"Лелките" на по 30 г
Лелките на по около 30 г са младите момичета в чужбина, с които мъжете на подобна възраст искат да градят връзка. Българските лелки (за някои ганьовци) са предпочитани в повечето чужбини защото: красиви, домакини, работещи, женствени.
Светла и руса да речем лелка на около 30 г е много харесвана niña (момиче, дечко) в Испания; Италия
Мургавите лелки са екзотичният "плод" за който много на подобна възраст ще се "редят" в Германия; Англия.
Без значение руса или мургава- жената от източна Европа е предпочитана пред много други.
Казвам, да си знаете, лелки на по около 30 г.

Коментари

1-50 от 71

1.   Не ни отговаряй на въпрос, който не сме задали.

2.   Авторе/ке и какво искаш да кажеш с това?

И защо въобще пусна тази тема, в която няма никакъв смисъл?

3.   Няма какво да слагаш лелки в кавички, над 30 сте си точно лелки и това е. След 30 жените надебеляват, набръчкват се, кожата им увисва като пуешка гуша и детеродната им способност спада все повече и повече. И за чужденците си мечтай. Никой чужденец не иска лелки над 30, още по-малко пък източноевропейки, и то мургави. Никой нормален мъж не харесва дърти циганки над 30, ако ти си такава и си мечтаеш някой чужденец да те вземе. Понамали романтичните филми и мечтите, че хептен са ти промили мозъка.

4.   Keep coping.

След 30 жената наистина си е млада лелка. Това е положението.

Искате ли едно предизвикателството, младите лелки?

Спрете всичката разкрасяваща химия.

Без грим. Без боя за коса. Без ботокс мотокс. Фитнес може.

И ще се видите на какво приличате.

Бели коси, бръчки, изсмукано сухо, уморено лице...

Това е положението.

Ако един мъж вземе лелка, то е защото НЕ може да вземе по-млада, а НЕ защото не иска.

Така е било и така ще бъде.

5.   В чужбина жената от източна Европа е предпочитана или по-скоро единственият вариант за местните смотльовци или стари ергени, които не могат да си хванат местна жена.

6.   Че кой е казал, че жени на 30 години са стари? Поне за мъже над 30 не са. Вече ако си търсят някой 25 годишен, може той да ги възприеме като стари.
М31

7.   Свекърва италианка или испанка? Успех! :)

8.   Жените обикновено доста неща казват, но са пълни глупости и несвързани с реалността.

9.   Напълно съм съгласен. Просто народосъзнанието е същото, както по времето на развитието на случката в "Железният светилник" - момата на 25 г. е вече стара. Някой ден няма да сме така...

10.   Каква, , лелка " на 30 г. бе авторче? ! По-скоро говори за грозните, прости Ганьовци на 25...

11.   Пресен пример от Австрия. Млада красива и руса българка стои и яде на пейка в парка. Млад австриец, също много добре изглеждащ я пита дали може да седне до нея и започват да си говорят и се държат един друг много приятно. След като той я пита от къде е... тя му казва от България, австриеца директно става и си тръгва, ама рязко и неуважително.

Друг случай - отново млада, много добре изглеждаща, израснала и образована в Германия българка с години не може да убеди колегите си, че българите са бяла нация. Спори с всичките си колеги, че не всички българи са цигани. А и най-важното, голяма част от колегите и нямат образованието, което тя има, както и сертификатите и няколкото езика.

Все още вярвам в българската жена и силно се надявам да не се поддаде на западния феминизъм (въпреки, че симпатизирам на Запада за много неща) и че няма да приеме за нормално да унижава и да напада мъжа си по начина, по който го правят самотните, и зверски озлобени американски жени. Които никой след 30 не иска. Пълно е с видеа на 30 годишни американки, които съжаляват за разгуления и курвенски живот, който са водили в 20-те си и и сега на 30 искат стабилен и добър мъж до себе си, но тези отдавна вече са заети. А тя крещи и се дере, че иска човек до себе си.

