На 20 съм и съм сама
Здравейте, на 20 години съм и никога не съм имала приятел. Започвам леко да се притеснявам, че проблемът е в мен? Моля успокойте ме, че не е така.
П. С. Изглеждам добре не е това!!!

Коментари

1.   Нека почнем от тук... дефинирай моля те "Изглеждам добре" защото така казано звучи леко неуверено. Градивно погледнато може да е "добре" ама може и да е "по-добре". Тоест така казано от твоя страна си мисля, че си се оценила субективно спрямо твоето виждане, но знаеш, че може и по-добре и още по-добре.
Първият закон на привличането е - външния вид и няма друго условие. От там почва всичко, първо трябва двама човека да са физически привлечени и след това следват характери и другите неща...

2.   Няма от какво да се притесняваш, но ако си харесаш някого, му кажи, все ще ти излезе късметът.

3.   Всеки може да каже за себе си, че изглежда еди как си, но реално такава оценка трябва да идва отвън, а отвътре само самочувствието. И аз мога да кажа, че приличам на Джейсън Стейтнъм, но да приличам на Ванко 1. Трябва да внимаваш много в това за да не се получава разминавания и в очакванията, с които грешат много момичета, повечето по-големи от теб. Ти да си мислиш, че си принцесата на София, но реално не си нищо особено. Тези разминавания карат жените да бъдат сами и да обвиняват половината свят, че не е такъв, какъвто искат да бъде.
Бъди естествена, бъди себе си, бъди усмихната и да ти идва отвътре и веднага ще те лапнат.
Ако си намръщена, интригантка, лъжкиня или манипулатор, колкото и да се изкарваш красива ще те търсят само за секс и нищо повече. Дори и търсенето за секс ще бъде мираж ако се задълбочават разликите между собствените си представи за себе си и това какво представляваш реално.
Извинявам се за грубия език, но дано съм ти помогнал с нещичко.

4.   Зависи как се чувстваш. Ако това, че нямаш приятел те притеснява - значи не е добре.
Иначе на 20 е времето, когато трябва да правиш секс всеки ден. Като станеш на 30, това време ще е отминало безвъзвратно.

5.   Няма страшно. Аз за пръв път си хванах гадже на 25. Мъж съм. При женте е по- лесно. Свободните сексуални отношения се оказва че правят нещата по- трудни за мнозина. Доста народ правят за първи път секс на 25 пък дори и на 30. Нормално е.

6.   Запиши се на танци, участваи в базар, ходи на канго джъмпс, там ще се запознаеш с хора, това е точното решение за теб.

7.   От личния ми опит мога да кажа, че със сигурност външният вид няма много общо с това ще си хванеш ли гадже или не. Не са малко грозноватите жени, жени с наднормено тегло, жени със силно акне и т. н загрозяващи неща, които са обвързани.
Естествено жена, която е по-привлекателна може да избира между по-голям брой мъже и най-важното може да се нацели към по-висок клас мъж.
Причините при дълготрайно необвързаните жени обикновено са следните: прекалено високи изисквания и нереални очаквания към мъжа и затова жената все не е срещнала ''подходящия'', егоизъм и труден характер и връзка не се получава, затвореност, срамежливост, нежелание за комуникация с хора.

8.   Аз съм на 28, не съм целувал момиче. Въшния вид не всичко. По-важни са социална среда, социалните характеристики, лична мотивация. В днешно време мъже има малко. Не малко момчета са асоциални, а други разбираемо нямат възпитание, развратни и несериозни. Първите са не умеят да общуват и да ти предложат среща. Вторите - най-вероятно не попадат в желания ти тип. Същото е и с жените. Е, изневеряват, други са глупави, гледат повърхностно. Не ме привличат естествено. Има мъж някоя, седнала да ми флиртува. И че като искам секс толкова ще отида на проститутка. То е едно и също.

9.   Да, наистина проблемът е в теб. Както казва номер 3 ако си лъжкиня, интригантка и намръщена това се усеща веднага от мъжете. Ако добавим и мнението на номер 7, че проявяваш егоизъм и имаш труден характер всичко вече е ясно, но това ти не можеш да го разбереш и не можеш да се промениш. Как изглеждаш според себе си не е най-важното, а какво виждат момчетата в теб. Погледат ти говори повече отколкото устата ти. Но ти и това не можеш да разбереш. Дано някога се усъзнаеш, че вината е в теб и се промениш за твое добро.

10.   Не казваш нищо за себе си - каква си като характер, какви цели и интереси имаш, външно смятат ли те мъжете за привлекателна, имаш ли излъчване, чар...

Вероятно си по-затворена, а може да има нещо, с което да отблъскваш мъжете.

Така или иначе не се тревожи от това!
Всяко нещо идва в подходящото време и място.

Живей си нормално живота и работи по израстването си, а любовта в свое време ще дойде!

12.   А аз съм на 38 и никога не съм имал приятелка. Не съм целувал още жена дори. Здрав съм както физически така и психически. Т. е. проблема не е в мен. Просто нямам социална среда, нито приятели за излизане. Не съм асоциален, искам да си намеря жена, но не мога, не знам къде. Нямам контакти с такива. А ти си само на 20 години при това момиче и пишеш глупости....

13.   Извинявам се отговори ми ако обичаш. Мастурбираш ли и ако да колко често? Аз съм като теб но на 26г и мастурбирам всяка вечер иначе няма заспиване.

