Девствен на 30
Здравейте!
Искам да разбера какво мислите по следния въпрос: има ли шанс 30 годишен девственик да си намери приятелка и да стане пълноценен сексуален партньор, ако работи върху недостатъците си и ги коригира?
Естествено, ще се досетите, че става дума за мен. Но ме интересува повече какво мислите по въпроса.
Благодаря

Коментари

1.   Кви са недостатъците ти? Секс може всеки да прави, виж във взаимоотношенията с жените е друго.
Ако си кофти характер, не всяка би те изтърпяла, тря да е влюбена в теб, че да прави компромис.

2.   Ти не си имал връзка, съответно няма как да знаеш какви недостатъци би имал породили се от емоциите във връзките. Неопитността може са ти създаде проблем с избора на жена, преценката какво представлява и е почти сигурно че тепърва ще изпитваш болезнена ревност когато би следвало да си уравновесен, да имаш една дузина връзки зад себе си и тн.
Иначе за другото е ясно търсиш/намираш жена престрашаваш се и така, няма нищо осъдително, това е бил избора ти и можеш да го промениш по всяко време.

3.   Добре бе пичове как на такава зряла възраст се интересувате от ученически работи, не сте ли били възпитавани от мъже?

4.   Авторе, не се "коси" от това, че си девствен!

В нашето развратно време - това си е огромен плюс, а не минус! Просто си се опазил чист!

А дали можеш да си намериш приятелка и евентуално жена за създаване на семейство? - естествено, че можеш!

И то без да се вманиачаваш да си коригираш недостатъците - всеки има недостатъци! Единствено, ако си много дебел - може да се опиташ да поотслабнеш, за друго няма смисъл да се мъчиш да го оправяш! А и недостатъците в характера - е почти невъзможно да се променят!

Но търси жена с близки(или еднакви) до твоите интереси, цели и приоритети - с която да имате какво да си кажете и "да вървите в една посока"!

И недей веднага да разправяш, че си девствен! Опитай се да се държиш нормално!

И не бързай, нещата много рядко се получават от раз. Аз повече от 10г. съм търсил подходящата за мен жена и то бях много по-възрастен от теб. Но сега съм щастливо женен и имам прекрасно семейство!

Така, че - имай търпение!

5.   Естествено че има шанс.
Мъжът почва да става атрактивен за жените след 30. Погледни графиката на sexual market value за мъже и жени и ще разбереш за какво става дума. На 30 че и на повече можеш да набараш 20 годишна пичка която ще те гледа като господ.

6.   Значи имало и по-зле от мен - и аз съм девствен, ама на 25...

7.   Имаше малък шанс преди да попиташ тук :)

8.   Първо изпраскай 2- 3 проститутки да добиеш увереност.
После си търси безплатни. 30 години и нагоре е една благоприятна възраст за мъжете. Имаш време да врътнеш 5-6 бройки и после да си намериш жена за съпруга (ако искаш де).

9.   До 1
"Секс може всеки да прави... "
Май не е така. Виж че автора не е правил.
Номер 6 също не е правил.
Аз не бях правил до 25.
Секс не всеки може да прави.

10.   До 4
" ако си много дебел - може да се опиташ да поотслабнеш, за друго няма смисъл да се мъчиш да го оправяш... "
- тогава може и да не си намери. Виж че до 30 не е намерил (за период от 10- 12 години). Защо считаш че следващите 2- 3- 5 години със сигурност ще намери?
Авторе, дебел ли си? Дай си размерите и теглото.
Какво е мнението на жените по въпроса? Все пак те избират.
Биха ли излезнали на среща с автора?

