Какво се изисква от мен да направя?
Даже не знам дали е връзка, ама...
По - голям е то мен с 11 години, уж твърди, че има богат опит.
Говорим си постоянно, има близост между нас, веднъж стигнахме до секс, ама го спрях, защото не ми се правеше в гаража. Казваше, че ме желае.
От известно време го няма никакъв. Казва, че няма настроение, няма желание да се забавлява. Каня го на някакви места, нямал желание.
Аз не знам какво повече да направя, няма да го награбя. Споделих с един приятел, той ми каза - явно е гей, не разбирам защо не го правите... дори и да има друга жена, няма да те изпусне, защото вижда, че би направила всичко за него само да поиска.
Не разбирам нищо. Уж ме желаеше, сега нищо не се случва и ми казва, че не било времето за това.

Коментари

2.   Тайна ли е на колко си години? Ако си млада е странно наистина. Май най-добре нищо да не правиш.

3.   Разкарал те е по-деликатно, какво толкова има за разбиране? Щом и секс не му се прави с теб защо се унижаваш да го търсиш? Толкова ли си закъсала за мъж?

4.   Що за варварин ще иска да спи за пръв път с жена, която иска в гараж? Унизително е.
Не е обратен, просто играч.

5.   Има си друга или чувствата ги няма вече, или не му се занимава, или си има други по-важни неща за вършене. Няма как някой да ти даден добър съвет без да ви познава и двамата, знаейки каква е точно ситуацията помежду ви.

6.   Не съм закъсала, може би имам чувства и затова не мога да го "прежаля" толкова лесно.
На 28г. съм. И се познаваме от 2 години. През цялото време си играем на "иди ми, дойди ми".

7.   Пробваи каквото е възможно с него, по добре нещо, пред нищо, поне ще знаеш, че си опитала, деистваи, бъди непукист, да не ти пука.

8.   Имай самоуважение и не се бутай, където си нежелана. Изглеждаш отчаяно. Мъже бол.

9.   Злобар е. Отмъщава ти заради отказа в гаража. На твое място не бих се занимавала повече с него.