Тя се отдръпна от мен
С едно момиче не бяхме заедно, но се държахме сякаш сме. И така половин година. Но изведнъж тя започна да си търси нови момчета и се запозна с няколко нови. Тя ми каза че въпреки че се запозна с тях, никога няма да ме замени за нищо на света. Но от тогава все по-рядко излизаме, все по-рядко общуваме, и то общуваме само формално - никога не си пишем мили неща за разлика от преди. Има периоди в които общуваме няколко седмици почти всеки ден и излизаме, но има и периоди в които няколко седмици ме игнорира. Аз много я харесвам. Въпросът ми е какво да правя? Тя ми намекна че не ме иска, но ако нейната най-добра приятелка ме препоръчала да ме вземе, би се съгласила.

Коментари

1.   Някоя натокана, нали?
Как пък мъжете все си избирате такива леки, и все за тях страдате? Ходи с други, ама нямало да те остави. Не те отразява със седмици, ама ти се надяваш и я мислиш. Ако някаква си друга кифла те препоръчала(? !!! ), щяла да те заиска. Това, ако не е мазохизъм и глупост, не знам какво е.
Няма ли верни жена за теб? Няма ли сериозни? Или като повечето мъже те влече към разпасани, лигави кифли?

2.   Oтдавна си влезнал във френдзоната ако питаш мен. Имах един такъв случай с една колежка държим се сякаш сме заедно ама не сме. В един момент почва да те игнорира особено ако около нея се завъртят момчета. Бягай от нея освен ако не искаш да сте само приятели. И другия път като започнеш да се зарибяваш с някое момиче, не и угаждай за всичко и бъди малко по решителен за да разбереш дали те харесва. Успех

3.   Не те харесва изобщо. Последното изречение какво значи. Дава те на приятелка да те вземе?
На мене ми звучи, все едно те разиграва и те мисли за някакъв смотаняк, дето вечно ще й ходи по гъза. Явно си се държал прекалено добре с нея и те е взела за мухльо под чехъл или не те харесва на външен вид или не й харесва сексът с теб. Жените си търсим расов жребец, който да ни оплоди. Факт.

4.   6 месеца сте се държали като приятели, но не сте станали гаджета? Никакъв шанс да те заобича, вече си във френдзоната. А последното изречение ме хвърли в потрес - не те искала, но ако приятелката й кажела, можело да размисли? !? WTF?
Просто се отдръпни, тази те държи като резерва да й тича някой след задника когато й потрябва компания

5.   Нормално да се отдръпне. Обикаля я някакъв без ясни намерения, и той не знае приятел ли е, за гадже ли се "цани".
Ее, па какво да те прави, да те кърми ли?
Като приятел по- скоро досаждаш като я обикаляш, че така пък и задушават личното пространство за връзка. Като потенциално гадже, си от онези, които чакат жената да направи първата крачка, после втората, после да им гледа семките и тях, да ги обслужва т. н и всички следващи крачки (отговорности) да поема вместо теб.
Че защо да и се пречка в краката? Тя си прави нейните си крачки, върви си напред, защо да влачи някого на теглич? !

6.   Ами кажи и, че я харесваш. Може би си търси други момчета, защото ти не правиш нищо. Щом е намекнала, че те иска ми покажи и ти, че я искаш.