11.   Относно 4,
"... търси жена с близки(или еднакви) до твоите интереси, цели и приоритети - с която да имате какво да си кажете... "
- Може и да няма такава жена или да не може да намери.
Интересите и целите на мъжете и жените може да нямат нищо общо.
Например моите са електроника и бойни спортове. И в двете жените са много малко и шансовете за връзка са минимални. Жените са хедонистки- техните интереси са най- често барове, дискотеки, мода, козметика, шопинг и т. н., по добре жените тука да ни светнат какви са техните интереси и какви интереси трябва да има желания от тях мъж.
Авторе- поогледай се отстрани как изглеждаш. Накарай и други да те разгледат. Виж си походката, стойката, гласът и т. н. Стойката трябва да ти е изправен, походката и гласът уверени. Прическа... , брада (май са на мода сега)... Виж си стила на обличане. Може да питаш и продавачките какви дрехи да си избереш за да си неотразим пич.
Разговаряй със жени колкото можеш по- често. Копирай поведението на готините и харизматични пичове. Трябва си упражнения- не става с нищо както твърди 4.
Развивай се профеионално, изкарвай повече пари, купи си хубава кола... и т. н.
Ако можеш си намери приятел женкар който да те посвети в тънкостите на занаята. Може да видиш и за курс по пикъп ако има добри. Да научиш флирта. Нямаш много време пред себе си. Не отлагай.

12.   Естествено, че може. Ти пък, има ли шанс.. много ясно бе.. Само че им спести това, че си девствен да девучките..

Ако и вече ти е писнало да си девствен и нямаш приятелка или момиче с което да се занимаваш в момента и да станат нещата, си извикай една проститутка и си направи сефтето. Пък може и да ги подкараш яко проститутките и да си придобиеш опита, за година ще станеш мастър оф пусис.

И помни, винаги с кондом, от по тънките. Започвай от днеска и да правиш КЕГЕЛ упражнения, за да свършваш по-бавно и така 5-6 дена в седмицата и надграждай както с фитнеса, прочети и в гугъл повече по темата. Кондомите онлайн са по евтини и имаш по голям избор!

Успех бро!

13.   До 6,
Аз много се чудя на такива- защо не прежалите 100-тина лева да изплющите някоя проститутка.
Секса сега е много ефтин и достъпен. Да имаш жена ти излиза много по- скъпо.
Няма да ви реши всичките проблеми, но поне една бариера ще падне.

14.   Аз бях почти до към 30 също девствен, така, че е възможно. Ако работиш или учиш опитай ако има някаква среда от млади хора там да си намериш някой. Дори това не трябва да е първоначалната ти цел. Ако има хора що-годе на твоята възраст излизай, пийте кафе и т. н. Секса не трябва да ти е фикс идея. Ако имаш проблем с общуването с жените, опитай евентуално с колежки да водите някакви разговори и аз така почнах, а преди бях адски срамежлив особено с жените и не можех да вържа 2 приказки, но постепенно се отпуснах и сега го нямам този проблем. Първоначално с първата, даже и втората колежка не се получиха нещата. Особено втората много я харесвах, но бяхме само приятели, за което в момента по-скоро се радвам, но чрез нея още повече придобих увереност с жените откъм комуникация и разговори, дори и психиката им започнах да разбирам.. Като цяло не им угаждай за всичко и не им сваляй звезди, защото това няма да бъде оценено. И след като тази колежка напусна, дойде ново момиче и то се оказа моето момиче и вече 4 години сме заедно, но при нея действах по-коренно противоположния начин на предното момиче. Бях леко по-отдръпнат, не и изпълнявах всичко, което ми каже, дори трябва да си леко мистериозен. Това им харесва на жените и даже ще започнат те да те търсят, а не ти тях. Не преследвай жена на всяка цена, със сигурност тогава нещата няма да се получат. Просто най-важнтото е да намериш среда, в която да комуникираш с жени. Постепенно ше става по-лесно и ще видиш как дори ще започнеш да флиртуваш с тях. И първия път като ти се отдаде възможност за секс вземи някакъв секс стимулант тип Виагра, че стават засечки от притеснение. Успех...

