Как мъжете да започнат да ме харесват
Нямам силикон и корекции по тялото си. Средно висока съм, слаба, обичам здравословния начин на живот, тренирам. Борбена личност съм. Имам знания, не обичам лъжите и изневерите, но досега не съм имала сериозен приятел. Не знам защо се получава така, явно някъде в мен е проблемът. Какво да променя в себе си, за да променя това? Ще се радвам да видя вашите съвети. Благодаря Ви

Коментари

1.   Да търсиш извън границите на страната. Тук не очаквай да бъдеш оценена.
Тук се цени бебешкото говорене, глезенето, изневерите, пиянските изцепки, глупостта и фалшив въниен вид. Като на магистралка. Колкото повече километраж имаш, толкова повече се издигаш. Ако и изневеряваш-Любовта на живота си му.
Нищо не променяй. За никого. Няма да ти се каже Браво, нито нищо. Бъди себе си, и ако някой го оцени, добре.

2.   Здравей!

Като чета - от това което си описала, изглежда да си красива и привлекателна. Ама нещо в характера ти отблъсква мъжете сигурно.

Пишеш, че не си имала "сериозен приятел" - а каква е причината да се провалят краткотрайните ти връзки? Потърси причината там.

Като вариант виждам да си си поставила "много високи критерии за приятел" и да те режат, заради което да вадиш "генералният извод", че "мъжете не те харесват".

Много жени го имат тоя проблем. :)

Извинявай, но от това което си написала - не изглежда като да си "топа на топа", а успешните мъже също имаме "претенции" към жените.

А това, че си "борбена" може да е минус, ако искаш да си хванеш "топ приятел" (такъв тип мъже търси жени, които да са послушни и да не ни нервират).

Не знам - дай повече информация, понеже така не се разбира в какво може да се състои проблемът ти!

Във всички случаи - излизай повече, в различни компании и ще си намериш приятел!

Поздрави!

3.   Защо мислиш, че мъжете не те харесват?

4.   Пускай повечко, давай дупето и като се разчуе ще се редят на опашка. Това на шега.
За съжаление Ганьо не иска нормална жена. Бленува за силиконка, обаче не може да си я позволи. Накрая се хваща с някоя без корекции(разбирай недостойна )и си изкарва комплексите ганьовски на нея. Счупва и психиката, прави и 1, 2 деца и я бие и тормози. Изпива и изиграва парите. Търси си чужденец, от български мъж само бой, мизерия и комплексарщина ще видиш.

5.   "Нямам силикон и корекции по тялото си"

Ето къде е проблема.

6.   За българин трябва да се тунинговаш, да слушаш чалга и да въртиш кючеци, да говориш на "ма" и да мяташ мазни дюнери. Винаги да си готова за отпред и отзад за 3- 5 м триене с леко проникване (10-12 см) ако са успели да го вдигнат.
Ако и си гостоприемна да идва да му сготвиш и му умиеш задника- даже може за сериозна връзка да те върже.
Не знам, много имаш да работиш над себе си за тези така качествени бг алфа примати.

7.   Моето преположение като мъж е, че вероятно имаш прекалено високи изисквания към мъжете, които да те харесват и автоматично игнорираш тези, които не отговарят на тях. Виждал съм го това в много млади жени.
Дръга възможност е да имаш ледено излъчване - виждал съм такива жени, които са красиви, обаче като ги погледнеш и все едно си отворил хладилника. Това можеш лесно да го промениш със начин на обличане и държание.

8.   Убеден съм че не искаш да те харесват мъжете (който и да е), а точно определен тип мъже. Онези вървежните, които между другото са и с поне две-три други жени.
Ако искаше да те харесват МЪЖЕТЕ отдавна щеше да си имаш приятел.
Просто ние не се занимаваме с жени, чиито естетически потребности са много високи. Или поне не за сериозна връзка. Освен това надушваме жените, които са с нас, просто да не са с котката си и бягаме от такива.

9.   Истината е, че първо се гледа външността. И при жените, и при мъжете е така. Ти може да си много точна, но първо се забелязва красотата. А тя не е нещо, което чааак толкова зависи от теб, а само донякъде.

10.   Регистрирай се в някое приложение за запознанства и гледай колко мъже ще ти пишат.

11.   В лицето ти е проблема. В костната структура, демек ДНК-то ти. Каквото и да промениш, него не можеш.

