Да правя ли нещо?
Разделих се с бившата преди около 3 месеца. Тя тръгна около 1-2 седмици веднага с друг и дори постваше снимки с него във фейсбук, докато още не бяхме и приключили комуникация. Сигурен съм, че или се е занимавала с него още по време на връзката ни (към края на връзката ни вероятно), или просто е тръгнала с първия, когото е намерила. Тя е на 38, хвана си 45 годишен. Тогава не я конфронтирах за това, но се чудя дали трябваше да я конфронтирам за това? За мен постъпката и беше тъпа.

Коментари

1.   Абсолютно не!
Според мен опитайте да се дистанцирате от това възможно най-много, знаем, че да разберете за другия по този начин е доста болезнено, поне за някои хора, но по никакъв начин не и показвайте, че това ви влияе.
Аз смятам, че за жените е абсолютно нормално да приключат една връзка, когато вече са се хванали за другият клон, разбира се, среща се и при мъжете.
Аз наскоро се разделих с бившата ми след 6 години, по взаимно съгласие, и смятах, че си е намерила друг, защото имах някакви съмнения, но не съм я конфронтирал, защото просто няма смисъл да се измъчвате, независимост дали има или няма нов до себе си.
А и в крайна сметка, ако търсите мъст или отговори на въпроси, в момента в който не и се получи с новия мъж, ще ви потърси. :)

2.   В нейния живот има право да прави каквото поиска, нямаш право да и държиш сметка, подвикваш, да и досаждаш най-вече.

Глупаво си постъпил ти, без никакво достойнство. Разбира се че е прескочила от теб на него, вероятно е водила известно време паралелни отношения. Тази жена не я чака нищо добро, както и с такава жена не те чака нишо добро.

3.   Постъпила е като мъж. ;) От клонче на клонче. Не е готино, но не и болка за умиране, щр го преживееш.

4.   От автора, благодаря за съветите. Аз съм на подобно мнение също. Просто 2 седмици след като се разделихме, аз я потърсих да обсъдим дали има шанс да си оправим отношенията, а тя вече си беше хванала друг.

До 1. Да, ако е много отчаяна, предполагам, че би ме потърсила за нещо. Не съм съгласен само, че това е нормално нещо. Поне при мои приятели и познати, при тяхна раздяла, е минавало време докато единият от тях си хване някой друг.

5.   Тя е знаела какво прави, опит за провокация толкова бързо да публикува снимки с друг. Даже е добре, че не си я конфронтирал, защото тя това е целяла и да се изкара много желана от две страни и все едно ти я гониш. Нищо чудно тогава и да показва кореспонденциите си с теб на новия: "ето колко съм желана, той търчи след мен", не си струва. Спри всякакъв контакт.

6.   Не. Вие не сте заедно, може да прави каквото си иска. Дали е изневеряла или не, не те вълнува вече. Не сте заедно. Никаква комуникация, фейсбуци и така.

7.   В никакъв случай.
Това да си хване друг и да пусне снимки (може и само да е направила така да изглежда, пък да не са заедно) има една единствена цел и тя е да те накара да страдаш заради нея. Т. е. интрига, целяща да ти срине самочуствието и да се направиш на червей пред нея. Кофти жените си падат по такива "развръзки". Не си заслужва да опитваш да си оправяте отношенията. Не и с такъв човек. Винаги ще си във филма с нея, винаги ще има драма, ревност, интриги. 5минути спокойствие няма да имаш.
Игнорирай я и си карай живота. Това е най-голямото наказание което можеш да й направиш. Жените мразят игнора и липсата на внимание. Особено красивите.
Ясно че е мега секси, но не сте един за друг. Не се занимавай. Забрави я.

8.   Разделени ли сте, може да си прави каквото иска. Вместо да мрънкаш, намери си и ти друга.