15.   Аз съм девствен на 28

17.   Приятелю, не си сам и аз съм на 30 години също в подобна ситуация като теб, преживях самотата през годините, и аз не мога да привлека жена която да изпитва романтични чувства към мен. Винаги съм бил отхвърлян от жени към които съм имал интерес.. с времето се примирих, спрях да търся жена и секс също, жалко нали? А на тази възраст вече е късно. Какво можеш да предложиш на една жена, като основните неща са научават преди 30 години, тоест твърде дълго отричаш реалността.
Защо живеете тъй усамотено? “ попитал Микеланджело един негов познайник. „Изкуството е ревнива любовница, отговорил художникът. Тя иска целия човек.

19.   Добре бе, пич номер 3, толкова ли ти е трудно да повярваш, че наистина не всички мъже са били възпитавани от мъже и са расли в нормално семейство с баща, като теб? Еми да, повярвай! Някои мъже сме имали тежко, скапано детство и нямаме баща, братя и сестри като теб, а имаме само една токсична, обсебваща майка-психопатка, която още от бебета досега ни мачка мъжкото достойнство и самочувствие, и от ревност не ни дава да се срещаме и общуваме с момичета и да си намерим работа, за да не станем никога самостоятелни, и да сме винаги зависими от нея, че тя да се чувства пълноценна, че се грижи за някой. Да, точно така. Някои от нас и до ден днешен все още живеят в този ад и родителски капан, девствени и безработни на 30-40 години, и то не по наше желание, а против собствената ни воля. Просто си имал зверския късмет да попаднеш на здрави и читави родители, които им е пукало за теб и са те отгледали и възпитали добре, затова си мислиш, че семействата навсякъде са така идеални, като твоето. НЕ, НЕ са. Надявам се да има прераждане, за да можеш някой ден да влезеш в нашите обувки и от личен опит да се увериш, колко "забавно" е, майка ти още от 6-7 годишен, да те бие с учебника по математика, да ти забива острото на пергела по главата, и да те обижда на "педераст", травестит" и др. обидни и унизителни думи, от които би ти дошло да повърнеш. Сит на гладен не вярва.

20.   От 6 до 13 А на теб да ти е идвало на акъл, че на някои от нас майките ни са злобни и токсични и не ни дават да ходим на работа и да печелим свои собствени пари, именно за да нямаме пари да си викнем проститутка, и така да ни се попречи да ебем жена? !? Недей да съдиш прибързано, преди да си влязъл на другия в обувките, и да си разбрал какво е.

21.   Пак от 6 до 13, че забравих: Не е до жалене, а до възможности. Ако имаш изобщо КАКВО да жалиш, тогава ще жалиш. Аз не съм милиардер и не тъна в изобилие, че да си позволя да "жаля" нещо си. Аз съм беден, НЯМАМ даже финансова възможност да си викна проститутка за 80 лв., ако имах, нямаше да се поколебая нито за миг. Но майка ми нарочно ме държи изкъсо и не ми дава да си намеря работа и да стана самостоятелен ИМЕННО, за да ми попречи да имам сексуален контакт с жена. Тя е адски обсебваща и ревнива и прави всичко възможно, за да ми саботира интервютата за работа, даже е лъгала, че съм луд, само и само да не ме приемат на работа, и да си остана безработен и финансово зависим от нея, защото ТЯ така иска. Иска да ми контролира живота и да съм вечно зависим от нея, и никога да не се откъсна от нея и да стана истински мъж. Молил съм я хиляди пъти да ми даде пари за проститутка ако ще да е най-евтината, само и само да е жена, тя пак не ще. Хем не ще да ме пусне да работя, хем не ще да ми даде от своите пари да еба жена. Всяко интервю за работа, на което ходя тя нарочно го саботира, като ходи да лъже работодателя, че съм бил луд, лежал съм бил в затвора и др. глупости, само и само да не ме приемат и да си остана на нейна каишка цял живот. Мразя я, отвратителна, обсебваща и зла кучка, цял живот се опитва да ме прави нещастен. Никой отникъде не ме разбира и не иска да ми помогне. Ако може някой тук да даде съвет, как най-после да се отърва от нея?

