Голям женомразец съм, обмислям да отида на терапевт
Здравейте,

Като малък, бях доста дебел, срамжелив и чувствителен. Момичетата не ме харесва и даже ми се подиграваха.

Взех се в ръце, отслабнах, оправих хигиената, намерих си прическата, която ми ходи и си направих няколко татауса.

Вече от години ми се лепят и доста лесно си намирам момичета, обаче аз станах голям женомразец, мразя ги за това, че трябваше тотално да се променя, че ако в момента си бях същото нежно дебеланче никоя нямаше да ме иска. Мразя ги, защото много жени са изневерявали на приятелите си с мен и ги виждам що за стока са. Обърнеш и малко внимание и си отварят краката, без да виждам никакво чувства на вина, че изневеряват.

Наранявам ги, ревали са ми, идвали се не малко пъти на крака да ми реват и да ми се обясняват и аз не изпитвам нищо в тия ситуации освен, гняв. Даже може би до известна степен ми харесва, че страдат по мен.

Усещам вече, че нещо не е наред в мен за да тая такава омраза, в същото време ми е неудобно да отида на терапевт.

Коментари

51-61 от 61

60.   "57. До №51. Уважаеми, в поста Ви, не разбрах защо "Звездичка"-та и аз, може да бъдем определени като зверове.

Десантчик, в постовете си съм описал с подробности защо и как можете да бъдете зверове. Сърди се на модераторките-феминистки, които си мислят, че ще ме ядосат, като вършат ненаказани престъпления и не ми пускат коментарите. Губещите сте вие, на мен ми е през оная работа!

61.   43, я пак си помисли, кой кого разчиства? Такива като теб, мислещи се за равни с мъжете отдавна ги разчистват в нормалните държави, но не е късно и при нас да започне такова разчистване, само че по "демократичен начин". Евтаназията е била хуманна и аз нямам нищо против да ви разчистват по този начин, щото другото го нарекли фемицид.

62.   Преди всичко за себе си трябва да посетиш терапевт. Омразата изяжда изпитващият я, дори и да е насочена към някого или към група от хора.

Black Sabbath

63.   Относно 62,
"Преди всичко за себе си трябва да посетиш терапевт... "
Я идете двамата заедно със сабат-ката.
Може да ви направи намаление на цената.

64.   Към всички мъже, които смятат, че могат да заплашват жена по този гнусен начин. Може да сте физически силно, но не забравяйте, че има методи, които събарят физически силните. Ще дам само един пример: Аква Тофана.

Та вие си крещете и бъдете шумни колкото си искате. Това не е белег на сила

65.   Авторе, разбирам те напълно.
В такъв свят живеем за жалост. Мен пък ми се подиграваха, че съм много слаба и в резултат на това ми се наложи да се тъпча, за да напълнея. Да, де, ама после трябва пък да отслабваш наново. Цялата работа е, че ние сме позволили да ВЯРВАМЕ на някакви пишльовци и дечурлига, наместо да си изградим здрава самооценка. Не съм съгласна, че нито една жена обаче няма да те хареса и какъвто си бил преди.
Колкото до омразата и гнева, според мен те са към конкретна личност или личности от миналото ти, но тъй като не си могъл да ги излееш там, на правилното място, сега ги разпростираш до всички останали. Няма как ОБАЧЕ те да са виновни и става така, че ги нараняваш заради онези от миналото ти. Според мен е хубаво да потърсиш психолог, ще си изясниш много неща и ще си доста по-стабилен в отношението към себе си и света като цяло. Аз и до днес се занимавам с темата за храненето, тренировки, напълняване.
Колкото до останалите коментари за секса и прочие - това е елементарното ниво на свързване с другите. Извинете ме, ама си е точно така. Макар че аз не виждам нищо лошо в това, стига и двете страни да го желаят, да им е хубаво и да са спокойни. Когато нараняваме другите, трябва да бъдем готови, че един ден ще наранят жестоко и нас! Така че и много прав да си мислиш за малко помощ отвън. Желая ти успех и измъкване от тия модели на поведение, защото това не си ТИ.

