точно, колкото е дълъг средния ти пръст. Има лееееко издадено.
Онова, което изпитваш с дебелите и големи е блъскане, миличка. И тази почти болка, която изпитваш е единственото удоволствие, което изпитваш. И понеже се чувстваш като в някое мръсно порно си мислиш, че е кеф. Не е. Просто пикочния ти мехур е събрал течност и блъскането в него създава напрежение. Като забременееш и това вътре запъне крачета в теб - ще изпитваш същото.
Има едни други дълбини на секса - търси, ще ги стигнеш. И ще летиш. Ако не приемеш думите ми на заяждане, а опиташ… след време ще ме търсиш ръцете да ми целуваш.
Но може да си хванеш някой лъскав господин с голям, който харесва грубия секс (от порноъо, разбира се) и си мисли, ще те възбужда, като ти оправя гърлото. Може да му търпиш устните, които миришат на соковете на друга и да се преструваш, че свършваш, за да му галиш егото, че да не те остави.

И не, колкото и да ти звучи така, не съм мъж. Просто съм пич.

28.   Номер 23 написа:
"Правила съм грешката да се хвана със смотан мъж - ами не, не те носи на ръце, а те смачква нарочно, защото смотаните мъже не са смотани само като външен вид и в леглото - масово имат и гаден характер на всичкото отгоре. "

Аз виждам поне три грешки, които си допуснала в начина ти на подбор на мъжете:

1. Ти явно успешно си избрала цялостно смотан мъж (пълна програма) и от тази гледна точка на 100% си успяла в търсенето си. Извън черния хумор, макар да си се надявала да е "смотан" само според твоите представи за мъжка красота, ти напълно си пренебрегнала важността на това двамата да си дадете време да се опознаете щателно при самото общуване и разходки (не срещите ви да се въртят около кафенца и почерпки), преди изобщо да пристъпите към решение дали да се съберете като двойка, затова и после не бива да се изненадваш, че се е оказал смотан и като отношение към теб. Ако ти имаше изисквания за отношението на този мъж към теб, нямаше да се стигне дотам сега да се оплакваш от него, че си му пуснала и не е оправдал очакванията ти. Тези твои очаквания за неговото поведение е трябвало да бъдат оправдани от него преди да разтвориш краката си, като тук изобщо не намесвам парите, а нрава и кавалерското му отношението, което да е трайно във времето, а не колкото да ти замаже очите на първите 2-3 срещи;

2. Мъжете, които не приковават веднага погледа с външен вид не са автоматично "смотани и зле в леглото", нито тези, които веднага грабват погледа, са автоматично "велики и раздаващи се за жената в леглото". Огромна грешка е да преценяваш по външността дали някой е надежден за семейство и всеотдаен в леглото. Това важи и за жените, не само за мъжете.

3. Ти от един кофти твой избор сега в съзнанието си нарочваш едва ли не всеки некрасив мъж за "смотан и в леглото, и в живота". Ако искаш потвърждение на думите ми, тогава прави като повечето жени и пускай без мисъл за последствията на поредния тъпкач, който те е грабнал от пръв поглед и който в очите ти не е "смотан" именно заради външния му вид, а после напиши тук следното:
Дали все още сте с него, дали той е отговорен към теб, дали те уважава и е грижовен, дали се старае за теб в леглото и в ежедневието, дали ти е верен и не заглежда други жени? :)

