Защо един мъж ще иска да прави секс в кола?
Нямам против правенето на секс в колата, обаче се чудя защо това ще е основното място за един мъж.
Дори ми каза "ще ме водиш ли на хотел".
Чудя се защо аз, защо не ми предложи той място, да ме заведе и т. н.
Заведе ме на оживено място и после ме пита "защо се стягаш? ". Ми как няма да се стягам, за половин час преминаха 3ма велосипедисти, няколко циганина... как да се отпусна при това положение?
И дори в телефонен разговор ми каза, че все още нямам заслуги да ме заведе у тях.
Направо се чудя... да бъда ли потресена, или не. Някой имал ли е подобен случай и какво се крие зад подобен мъж?

Коментари

1.   А аз направо се чудя как се занимаваш с този?
Търси сериозен и надежден мъж, какъвто този очевидно не е. То верно, че почти не останаха такива ама по добре сама, отколкото с такъв.

2.   "И дори в телефонен разговор ми каза, че все още нямам заслуги да ме заведе у тях"
Нищо добро не очаквай от този мъж.

3.   Този е абсолютен комплексар! Нямала си заслуги да те води у тях... Ама имаш достатъчно за да спи с теб обаче! Просто е страшен скръндза и не му се дават пари за хотел. Подозирам, че има и проблем относно терена вкъщи (или живее със съквартиранти, или с техните и не иска да те представя още, понеже няма как да ги запознава с всяка бройка или дори живее с жена на семейни начала и гледа само да те мине веднъж). С такъв мъж няма какво да се занимаваш, не заслужава и 5 минути от вниманието ти. Очевидно целта му е просто единия секс.

4.   О Боже, махай го тоя мизерник. Ще те кара да се натискате във въшливата му кола из шубраците, че няма пари за хотел или не му се дават. Че и трябвало да заслужиш да те покани у тях. Тоя директно го махам ако съм на твое място. Дори се чудя на жени как се навиват да правят секс в коли. В някаква кола дето кой знае кой се е качвал с мазните си мръсни дрехи и ти там ще се събличаш гола да се въргаляш, а не да отидеш като човек на хотел поне на чисто. Малеее къде ги намирате тия евтини мизеници не знам. Имай поне малко критерии, защото май нямаш никакви. По-добре не ходи в тях, че и там не се знае какво ще ти сервира тоя евтин мърляч.

5.   Не му се дават за хотел пари. Ти да го заведеш, тоест ти да платиш. Той като женичка да дойде, да събуе гащите.
Жена му чака вкъщи. Най-вероятната причина. Избери си една от двете, ама по-скоро има жена у тях.
Това е унизително и смешно. Не си заслужила вкъщи. Ако не живее в каравана, колиба, е идиотско ообяснение. Къде ги намирате тия субекти? !

6.   Нормално, опознай го, ще е интересно преживяване връзката с него, кефи се.

7.   Не съм имала такъв случай. Аз определям как мъжът да се държи с мен. Винаги е по моите правила, ако не е - нищо не се случва. Компромиси със себе си не правя. Нито ще съм с някой само за да имам връзка. Изтривам от живота си типове, които не знаят как да се държат с мен. Този индивид те унижава и се гаври с теб, а ти търпиш. Кой е той - принцът на Монако, и не може да те заведе в двореца, защото не владееш етикета? Най-големите комплексари постъпват така. С гнусните му приятелчета сигурно ти се подиграва. Ти си виновна, защото го позволяваш. Последният мъж на света да е не бих отделила и минута за този примат

8.   Добре, това е 3-та тема за тоя мухлю! Толкова ли не можеш да се усетиш, че не трябва да имаш нищо общо с този човек? Може би, сте си лика прилика.
А, може и темата за лидера във връзката е за този неотразим Аполон Белведерски или ти много си го закъсала?

9.   Женен / обвързан е. Във всеки случай изобщо не държи на теб, просто те има за секс когато закъса

10.   Бягай от този с 300та! Къде го намери такъв, с какво те впечатли, че да излезеш изобщо с него??

11.   Мъж съм, ама и аз не го разбирам това.

Може би го кефи тръпката, да те опъне в колата, точно щото някой може да ви види, и щото е някакво уж "по-нестандартно" място (то клозетите в дискотеките не са "нестандартни" вече, па колата ли, но все тая).

