Кои чужденки биха влезли във връзка с българин?
Преди да ме съдите да ви кажа, че в България не ми върви в любовта, въпреки, че имам добра външност и характер. Като отидох в Словакия видях какво нещо е да смениш мястото - там супер красиви местни момичета постоянно ме заглеждаха. В много отношения там повече ми вървеше в любовта. Но се чудя дали има други държави, където един българин да може да излиза на срещи с местни момичета? Направи ми впечатление, че португалките нямат нищо против нас, словачките също, полякините може би също. Чехкините се целят повече в западняци, разглезили са се, но и не са толкова красиви като словачките и полякините. Украинки, рускини и беларускини са ясни, но не искам да ме харесва само заради това, че имам паспорт от страна на ЕС. По тази гледна точка отпадат разни арабки, африканки, азиатки от Филипините и т. н.

Западно Европейките обаче като чуят, че си българин и са дотам, като цяло само португалките и жените от Гибралтар (колкото и да са малко) нямат лоши клишета за нас. Испанките не съм сигурен какво мислят за нас, но и не са моят тип жени, а и не ми харесва културата на Испания толкова като тази на Португалия, бившите соц страни в Централна Европа. Като природа и визия най-много ми допадат словачките, австрийките и скандинавките, но май австрийка и скандинавка не би погледнала българин. Във Виена доста се заглеждаха красиви местни руси момичета, но ако знаеха, че съм българин няма да го правят.

Коментари

1.   Добро утро. Естествено е като чужденец да си по-интересен за местните самки. Отделно българите не сме путьовци и на много места се впечатляват от чисто мъжките ни реакции. Чехкини и полякини по принцип са си леки и търсят чуждо. Като българин по-трудно по Германия и скандинавските, че там искат по-тъмна кожа. Ще падвеш колко са вървежни нашите цигани и турци във Финландия.

2.   Авторе, пропускаш рускините и украинките!

В Русия и Украйна българите ни уважават и обичат. И съответно техните жени ни обръщат много повече внимание!

3.   От соц страните. От някое чуждестранно село.

4.   Общо взето, да. Основно към българин би се насочила африканка, филипинка или друга от беден регион на югоизточна Азия. От Латинска Америка също някоя не особено привлекателна перуанка, боливийка, гватемалка и т. н. От европейките - бедни украинки, молдовки и рускини, ама наистина много бедни и едва връзващи двата края.

6.   Де да знам. Хвани си българка, ако ще и в чужбина да я намериш. Децата ти че са българи и ще знаят роден език и култура! Това не е без значение, защото жената, майката е от ключово значение за езика и културата на децата си. Баща българин и майка словачка= дете словак, или там както се нарича. Друго си е жена/мъж от твоята собствена култура, няма с кой друг да се разбереш по този начин, с поглед, с половин уста, както се казва.
Аз съм жена, като по-млада се желех в чужденци, ами в един момент съвсем се пренасочиха и преосмислих. Друг освен българин не ща! Мъжът ми е българин, двете ни момчета да чисти българи, възпитаваме ги в любов към родината!
Стига гонили чуждото. Българки и красиви и добри има. Ако не се заглеждаш само по кифли, ще си откриеш жената. Как другите могат.

8.   Глупости на таркалета света толкова се е променил, ти живееш с разбирания от преди 100 г, просто си търси жена. Живея в чужбина и така са се омешали всякакви народности.

9.   Всички, които нямат ЕС, американско/канадско/новозеландско и австралийско гражданство.

11.   Сам си го написал-като разберат, че си Ганьо от България-веднага ще те зарежат. Вие мъжете, може и да си падате по, руси рускини, полякини и т. н., но те по български мачовци НЕ си падат.
Имаше някакъв тип, който беше пуснал тема(може и ти да си, този ти пост, доста наподобява онзи, за който говоря... )-Красива ли е българката, някои заподозряха, че Кифльото пак е изпаднал в някаква фаза и е решил пак да злобее, но и да не е той-все тая... , важното е, че доста български ганчовци се зазяпват и им текат лигите по жени от други държави, но иронията, смехът и забавата е, че точно жените по които им изтичат лигите, грам внимание не им обръщат-просто голям майтап:)))

13.   в Африка и югоизточна Азия налитат на всичко бяло. А там има държави с доста красиви жени. GeoMaxing - мода която набира популярност на запад - да си търсят жени в тези региони където жените не са изкукали заради съвременният феминизъм, по-красиви са и за тях западняк е добър улов.

14.   Абсолютно всички.

15.   Григор Димитров също е българин, минал е някои от най-хубавите жени, нито една от тях не е била българка. Важно е какъв човек си, а не от каква националност си.

16.   По мен си падат и французойки освен изброените.
С португалки никога не съм комуникирал.
Сега си пиша с една бразилка от Амазония. Много е умна и комуникативно но има доста извратен вид.
Испанките са също лесно достъпни.
Мъжете им са големи педераси, изобщо западняците са такива мекотели а тези дето мъжкарят се осират на 2 бири.
Но последните 15 и тук изчезват яките тигри, които откриват зимния сезон с вино и ракия.