22.   21 положението ти е зле. Вземи пари назаем от някого и надалеч, на морето примерно докато е сезон, намираш работа и квартира и започваш да изкарваш пари. Помисли има варианти

23.   11, хубаво му даваш акъл, но всички тези усилия не си заслужават за една торба с кокали и мас, каквото е жената, брутално и лукаво по характер същество. Много често и тъповато. Ако всички усилия ги впрегне да си овладее нагона, който е единствената причина да се търси два пръста пикливо месо, ще спечели много повече. Като си е овладял нагона, нека да се стреми и да изкарва повече пари( не на всяка цена, разбира се), но да си ги харчи за себе си. Не да ги профуква по съвременната жена, която не може да му предложи нито любов и грижа, нито чистота( да е девствена). Едната многократно използвана дупка няма да го направи щастлив, даже след първоначалната еуфория, че вече не е девствен, може и да остане разочарован, че не е това, което си е предствавял. На немалко мъже се е случвало.
А има и друго- нарича се достойвство. До 30 години жените да го третират като прокажен, после той да се втурне да полага усилия да го харесат. Я успее, я не. Защото с твоите съвети, най- много да си хване някое меркантилно курве, а повечето са такива всъщност. Ако има редкия късмет да попадне на нещо по- свястно за семейство, тя трябва да го харесва такъв какъвто е.

24.   20 - На колко години си ти, че майка ти ще ти ръководи живота и ще те издържа? Какво ти пречи да ходиш на работа, да си изкарваш парите, да наемеш квартира и да излезеш от опеката и? Като трябва напусни града, без да и казваш къде отиваш. От къде тя знае къде и кога си на интервю?
Защо не отиде през сезона да работиш на морето? Дават храна, квартира някъде, не е много платено, но все е нещо. До кога мислиш да я караш така? Без доходи, без професия, без трудови навици, без стаж? Че какъв мъж си ти, като просиш от майка си пари и за проститутка?
Никой отникъде не ме разбира и не иска да ми помогне, казваш? Какво има за разбиране? Напротив, много си ясен даже- слаб човек без характер, без воля, без амбиции, без работа, без развитие, който няма сили да се пребори за собствения си живот. Камо ли да е опора на жена и семейство. Какво правиш, че да ти помага някой? Никой не ти е длъжен нищо в този живот, а животът е борба. Сам си помогни и се измъкни от дупката, в която си. Трябвало е да го направиш досега.
Регистрирай се на бюрото по труда, ако не си, искай да те запишат в някакви курсове, да имаш професия.
Спортуваш ли поне като не работиш? Поддържаш ли форма? Ако да, можеш да пробваш в армията.
Е затова на времето поне в казармата такива ги откъсваха от мама за 2 години и се учеха да се грижат за себе си и да бъдат мъже.
Въобще, търси начин да се отървеш, избягай, ако ще на стоп тръгвай, в някое село овчар стани, на готово никой няма да ти дойде да те спасява, ако не се напрегнеш сам. Размърдай си мозъка и задника, вместо да мрънкаш и да се жалваш. Дръж се като мъж, не като мекотело.

25.   до 20 от 12ти,

Пич, ако майка ти те спира да бачкаш, явно имаш проблем. А като мъж трябва да мислиш върху разрешаването му и да продължиш нататък.

Не те съдя, даже ти дадох доста добри съвети и надежда.

Успех! Не винаги хората случват на родителите, абстрахирай се, игнорирай, но продължавай да живееш живота си.

Как ще си пълнолетен и няма да работиш цял живот защото майка ти била токсична ли? Не влизай в ролята на жертва, а продължавай упорито да си търсиш работа. Вярвам, че за всеки проблем си има решение и ти ще намериш твоето!

Не си е*л досега и това не е огромен проблем. Намери си работа стъпи си на краката и си помисли на срещи ли ще ходиш проститутки ли ще еб*ш.

Успех!