Да, за българките звучи може би интересно и много яко да си женена за чужденец, но това далеч не значи, че са най-красивите на света. Виждал съм красиви жени и в Англия, и в Италия, и в Гърция... за Гърция дори бих казал, че си пазят все още семейните ценности.

Съжалявам да го кажа, но най-известните националности проститутки из цяла Европа са бългаки, рускини, украинки, донякъде чехкини и полякини. И най-много криминални случай на жени из Европа са от тези националности.

12.   За мен лелка можеш да си и на 20, както и да си тийнейджър на 50. Не зависи от възрастта.

13.   Смея се от сърце, когато някой ме информира "а си знам" за комплексите му. ОК :)

14.   Още от тийн годините си смятам, че жените около 30 ( /-) са най-секси.
Ж36

15.   Много се бъркаш, ще се редят да, да чукат.
Жените масово бъркат похот с любов...

16.   Права си, но няма смисъл да се обяснява..

И на мен на 40 много непознати, които не ме знаят коя съм и каква съм ми викат "момиче", даже за една бира ми искаха и лична карта, а много често са твърдо убедени, че годините ми в разни документи са объркани и няма как да съм на толкова. Връщали са ме, питали са ме, сравнявали са. Въобще, много комични случки съм имала. Ама неее, за простите хора съм "лелка". И още много жени сме така. И не, не е само до добри гени. Е, здраве.

Мъжът, ако уважава жените, няма да си позволи публично унижаващи коментари на тема тегло, възраст или семейно положение на жените. Ако не е възпитан.. каквото и да кажеш, все тая. Много аргументи могат да се изведат, но на някои и чертеж да им нарисуваш, както се казва, полза никаква. Тук щом още за стари моми се говори, какво да коментираш? !

Най-добре е да се игнорира изцяло простащината. На живо едва ли ще ни държат такъв тон, но нали в нета още всичко е допустимо. Като дочуя някакъв тъп сексистки коментар, вече само се подсмихвам и отминавам. Нека кучетата си лаят. Нас има кой да ни оцени. И който е трябвало, ни е "взел". Истинските важни хора в твоя живот не избират по каталог и не се влияят от стереотипи и клишета. За другите не мога да мисля.

А която жена сама се е съсипала с лош живот и прекалени интервенции, жалко за нея. Изключвам тежки болести и нормалните следи от гледане на деца и болни близки, домакинстване, работа. Но не всички сме така. Битовите и работни условия не са като преди 100 години. Много неща си зависят от самия теб.

17.   На тази възраст са млади жени.

18.   Браво, че го каза! :)
А особено, ако са и поддържани и младолики, съвсем.

19.   Жените на 30 в другите страни предполагам са доста активни и енергични жени. Но българските "лелки" са абсолютно неконвертируеми в чужбина. Тази прословута лъжа за красивата българка, по която чужденците припадат е всъщност леко изменена - българката в чужбина е ЛЕСНА, готова на всичко за да се задоми за чужденец и не се върне у дома си в Карнобат или Нова Загора. 90-те години масово наши се женеха за араби, ама те си мислеха че и там ще си разиграват коня, та доста ги понабиха и изгониха като кучета и спряха с тая мода. А българката е неконвертируема навън и освен за платена любов за друго не става щото е мързелива, не се интересува от абсолютно нищо, няма хобита и единственото за което става е да роди едно дете, да се намести/я наместят на някаква не много тежка работа в офис, и оттам насетне да киселее вкъщи, да има претенции за всичко от хората около нея, да разглежда сайтовете за дрехи или в мола и да дебне някоя маникюристка на по-изгодна цена. И цялото това контене и внимание разбира се не е за съпруга и, какво ще му се конти на тоя идиот, тя го е вързала вече. Контенето се прави за новите цели - колегата от работа, от който може да получи чукане, или шефа от който ще получи бонус. Това сте вие - "бг лелките на 30", с аура на 50 годишни.