17.   15, Гришо е известен. :) Ако не беше, нямаше да го забележат.

18.   15, с тази малка подробност, че Гришо има 20 милиона в сметка и всички, които е "минал" са инстакифли (с изключение на Шарапова и Уилямс, но за втората не знам дали той не е бил минат или по-точно, прегазен хаха).

19.   2 аз съм написал за тях, тях ги избягвам, защото ни харесват само заради ЕС паспорта най-вече. Красиви са да, но по-добре човек да си няма работа с тях.

15 Григор е световно известен и мултимилионер, не мисля, че може да се сравнява обикновен българин с Григор и да се правят изводи.

20.   13 негърките и филипинките изобщо не са ми красиви, особено филипинките и тайландките. Хем мургави, хем като прасета. Виж, корейките наистина са хубави, но те рядко се хващат с бели мъже. А негърките и арабките от Африка също само заради парите би се хванала с българин, защото за тях България като част от Европа е едва ли не богата страна.

21.   6 не държа децата ми да са на 100% българчета. Понеже аз нямам кръвна връзка с любимите ми страни бих се радвал да имам връзка посредством жена ми и децата ми да са наполовина от там. :) Знаеш ли колко пъти съм съжалявал, че родителите ми са си от тука, а поне единия не е от някоя любима моя страна, където да забягвам в жаркото българско лято? Да, повече като природа и климат ми допада Централна и Северна Европа. Но харесвам и Португалия, тя е прекрасна. А и ще има причина да ходим до там на гости ако живеем в БГ или в трета страна.

22.   6 Честно да ти кажа много повече се разбирах със словаците от колкото някога съм се разбирал с българите. Даже плаках като трябваше да напусна Братислава. Там видях какво е човешко отношение, защото повечето хора в БГ са се отнасяли нечовешки с мен и нямам много добро мнение за хората от България.

23.   Как реши, че западноевропейките не искат българин? Аз познавам българи женени за западноевропейки. Те дори не знаят къде е България, хич не им пука откъде си, нито знаят какво представлява България.

24.   15, е да, ама все каки. Явно има едипов конплекс и си пада само по стари жени, защото майка му го е биела през детството му.

25.   Като цяло българинът не го отразяват на Запад не защото е див Ганьо без обноски и държание, ами защото от най-малка детска възраст му се набива колко е по-долен от западняците, та като порасне вече е тотално промит в страхопочитание към онези народности и му личи отдалече като поведение и държание, демек сдухва се по презумция и сам се снишава, създавайки почти невъзможни предпоставки да бъде харесан като мъж и сериозен партньор от тамошните кифлячки. На нашето море е друго, защото у дома и стените помагат.

26.   От всичките ми познати в чужбина, само един се ожени за чужденка-шотландка от едно село. Един живя няколко години с финландка, по-стара от него и накрая се прибра тук. И един взе рускиня, но след известно време и едно дете, тя замина в чужбина като му остави детето. Другите неженени се хванаха с нашенки.

27.   """Кои чужденки биха влезли във връзка с българин? """Според мен, само българките са достатъчно корави, силни, търпеливи да изтърпят и пречупят и опитомят един средностатистически българин. Лично аз си харесвам българките, с чужденка сигурно бих играл някаква роля и никога не би И се разкрил напълно. По -скоро щях да съм артист в брака. По принцип ми харесват и жени с леко дръпнати очи имахме виетнамски във ВМЕИ-то, даже две в нашата група. Според колежка тази слабост към такива жени се дължал на номадският ми произход, тоест с кончетата прадедите ми са пристигнали от дълбините на Азия, та това било генетично обусловено. Пълен съм с отрицателни черти. Иначе когато бях млад за първи път бях с едно латвийско момиче, с което се запознахме на международна студентска бригада. Бяхме на палатков лагер точно над големият завой преди село Бакьово. Копаехме тераси за залесяване, а вечерно време, танци, песни, прегръдки. Това латвийска момиче имаше руса коса и теменужени очи, как си спря вниманието на мен, беше загадка. Вечерно време, полягахме на купите сено над лагера, гледахме звездите и си говорехме разни неща, които ни се струваха забавни и интересни. Веднъж в опит да я завия, защото в планината нощите са студени, без да искам и докоснах едната гърда, потънах от срам. До момента само се бяхме целували. Започнах да се извинявам, че съм причинил болка, но тя хвана ръката ми И я пъхна под блузката си. Замрях, защото ръката ми от въртенето на кирката беше като цървул/ не, че знам колко е твърд цървула/. Та така започна нещо като влюбване, но всичко беше лимитирано от времето на продължителността на бригадата. На морето с "гедерейските" и чешките момичета се разбирах прекрасно. Силно ги впечатляваше, че съм с родителите си на почивка. Това да тях беше като някакъв знак за качество, култура, ценности а не като онези питекантропи, които с маймунските си номера искаха да ги впечатлят. Та те даже и на български използваха не повече от 30-40 думи, а те застанали до момичетата, повече разговаря помежду си, защото бяха природно тъпи и нямаше какво да кажат. Но в съветският съюз се чувствах много добре приет, тогава толкова добре говорех руски, че ме вземаха за някой от прибалтийските републики. Този град беше затворен за чужденци и те не можеха да повярват, че не сме от съюза. При друга командировка дълбоки спомени ми остави една полурускиня -полуузбечка. Кожата и беше като атлаз. Казваше ми "Алекс, какие у тебя красивые карие глаза", нейните бяха загадъчни, дълбоки като космоса. Минало, бешело -няма да се върне. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