12.   А несериозни имала ли си достатъчно много? Ако е така, най-вероятно подбираш по външност неподходящи мъже. Най-вероятно тип "играч" - затова и ефектът е такъв. Това, че тренираш нищо не значи - ако си хубава без никакви тренировки ще си хубава, ако си грозна може по цял ден да тренираш без смисъл (освен да впечатлиш някой подобен в залата).

13.   Първо се харесвай и обичай ти самата, после и другите ще те харесват.

14.   Бъди женствена - носи обувки с висок ток, обличай поли и рокли по-често, когато времето позволява. Гримирай се всеки път, когато излезеш навън. Използвай украшения - обеци, пръстени, гривни, медальони. Не много, но не и без хич.

Не говори с момчетата като "една от тях" - гледай как говорят другите момичета и ги копирай.

Бъди приятелски настроена - колкото повече приятели имаш - толкова по-голяма е вероятността да срещнеш някой, с когото ще се харесате. Ако имаш приятелки, на които мъжете налитат редовно - избягвай да излизаш често с тях. Гледай ти да си красивата в компанията, или да си сама.

15.   На колко години си не пишеш? Едно е на 20 без приятел, друго на 35. Искаш да те харесват мъжете? Кои мъже, те са различни. Всичките да те харесват е невъзможно, едва ли си Марго Роби или Меган Фокс. По-важно е да те хареса един и то този, когото харесваш и искаш ти.

16.   ОК, авторке, нека да поразсъждаваме малко:

Първо да започнем стова, което си написала за себе си - цитирам:
"слаба, обичам здравословния начин на живот, тренирам. Борбена личност съм. Имам знания... "

Ще се спрем на тези 4 неща, които са написани в цитата:

1. "слаба" - тук е много важно какво точно имаш предвид под слаба?
Защото едно е да си нормално слаба - просто недебела, но да имаш "нормални женствени извивки и гърди" - това привлича мъжете!
Друго е да си кльощава, да имаш малки гърди, да нямаш женствени извивки - да си като склера - това отблъсква мъжете!

2. "обичам здравословния начин на живот, тренирам" - това не е плюс. Дори в крайните си форми - изключително много отблъсква нормалните мъже! Освен това познавам жени, които тренират и са тип спортистки - много от тях са с мъжка конструкция на тялото: широки рамене, малък ханш и малки гърди - а това отблъсква повечето мъже!

Това е откъм физическата част.
Освен тези неща е възможно да нямаш приятно излъчване, чар, лъчезарност... които са много важни и привличат хората към теб!

ОК, да минем към духовните неща:

3. "Борбена личност съм" - това обикновено притеснява нормалните мъже! На мен лично(въпреки, че аз съм със силен характер), когато някоя жена ми каже това за себе си - веднага ми светва червената лампа!
Защото мъжът по принцип не иска жена, която да е "борбена личност" - понеже ще му се налага много да се "бори" с нея? Нормалният мъж цени и търси в една жена да е нежна, женствена, добра, кротка, смирена....

4. "Имам знания" - ако визираш не професионални, а богата обща култура - тук също на нормалните обикновени мъже това не им допада особено! Защото такава жена обикновено много говори, самоизтъква се, "всичко знае" и за всичко има "свое" мнение и въобще е много трудно да те слуша и да я убедиш в нещо!
Така, че това свежда възможните опции само до два вида мъже: по умни и по-интелифгентни от теб, които това няма да ги притеснява или пълни непукисти.

*************

Това е, което анализирах от твоето описание за себе си. Но такова описание винаги е субективно и не може да бъде съвсем точен критерий!

Не пишеш на колко години си, а това също е от значение! Защото едно е да си на 20, друго е да си на 30, трето на 40!

Ще ти напиша още някои важни неща:

Намали критериите за външния вид към мъжа, който търсиш! Достатъчно е да е нормален и леко симпатичен. Не търси красавци и "вървежни" мъже!

Търси човек, който да е добър, сериозен, отговорен, скромен, благочестив и който държи на думата си!

Дръж се смирено и скромно в общуването си с мъжете - не се самоизтъквай, не се прави на голяма работа, не дразни, не се заяждай...!

Повече се усмихвай, бъди ведра, добронамерена, позитивна - такава, че на човек да му бъде приятно да общува и да бъде около теб!

Търси човек със сходни на твоите интереси, възгледи, цели, приоритети. С който да гледате в една посока!

Търси такъв човек в подходящата за това среда.
Ще ти разкажа една история - един приятел, който се разочарова много от жена си(защото много пиеше) каза следното: така е - като се запознах с нея в бара! Ако се бях запознал с жена си в библиотеката - тя щеше да бъде съвсем друга...!