20.   Спокойно жено, ти си млада и красива и никой не успорва това!

21.   Като чичка на 32 мога да ти кажа, че съм виждал не една и две такива нещастници, дето са им дали пътя като поувехнат и айде обратно у беге. Взимат ги за по няколко години да се позабавляват, като сменят колата, сменят и жената. Никой там не гледа сериозно на жените от "Източна Европа, имат ги за прислужници с бонуси или как би се превело това 'with benefits'...

22.   В чужбина направо метът за вас, , лелките на по 30г., , и за витрините не ставате вече……….

Емигрант от 20г.

23.   Не знам какви са критериите на сополанковците, които наричат момичетата на 30 години "лелки". В института, в който бях научен сътрудник, колежките на тези години освен, че бяха повече от прекрасни и купонджийки, но всичките бяха умни, високо образовани, културни, възпитани и с добър произход момичета. Голяма част от тях тренираха редовно аеробика, кара ски зимно време, плуваха през цялата година в закрити басейни. Вярно, че всичко това се случваше по време на последните десетина години на социализма. Лично аз имам прекрасни спомени от повечето от тях. Как да забравиш милата колежка, чието бюро е точно срещу твоето и когато имаш някакъв пробием, нежната И ръка лежи на рамото ти и ти говори тихо, успокояващо и мило, ами няма как. Няма как да забравиш, когато на някой купон танцуваш с нея, а гъвкавото И топло и мускулесто тяло е плътно притиснато до твоето, ръцете И са сплетени на вратът ти, вдишваш аромата на парфюма И, аромата за загряното И тяло, слушаш нежният И шепот, а в очите И греят звездите на Млечният път. Чудиш се на безкрайната наглост на някое полово недоразумение, което никога не е прегръщало или е било прегръщано от жена, да нарича такива млади жени, бих казал момичета "лелки". Та как да забравя такава мила, умна и прекрасна "лелка", бивша млада колежка на майка ми, а на мен първата жена в живота ми, когато се върнах от казармата и започнах живота на обикновено младо студентче, което още се социализираше след двугодишна тежка служба в парашутно-десантен батальон по времето, когато България имаше армия. Три години по -късно, четиридесет годишни "лелки", които бяха жени във възрастта на любовта на есенна селскостопанска бригада в плевенско село се грижеха за нас и ни наричаха на "на кака момчетата", докато им помагахме в една птицеферма. Ние ги наричахме "каки", просто те бяха за нас "висока" топка, не бяхме от тяхната емоционална лига. Към истинските жени, всеки мъж трябва да питае искрено уважение, да има възпитани и коректни обноски, а не чалгарски унизителни за тяхното достойнство, обидни подмятания. Не е мъжко, а лумпенско -дегенератско. Поднасям своите извинения на прекрасният пол, че има такива "момченца".. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

24.   Колкото и да се давят от бяс някои мъжленца, това е истината. Жените на около 30 са тъкмо във възраст за сериозна връзка и много предпочитани. А бг жените по принцип, без значение възрастта винаги са предпочитани пред повечето други- не само защото българката е красива жена, и заради възпитанието- женствена, грижовна, домакиня и работеща.
Ганьовци, дето от селата си не излизали, тръгнали да обясняват как е в чужбината наблягаха
Не забравяйте, че повечето говорят по няколко езика и пътуват за разлика от вас.
А аз си живея в чужбина и пътуват по още няколко, та не знам какво се опитвате да убеждавате :)