28.   16 къде ги срещаш, че да си пишете - във ФБ или места като OKCupid? Аз пробвах със втория, но сякаш по-лесно жените се отпускат във Фейсбук. Всичките ми срещи с жени от Интернет досега са били от ФБ, а не от приложения за запознанства.

29.   Пълни глупости пич. Ако не ти върви с жените в България няма да ти върви никъде. Проблема е в твоят телевизор.

30.   От автора 22
А ако някой се запита защо не съм в Словакия като толкова са ме харесвали и приемали местните, ще ви кажа защо - защото понякога не можеш да отвърнеш със същото.

Поне се научих да НЕ харесвам нации, с които не се разбирам, до скоро бях луд фен на Чехия и Гърция, но като видях, че с тях не мелим брашно вече си харесвам повече Турция и Словакия. Но в Словакия за дълго време не мога да живея.

31.   Мой познат е женен за американка. Наскоро се преместиха тук да постоянно. Той работи, тя вкъщи гледа децата. Не е грозна, даже напротив : хубава като кукла. Направи ми впечатление с нещо : веднъж стана на въпрос за нещо и жена ми я пита защо не го прави, тя се обърна и заяви "защото мъжа ми не дава " и темата беше приключила за нея. Не знам но ми допадна много това : просто не й пука за друго освен за съпруга и семейството й и как я приемат други хора е най-малката й грижа.

32.   29 да бе, България атестат за какво е по-точно?
В Словакия винаги мога да си намеря работя много по-бързо и лесно от колкото в София, че и по-хубава. И там още от първия път попаднах на свястна шефка и колеги. У нас все има някой токсичен в един екип, най-вече мениджърите и шефовете масово са или луди, или злобни и токсични хора. А там нямах и никакъв опит, точно завършвах университета и веднага ме взеха в международна Форчън Топ 500 компания да работя.

33.   27 не знам, аз с българка не съм себе си. Стига чужденката да няма проблем с произхода си, тогава разбира се ще е роля, защото ще съм излъгал откъде съм, за съжаление така ми се е налагало със западнячките. Но какво ново ще науча и нея ще науча една българка? И тя като мен е расла със Сънчо и мусака да речем, много е скучно, предпочитам да откривам нови обичаи и традиции, нови неща за правене на нещата, нови храни. Това не значи, че не обичам и нашите, но бих искал ако някой ден имам деца те да ядат както шопска салата и мусака, така и например бриндзове халушки, Треска в майонезе или пък бакаляу, кюфтенца с боровинково пюре и т. н. каквото ядат в любимите ми държави.

34.   16-28 По екскурзии и на програми Еразъм е ставало.
Иначе Tinder преди от Badoo и преминаване към WhatsApp.
С китайки е най-сложно, защото искат да ползваш WeChat а той е само на китайски. Въпреки това подържим контак с няколко в Badoo.

25 Бъларина на зяпад в повечето случаи е общ бачкатор с лош английски и лошо образование, обща култура и светоглед, предимно с надеждата да предпочели за да оправя бакиите в България а заем, ремонти закъсали роднини и семейство и тн.
За масата българи пречи особено вменено чуждопоклонничество, което пречи изключително много за добро себеизявяване.
Липса на националн гордост и идеали и тн.
Реално масата западняци са пълни примати, тесногръди бездарници,
попиващи всичко, което им сипано нготово. Особено новите поколения.
Нас в Бг ни заливат със същата помия, нали сме някаква периферия прикачена към тази "Велика Метрополия"

35.   Всички приятели дето заминаха са обвързани с чужденки, а с българки не успяха да се обвържат. Да, шансовете са огромни да успееш с чужденка.

36.   27 - Парашутиста, тази плоча се изтърка, пусни друго парче! Научихме ти интимните, служебни, семейни и всякакви истории вече. Ако някой пусне тема за киселото мляко, пак ще пишеш за латвийски бригадирки, гедерейки, руски монголоидки и т. н. Ясно е, че това за фатмашката ти същност е някакво чудо, но стана досаден като кифладжията.

38.   Пак ли ти, бе...