26.   23, аз съм 11,
Все едно аз съм го писал, но ти си го направил много по- добре.
Ама това ми дойде на акъла на 50г след 20г брак.
Няма как да убедиш 25- 30 годишен отхвърлен от жените. Нека бъдем реалисти.
"... една торба с кокали и мас, каквото е жената, брутално и лукаво по характер същество"
- по принцип е вярно за голяма част от жените но всичките имат путки. Ако нямаха живота на жените щеше да е по- труден а на мъжете по- лесен.
"... всички усилия ги впрегне да си овладее нагона... "
- не става, забрави. Особено за някой дето никога не е ебал и гледа как другите се спукват от секс.
"... да си ги харчи за себе си. "
- ако има много пари и ги харчи за себе си може да стане като магнит за жените.
"... многократно използвана дупка няма да го направи щастлив... "
- при мен така се получи. Накои моменти от семейния живот и от казармата са най тежките преживявания в живота ми.
"... след първоначалната еуфория, че вече не е девствен, може и да остане разочарован... "
- четеш ми в мозъка. Удоволствието от секса при мъжете е силно преувеличено. Първия път бях разочарован- очаквах много повече. И сега не ми прави много кеф. Оргазма при жените е много по- силен ако пича се постарае. Гледам че пичовете с лесен достъп до жени не се стараят. Въпреки това жените искат тях. Мойта жена твърди че с някои от предишните никога не е стигала до оргазъм. Всичко това е подтискащо и разочароващо.
Затова им казвам да идат на просритутка и после да си направят сметка дали си струва усилията.
"с твоите съвети, най- много да си хване някое меркантилно курве"
- по добре от нищо. Някак си трябва да започне. Сестрата на жена ми се разведе понеже мъжът и я хвана в изневяра. Като се излашка с известно количество мъже хвана един програмист който вадеше много пари. Купи и кола, лаптоп, разни други неща, гледаше и децата и беше лудо влюбен докато не я хвана че се чука и с други (бизнесмени, адвокати... ). Сега обаче пича си намери свястна жена и има семейство.
"Я успее, я не. "
- нека пробва. Не е сигурно че няма да успее.
"... редкия късмет да попадне на нещо по- свястно за семейство... "
- ако има късмет ще го пропусне поради липса на опит с жените. Много пъти някой друг е отмъквал желаната девойка под носа ми понеже съм неопитен в свалките и флирта. За хубва и свястна жена конкуренцията е жестока. Трябва да се научи на "несвястните" за да има шанс при стойностните.
"... тя трябва да го харесва такъв какъвто е. "
- не съм печелил 6- ца от тотото.

27.   До 21,
Твойто положение май е най- тежко.
Направо да не повчрва човек че историята не е съчинана. Ама като знам колко изперкали жени има, допускам че може и да е истина.
Баща нямаш ли? Какво се е случило с баща ти?
Най- важното при теб е да си намериш работа и да се откъснеш от майка ти. Полека лека ще се наредят и другите неща. Засега жените не са реалистична цел.
Като идеш на интервю за работа кажи им че майка ти не е с всичкия си и ако дойде да им разбравя глупости да не и обръщат внимание. Не си ли намериш работа, нищо няма да стане.
Какво образование и квалификация имаш?
24- ти по полека понеже мнозина сме минали през подобно положение.
"... много си ясен даже- слаб човек без характер, без воля, без амбиции, без работа, без развитие, който няма сили да се пребори за собствения си живот... "
- не сме го искали, обстоятелствата са ни направили такива (най- често родителите и социалната среда).
Ти си жена и имаш путка. При много жени путката е асфалтирала пътя в живота им.
"Сам си помогни и се измъкни от дупката, в която си"
- никак не е лесно. Става но при определени условия.
"... в казармата такива ги откъсваха от мама за 2 години и се учеха да се грижат за себе си и да бъдат мъже... "
- това пък откъде го разбра? Мен 2 години ме спукаха от бой и излезнах в много по- лошо състояни отколкото като влезнах. Трябваха ми 1- 2 години да се оправя. После се захванах с бойни изкуства- карате, таекуондо, ходих и по състезания на времето. Дори и сега на стари години ходя с кеф на кокбокс и с лекота мога да изкъртя на някой главата с ритник. Още ми държи влага.
"Спортуваш ли поне като не работиш? Поддържаш ли форма? "
- тая работа без пари не става. А мама предполагам не дава.
"Ако да, можеш да пробваш в армията. "
- Ай сиктир- ти иди там.