За "самолета" вече съм писал по-горе в мнение 20, че е важно как се ползва. Самият размер е с в пъти по-малко значение, стига да е в рамките на нормалното, а не от редките случаи на твърде малък или твърде голям размер, с каквито двойките срещат затруднения. По-тлъстите жени, разбираемо, имат нужда от значително по-голям самолет, за да усетят, че нещо изобщо е влязло в тях, защото едрите им задни части съдържат едни 10-15 см сланина и на задна прашка дори самолет с нормален размер може да не е достатъчен за тях; а в мисионерската поза също проникването е затруднено заради най-малко 5-те см сланина там, които дебеланките имат в областта над влагалището. Тази неудобна истина дебелите жени не обичат да си я признават. То и аз имам вече само около 16 см поради малко повече сланинки долу, а преди 10 години с нулеви сланинки беше 17, 5 см. От свръхдебели самолети пък нужда имат свръхразширените жени, така че отново е редно да се отчете значимостта на това доколко жената е тясна или разхлабена отдолу.
Друга важна особеност е способността на мъжа да поддържа самолета корав по време на полета, а не да му е само на 50% и да е мек като кренвирш. Имахме такъв пич в казармата, който вадеше огромен размер в невъзбудено състояние, но се оплакваше как не може да го вдигне за повече от 1-2 минути поради неспособността на сърцето да изпомпва толкова много кръв, че да стане твърд; съответно жените, които първоначално са се подмокряли от видяното, после бързо се разочаровали и го напускали. А пък много от мъжете с нормален и дори по-малък размер имат късмета да са твърди като скали в продължение на половин час или повече (стига жената да ги възбужда и с вид, и с поглед, и с поведение в леглото). Пак в казармата имахме и любопитни случаи като двуметров пич с къса пишка и нисък такъв (около 160 см) с голямо парче. Изненадите на майката природа. Пореден пример, че по външни белези не можеш да гадаеш какво се крие изпод дрехите. Много от красивите в лице жени пък имат некрасиви гърди и/или срамни устни, докато жени средна хубост имат гърди и/или срамни устни за чудо и приказ. И това е съвсем в реда на нещата, защото природата е решила на едни да даде едно, а на други - друго. На някои нищо не дава, а на други пък дава от всичко по много. Важното е човек да съумее да се чувства добре в кожата си и да направи така, че да се поддържа поне в някакъв що-годе нормален вид, а не още на младини да се занемарява зверски, както правят мнозина и от двата пола. Има страшно много на брой 15-годишни дебеланки, които пердашат газирани напитки, понички, дюнери, пици и вафли, успокоявайки се, че само защото около тях има завишен мъжки интерес, значи и това им е достатъчно. Но не усещат как на 20 години вече са 30-50 кг над нормата и се сдобиват с редица здравословни заболявания и ставни усложнения.

- Кифлоприземител

29.   Айде, пак налазиха смотаните озлобени мъже да ни обясняват на нас жените, че погрешно ги отхвърляме.
Ми не, не е грешно, абсолютно правилно е да ги отхвърляме и колкото и да ни плюят пак ще ги отхвърляме, а те само ще се озлобяват още повече и ще карат на чекии.
Както мъжете не искат грозна и дебела жена, така и ние не искаме смотани мъже, дето чеп за зеле не става от тях. Набийте си го в тиквите.

31.   До 29. Всяка твоя дума е глупост, до степен да показва в какво емоционално и психично състояние си.
Няма смотан мъж. Виждал съм как един затворен, неуверен и пасивен мъж се превръща в нещо съвсем различно, когато среща жена, която знае как да го стимулира.
И обратното, виждал съм наперен и отворен мачо как се превръща в смотан и объркан мъж, само защото е попаднал на жена, която прави някакви неща, да не ги изброявам.
Така че казвайки нещо, това говори много повече за теб, отколкото за някой друг.

32.   31, по-голяма тъпотия от твоето не съм чела.
Естествено, че има смотани мъже. По същата логика аз мога да кажа "Няма дебели жени", ама дебели жени и смотани и нежелани от никого мъже има колкото искаш.
Пък ти чакай принцесата на бял кон да дойде и да те спаси.

33.   "Затворен, неуверен и пасивен мъж" не означава "смотан". Смотан означава гаден комплексар, който избива злобата си на всяка жена.

34.   Пасивен мъж е ужас. Като детенце трябва да го хванеш за ръчичка и да го водиш през живота, защото той е твърде неуверен и пасивен сам да си пробие път в живота.
Ужас, ужас, ужас...
Която жена иска деца си ги ражда или си ги осиновява, а не си осиновява мъжленце.