Забавен Tinder профил
Здравейте,

Имам Tinder профил с разни сники, който го използвам за "ебавка".

Не ми трябва, щото рядко излизам със жени (отдавна не съм имал връзка). Има много пари и си ходя редовно по елитни проститутки. По-бързо, по-качествено, по-малко ти пилят на главата, и дават винаги когато искаш. :) Млад съм и не ми трябва друго засега.

Бих казал, че съм "сравнително успял за "БГ ширините" човек и с няколко снимки в костюм, спортни и др. си събирам редовни like-ове. Мога да го направя "по-професионален", но не ми се занимава, щото е за "ебавка" и без това.

Преди няколко месеца писах глупости от сорта на:

"Аз не съм играч, а победител. Фокусирал съм се върху развитието си. Искам да оставя династия след себе си. "

... и некви такива алабализми :D

И 3, 30-годишни шматки ми писаха за нула време. Стана ми жал и изтрих тея глупости.

Сега ми дойде на ум да си направя описани като на "колега на курвите - жиголо". :D

Примерно:

"Здравейте, казвам се Едикойси. Нов съм в Tinder. Много харесвам нови запознанства, интересни хора и предизвикателства. Един час с мен - нема да ви таксувам. Епилиран съм и скоро си слагам татуси. Имам 15 см. пенис на дължина (ще ходя до Турция да ми добавят още 3 см. ) и 12 см. обиколка (ще ходя до Турция да ми добавят още 4 см. ). 31 г., 175 см. Имам черна коса и черни очи. Предлагам лизане, класически секс, анален секс, строг господар и масаж. Говорими езици - български, английски, уча немски (скоро и иврит). Мога да ви посрещна на мой терен, в хотел или да дойда на ваш терен. Работно време - спя по цял ден. 100% хигиена. 100% дискретност. Не работиа без кондом. Не работиа с хора от български произход. Работиа само с туркини и ромки. "

А и сега съм зает със страшно много ангажименти, но до няколко месеца (година) и няколко добри снимки, ще си направя тая ебавка. :D

Ще ми е интересно каква ще е реакцията. Ще сложа диапазон до 70 години - да се кефят и дъртите бабета.

Залагам 50 лв. от воле, че ще събера неква камара "педераси" да ме like-ват, но ще ми е интересно как ще се възприеме от женската аудитория.

Обичам социалните експерименти! :)

Поздрави!

Коментари

1.   Добре, първо се научи да пишеш на български, после се хвали и с други езици.

2.   До номер 1:

Извинявай - цитирам "курвенски обяви" написани на "неправилен български" и за това така изглежда.

Съжелявам, че не схвана иронията ми. :)

Поздрави!

3.   И каква е целта на цялото това упражнение? !? Такива "играчи" най-често биват изиграни. Не си забавен, не си оригинален, имаш мислене на петокласник. Доказателството че масово мъжете са пълни инфантили.

4.   Авторе (2) цитирам само една думичка - "работиа".
Съжалявам, че не си имал какво да схванеш...
Поздрави!

5.   Вижда се отдалече, че е ебавка.
Не се хаби напразно, а продължавай с проститутките.

6.   От Автора до 4:

Да де - така ги пишат обявите в сайтовете за курви. Изболо ти е окото, ама знам как се пише тая дума. Споко!

Поздрави!

7.   От Автора до 3, 5:

Целта е да видя каква ще е "реакцията" в Tinder. Просто ми е забавно.

Подозирам, че реакцията ще е минимална и аз.

По-добра ебавка е като си направя профил на:

"Престижен, красив и успешен бизнесмен, с добро сърце, който търси стабилна връзка с цел деца с добра жена, дори и да не е красива. "

Ама първо ще пробвам варианта, който съм описал - после ще се ебавам с друга подгрупа жени.

8.   Ебати комплексара

9.   Гейзърите ще те налазат на талази. Туркините- забрави, а ромките и без твоята оферта не могат да си вдигнат гащите, даже пък и профил в Тиндър да си направят. Друго ми изпъква при теб като експерименте...

10.   Авъоре, убедене съм, че не знаеше как се пише, не е единствената дума за корекция.
Но с двете мозъчни клетки- толкова.
По въпроса- няма лошо, пробвай се :))))))) може пък и да има някоя толкова сдухана- колкото ти.

11.   От Автора до номер 10:

Сега какво - ти форумния админ и редактор ли си нещо, че не разбирам!? :)

Всеки допуска грешки, а мога да ти пратя обява където циганки пишат така "работиа" - като немаш чувство за хумор, твой проблем. Аман от "интернет патриоти". :/

А иначе ще пробвам - update-нах си Tinder с някои неща вече. Да видиме социалните реакции. :D