25.   Да си "лелка" не зависи толкова от възрастта, колкото от мангалитета. Някой жени и на 45 минават за яки мацки, други още на 25 са лелки.
Пример, имам бивши 2 съученички (и трите сме на 35), едната има готина професия, съпруг и дете, но и 1 ден не е спряла да се грижи за себе си, да спортува (като роди едвам изчака разрешение от лекаря да се върне пак във фитнеса) и съответно никой не вярва, че е на 35 и с дете. Другата, за последно е спортувала в училище и то само защото физическото беше задължително, не работи, има 3 деца (не, че е лошо, но трябва да имаш условия да ги гледаш), по цял ден само готви и гледа сериали и съответно е към 85 кг, съответно не се харесва и се облича като 80 годишната си баба, а и май интересите и са същите, манджи, турски сериали и слугуване. Е, дали пък още на 25 не изглеждаше като лелка, с тия дълги поли и с това поведение?
Така, че не е само ЕГН, а и начин на живот, характер, стил на обличане... като се дъриш като лелка, ами ще минаваш за лелка без значение дали си на 25 или на 55.

26.   Естествено, че ще дадеш за пример Испания и Италия където мъжете биха *бали всичко донякъде бегло напомнящо на жена. В чужбина повечето от вас са желани само и единствено за камериерки и миячи на чинии.

27.   Седящите на резервните скамейки в очакване някоя "лелка" на 30 г да ги вземе накрая, щот' мама вече не ги трае- в истерия :))))
Движението "да мачкат жените така, че ние- паразитите да сме им единствен избор" - в истерия.
На мен не ми обяснявате как е в чужбина, че съм много години в чужбина вече и знам от 1- вп лице!
Пък даже и да нямаше други мъже по света, пак една можеща жена, няма да се окичи с нищо по- малко от поне толкова можещ, което пак оставя извън "пазара" истеричещите тук мъжлета.

28.   Мъж на 30-момче бил. Жена на 30-леля. Двойни стандарти.
Лелки са, защото мъжете им ги правят такива. Ако мъжа си беше на мястото, жената щеше да цъфти, да е засмяна. А не сдухана, депресирана.

29.   На 28г. имах възрастен шеф мераклия, като започна да ми обяснява, че вече не съм млада, че той щял да ми помогне... Ако нямаш мозък, може и да повярваш на такъв, да те спасява...

30.   Всъщност "лельовщината" има толкова общо с физическото състояние, доколкото то е отражение на вътрешния свят на жената. "Лельовщината" всъщност е състояние на духа, характеризиращ се с плужещина, мрънкащина, битовизъмщина и прочие неприятни черти. И не на последно място дългогодишна курвенщина. Всичко това се отразява на тялото и се отпечатва на лицето. "Лельовщината" няма нищо общо с физическите дадености и възрастта. Някои са "лели" още на 20 години, други и на 60 са "момичета", защото вътрешно са красиви. Ето това нещо не можете да го проумеете типичните "лелички", та затова пускате такива нелепи теми. Това нещо не го разбират и обърканите порнозависими чикиджии, за които жената е единствено ЕГН, гладка кожа и тунингована "красота".

31.   Н 26, ок- в а Исландия, Ирландия, Холандия дори повече предпочитат жените от източна Европа :) а и там липсват жени.

34.   7, свекърва българка? Още по-голям успех :)

35.   27,
"съм много години в чужбина вече и знам от 1- вп лице! "
- и други сме в чужбина и знаем нещата още по- добре.
Почти всички българки омъжени за швейцарци които познавам се разведоха след 10- 15 години семеен живот. Казват- културни различия.

36.   То не че и аз не искам да се разведа де. Май щото и аз станах швейцарец. Шегата настрана. Българките са изключително нервни жени. Плюс някои други силно изразени отрицателни женски качества. По- добре от някакъв момент нататък да си живееш сам отколкото с жена, особено българка.