Аз съм си старомоден пич - кефи ме да сме си в легло (било в нас или хотел) и да си правим квото искаме, колкото време искаме. А в колата... мизерна работа. :)

Даа, както и други потребителки ти пишат - скръндза е и не му се дават пари за хотел, а щом не те води у тях, може да има комплекси верно.

Аз дето живея в Овча Купел (сам и в собствен апартамент докато събирам пари да си взема още един в по-читав квартал) си каня жени в нас, пък тоя да не те заведе у тях... освен ако не живее в ебати мега гетото, не виждам обективна причина.

И приятели от Люлин дето се барат "играчи" са си водили момичета в квартирите в които живеят с майка си. Та жилището му - не е оправдание.

Може просто да го кефи да прави секс в кола. Теб ако не те кефи - убеди го, или просто не се съгласявай, докато не ти предложи нещо по в твой вкус.

А бе и при жените го има това - мен една ме води в храсталаците. Не ми беше много на кеф, ама свършихме работа. :)

Или се разбери с човека или си намери некой с който да си паснете по интереси.

12.   Много просто, не можеш ли да се сетиш сама? Защото е пинтия и не му се дават пари за хотел. Няма и уважение към теб понеже ти самата не уважаваш себе си. Щом може да му излезеш безплатно, защо да се харчи?

13.   Веднъж се връщахме към дома, преди това бяхме на гости, в ж. к. "Дружба" и минахме по страничното платно на "Цариградското ", което е от страната на "Плиска". Валеше адски проливен дъжд с дребна градушка. Не съм сигурен по каква причина решихме решихме да свием към "Старите" студентските общежития на 4-ти километър. Та отбихме към тези стари масивни "култовски" сгради. Отбивката е широка павирана, но ние спряхме под един кестен. По тавана на колата тропаха капки и понякога градушка и от време на време падаше и някой кестен. Стояхме слушахме музика, беше ни хем скучно, хем романтично и започнахме да усещаме в този монотонен шум, някакво особено вълнение.. Навън няма жива душа, то кой ли ще рискува да излезе в този проливен дъжд, а и беше някъде към 11часа -вечерта. Лека полека, прозорците се запотиха, а и някак първоначално като на шега се гушнахме. Съпругата ми, въпреки неудобствата започна силно да се притиска към мен. Въпреки, че тя не е много любителка, успях да натисна главата на съпругата ми, удари се във волана, ама хич не искаше е от немай къде малко си поигра, аз вдигнах парата, наложи се да сваля седалките. Не е много удобно, но като си на зор става. Добре, че беше с лятна поличка, с копчета и по -разкроена. Малко недоволстваше и мърмореше да не я изцапам и не мога ли да изчакам докато се приберем у дома. През цялото време дъждът барабанеше по тавана, музиката беше тиха, стъклата запотени, все едно сме сами на света. Беше романтично и малко унасящо. Вярно тогава бяхме млади, а тя много гъвкава и прегръщаше силно. Като ученичка тренирала спортна гимнастика и по И се отдавала играта на висилка и смесена успоредка. Та тя когато преди много години се запознахме на една студентска бригада и бяхме настанени в едно училище, един ден тя направи във физкултурният салон "кръст " на халки. Понякога, така се стичаха обстоятелствата, че съм правил същото или почти същото "упражнения" с колежки, когато се прибираме след работа от института. Всички тези "изпълнения" се случваха по време на "тъмният" социализъм и не винаги може да се осигури терен. Бяхме млади, енергични и безгрижни. Колежките умни, високо образовани, културни, всичките инженери, някои не омъжени. Даже се е случвало да чакам, градският транспорт и някоя колежка, когато е с кола и минава от там да ме вземе, същото го правя и аз , отбиваме в някоя по- тиха уличка на път към института, за да се погушкаме и поцелуваме, и денят започваше приятно. Това не беше правило, но се случваше //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

14.   Имаше един, който в първия ни разговор, още сред първите въпроси ме попита дали имам кола и книжка. Оказа се, че той нямал. Целта му била да го разкарвам с колата из околията насам-натам. А после жените били меркантилни. Аз не очаквам от непознат (мъж или жена) да ме вози в колата си. Даже не бих се качила в кола на човек, който не ми е приятел, най-малкото добър познат. Та, авторке, този твоят е по-голям използвач от описания от мен. На хотел да го водиш? Има друга жена, с която живее, според мен. Ако искаш съвет - разкарай го.

