На колко години е нормално човек да има първото си гадже?
Здравейте. Интересно ми е какво мислите по този въпрос. Според вас на колко години горе-долу е нормално човек да има първото си гадже? Говоря, без да извършват сексуален контакт.

Коментари

1.   Не казваш за кого става въпрос, за момчета или за момичета. За момчетата е много добре да си имат гадже още на 14, 15 годишна възраст с малко по-възрастно момиче, например 20 годишно, което вече е имало сексуален опит и тя да го въведе в нормални сексуалните отношения. А момичетата би трябвало да изчакат до 19, 20 години и те също да започната връзка с момче на около 24, 25 години защото тези момчета знаят как да предпзят невинното момиче от евентуално забременяване. Момичетата до 18 г. са много невежи относно сексуалната предпазливост затова после си плащат с нежелана бременност. 24, 25 годишно момиче няма да допусне да забременее от 14, 15 годишен малчуган, но във взаимоотношенията си с него ще се радва на младоста му.

2.   Според мен 15-16 годишна възраст е напълно нормално.

3.   "Гадже без секс" имах и в детската градина :)

4.   При мен беше 14. Мои приятели имаха първи гаджета на 15 и 16 и сега даже имат съпруги/деца преди мен.

5.   На 14.

6.   В въпроса няма нищо нормално, но ако вземем изпредвид, че нормалните са грешници по всяко време е нормално ако си нормален.

7.   15-16. Що?

8.   На 19 съм и все още съм нямала, но бих казала на 15, защото тогава почна да ми пречи факта че никога не съм имала гадже до сега(и за 4 години нищо не се е променило).
Без сексуален контакт на 15. Със сексуален контакт вече след 18.

9.   На 18-20 години е нормално да имаш гадже за пръв път.

10.   Аз открих първата си любов на 15. Разделихме се когато бях на 17. Беше много болезнено за мен.