Да съм честен ли с нея или майната му на всичко
Пише ви 29годишен, който се занимава с 22г
Мацката е топ, пишем, засичаме се здравей здрасти, звънях на два пъти но в чат е едно по- телефона си личи че е леко сдухана смисъл притеснена, не знае какво да каже, предложих и за кафе но без мнофо подготовка и тя не откликна... каза ще видим..

Както и да е.. опитвах да и правя комплименти и да съм джентълмен с нея, тя всякаш хем иска хем се стиска... ако нямаше интерес нямаше да пише.. виждам че на определени неща тя си има по детското в нея въпреки че е на 22, просто разликата си е разликка, отделно в различни среди сме аз общувам в среда с по възрастни по стойностни разговори, не че мога да се лигавя, но явно сиг изглеждам като много сериозен понякога.

Последно като и правя комплименти и като в закачам тя изпада в някакви моменти в които ми отговаря всякаш не схваща. За какво идва реч и ся и се чудя не ме разбира ли, на глупава ли се прави, от притеснението ли е всичко... и да бъда директен искам да и кажа в прав текст..

Всички намеци, всички закачки, бъзици, комплименти са именно заради това че има хубава усмивка и искам винаги да е усмихната и ако си мисли нещп друго да си го избие от главата защото аз съм честен и не съм лапе.
Ако и го кажа реално ще се разкрив напълно пред нея че едва ли не съм хлътнал ама кво лошо има в това, нали да с ме искренни.

Да и го казвам ли или тв го знае и няма смисъл.. или важно е да опитам, понякога не виждат очевиднотоо..

Коментари

1.   Човек, сериозно... не си добре! Кой пореден пост пишеш за нея! Преследваш я, бъзиците ти са абсурдни- само ти ги разбираш, вманиачил си се до ниво на шизофреник, а може би си.
Остави момичето на мира и търси помощ за маниите си преди да си наредил на други или себе си!

2.   Ами, тази е третата ти тема за свалките с тая мацка. Ако и на живо си толкова досаден, най-добре е да не се занимава с теб. Шегичките ти са тъпи и не е чудно, че не "схваща". Може и да сваща, но да се чуди какво да отговори на тези глупости. След като достатъчно си се правил на маймуна, явно не става заварката, независимо по каква причина. Не досаждай повече.
Премести си интереса някъде другаде и не бъди толкова настъпателен за в бъдеще.

3.   Брато, тая ако се яви на IQ тест ще ни изкара акъла. Много е лошо да живеш с прост човек който знае две думи на кръст, от личен опит ти го казвам. Хвящай следващата, тази няма да я бъде, щом сега не схваща представяш ли си след време какво ще е постояно да контактуваш с такъв човек

4.   Според мен се прави на глупава, защото не иска да те отреже грубо.

5.   Хората на 22 днес все едно 16 годишни от преди 20години. Не е до разликата, а до това че бавно порасват. В днешно време с жена под 28изобщо не си губи времето
Вкарал си се в някакво аниме

6.   Хаха мамин златен.
Определено се мислиш за много отворен а?
Реално ди балъка, чудещ се защо тя и как, тя не схващала, не разбирала, обаче от батко си да знаеш, тя знае всичко и разбира, ама ти не разбираш :)
Глупав на поразия.

7.   Пета или шеста тема за тая от Инстаграма, дето разхожда бебета и слагала сърчица в сторита. И то в рамките на месец. Пък кой знае от колко реално е работата.
Досега милиони пъти щеше да я поканиш на кафе. Ама милиони.
То бива нерешителни мъже, ама ти би бил на първо място по нерешителност в рамките на 50 години.

8.   Ами ти като се имаш за много зрял и сериозен защо се занимаваш с нея, а не с жена на около твоите години, която да ти оцени всичките намеци, закачки, бъзици, комплименти и пр. и да ти отговаря подобаващо? Или пред такива не вървиш? Затова се мъчиш да свалиш по-малко, неопитно, а може би и затворено и смотано в държанието и общуването момиче.

9.   Бъди искрен с нея, така каквото и да стане, ще си опитал.

10.   Тъпа кифла, по описанието ти.

