Той ме захвърли, и то за нула време...
Здравейте на всички съфорумници. Аз съм жена на 22 години. В случая не търся съвети, просто искам да си излея душата и да кажете вашето мнение по въпроса. Наскоро се бях запознала с един човек, бяхме започнали да си пишем, да се шегуваме и да се смеем, беше много хубаво, но всичко беше за много кратко. Както всичко беше наред, изведнъж той започна да се държи доста студено, накрая спря да ми пише, само ми прочиташе съобщенията и дотам. На всичкото отгоре накрая ме и блокира. Видяхме се само един път, беше дошъл до работата ми преди няколко дни, запознахме се и на живо. Очаквах да се видим отново, но уви това няма да се случи, защото той просто би отбой и това беше, незнайно защо. Просто както си се шегувахме и изведнъж всичко това се случи. Опасявам се, че просто е било ей така от скука, и накрая му е омръзнало и това е. Аз го харесах изключително много, не ми беше никак безразличев. Доста ми е кафти, не е справедливо, да, отначало е гадно и боли, но все в един момент ще мине. Трудно е, защото е бил значим за мен, което е нормално, но знам, че с времето минава, понякога бавно, друг път по-бързо. Благодаря предварително за вашите мнения! Хубав и усмихнат ден!

Коментари

1.   Другаде му е провървяло. Това е нарцисист, те захвърлят от раз. Смешното е, че често не е окончателно, може да се сети за теб, когато другаде не върви.
Тъжното е, че е нямал куража, мъжкото поведение да ти каже нещо, ами отрязал от раз. Много хора нямат умствения, емоционалния капацитет да се държат нормално и да носят отговорност за действията си. Не е заради външния ти вид, държание, просто някои хора имат емоционалността на камъни и смятат за нормално да постъпват така.
Блокирай го и ти.

2.   Явно това, което вижда в твоя профил не отговаря на истината.

3.   Ако си сигурна, че не си го обидила с нещо, значи просто си е намерил някоя друга, с която да си пише. Може и да е останал разочарован от срещата ви на живо - примерно да е очаквал едно, а да е видял друго.
Кой-знае какво му е в главата. Ако е някой на 20 - може и просто да се прави на недостъпен и незаинтересован, за да види дали ще търчиш след него - има глупаци, които си мислят, че така могат да постигнат нещо.

4.   доста хора сме минали през това, аз включително, и то наскоро. Кофти е но какво да се прави. Понякога отсрещния човек губи желание (не е задължително проблема да е в теб), друг път изобщо не го имал и заблуждава че е много сериозен само да губи времето на двамата (както в моя случай)

5.   Странно, не е искал и да те ебе, ами директно е отпрашил. Да не си дебела и грозна и да се е уплашил от теб, като те е видял на живо, и затова да е избягал?

6.   Авторке,
Нищо не е станало. Не сте имали никаква връзка, не сте спали. За какво захвърляне може да става дума? Побъбрили сте си малко.
Абсолютно нормално си е. Предполагам и ти си правила същото с някои мъже.

7.   Просто е.. Не те е харесал визуално.

8.   Не те е харесал на живо. Това е.

9.   Срещнала си задник. Научи се да четеш намеренията на хората и да ги анализираш малко по-добре. Знам, че не искаш съвети, прочетох в темата, но този ще ти е полезен. И друго ще ти кажа - недей да се вглъбяваш в отношенията с мъжете предварително преди да са започнали.
Реално вие не сте имали връзка - защо се впрягаш и как така след една среща по време на работа вече е значим за теб? Няма такова нещо.
Вие дори не се познавате. Занапред първо опознай човека отсреща и тогава мисли за любов и за значимост. Прибързано се случват нещата с емоциите ти и трябва да забавяш темпото в такива ситуации.
Успех ти желая и не го мисли този - просто един задник.

10.   Не те е харесал. Жените трябва да свикнете, че и вас ще ви режат. Няма само вие да режете. Свикнала си да НЕ отговаряш, и сега си Уауууууу мен ме зарязаха. Ми то не е имало нищо между вас бе. Говорите мъжете какви били, а ти сега каква си?

11.   Понеже съм мъж и доста флиртувал през годините...

Първо: Съчувствам ти, въпреки че се страхувам и аз съм го причинвал на жени и момичета.

Второ: Разговорите, смеха, писането отнемат време. Всеки има очаквания как да инвестира времето си. Ако развитието на комуникацията не се доближава до очакванията се стига до игнориране. Ако очакванията са за среща -> връзка -> редовен секс, а получава весели картинки, се случва изгориране.

Трето: И на мен са ми го причинявали... Неприятно е, боли, но минава.

12.   Ами случва се, хората губят интерес. Не всички отношения, започнали с привличане се развиват във връзка. Понякога срещаш човек, мислиш, че ти харесва, идеализираш го за кратко и после осъзнаваш, че не го харесваш и край на отношенията. Вероятно това се е случило. Не мисли за него, само загуба на време ще е.
Който ти каже, че никога не го е преживял това, някой да прояви интерес към него и после да се дръпне, ще те излъже.

13.   Поредният мъжки боклук...

14.   Не те е харесал. Няма за какво да се косиш.

15.   Как може да ти е значим човек, когото реално не познаваш??? Това така нареченото поколение Z сте тотално сбъркани с това постоянно взиране в екраните. Ако отдаваш такова значение на подобни глупости как ще реагираш когато наистина се случи нещо лошо? Нека позная - ще смучеш балони, ще друсаш антидепресанти, или нещо по-тежко? Извинявам се, че съм по-хард но наистина съм потресена като вися 20 годишни хора, които тепърва ще се сблъскват с трудности да изпадат в подобни състояния за всяка дреболия.
ж, 27

16.   Не те е харесала живо. И няма как човек, когото не си виждала, да е значим за теб. Значима в съзнанието ти е представата за него.