37.   Ще дам пример с моя братовчедка, която преди около 15 години замина в Германия да учи медицина. Много интелигентно и грамотно момиче беше. За жалост имаше схващането, че е много красива, неустоима и т. н. Усилено започна да си търси германец. За нейно съжаление не можа да задържи такъв за дълго. Съответно до такава степен се беше вманиачила да сменя мъжете и да търси перфектия германец, че образованието остана на заден план. От умно и учащо момиче се превърна буквално в уличница. Сигурно 2 години лъжеше близките си, че учи, като през това време е вършеела от мъж на мъж. В крайна сметка си каза, че е прекъснала образованието си. Записа се да учи за медицинска сестра. И това не можа да завърши и започна да работи, каквото и падне. В момента е на 34 и вече не може да намери млад и образован германец и сега се занимава с негри, араби, кюрди и какви ли не други имигранти. Ето един пример за тотално провален живот на една млада жена, която вместо да гледа образованието си, започна да лети от мъж на мъж. От младо, умно, грамотно, учещо и красиво момиче се превърна в една озлобена и вечно нервна жена, с която комуникацията е доста трудна. Жена, която живее от ден за ден, живееща в 20 кв. м. жилище в квартал населен почти изцяло имигранти от Африка, Близкия изток и Азия, за което дава цялата си заплата.

38.   Жената е прекрасна на всяка възраст! И всеки си намира половинката, когато е готов. Възрастта няма никакво значение. И да имаш дете е огромно бреме, ако не си готов за него.

Аз лично се харесвам и на близо 30, по-красива не съм била. Имам много внимание от млади момчета, не нищо не са ми искали. И сега се чувствам много по- желана отколкото преди. Момичета, ако вие не се харесвате, никой друг няма. Аз не слушам бирени мазни чичета, не го правете и вие! Те много мразят, ама много ги гризе, когато видят жена, която се обича винаги на всяка възраст.
Деца не искам, то си е робство.

Така че или слушайте добрите хора, МОМИЧЕТА, или нарцисите. Ваш избор!

39.   До 24, нека да сравним търсените от мъжете жени, в каква възраст преобладават? Нещо повече... да сравним ако мъжете могат да избират момиче на 23-25 или на 30-35, коя според теб ще изберат? Както кои са преобладаващите жени, които се женят повече? По-младите или по-големите? По тия три критерия младата жена между 20-25 бие на 1000% лелята на 30-35 с тежък багаж, много сексуални партньори, кофти връзки и злоба, придобита от кариерата.

Какви парички изкарваш, ама какво си имала на село, ама колко апартамента и коли имаш в града, на никой не му пука! Защото това не са нещата, които мъжете търсим във вас. Въпреки, че 99, 9999% от всички жени нямат такива неща. Най-много да бачкат за 3-4 хиляди лева и да имат лична кола и да са на квартира. Или да живеят в наследствен апартамент.

Младите жени винаги ще са предпочитани пред съсипаните лели на 35. И не, в момента не съм злобен, а пиша това с много голямо спокойствие. Вие сте тези, които крещите с рев във възглавниците всяка вечер. Не представлявате никакъв интерес за улегналите мъже на 30-35. А някои от тях, притежаващи повече възможности, развит бизнес и тн, не искат жена дори на 20, а ако може да е на 18 или 19г.

Мъжете на 20, искат 20 годишна... мъжете на 40, искат 20 годишна... мъжете на 60, искат 20 годишна.

Вместо да проправяте гнусната отрова на феминизма и да съсипвате обществото ни, говорете повече за семейни ценности и спрете с тая агресия и злоба по мъжа. Говорете на младите жени как е хубаво да раждат, докато са млади и имат енергия, за да може да се възстановяват по-бързо след това. И то в млада възраст. А не да си ми разсипана леля на 30-35 и на 35-40 да тичаш след 5 годишно дете и на 50 години, мега изморена от всичко, тепърва да изпращаш абитуриент.