14.   Когато се запознахме с жена ми, тя също беше на 20, девствена и дори не се беше целувала с момче. Две седмици след запознанството, вече правихме секс, а сега сме едно щастливо семейство. Тогава, тя се срамуваше от себе си, въпреки че е много красива и надарена не беше уверена изобщо. Изчервяваше се от нещата които правехме и казваше, как я карам да излиза от кожата си и да прави неща които не са и присъщи. Страхуваше се, че романса ни ще приключи бързо, че ще и се наситя, ще я използвам и захвърля... Никога не бих го направил, тя е истинско съкровище! За съжаление много подобни истории се оказват мимолетни и приключват толкова бързо, колкото са и започнали.

15.   Авторке, всички жени сте грозни и неприятни същества. Повечето от вас имат лош дъх и излъчват неприянта вагинална миризма. За да привлечеш мъж трябва да знаеш какъв тип жени предпочита, а външността е от голямо значение. Мъжете вече дори и секс отказват на жените поради доста женски недостатъци. Глупостите, които всички ръсят, че женските изисквания били големи към мъжете и за това стояли сами не са вярни. Сама ще се убедиш в това, мъжете, а не жените избират. Мъжът дава пръстен на жената, когато я е харесал. А, за да бъдеш харесана от мъж, доста ще трябва да се потрудиш, като най-важното е да знаеш, че си жена и трябва да стоиш зад него, а не пред него. Една жена без мъж е нищо, докато мъжът без жена се чувства недосегаем!

16.   12, ако нямаш социална среда и нямаш приятели, няма как да твърдиш, че си здрав психически. Може да си мислиш, че си, но това няма как да е вярно. Каквото и да се случва с психиката ти , сигурното е едно - че имаш някакви проблеми с нея , след като до 38 не си успял да създадеш никакви приятелства.

17.   Спокойно, аз съм на 40 и съм сам. От 5 години даже не съм пипал жена.

18.   16, от кога това че нямаш приятели и социална среда се определя, че не си здрав психически? Що за глупости пишеш. За жените ако е така, при мъжете със сигурност не е така. Има много мъже в провинцията където нямат социална среда и приятели и са сами с родителите си вкъщи. Да не кажа всяка трета къща е така. И за теб са психично болни, така ли? Напротив здрави са, прочети им в здравната книжка ако не вярваш. А аз съм напълно здрав както физически така и психически... мога да те уверя в това.... нарочно добавих и психически защото знаех че ще има такива коментари като твоя. А аз приятели имам, но само за здрасти като се видим или пък познати в квартала. Но всеки си живее неговия живот и няма как да искаш да се впишеш при други след като не са те канили и които обикновено си живеят с жената и детето вече. На работата са 5 много дърти коча, които не искат да излизат никъде, питал съм ги, само вкъщи си седели на ракийка. А на мен ми се излиза, но няма с кого.... Града е среден по големина, а интернет запознанства не търся, защото не вярвам във виртуалното, никой вече не търси там. Докато една жена може да си намери някоя приятелка да излязат на кафе или дискотека, при мъжете е по трудно. На моята възраст не им се излиза, а и аз пък не пия алкохол... нито пуша.... храня се здравословно и спортувам и си седя предимно вкъщи, поради липса на приятели и социална среда. И годините си вървят.... какво може да направиш.
От 12.

19.   И аз съм на 20 и до онзи ден имах приятел.
И моето време беше загубено напразно...

20.   16, и само забравих да добавя.... ще отида при личния лекар както и на психолог, ще ти извадя нужните документи че съм напълно здрав и психически и физически, и тогава какво ще правиш? !
От 12.

21.   До 15
Абсолютно съм съгласен със второто изречение на коментара ти, че повечето жени излъчват неприятна вагинална миризма, а също и не изглеждат привлекателни между краката си там горе. А с последното изречение от коментара ти, че една жена без мъж е нищо, направо заслужаваш голяма награда. Голяма истина, която жените никога няма да си признаят.

22.   "Здравейте, на 20 години съм и никога не съм имала приятел. Започвам леко да се притеснявам, че проблемът е в мен? Моля успокойте ме, че не е така.
П. С. Изглеждам добре не е това!!! "

Пффф, аматьор(ка)...

Аз съм на почти 37 години и никога не съм имал връзка, не смятам че имам проблеми, нито че съм грозен..

Просто съм саможив и егоистичен. Не обичам да се съобразявам с други, както и изключително много държа на личното си пространство. А и съм мързелив шоп - не ми се занимава да преследвам, ухажвам и да търча по правещи се на недостъпни жени.

23.   Ако питате как се раждат всички тези несъвместими двойки и неуспешни връзки - ето така. От най-ранна възраст нашата се вкара в капана на (само)внушенията, социалните очаквания и стадното мислене, че трябва да е обвързана "като всички", пък вземе да се хване с първия ръб, който ѝ обърне някакво внимание, само и само да не е сама. Оттам-нататък заработват сачмичките в женския мозък, влиза в действие самоуспокоението за "по-малкото зло" и наивно-месианското: "аз ще го променя към по-добро". Междувременно мъжът на живота ѝ мине и подмине, защото е възпитан да не се закача с обвързани. Пък компромисният левент започне да се променя, но все към по-лошо. И на 40 нашата вече е емоционален парцал. Защо? Защото на 20 се е хванала с първия срещнат, за да не се цепи от стадото. Извод: Не бъдете стадни животни, мили дами, за да не се събудите един ден на 40 в мрачна и душна кошара. Всеки си има различен ритъм и път в живота, който трябва търпеливо да следва.

25.   Запиши се на фитнес, там ходят много мъже, все някой ще се престраши, най-вероятно ще имаш и повече покани за излизане. Дано си намериш и мъж, когото ще харесваш и ти. Успех!

26.   Авторке, има много хора и то по-големи, които са в подобно на твоето положение.
Така, че - не се тормози!
В свое време - ще изгрее слънце и на твоята улица!

27.   Ако ще те успокои, аз съм жена на 25 и съм девствена и сама. Така че :)))