28.   Коментар 23, всичко казано от А до Я, фактите са си факти. Още по-зле ако е като съвременните жени, които са си изродили 1-2 деца, разделили са се с бащата след някой друг месец или година, водят се необвързани в реалния живот, но биват "използвани" веднъж седмично от любовника, да не кажа и веднъж ще е чудо ако 6 дена не го правят, но има такива единици, но нали, водят се необвързани.
Радвам се, че има и друг човек, който мисли с главата, а не хормоните.

29.   До 20, като за начало спри с мастурбацията ще има положителен ефект, 100% го правиш по 4, 5 на ден щом не работиш. Намери начин да посетиш психолог, психотерапевт. Според мен имаш психологически проблем. Аз имам социална фобия и за това имах проблеми с започватето на работа, но като започнах да ходя на терапия се подобрих доста.
До 24 Не съм съгласен с теб, (хора без характер, без воля, без амбиции, без работа, без развитие, който нямат сили да се преборят за собствения си живот ). Няма такива хора които да не искат да се развиват и да са добре, има хора с психологически проблеми, най-често породени от детството, какъвто е и авторът на коментар 20 с неговата доминантна майка, която си отглежда роб, сигурно е израснал и без баща, което още повече допринася той да се намира в това положение.

30.   Няма да стане, късно е вече трябвало е да мислиш по рано, а сега те първа да се учиш на това какво е любовта, връзките и мацките... Не че не може, но рядко става особено на тия години, поне от мойте наблюдения е така, то самият аз съм така на 33 години съм и аз в младините не гледах много на тея работи, само игри, пиене и забавления и никога не съм бил с мацка, никакъв ме няма с тях, постоянно бях на купони, но за момичетата бях смотльо... И така си мина време и сега когато трябва да имам някакъв опит, да знам как да разговарям и да съм поне малко интересн за жените, аз съм като ученик, въобще не знам какво да правя. А лошото е че с времето става по зле, просто не става, но това не значи, че щом при мен не става, при теб няма, но трябва да си имаш едно на ум...

31.   До 29,
"като за начало спри с мастурбацията"
- това пък как ще му помогне да си намери работа??
Пък и може ли да я спре като няма жена? Пък и да има? Аз като имам да не би да не лъскам?
"имаш психологически проблем"
- май майка му има
С другото си прав.

32.   От 29 до 31
Не казвам че има нещо лошо в мастурбациата ако е в рамките на нормалното! Прекомерното мастурбиране 3, 4 пъти на ден съчетано с гледане на порно е много вредно за мъжкия организъм. Мъжът става безволеви и няма стимул за развивитие това се дължи на пренасищане на мозъка с допамин.

33.   32,
Дори и 3- 4 пъти на ден не е проблем.
И аз понякога го правя въпреки че имам жена, деца, работа и се занимавам и със спорт напоследък. Понякога ми трябва за да ми смъкне напрежението и да ме извади от депресия. Жена ми не иска да съдейства по въпроса, та се оправям сам както мога.
Но важното е да се прави контролирано, само когато е много необходимо. По принцип съм съгласен с теб. Но целта е да не се губи време, а не че щяло да навреди в отношенията с жените или на нещо друго. А времето трябва. Специално за мъжете като автора, вместо да лъскат бастуна, по добре да понапомят малко мускули, та да добият малко самочувствие (не заради самите муслули). И за здравето е добре. Освен това да си търсят добре платена работа- това може би най- много ще им помогне.
Другия вариант е както казва 23- да си живеят живота без да се тормозят за жени. На мен ми се вижда примамлив, но това е след 20 годишен брак, минал в повечето време на границата на развода. Няма как да убедиш един девствен че обвързването с жена не си струва. Трябва да си минал през този кошмар за да разбереш за какво става дума.