Оставям най-важното за накрая: Имай търпение!
В живота рядко нещата се случват от раз! Често се налага да чакаме с години, докато срещнем и намерим своя Човек!

Аз примерно повече от 10 години си търсих подходяща за мен жена по определени критерии(за втори брак)! И държах на най-важните от тези критерии, и не се отчайвах и не се отказах!

Всички ми казваха, абе човек, къде ще намериш такава жена - ти си на повече от 45 г., не си първи красавец и т. н. т.
Аз обаче съм вярващ човек(православен християнин) и твърдо се уповавах на Господа!

И Бог ми изпълни желанието: запознах се с подходяща жена, минахме през много трудности, защото не сме от един град, или от близки градове, но слава Богу - преодоляхме всичко, и вече от няколко години сме си създали едно добро и задружно семейство! Живеем в мир, разбирателство и любов!

Пожелавам ти и на теб същото!

17.   Не си причинявай отношения с българин. Ще стигнеш до антидепресанти. Ще ти се втълпява ежедневно колко си грозна, дебела, дърво, неженствена и прочие, докато той сваля други. Ще те захвърли като мръсно коте и ще се закачи за друга, за да и пие силите. Не са читави същества.
Няма значение външния им вид, пари, кола. Просто са изкривени душевно и са масово комплексирани пънове. Получават удоволствие като лъжат, подиграват се и избърсват пода с теб. Забършат кифла и това е Престижът за тях. Взаимно се надлъгват, надцакват и си живеят щастливо в садо-мазо връзка.
Човешки съвет- търси извън страната. Има много чуждестранни студенти.

18.   Няма такова нещо, като нормален мъж да не харесва умна, добра и нормална жена. Та той сърцето ще си даде за нея. Да не мислите, че на всички мъже са любими онези, които се явяват първа стъпка към киборгите. Визирам онези, които са нашпиковани със силикон. Все пак силикона е полу-органичен материал на базата на силиция. От своя страна силицият, участва във всички полупроводникови елементи, така, че тези същества са някаква междинна форма. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

20.   По-важно е да се харесаш ти самата и да не правиш компромиси, защото си била жена и трябвало вечно да отстъпваш, за да не се засегнел някой си. И да не слушаш да ти набиват в главата комплексираните какво трябвало жена да прави, че ау, ще останеш сама и тогава какво ще правиш, като жените не сме ставали за нищо сами. Напротив, като се успокоиш и си повярваш сама, ще видиш, че те трябва да те търсят, да са ти благодарни, че си ги избрала, ти си ценната, а не си вещ от магазина, която се избира, ползва и захвърля. И много повече ще те ценят.
За съжаление в България рядко се срещат по-адекватни мъже, които да оставят жената да диша спокойно и да не я натоварват с претенции, изисквания, заповеди, стереотипи и да я изтормозват максимално с мания за контрол. Тук царува двоен стандарт - хем да си вечно на разположение за всичко, хем да не ги занимаваш; хем да не си златотърсачка и да не харчиш за глупости, хем той се раздавал за семейството и жилището било само негово; хем да работиш наравно, хем вкъщи, нали си жена, всичко на теб чака; хем дете да родиш, че иначе за какво съществуваш, хем и сама да си го гледаш; хем да си женствена, хем ако може или сама да си го поемеш като разходи, или да не го "изнудваш" да плаща... Доста разочарования ще имаш и трябва от самото начало да се заявиш като личност, с която не могат да се държат как да е. И да внимаваш да не попаднеш на някой, с когото си не във връзка, а на временен абонамент - докато си "млада", слаба и красива, си му нужна, после - все едно не сте си никакви.

Ако си интелигентна жена с характер и планове за живота ще ти бъде наистина трудно.

21.   Да 17, много точно определение. Направо в 10.
Все недоволни, все чуждата жена най-добра. Тъпчат, мачкат, изискват а като ги погледнеш-работи за 1000 лева, живее при мама, кара 20 годишна кола, стиска се за едно кафе, неподдържан, шкембе, не може да си оперен гащите. Като излъже някоя и знае че му е над нивото започва с насаждане на комплекси, бой, тормоз. Накрая жената за психото. Изисква иначе, жилища, добре поддържана, да се съгласява на всичко, пари да носи, кола да кара. Много е важно да кара, да го разнася когато е пиян като свиня. Вечно се повтаря, за нищо не ставаш, кой ще те вземе, дебела си, грозна си, смотана си, тъпа си, има троха тук, не си изчистила, не знаеш как деца да гледаш. Общо взето докато не те съсипе няма спирачка.