15.   Имай достойнство, не се унижавай до такава степен, лично за мен това е отвратително-да се криеш по отбивките и да се чепнеш по колите. Как да се отпуснеш на такова място, коя нормална жена би могла? Веднъж ходихме на нещо като пикник няколко приятелски семейства, взехме храна и бира и на една нелоша местност се разположихме. Там близо имаше едно местенце, явно дето се посещава от такива кърски любовници. Цялата полянка беше осеяна от ползвани салфетки, презервативи, мокри кърпи, а на един храст дори се ветрееше сутиен. Не искам да помисля що за жени ходят по такива места.

16.   Живее с мама и няма пари. Толкова ли нямаш акъл да го проумееш, че пусна цяла тема за това?

17.   Н. 13-десантчик, направо ме попиля от смях с историята си... или имаш доста развинтено въображение, или четеш някакви посредствени еротични книжки :) Казвам, , еротични", НЕ- романтични, защото описанието ти-как си бил натиснал главата на жена ти под волана на колата и тя си поиграла с, , варената ти наденица", но ти пак си бил недоволен, доста намирисва на прекаляване с гледането на порно филми и т. н.
До авторката-с такива боклуци, не се занимавай.
Не разбирам жени, като теб-без грам достойнство и себеуважение.

18.   Какви заслуги го питай трябва да имаш? Сигурно там чака майка му и той още не е сигурен дали тя ще те удобри и за това още не те е завел там.

19.   До №17. Е, тогава бяхме млади, това беше по време на "тъмният" социализъм. Този район ни е прекрасно познат. Все пак в малката зала на 300-400 метра до корпусите на институтите на БАН съм тренирал дълги години джудо, във втори корпус беше на квартира моя позната, но това беше преди години. Тази уличка е една къса отбивка, но широка, успоредна на улица "Христо Чернопеев", която води до старият стадион "Академик". Съпругата ми не обича да прави фелацио, казва, че е унизително за жена и отвратително, за други да не говоря. Силата и е да ръководи и има изглючителни аналитични способности. Отлична математичка. Трябвя много молби като прад икона от моя страна. Тя даже не харесва да гледа порно, по същите причини, било емоционално извращение с хората. Тогава порно нямаше къде да гледаш, освен на VHS и то пак с много трудности. Иначе всичко се беше нормално, самички, дъжд, няма никой, тиха музика по радиото, запотени стъкла. Е, удари си главата във волана, но не силно. Не е удобно, даже като се свалят седалките, въпреки, че някои познати предпочитат на задната седалка, но поза тип подобна на "ездача", но тогава това беше по-трудно защото валеше проливен дъжд и щяхме да се измокрим. Мъка е, но става, за млади хора. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

20.   Отговорът е лесен: иска да прави секс в кола, защото му се прави секс в кола.
Аз не искам да правя секс в кола, затова го практикувам вкъщи.
Верно ли не можеш да се досетиш за верния отговор. :(

21.   В него се крие това което ти можеш да си създадеш в сънанието... Затова, че ако не можеш да създаваш хубави образи не се занимава с мъже до като не се научиш да създаваш хубави образи....

22.   Защото живее при техните все още.

24.   Изживей си момента с него, ще е нещо много приятно, възбуждащо усещане на 100 процента.

25.   Има гадже или е женен.

26.   Когато имате "неудържими желания", времето е ограничено, близките са ревниви, и тогава колата е изход. Всичко е възникнало внезапно, време за подготовка и други решения няма. Не е удобно, но става. Почти всички са го правили. Трябва да се внимава за останали следи по дрехи и в колата, че някои съпруги са повече от криминалисти

27.   Използва те за удоволствие само.

28.   Обвързан е. С теб си прави кефа и нему се харчат пари по теб. Явно си лесна плячка да му пускаш където ти падне.

29.   Нито има гадже, нито е женен. Проверено е многократно.

30.   Третира те като проститутка, а искаш да му бъдеш приятелка. Няма да си промени отношението.

31.   Пинтия и мизерник. Разкарай го.

32.   Значи е някакъв смотаняк. Окей че иска в кола явно му е кеф или си има някакви фантазии за публични места. Но да те кара да плащаш хотел или да ти казва че нямаш заслуги значи нещо не му е наред. Съжелявам ама не знам в какъв извратен век живеем че жените да харесват такива мъже.