Пиърсинг на тестиса? Женски мнения?
Здравейте, гаджето ми предложи да си сложа пиърсинг на тестиса в горния край на скротума. Не в самият тестис естествено а на кожата която виси под пениса. Възможно ли е това? Наистина ли се харесва на някой жени? Аз обаче си мисля, че ще боли доста да ти пробият кожата на тестиса-скротума! Не е ли опасно? Според нея било възможно да се сложи и ще подобри възбутата при секс! Какво мислите вие? Някой виждал ли е? Жена правила секс с такъв има ли разлика?

Коментари

1.   Накъде отива този свят...

2.   Като жена с 4 пиърсинга по тялото те съветвам да не го правиш.
Първо, на това място, което описваш не мисля, че ще има кой знае каква разлика във възбудата. За да има наистина голяма разлика трябва да е на или около главичката на пениса. Общо взето болка без смисъл ще си причиниш. Трябва да помислиш, че обеца на скротума може да ти предизвиква лятото от жегата ядове при евентуално запарване, както и при по-агресивна игра може да те закачи жената.
Второ, ако искаш да усещаш по-силна стимулация можеш да пробваш пробиване на зърна, но пак смятам, че това е много специфично място и ако по принцип не ти харесва да те стимулират там и с обеци няма да е по-различно.

Най-доброто за голяма възбуда за мен си остава пиърсинг на езика (важи и за двата пола) и при орална се усеща супер, аз самата имам там. Болката не е кой знае какво за 4-5 дни си подут, после всичко е нормално. Замисли се тези идеи дето ти ги дава приятелката ти колко са уместни, и я попитай защо не си сложи тя обеца на клитора за по-голяма стимулация и виж какво ще ти отговори.

Като цяло обмисли го, прочети мнения по форумите от хора, които знаят и нищо не пречи да отидеш в някое хубаво студио да се консултираш с човека, който дупчи. Това е от мен. :)

Белучи

4.   За първи път чувам за подобна идиотия. Според мен това няма как да подобри секса, но пък е предпоставка за някой сакатлък. Не знам защо й е на приятелката ти подобно нещо, за нея няма да има никаква полза, виж ако те караше да си сложиш пиърсинг на пениса за нея можеше и да има някаква файда, а за теб само ОГРОМНИ проблеми. Общо взето не се връзвай на тази жена, не е с всичкия си:)

5.   Първо - да, възможно е.
Второ - заздравява поне 2 месеца, през които няма да можрш да правиш секс или да ти правят орална.
Трето - ще те боли ужасно много при пробиването.
Четвърто - възбуда може да има, но едва ли си заслужава. По-добре експериментирайте с рингове и разни подобни секс играчки.

6.   На мене гаджето ми предложи да си сложа пиърсинг на пениса свързан много елегнанто с верижка до дясната ми вежда. Сега като си едигна главата и ми се видга главата.

7.   Не. Не се връзвай на тия простотии. Плюс това не е ясно какви рискове крие, струва ми се опасно. Не го прави.

Като жена изобщо не ме интресува там тая част, а другата!

8.   Аз пък си мечтая жена ми да си сложи пиърсинг на клитора или на срамната устна, говорихме си за това но твърдо отказва

11.   Малоумен ли си? Бий й шута на тая идиотка моментално. Сигурно и тя е с обеци по носа и други места, а?

12.   То и жените, когато правят секс за пръв път ги боли, но повечето типове, които се правят на големите, , мъжкарчета" -реват от ужас за това дали няма да ги заболи прекалено някоя част от оная им работа. В същото време 99 процента от изнасилвачите-в световен мащаб, са все от мъжки пол.

13.   Боже, къде попаднах

15.   За пръв път чувам, обаче според мене повече ще я боли така. То е твърдо тяло, а не като пениса и по скоро ще ме боли мен, като си го представя.

16.   За да и угодиш, пробий си мозъка.... може пък да ти светне... нещо у него...

17.   Жена съм и изобщо не ме интересува каква била възбудата. Ако бях мъж, щях да бягам от откачалка, която ми предлага такива простотии. Това е деликатно място и евентуална инфекция, може да ми докара големи неприятности с дълготрайни негативни последици. Като си спомня колко възпалени ми бяха ушите след пробиване, нье, нье и пак нье!

18.   Златни времена за дегенератите.

19.   А ми, ако гаджето ти каже да си избръснеш краката и да си обуеш токчета и всички женски мнения в сподели за, , За, , ще го направиш ли?

Мореее що не се върне Бай Тошо и казармата…

21.   Ти първо помисли ако ти предложиш на приятелката ти да си сложи пиърсинг на срамните устни дали ще го направи?
Интимното място е чувствителна зона, за да си спокоен и здрав не си слагай нищо излишно.

22.   Експериментирай с рингове и вибриращи пръстени.

24.   Има ли шанс да се инфектира самият тестис от пробиването?

25.   Не се занимавай! Приятелката ти на колко е, че се кефи на това? Мен като жена не ме привлича мъж да има пиърсинги по себе си. Като много има желание, нека тя си сложи.