11.   Очевидно мацката е тъпа и е по-добре да говориш директно с нея. Така ще си пропилееш шанса да си с нея, докато някой по-нахален не ти я отмъкне. Успех.

12.   Разкрий си чувствата, НЯМА смисъл да чакаш! Давай смело, но все пак тактично.

13.   Да, бъди искрен и кажи, че я харесваш.

14.   Виж, поканата за кафе, на мен лично винаги ми говори покана за секс по- нататък... За това аз лично не ходя на "кафета". Ти малко си се обсебил, защото е по- малка от теб и на мъжете са ви промити мислите отдавна да се обсебвате с тях. Не че ти си лош, не, вероятно си хубав мъж и с добра душа. Добре си се отнесъл и възпитано, за това заслужаваш да бъдеш ценен и харесван от жената до себе си.

Искаш несигурно и незряло "секси" момиче, или уверена и хубава жена, с която ще можеш да градиш нещо и ще отвърне на чувствата ти, защото искате едно и също нещо? Само ти решаваш...

Аз като бях на 22, тези на 29 ми се струваха много големи и пишех с тях, но не ми се искаше нищо сериозно, просто ви лъжат, че мъжът може всякога да си хване всякаква. Не е вярно въобще, освен ако в нея няма някаква травма и не е депресирана, тя ще си иска момче около нейните години. Всеки си знае "гьола"
Така поне е било винаги с мен, както и с приятелките ми. Аз съм малко по- голяма от нея, но и до ден днешен искам между мен и момчето ми да няма повече от 2-3 години разлика. Не искам момчето ми да е нито много по- малко, нито много по- голямо. Но това съм аз...

Нея не я познавам, но по- добре си търси наистина по - голяма и свястна жена, която е красива и да знае какво иска, до 25- 6 години, на жените като цяло още ни се живее. Това момиче може би още витае в облаците.

15.   Разликата в годините не е проблем! Това е нормална разлика!

Нормалната разлика в годините между мъжа и жената в едно семейство е мъжът да е по-голям с 5-10г.
Има милиони семейства с такава разлика и си живеят нормално!

Аз също съм по-голям от съпругата ми с 10г, но това не е никакъв проблем. Добро и задружно семейство сме - живеем в мир, разбирателство и любов!

Но щом на поканата ти за кафе е казала - ще видим! - това означава, че не те харесва за свой приятел и евентуален съпруг, и е безсмислено да се занимаваш повече с нея!

Аз на твое място - не бих се занимавал повече с нея!
За да не "затварям съвсем вратата", - щях дай кажа така: поканата ми за кафе все още е валидна, ако размислиш и решиш да я приемеш - обади ми се!

И повече няма да я търся и да й пиша!

16.   До Автора, Четейки изложението Ви, лексиката, която използвате, лумпенската терминология, неправилната пунктуация, правописа, останете си на ниво "базици", както мило се изразявате. Момичето не е за Вас, не му съсипвайте живота. Намерете си нещо по-лесно смилаемо

17.   До 16, тема в нета не определя колко съм умен благодаря

Загатнах и ако решиш нещо пиши ми и до там. Засякох я днес на два пъти само се усмихва и това е.

18.   до автора

Като прочетох последния ти коментар 17, ще ти кажа, че си постъпил правилно и разумно!

Не прави нищо друго!

Ако тя не ти се обади - забрави я!

Ако ти се обади - действай според обстоятелствата!

19.   Само се поздравяваме на живо и вчера и днес, но като е с 5 момичета в компания и все движение освен. Едно здравей и да ми маха с ръка нямаме друго действие..

Пре. 5 момичета да я дръпна настрани.. или да я бъзна нещо ще адски неловко..
Много е срамежлива... и това още повече ме спъва компанията и от приятелки..

20.   Познавам двойка, в която жената е 15г по-голяма и нямат никакъв проблем. Годините са само цифра. Но в твоя случай ти си просто един досадник, от когото тя се чуди как да се оттърве. Може би я е страх от теб и не знае как ще реагираш ако е по-остра. Затова се питва да е любезна. То масово мъжете днес сте луди за връзване. И ти с твоите тъпотии, които мислиш за смешни и рози по колата мязащ на психопат. Остави момичето вече не те иска.
ж25