Ще спра и ще се откажа
Въпроса ми е към момичета:

Вижте нали търсите добър, мил, грижовен, човек който да се грижи за вас, да ви обича, да ви дразни, да ви разсмива, да ви пази, да е винаги до вас... добре кажете ми къде да ви открия...

Наистина къде, пиша на тази пиша на онази никой не откликва, оставям на късмета или някой да ме потърси... ужас никой не се сеща дори да пише...
Аз съм гореописаното + добре изглеждащ, страхотна работа, чувство за хумор и накрая сам си ходя като идиот.

Какво ли не пробвах, да имам проблем срамежлив съм, но винаги опитвам, заговорям и какво до никъде не стигам..

Самонаранявам се вече от угризения, че всъщност съм точно това, което трябва да е един мъж към една жена и накрая съм сам, направо съм се отчаял и мисля изобщо да си изтрия и соц мрежи и каквото и да е и просто да се свия в себе си.

Дайте съвет момичета търсещи любовта, търсещи сериозната връзка как да постъпя...

Коментари

1.   Разпилян си, затова. Какво е това задяване на всяка?
По какви жени залиташ? С 5 пластта грим, кухавелки, бръмчалки?

2.   Имаш грешна самопреценка със сигурност. За да не те желаят, или заглеждат, значи си има причина. Нещо много хленчещ ми се виждаш.
Иначе и за другото нещо не си схванал. Да жените търсчт улегнал, стабилен, да си ги гледа някой, но... един ден, може да се окаже че въпреки това какво си направил, човека насреща не те обича, а само се възползва, все по-често в наши дни.

3.   Е, в социалните мрежи няма да намериш жена.
Зависи на колко години си, но обикновено това става в училище, университет, школи, общи компании.
Хващал съм си гадже - случайна мацка, която харесах на улицата и която никога не бях виждал преди, но такива неща стават рядко.
А какво точно искат жените е сложна тема - на приказки е едно, реално е друго.

4.   В соц. мрежи е почти невъзможно да стане. Имай предвид, че сте много, които пишете и много от тези много са психо...
Вече рядко момиче може да рискува да споменава някого така. Пък и из нета всеки се представя както си иска.
Търси навън и на живо. Къде ходиш? Кино, театър, благотворителни каузи т. н оглеждам се по такива места.
Отвори тук няколко теми и сам виж колко ненормалници има, които също се смятат за "мъже"...

5.   Спри да им пишеш по гореописаното, запознавай се с повече жени на живо!

6.   Има един прекрасен цитат на Артур Шопенхауер, който винаги си го припомням, когато съм психически в тежко състояние.
" Защото на този свят няма кой знае какво за постигане- в него царуват нищета и болка, а скуката дебне от всички ъгълчета онези, които са избегнали тази участ. В него господства порочността и думата има глупостта. Съдбата е жестока, а хората жалки. В един така устроен свят човекът със собствена тежест е като светла и топла стая на Коледа сред преспите и студа на декемврийската нощ. "

7.   Хората сте забавни... Социализацията и общуването не опират въобще до социалните мрежи. Дори напротив - за мен истинските такива са извън тях. Изтрих си акаунтите в социалните мрежи много отдавна и знаеш ли какво стана? Намерих любовта на живота си, омъжих се, имам дете, имам мечтаната работа, хобитата ми са особено високо ценени, нов кръг от приятели си имам... И нищо от това го няма в социалните мрежи, нито пък парадирам с него. Изтривай си регистрациите и търси жена на живо някъде. Това е моят съвет. Даже те съветвам да не търсиш, а просто да си излизаш с хора по интереси и някъде там може да срещнеш подходяща дама.

8.   Свестен човек си, не се отчайвай. И това с притеснението в един миг ще изчезне. И аз не зная, къде са тези жени.

9.   Жените лъжат постоянно и е трудно за нас мъжете дори понякога да проумеем колко много лъжат всъщност. Една от лъжите е, че искат свестен тип. Всеизвестно е обаче, че спят и излизат с възможно най-долните, агресивни (в лошия смисъл) насилници и създават поколение след поколение престъпници и наркомани. В момента особено в България ако не си такъв ти го казвам директно - нямаш никакъв шанс. Дори да си привлекателен и да имаш стабилни доходи пак няма да продължи нищо след първа среща примерно защото не е почуствала "тръпката" която само някой полу примат може да ѝ даде. Но виж, ако трябва да сме честни, не губиш кой знае какво - хората като цяло, но в частност жените са изключителни скучни и ограничени същества и отвъд секса и физическия допир друго не си прави и труда да търсиш. Съжалявам ако търсеше друг отговор, но положението е такова. Вложи всички усилия да станеш нагъл селяндур който лъже, че има милиони и бизнеси и може да те огрее някоя Ганьовица.

10.   До н. 9-Да бе, а пък вие, , мъжете", хич не лъжете, така ли? !