Не е вярно, че мъжете масово искали да спят с различни. Тази изкривена представа идва от там, че повечето жени в днешно време спят само с топ мъжете и от там идва заблудата за "всички". Аз съм нормален мъж, имал съм доста преживявания с жени, но още когато станах на 25 започнах на срещите си с почти всяка да минавам и през тая тема и да ги питам какво мислят. Много мъже преди 30 искаме дечица. Но жените не. Вие нямате никакъв интерес от това дори да сте обвързани, защото постоянно с вас се свързват все по-хубави и по-хубави мъже и от там идва причината да намерите най-добрия. И без да се усетиш ставаш на 27-28 и чакаш последния влак. И малкото умни жени, които са се усетили по-рано вече са взели хубавите и способни мъже и ти сега вдигаш изискванията на 30. Не работят така нещата и вие намирате партньори, но не са това, което искате.

40.   Моят мъж западняк ми беше колега в западния университет. Бяхме голи като пушки, започнахме от нулата - квартири, наеми, следване…
Над 30г по-късно, отдавна сме семейство, имаме собствен дом и деца, работим и сме здрави.
Не мисля, че се е прежалил. Просто не всички сънароднички потеглят към магистралата в чужбина и толкова по-добре.

42.   ПОТРЕСАВАЩО Е, КОЛКО ЖЕНИ В ТОЗИ САЙТ СПОДЕЛЯТ, ЧЕ НЕ ИСКАТ ДЕЦА!

Да имаш деца било равносилно на робство! Ами щом разсъждаваш така значи имаш много сериозен психичен проблем. Изтъква ти, че била хубава. Първо, красотата до известна степен е субективно възприятие. За някой ще си красива, за друг - средна работа. Някого ще го привличаш, друг - не. Но никой няма да заблудиш задълго, колко много си сбъркана в главата.

И други такива абсолютно цинични и човеконенавистни изказвания е имало от жени по отношение на децата. Особено помня коментар на една жена, чието изказване дори беше по-гнусно от това на номер 38. Нещо от сорта на това колко ужасни били децата и едва ли не трябвало да ги има, и трябвало да бъдат убити.

Истината беше споделена от такива мъже, които са в чужбина. Българките не блестят с абсолютно нищо друго освен с междукрачието си и лесното му отваряне пред чужденците, но всички знаем, че тоя номер е до време. И аз имам пример за "много умна", "упорита" и "борбена" нашенка, която учеше в чужбина, но реши да стане проститутка, след което се прибра в БГ, щото "така го чувствала"! Очевидно за вас българките честният труд, всекидневното ставане и нормалната работа не са ви привлекателни, нямате никакви по-високи цели, не ставате за нищо по-квалифицирано (може би докторките са най-квалифицираните професионално жени и онези вече застаряващи преподаватели в няколкото все още ставащи за нещо ВУЗ-ове в БГ, но все пак те са и от старото поколение). Така че Ганка може да се похвали как мачка чаршафите на 2-ро и 3-торазрядни изпаднали западняци, докато е млада. След това го кара или на заработени спестявания от младите си авантюри или бачка нещо неквалифицирано.

43.   Н 40, повечето жени в чужбина не сме по магистралите, както тука някой почти отчаяно се опитва да внуши.
Повечето жени в чужбина сме - успели в професиите си, в живота си като цяло и съвсем умишлено далеч от ганьовци...

44.   39 Последната ми мисъл на 19 беше да раждам. Тогава си гледах завършването на училище, а след това на университет. Готино е как мъжете се опитвате да потиснете жените над 25, ръсейли сладки приказки за жените на 20, само че явно забравяте, че жените на 30, които коментирате също са били на 20. Също така и не знам какъв разговор точно ше проведеш с 19 годишна, ако ти си на 30. Иначе когато бях на 19 мъжете над 25 не бяха батковци, а чичовци. Мислете малко като ги ръсите тия простотии.
Отделно доста от моите познати мъже "не са готови" за деца, не бърза ли, можели у на 50. Та от кой по-точно да родятт жените?
Ако родят от такъв, който не е готов, после ще е самотна майка и ще е о и да а за избора си, а изборът в момента е или да си сама или да забременееш от някое неготово леке.

