Може ли съвет?
Каквото и да правя в присъствието на момиче се сдухвам.
Не знам какво да кажа и правя глупави изказвания.
Не претендирам, че съм някой голям умник, просто в присъствие на момиче се сдухвам.
Имал съм 2г сериозна връзка и само с това момиче съм спал, имаш съм някой друг флирт но до там.

Последно опитах с едно момиче, в определена ситуацив я засичам и просто реших сега е момента да я заговориш на живо(писали сме си 2 3 пъти) отидох до нея, здрвей какво правиш как си...

И край сдухах се, тя ме погледна и до там.. и не спира да ме гледа започнах да говоря от нищото и направо си вкарах такъв филм, че седя и не знам къде се намирам.

Не съм и вече малък на скоро завърших университет с добър успех, но това не е критерий, в реалноста съм сдухан и се самобичувам заради това, че просто няма кво да направя ако я харесвам по някъв начин и няма просто сдухвам се и блокирам.

С приятели или с познати момичета се отпускам но с друга съм си глътнал граматиката.
С момичето от сериозната връзка 2г, реално тя ме заговори първа, малко по малко всякаш ме предразположи да се отпусна и по чат и на първата ни среща след месец чатене, направо я целунах, но усещах как и тя го иска....
Първата целувка доведе до десетки след нея още на първата среща.. мечтаната ми първа среща беше с нея, въпреки, че се разделихме няма да я забравя.

Коментари

1.   Започни да общуваш повече с жени, дори и съвсем приятелски, и постепенно, с течение на времето ще се научиш да се поотпускаш и да разговяряш с жена без притеснение!

Това е начинът!

Изпитал съм го практически! Работи!

Но трябва време. При мен минаха 2-3 години, докато се поочупя, но оттам насетне - повече не съм имал проблеми и притеснения при разговори с жени! Успях и да се оженя и имам добро семейство!

Така, че не се притеснявай, а действай!

Успех!

2.   Оставяш страха, намираш си по близка приятелка от обкръжението и започваш да си говориш с нея. После пренасяш опита и към жените които харесваш

3.   Да кажем, че съм. Опитал като номер 2.

Прехапвам си устните и напоследък с момичета които работят в залата се правя на 6 без 10, но не ми се получава... смисъл старая се да ги заговарям да ги бъзикам, да говоря интересни неща да ги разсмивам точно с тая цел да съл по отпуснат с компания на момичета.

Точно да кажем леко напредна... чувствам че съм по окей... и хоп ако видя или се сетя за някоя друга където съм харесвал... или я засека и се сдухам.. край глътвам си езика.

В други аспекти не съм такъв, дори съм доста борбен, но ето всякаш като застане пред мен човека за когото си мисля за който искам нещо повече.. край блокаж..

Имах едно рязко включване при едно момиче така преди време и още съм стъписан от простотията която сторих..

Мн ама мн я харесвах... писах и. Тя откликна.. после малко по малко затихнаха нещата... исках на живо да я спра да я заговоря. И все чаках подгодящия момент.. и накеая се насрах... видях я спряла с колата минавам да се уверя че е тя... тя е.. 10метра спирам... казвам си не бе отиваш при нея и спираш колата и я заговоряш.

Спирам свалям прозореца, тя също го свали. И хоп сдухах се, буквално не можех да кажа нищо аа толкова общи теми имахме в чата.. толкова мн неща исках да и кажа.. ама се аз нищо..

4.   Авторе, ти не четеш ли коментарите?

Виж какво ти е написано в коментар номер 1:

"Започни да общуваш повече с жени... "
"Но трябва време. При мен минаха 2-3 години, докато се поочупя... "

Тоест - и при теб ще стане, но след време! Не може да се получи изведнъж и от днеска за утре!