11.   Ами и аз съм го закъсал, но съм убеден че причината е другаде - просто не се срещам със свободни жени. Всеки ден виждам едни и същи хора, всички са обвързани. И нямам среда в която да попадна на необвързани жени. И така си стоя сам.
Обмислям танците, има достатъчно клубове из града, но изобщо не ми идва от вътре да танцувам. Не ме влече просто. Ако отида, ще е насила.
И така. Не знам какво да ти кажа. Не си сам в самотата си. Но изхода е да намериш социален кръг, където да можеш да общуваш с подходящи за теб жени. В училище и университета е лесно - избор голям. Ама после си зависи само от нас самите. Дали са меркантилни жените не знам. Доста от тях са. Но връзките на моите познати показват че има и доста свестни. За съжаление почти всички от тях са заедно още от училище/университета. Така че нямам пример за стабилна връзка създадена след това...
Ами...

12.   Защо изобщо се занимаваш да пишеш на такава тема в този сайт? Българите са боклуци хора- само ше си излеят злобата върху теб, твърдейки, че ти си причината да си сам. Аз ти казвам, причината не е в теб, всичко на този свят е един късмет - любов, работа, пари, семейство. Или имаш късмета да ги притежаваш и да са точните, или не! Пожелавам ти късмет, отпусни се, каквото ще да става...

13.   Запознавай се в реалния живот.

14.   Жените в България са меркантилни, манипулативни и мързеливи. Търси си жена извън нашата държава. Тук ще бъдеш източен финсово и ще бъдеш заменен като носна кърпичка с друг тъпкач с дебел портфейл.

15.   Авторе - имай търпение!

Такива неща в живота - много рядко стават от раз! Трябва време!

Аз повече от 10 години си търсих подходяща жена за своя съпруга, имах и определени критерии, а бях и вече над 40г.

Но слава Богу - накрая я намерих и вече от няколко години имаме добро, задружно и сплотено семейство, и живеем в мир, разбирателство и любов!

16.   Авторе живей си живота, и квото стане. Уреди си живота, купи си едно жилище, купи си една яка кола. Смени нещо по стила си, я дрехи, я прическа, почни да тренираш, ходи по - наперено. Бъди по-уверен, гледай да отстраниш срама. Бъди по интересен, пускай тънки шегички, карай ги да се смеят, иззмисли си някакви лафчета които да пускаш при дадени ситуации. Тоест трябва да си оригинален, а не като масовката "Здравей, много добре изглеждаш". Икакво ще получиш от това - или "да, знам" или "ооо Благодаря" и разговора приключва.

17.   От автора
Благодаря за хубавите пожелание.

Вярвям по принцип че ще дойде, но всеки изминал ден в който съм сам всякаш губя частица от себе си малко по малко.

Сменил съм и стила и кола имам дори и то за не малка сума 50хил, жилище имам къща, за апаратмент си мечтая, но да има с кого да го споделя, да тичам да инвеститам и да взимам нещо в което ще стоя сам и самотен хептен ще ме депресира.

Аз си падам малко по честен по читав човек.
Родолюбец съм, не съм голям умник но пък знам доста неща
Излизам забавлявам се, но не пия.. рядко най много 1 2 питиеета.
Не пуша, не правя глупости.
Забавлявам се с приятели когато мога, голямо удоволствие ми носи шофирането, просто като се кача в колата, независимо скъпа, евтина се чувствам се отпуснат...

18.   от 16. Авторе аз съм женен с 2 деца, ако бях с този акъл преди 10 години нямаше да искам жена до себе си! За мен това е товар и нерви. Децата са единственото нещо което ме държат в семейството.

Пак не мога да проумея как имаш толкова материални облаги и някоя не те е надушила?

19.   Значи много мъже са като теб и се оплакват, че не могат да си намерят гадже. Пишеш, че жените търсели мил, добър и т. н. Ами младите жени не са като жените от едно време, когато обществото ги е задължавало да се омъжат и да родят поне 2 деца. Говоря за времето когато е имало данък ерген и на жените на 22 са им казвали, че са стари моми вече. В днешно време много от младите момичета изобщо нямат намерение да се обвързват, никой не ги задължава да се омъжват, да раждат деца и т. н. Повечето момичета предпочитат да се образоват, да поработят, да попътуват, да направят кариера, да се забавляват, пред това да се обвържат с някой, който ще е мил и добър докато не им се насити и започне да си показва токсичността, което неминуемо се случва рано или късно. Ако не си изключително добре изглеждащ, супер проспериращ, атрактивен, умен и привличащ жените като мухи на мед, изобщо не се надявам някоя да те потърси. Това, че ще се откажеш си е само в твой минус и на никой няма да му пука. Много мъже на запад са си решили този проблем като си намират жени в чатовете с чужденки от бедни страни. Има и свестни момичета там, не са само шафрантии. Пробвай с азиатки, арабки от бедните страни или черни. Успех.

20.   Само да отбележа, може и да не е вярно но много хора имат грешна самооценка за себе си. Аз лично имам двама приятели които са мъж мечта като характер, като държание и всичко. Но не изглеждат добре. Въпреки че в техните си очи са много хубави и те така се чудят защо не ги искат. За жалост не може да си не добре изглеждащ и да задяваш само някакви супер моделки. Нали не знам как изглеждаш но просто много хора имат грешно виждаме за себе си. За жалост ако си добре изглеждащ, ако ще да си супер боклук жените сами ще те търсят.