Дали обича любовницата си
Здравейте мили хора, случайно разбрах, че съм в ситуация в която никога не съм мислела, че ще попадна. Майка съм на 2 големи деца и преди няколко години заживях с мъж 15г по-млад от мен, който също има дет,е но е разведен. Всичко беше цветя и рози, докъто наскоро не видях чат в телефона му, който беше забравил вкъщи за 2 дни и имах достатъчно време да прочета всичко. Приятеля ми е започнал да ми изневерява с по-младо момиче от него преди повече от година. Понеже изчетох всичко от начало до край историята им е следната: въпросното момиче се познава с него от доста време, но не са били близки до този момент; има дете и мъж в началото на "връзката" им, той и пише почти всеки ден, от време на време са излизали. В последствие това момиче забременява с 2ро дете (от чата разбирам че няма как да е от приятеля ми защото коментират че в този период не са се виждали). Но през цялата й бременност те са поддържали контакт често и той я е чакал 9 месеца булвално. Разбирам че след като е родила излизанията са възобновени, чатовете им и снимките които са си пращали не са спирали НИКОГА. Не съм му казала какво съм разбрала, мъчи ме въпроса дали той има чуства към нея след като дори когато му е казала че чака дете той е продължил да се интересува от нея и да я чака. На моменти държанието му е било доста хладно но все пак това е повече от година дори по време на бременноста й. Това любов ли е или само разнообразие с по-млада жена?

Коментари

1.   Не, обича себе си. Една жена не му стига, но ако му кажеш да избира, какво ли ще избере.
Всеки си гледа интереса.

2.   Направо смжет за сериал. Всички с деца, тя бременна ама кръшка. Иска ли питане? Щом я е чакал, не е просто забежка. Парцалите и при нея да ходи.

3.   И моята е с 16г.. по -голяма.. но си кръшкам постоянно.. На 100%.. изобщо и никога не ви е обичал... просто вие дъртите сте лесни...

М 31

4.   Има емоции към нея, ясно е, щом я чака любовта е хубаво нещо в живота.

5.   Обича я много! При мен е подобен случай и не мога да дишам без нея.

6.   Труден отговор на твоят въпрос.
Трябва да поговорите директно

7.   Теб те ползва за сигурност, за семейство, а не за разнообразие и секс. Това е.

8.   Честно, не знам какво очакваш от мъж с 15 години по-млад от теб. Като цяло, любовницата му е доста удобна, същевременно не е ангажиран както с теб, осигурява му тръпка и адреналин. Ако питаш дали би те оставил, за да е с нея- еми, след като теб те е взел, значи и тази хубавица му е в таргета.

9.   Може да я обича, може да не я обича. На мен ми е странно защо си се хванала с 15 г по-млад мъж. Всъщност то е ясно защо. Но в случая не можеш да очакваш сигурност и сериозно отношение. Поне не цял живот. Природата е такава. Той рано или късно ще потърси по млада жена. Може да поиска да има още деца. Познавам няколко подобни случая. Всички се разделиха в един момент.

10.   Приятелят ти не си е забравил телефона( два дни!!! ),
Нарочно го е оставил, знаел е че ще го разгледаш и така го улесняваш.
Може би се надява да се ядосаш, да се скарате и той да каже че иска да се разделите.
Мъж да си остави телефона и ако иска да скрие нещо той ще се върне да си го вземе....
Или е толкова. влюбен в младата жена, че не мисли за твоето мнение.

11.   За да я има любовницата в живота му, значи не обича теб. Когато си се събирала с 15 г по-млад мъж, какво очакваше? Да ти гледа внуците? Нормално е да предпочете по-млада жена.

12.   От авторката
Със сигурност ще говоря с него и ще кажа че знам, просто искам преди това да съм подготвена какво да очаквам и как са нещата от страни погледнати
Знам че разликата е голяма, донякъде усещах че ще се случи нещо подобно, но очаквах нещо еднократно, което можиби бих преглътнала някак... Но чувства към друга няма как!
Телефона беше 2 дни вкъщи докъто той пътуваше до съседна държава, самия чат беше в някакво неизвестно приложение много добре скрит
Друго което не съм добавила а ми направи впечатление... През бременноста й е искал да я види (с уговорка без плътски ласки)в близък град където са имали работа в един и същ ден, но са се разминали с времето... И той нито един път не е развалял уговорка за излизане за разлика от нея, даже е писал "само казваш и излизам"... Просто нямам думи....

13.   Авторке, историята прилича на любов.
Редно е жената да е по- млада от мъжа.
При вас разликата е фрапираща (предполагам сега сте 30/45, а когато сте се запознали 25/40). Никой мъж не ще да се обвързва с толкова стара жена освен ако не е много отчаян. В началото е било просто за секс. Навярно приятеля ти е с труден достъп до жените, затова е бил толкова дълго с теб. Сега обаче е намерил любовта си.
Толкова млади мъже са бомба със закъснител- не е трябвало да се хващаш с него а да си намериш някой на твоята или по- голяма възраст.
Най- добре го пусни да иде при другата жена без драми.

14.   Само разнообразие с бременна жена, която чака и за която се тревожи?
Ти сама знаеш отговора

15.   Номер 9, какви са тия няколко случая, които наблюдаваш и при които всичко се разпаднало??? Това не е вярно. Един на 36 год. си хвана 10 години по-голяма от него, но той... тя му е първата жена изобщо в живота и му е лесна, но тя му иска къщата, имотите, парите. Той без деца, тя с дете, което е 10 клас. И той я води по улиците, показва я, че е горд с нея, че е лудо влюбен... на 36 години той, тя на 46, той й пише сърчица в чата и прочие. Така че не разправяй глупости, че по-млад мъж винаги оставя по-стара жена и търси млада. Няма такова нещо! Колкото е по-отракана и му е какичка, по-добре, неин е до гроб!

16.   Ти как мислиш? Жена поне на 40 си, доколкото се разбира от поста, би трябвало да си наясно. Това си е паралелна дългосрочна връзка, не е случайна забежка от типа отишъл в командировка, напил се, спал с някаква. Фактът, че я е чакал да роди и после е продължил връзката, показва, че има чувства към нея и не е само секс.
Разликата ви в годините още повече утежнява нещата, въпреки че и обратното не е гаранция за щастлива успешна връзка.

17.   И идея си нямам дали е любов с младата бременна жена, но че това с теб не е любов е ясно, авторке. Човека просто изчаква да си намери подходяща половинка, като междувременно си е осигурил безплатен секс и кой знае какви други удобства. 15 години в твоя полза са много, страшно много, никой не е излъгал природата-и ти няма да можеш. Още може и да не усещате, но неминуемо ще се случи. Ако те устройва карай си така докато можеш, а когато му дойде времето го пусни с достойство да си иде

18.   15 - Тук говорим за нормални мъже, не за глупаци и за използвачки.

19.   Тя много го обича щом е пренебрегнала инстинкта за семейството си и го поставя в риск.

20.   Зарежи го преди той теб да е зарязал