45.   В очите на Ганьовица западняка е много по-добра опция от българския мъж, и там тя ще много по-високо оценена. Истината е, че единственото с, което са, , По, , от нас е, че са по-големи балъци. По-закъсали за жени. По-слаби евачи. По-безинтересни. Познавам доста българки, които се хванаха със западняци единствено да се измъкнат от мизерията е бг. Сега всичките са самотни майки нашишкавяли от антидепресантите без 5 евро в джоба. Постоянно изневеряваха на западните си мъже с араби турци, че и с други българи и ония, колкото и да са будали все пак си имат някакви достойнство и разкараха нашенките. Даже една нашенка ми каза, ча на нейния не и ставал имал бърнаут от работа и всяко лято си ходи в бг уж да види тяхните, а отива на слънчака и там оргии яко. Името на българката е изцапано на запад още преди доста години. За което сте си виновни именно вие, които се хвърляте по чужденците. И по-добре да си мълчим по тая тема и да не се излагаме като нация повече.

48.   42 Да имаш деца от Ганьо си е робство. Българките все били курви, все били смотани. Истината е че не познавам жена, която да не си гледа децата. Ганьо пък все нещо не му е на кеф, все църка, реве. Иска манекенка, да изкарва пари, да ражда, деца да гледа, да слугува. Дори да я получи все гледа чуждите жени и ги дава за пример. Вечно сумтящ и недоволен. Ганьо иска да си пие всяка вечер, да нарежда на жената, жената с всичко да се съгласява(да няма собствено мнение)и пак сумти и грухти. Иска деца-ама себе си не може да гледа. Без работа пие от сутрин до вечер, унижава жената до него денонощно и накрая реве -защо деца не искаш. Те без пари се гледат. Ще подарят дрешки, ще ядеш каквото падне. Ганьо не е дорасъл за семейство. Типичното българско семейство е Ганьо и майка му. Така и да си остане.

50.   42, деца с Ганьо си е наистина робство. Защото сама си ги отглеждаш. Сама търчиш да купуваш играчки, дрехи. Сама ходиш по доктори. Сама го водиш и взимаш от градина. Сама даваш лекарства. Сама вършиш всичко.
Ганьо знае само да пие бира, ракийца, да бистри политика и да плюе всичко.

51.   42, нещо не си разбрал. Не, че жените не искат деца, а не искат от ганьо. И правилно!

52.   Да, робство е да имаш дете. Защо? Защото мъжът не иска да помага. Иска да стои на компютъра, да е п3дофил в интернет.

Иска жената да работи, да чисти, да пере, да готви, да си гледа децата сама, издръжка не му се плаща за собственото му дете. Жените обичат децата, но нямат никакво свободно време и като съпруги са много нещастни. За 20 лева на ден от мъжа всичко това и винтене на крушки.. Много мъже и финансово не помагат.

Да, аз съм жена която никога не иска деца и наближавам 30. Дай Боже никога да нямам, и без това се занимавам с малки деца на работа, те ми стигат. Партньор имам и с него съм говорила. Съгласен е.

Децата са огромна отговорност и, ако мъжът е деспот, това си е робство! Като не иска да помага с всичко, какво очакваш?

Да пази Бог... Да пази Бог жените от нежелана бременност или такава с мързелив деспот.

