Има ли жена, която би се захванала с такъв като мен.
Здравейте, мислех цял роман да напиша, но ще го карам по-кратко. Аз съм мъж на почти 30 години. Интелигентен съм, работещ, не пия. Нямам големи финансови възможности, но гледам непрекъснато да се развивам и да подобрявам това. На външен вид съм просто нормален човек - не съм нацепен, не понасям брада, общо взето не се вписвам в общоприетите "ценности". По характер съм дълбок интроверт. Успех с жените нямам никакъв, опитвал съм десетки пъти, но никога с никой не се получава, доскоро и девствен, но вече не, благодарение на една проститутка, Дълго време търсех къде е проблема, но вече просто искам да си намеря жена. Без значение дали за сериозна връзка, или просто да бодна, каквото дойде. Къде да я търся? Да разпратя десетки покани във Фейсбук и да тръгна с първата, която върже, да излизам по завдения (мразя го това), да пробвам с агенция за запознанства? Каква жена би тръгнала с такъв като мен? Грозничка дебелана, отчаяна като мен, самотна майка с деца от която всеки бяга, по-възрастна, която си търси забавления, или пък може би неориентирана ученичка? Очаквам съвети, само без 'промени си характера и външния вид, тръгни на фитнес, направи тяло" и т. н. Пробвал съм, само загуба на врем. Вече нямам намерение да се правя на такъв, какъвто не съм и да се вписвам в изкривени идеали. Нормалните мъже също си намират жени. Освен аз де... Просто ми дайте идея към какъв тип жени да се насоча, и къде да ги търся. Пак се получи дългичко, ама...

Коментари

51-61 от 61

52.   До 46 Да не би случайно да си девствен недокоснато жена и искаш да се наживее, жените не са най-важното на този свят, но явно не си го разбрал понеже не си бил с жена, от коментара ти звучи как искаш някоя.

53.   Номер 12 е написал всичко точно и ясно. Това всички мъже, които нямат успех с жените трябва да го прочетат, осмислят и запомнят!

54.   Жената е важна за мъжът и мъжът е важен за жената, така те са щастливи и задоволени, това е щастието в живота.

55.   За Исак Нютон пишат че е бил сгоден, но е развалил годежа и никога не се оженил. Бил е на високи постове- професор в Кембридж, началник на монетния двор и т. н., получава и благородническа титла. Бил е доста богат. Едва ли е имало някакъв проблем да си намери жена.
Тесла не е бил беден смотан инженер седящ в някой ъгъл в някаква лоборатория и не може 2 думи да каже.
Изнасял е доклади, имал е фирма, бил е консултант на фирми, продавал си е патентите скъпо. Та и за него не е било проблем да си намери жена.
Затова допускам че тези двамата са били силно асексуални, или са били гейове.
46 може и да не е девствен, ама гледам че му се ебе та 2 не види.
По принцип няма начин да си щастлив и с уреден живот и да дадеш голям принос за обществото. Просто нямаш стимул за това.
Гледам че повечето велики личности са били дълбоко неудовлетворени и нещастни в личния си живот. Навярно това ги е движело.

56.   42 - Първата ми връзка на беше на 18 с човек без опит и ако имаше опит нямаше да искам да съм с него. За мен е важна интелигентността. Някои които ще тръгне с всяка е отблъскващ. На много мъже за жалост им е по-важно да се чукат(като че ли нямате ръка) и не можете да изтърпите животинските си инстинкти. А можете да изчакате достоен партньор. И после си мразите жените, а дори не сте се опитали да ги подбирате ами само външния вид гледате. А викат че мъжете били по-умния пол, повечето от вас изобщо не мислят разумно.

57.   Можеш обаче трябва да си управиш самочувствието. Жените успяват много по-добре от нас мъжете да четат хората като отворена книга усещат те и това ги отблъсква. И най-грозната дебелана с три деца няма да те иска с това смачкано самочуствие. Жените много се кефят на самоуверените мъже, ако ще той да е най-големия пропадняк. За това и много залитат по разни охранителчета и бандитчета, защото са самоуверени и са със самочуствие. Обаче е много важно да можеш и да задържиш жената до себе си. Ще ти дам само един съвет как да задържиш жена. Който е и най-важен според мен.

Недей да и лижеш задника и постоянно да и угаждаш. Ако се опитва по някакъв начин да те потиска или да ти се налага поставяй я на място веднага иначе ще изгубиш бързо уважение от нея и връзката е изгубена. Жените имат уважение само към мъже, които ги поставят на мястото показват им, че са по-силните. Водят връзката взимат важни решения и постоянно трябва да им ясно на жените, че са заменими. Ние можем без тях те без нас не.

58.   55. Може да има и трети вариант, че на млади години в живота си са били наранени от жени, варианти колкото искаш, защото единият човешки живот е много индивидуален. Ако сте чели книги за прераждането на душата, в много случаи мъж, който мрази жените в следващия си живот, се преражда като жена. Децата помнят предишния си живот до 2, 3 години, а загиналите при катастрофи на крехка възраст имат по-силни спомени.

В духовните светове, където обитават нашите души, няма пол (мъжки, женски), има степени на развитие според напредналите, те не се нуждаят от жена и дете в живота си, но има и нещо друго. Ние се спускаме в клъстери (много хора са свързани) може да има до 50 хиляди души, свързани с нас, защото тук човек никога не е сам. Който ме е разбрал правилно няма да пита.

59.   Само мога да ти кажа, че фитнеса е най - добрата инвестиция, която можеш да направиш

60.   59,
И бойните спортове не са лоша инвестиция.
Поне няма да го е страх че някъде може да го набият.
Пък комбинация от фитнес и боен спорт е навярно още по- добра. Но няма да му станат огромни напомпани мускули. Забелязал съм че при кик бокс мускулите като обем намаляват, а силата и издържливоста се увеличава.

61.   Прави сте за фитнеса, авторе ще изградиш увереност след 2, 3 години редовно ходене на фитнес, жените ще започнат да те гледат по-често от преди (стига да не си грозен в лицето) определено е най-добрата инвестиция.

62.   Имаш ниско мнение за себе си и съответно за жената, която би се занимавала с теб. Така нито ти ще си щастлив, нито тя. Примирил си се с това какъв си, но пък не си се приел, не се харесваш. Стой си сам. Липсва ти секс - плащай си.

51-61 от 61