66.   До 20 Звучите ми като героя от "Червения дракон"... Не сте силен, слаб сте. Точно затова искате да изпитвате превъзходство над останалите, е, в случая жени... За жалост не разбирате живота в неговото многообразие, за любовта пък какво да говорим. За съжаление с подобно мислене едва ли ще бъдете щастлив.

До 21 Това, което пишете, е пълно с Вашите неотработени травми. Говорите не Вие, а травмата Ви от миналото. И сте в модел, който повтаряте, защото не можете да избягате, макар че много ясно осъзнавате, че този модел съвсем не е добър. Нима си мислите, че като имате студено като лед сърце можете да изпитате и някаква радост от живота, който е дар? Хвалите се със студеното си сърце, сякаш сте някакъв страхотен мъжкар за пример. Напротив, Вие си губите времето, наместо да е занимавате с нещо по-смислено. Сам сте се барикадирал, да не говорим, че цялото това зло, което причинявате на жените, ще Ви споходи със страшна сила и ще се чудите откъде Ви е дошло! Животното в мен Ви пожелава да си намерите майсторката, която да Ви докара до виене и цвилене по корем, но по-висшата ми половина Ви желае изцеление, мир, освобождение и бягство от оплитането, в което се намирате. Да разреваваш жени не е особено достойно, нито пък е за хвалба. Направо е за съжаление! Каква е целта на живота ми? Да разревавам жените... Сам си помислете какво точно вършите.

67.   63, ела и ти с нас, че консултациите да станат безплатни. Че като ти гледам другите коментари в темата... мани, мани.

Black Sabbath

68.   Авторе, ти още не си ли отишъл на психиатър? Давай, по-бързо и закривай темата, че тука много тъпотии се изписаха.

69.   Колкото и да чета и колкото да се опитвам да разбера, не успявам. Как може да има мъже, които да не харесват, даже не говоря за харесване, а директно за черна омраза към жените като цяла, а не някоя конкретна, която много е наранила неговите чувства, достойнство и его. Тази омраза я излъчват някои, които се смятат за мъже. Да ама някакъв израстък от двадесетина сантиметра не ги прави мъже. Мъжете като правило харесват, обичат, желаят, уважават жените. Всички сме родени от жени, а някои като мен са отгледани до определена възраст от своите баби и та са влияли в него първите капки на уважение и почитание към жените. Не отричам, че има курви, има жени, които използват своите природни дадености и слабоста на мъжете към тях, по долен начин, за да постигнат някакви лични облаги. Но също има мъже на високи позиции, които принуждават свои служителки -жени да спят с тях, за да имат кариерно израстване и да си запазят работата. Така не правят истинските мъже, тях ги харесват жените за техните личностни качества, а не заради дебелият портфейл. Много умни и волеви жени са си напълно достатъчни, а на тях им трябва не обвързващи връзки, ако са избрали този начин на живот. Лично аз без жени около мен се чувствам някак неразбран, емоционално самотен, по някакъм начин изпразнен от топлина и обич. Тук някои не харесват "Звездичка"-та и Black Sabbath, а те са горди момичета с лично достойнство и свои позиции, които защитават и отстояват. Е, това не се харесва на някои "мъже" и като нямат логични аргументи, минават на ниво персонални обиди. Досто жалко. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

72.   Въпросът е ти, що за стока си? Ако някой има гадже, го пращам при него, а не се предоставям за временно ползване.
Комплексите и психолозите не могат да ти ти оправят.
Татуиран комплексар.
Някакви си евтини курви му били пуснали някога си и човечецът вече се мисли за оборотен.
Не, че не харесва жените, те не го харесват. Ако жена срещне добър любовник в леглото, после се лепва за него и няма отърване. Жените и сега не харесват бившия шишко.

51-61 от 61