Звездичка

53.   "Лелки " на 30 години е оксиморон. На тази възраст са момичета в горната граница или по-точно млади жени, а те са прекрасни. Не, - те са ПРИКАЗНИ, поне такова е моето мнение. Някога преди много години, някъде по време на дълбокият социализъм едно момче, се уволни от казармата. Даже след две години тежка служба далеч от София, вместо да се радва, имаше проблем със социализацията си. Имаше проблем с вписване в студентският живот, затова наблягаше на учене и джудото. Та една вечер завръщайки се тренировки завари при майка си, една бивша нейна, много по-млада колежка. Познаваха се от доста години, още при завършване на гимназия му беше подарила разкошен комплект писалки и когато, той влезна във ВМЕИ, тя се шегуваше, че е благодарение на нейният комплект. Та тази тогава 30-32 годишна, разведена жена, стана за него първата жена в живота му. Та в сравнение с нея, той нищо не знаеше за живота. Та какво знаеше той, ами неща, които нямаха нищо обща с реалният живот. Дали го интересуваше някой, че е бил старшина-школник в казармата, а вече е младши лейтенант. Дали някой се интересува, че е стрелял с късо и дълго оръжие от различни позиции и различни системи, дали може да се впише сред хората , че може да преодолява препятствия, че има познания по бойно самбо, че е хвърлял РГ-42 от открити позиции, че е облазван с танкове, че се е спешавал от БТР, ами едва ли, та това е по-малко от нищо. В цивилният живот трябваха други умения, които той почти не владееше. А тя на 32 години, дъщеря на дипломати, живяла в чужбина, майка, разведена съпруга, срещала различни хора, видяла свят, та тя в емоционален план е като безкраен океан, а той е като селско микроязовирче, тя е великан, а той лилипутченце. Та като чуя, такава просташка наглост да наричат млади чаровни 30-ет годишни жени, лелки направо изумявам. Тези, които ги наричат са далеч от тяхните когнитивни възможности. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

54.   Тя пък Ганьовица щото е дорасла. На 30г. спи още на надуваем дюшек в приятелка. Работи в колцентър, като всичките пари отиват за парцалки и гуляене по заведения. На нормалните мъже с образование, обноски и работа се прави на недостъпна режи ги, но в същото време през леглото и минават разни анаболени шибеци работещи най-много като охрана, с двеста думи в речника си нашарени като панаирджийски фургони. Стане на 35г. сети се, че майка и на тая възраст вече имала абитьорент, анаболения шибек вземи та и направи едно дете обаче си бие камшика, тя почва да търси нормалните мъже със стабилна работа дето е рязала. Търсела любовта, ама си търси провайдер. Те обаче не искат да гледат чужда семка, тя ореве сайтовете как в България нямало истински мъже, а в чужбина щели да я вземат с, , ремаркето, , и да и се кланят даже само заради опиканото парче месо понеже там жените били кът. Накрая и там не я искат и почва се бие в гърдите как си била самодостатъчна и, че мъж не и трябва.

55.   Харесвайте се на всякаква възраст момичета, това е вашата победа! Нарцисистите мразят да виждат жени, които са самоуверени! На 30 години сте млади и красиви, пропаганда са всичките обиди! Те са лъжа!

Да ги е яд мъжете нарцисистии много да ги е яд, прекрасни сме на всякаква възраст! Не им давайте да ви смачкат тези мижитурки с бирени кореми и пържоли!

Я вдигнете глави и осъзнайте своята стойност! Нарцисистът е такъв- живее за да бълва обиди и отрова. Вие недейте да я пиете!

Звездичка

56.   Жените развалиха обществото. Жените докараха до там като се заговори за деца на 20-23 и "аз последното нещо което съм мислила на 19 е да раждам" - да, заради социалните мрежи, които ви превърнаха в тотални бройкаджиики. С колкото повече сте спали, с толкова повече ще спите. Това е спирала, от която няма излизане. Ако си лека на 18, ще си лека и на 28 и на 38. И ще изневеряваш... И няма спиране...

По-горе бях емоционален и мога да си го призная, защото нещата вече са скандални. По-хубаво от стабилното и сплотено семейство няма! Само че всички феминистки до една са израснали в много гадни семейства с майка агресор, баща боклук или пияница... или майка курва... Няма как да имат нормални виждания. Същото важи и за мъж в подобна среда. Възможно е да стане наркоман и боклук и след това и той да бие жена си.

Всичко това разваля обществото. И вместо жените, травмирани от даден проблем да опитват да го оправят, те поемат по същия гаден път и стават човекомразци, детемразци и тн.

Трябва да оправим семействата! Нищо добро не ни чака.

1-50 от 71