Приятел, който постоянно се хвали с колко жени е спал
Какво мислите за човек, който буквално на всеки разговор, без да преувеличавам изобшо, се хвали с коя е бил и с коя е спал.
Имам такъв приятел, познаваме се от 100 години, обаче последните 3-4 не спира да говори с коя е бил.
Ония ден беше болен, звъня му, даже му съчувствам, шото наистина звучеше зле, той пак почна от нишото да ми говори за жени. Постоянно ми праща снимки, които уж са му пратили.
Бил с не знам си колко за месец, та скъсал с не знам си колко.
Има гадже, ама искал да спи с не знам си коя и разкарал 2 други. Това му е постоянно разговора.
Едно време съм му му споделял и аз няколко пъти, ама така не помня да съм се хвалил чак толкова.
Вече като видя, че ми звъни и не искам да му вдигам, щото знам какво ще почне да ми говори.
Първо си мислех, че и аз така съм се държал и сега ми го връща, но може да има има и друго.

Коментари

1.   Недоразвит духовно човек без други интереси в живота е този.

2.   Прост човек е. Като няма с какво друго да се похвали, изтъква колко е минал. Прави се, че му вярваш и това е.

3.   Той може и да е спал с много жени, ама да си е платил за да спи с тях а не да ги е свалил.

4.   Комплексар... а и сега има толкова лесни жени, че за една водка в дискотеката са готови на всичко. Но бъди сигурен, че преувеличава и те лъже.

5.   По принцип успешните мъже са потайни и не вдигат врява.
Избива си комплексите с лъжи, но по някое време те ще станат част от него и ще почне да си вярва на филмите. В днешно време е трудно всяка втора да ти пусне. Личи си, че не знае къде се намира.

6.   Игнорирай го, да не ти пука, живеи си живота, запиши се на спорт, там ще откриеш, хора за общуване.

7.   Със сигурност е доста зле в отношенията с жените и най-вероятно на живо не може да каже 2 приказки на кръст с момиче. Сигурно пише на момичета по социалните мрежи и после си внушава, че е бил с тях. Другият вариант е да си е платил 2-3 пъти на проститукта и да се взел за голям женкар. Истинските коцкари много много рядко биха разпрявали подобни неща.

8.   Тази тема вече беше пускана и текста е същият, като от преди няколко седмици...

9.   Хвали се и ти - какво те спира?
Сигурно ще ти вярват колкото и ти на него му вярваш, ама какво ти пука - явно на него - не.

10.   КАжи му "ти комплекс ли избиваш, че само за това говориш"

11.   Не го разбирам. Никой мъж, с никого, никога, при никакви обстоятелства не говори, даже не мисли за някои твърде лични случки. Това, което се е случвало при продължителни командировки в Съветският съюз-мълчи се, това, което се е случвало при и след купоните, при симпозиуми или конференции-мълчи се, не се коментират, не ги споменават. Не се споменават "гедерейските", чешки момичета, както с латвийското момиче от студентската бригада-мълчи се, отрича се, не се е случвало. С една дума нищо не се споменава. Всички спомени се слагат някъде дълбоко в съзнанието, все едно това са спомени и изживявания на друг човек, случили се при други обстоятелство, при друго време. А може и да не са се случвали, да са нещо виртуално. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

12.   Ами щом те товари, престани да му вдигаш и в някакъв момент ще се усети, а като се видите на живо, рязко го прекъсваш е сменяш темата, като разбере, че не те интересува, дано спре.

13.   Сефте, половината ми познати са тоя типаж, и колкото повече одъртяваме по-зле става.

14.   Кажи ми, че не те интересува и го отрежи.