17.   По писането ми доставяш впечатление, че си едно много добро, възпитано и мило момиче. И аз имах като теб такава случка, която много ме заболя.
Моят съвет е да го оставиш това момче. Дори да дойде да ти се извини недей отново да го приемаш в живота си, защото отново ще го направи това и още повече ще бъдеш наранена и огорчена.
В днешно време да си намериш половинката си е трудно.
Бъди предпазлива и се пази. Забелязваш ли нещо нередно слагай край.
Това, което ти го пиша е с опит и за твое добро.

19.   Не му е харесало какво е видел на живо. Или на живо не отговараш на както си се представила в снимките (лице, тегло, цици, дупе) или той си е изградил погрешна представа сам. А, или си била с халка :)

Така протичат 75% от онлайна запознаствата, просто не може да замениш присъствието наживо. Поуката е че до пръва среща не се увличай и не я отлагай много да не губиш време.

20.   Явно не те харесва, да не ти тука, такива като него много, търси качествени хора, има такива.

21.   Опасявам се, че си публикувала снимки, които се разминават с реалността.

22.   Ами човека си писал с теб или не те е харесал на живо или си харесал друга или не знам. Ама след като не сте имали нищо няма защо да се тормозиш. Има хора с дългосрочни връзки дето ги зарязват ейтака от нищото. Не се тормози карай си напред и толкова.

23.   Ами добре. Изля си мъката. Писали сте си, смели сте се, нищо сериозно. Видял те е, не те е харесал, дръпнал се. Съвсем нормално.
По-зле щеше да е, ако се беше преструвал на влюбен и беше те прекарал.

24.   Недей да го приемаш толкова надълбоко или като нещо лично. Просто не те е харесал достатъчно и това е. Не може да се каже, че те е захвърлил. Не сте имали любовна връзка, нищо не ти е обещавал. Човек като се запознае, първо гледа дали другия му допада, дали му харесва достатъчно, дали събужда чувства у него... Съвсем нормално е хората да си пишат известно време и после да охладнеят взаимоотношенията до пълно изчезване. Затова не е хубаво да се хранят особени надежди преди да сте се видели на живо. Просто го приеми като нещо нормално и не се вживявай.

25.   До номер 5 - определено нито съм дебела, нито грозна, а съм по средата, и според повечето хора съм едно хубаво момиче
Номер 16 - в историята съм споменала, че се бяхме видяли един път, макар и един, пак сме се видяли!
Номер 21 - чак да се разминават с реалността не е така, почти същата съм си

Това, че се е отдръпнал може да не е имало изобщо връзка с външния ми вид, нито с нещо друго, а просто самия човек да си е такъв - несериозен. Мъжка му работа, жените ще ме разберат!

От авторката

26.   Мило момиче, разбирам те напълно. Когато си по-чувствителен човек, така преживяваш нещата. Аз също съм имала подобни случки, в момента съм на 25. Знам, че си задаваш много въпроси и се чудиш защо така е постъпил, но понякога просто е за твое добро да не знаеш и няма отговори на някои въпроси. Причините могат да бъдат много. В никакъв случай обаче не трябва да се обвиняваш и да си мислиш, че заради теб се е отдръпнал. Дори и така да е обаче, всеки има свободен избор. Не можем да виним хората, че постъпват некоректно с нас. Дай си време, фокусирай се върху нещата, които те радват и ще видиш как ще го забравиш. Помни, че този, който трябва да остане в живота ти, ще остане въпреки всичко, докато този, който не трябва, ще си отиде отново въпреки всичко, което правиш, за да го задържиш. Приеми, че това е животът и гледай напред. Нормално е да се чувстваш наранена, при положение, че си го харесвала, но няма винаги да се чувстваш така. В един момент ще отмине. Успех! :)

27.   Благодаря много на тези, които проявиха разбиране. Още повече искам да благодаря от сърце на номер 26 за милите думи, които изключително много ме утешиха, стоплиха и ми помогнаха!

28.   Иска да го преследваш. Иска да е жена. Иска ти да се чудиш какво е станало, пък да звъниш, да търсиш, да психясваш. Иска да го сваляш като жена. Иска да му се доказваш.
Не се поддавай на такива смешни номера. Плюй си в пазвата и така. Който те иска, остава.

29.   Не се разстройвай. Понякога просто не се получава.

Има и недоразумения с различните очаквания, има и хора, които не си пасват на живо, има и лоши периоди от живота, когато предпочиташ да си сам. Може и за добро да е, че нищо не се е случило. Може и да е усетил, че не е добър за теб, няма какво да ти предложи и да се е отдръпнал заради това. А може и да е повърхностен мъж, до когото задължително трябва да върви манекенка, че да му завиждат хората.

Твоят човек няма да те подмине.

30.   Алфа мъжкар. Красавец. Колко грозни момчета отряза ти самата?

31.   Абе вие жените май въобще не сте свикнали да ви режат... Измисляте си всякакви щуротии, че бил се правил на недостъпен и не знам си какво. Ние мъжете не можем да си позволим да се правим на недостъпни ако харесваме някоя жена за да не я изтървем тъй като това става доста лесно за съжаление. За това в случая на авторката чисто и просто не те е харесал и не му се занимава. Преглъщаш и това е, няма нищо толкова сложно.