Как да го заговоря
Здравейте, аз съм момиче на 19 години студентка съм първи курс и в общежитието засичам едно хубаво и симпатично момче. Първо го засякох края на ноември в стола и от там не отлепих поглед от него след известно време го видях в университета. Започнах да го засичам и в общежитието тъй като сме в един блок. Виждам го всеки ден и се гледаме случвало ми се е да ми се усмихва, но аз искам да го заговоря, но не знам как. Вече съм на 19 и искам сериозна връзка просто се влюбих от пръв поглед в него. Високо, момче е с кестенява коса и сини очи. Поне искам да му разбере инстаграма да му гледам снимките. Просто искам да го заговоря, но не знам как страх ме е. Може ли съвет ще съм ви адски благодарна на всички.

Коментари

1.   Здравейте.

Само едно нещо ще ви кажа сега. След 20-30 години, ще съжалявате за нещата, които ме сте опитали. За грешките, които сте допуснали даже няма да си спомняте.
Скачайте смело и безотговорно! Дори с нещо безобидно като: отвързани са ви връзките на обувките. Действие се иска, мъжете харесваме такива жени

2.   Трябва да те заговори той. Щом не го е направил, значи не иска.
Мъжът трябва да преследва, а не жената. Искаш да му помпаш егото, да си лесна ли?

3.   Поздравявай го всеки път...

4.   Аха, сините очи ти гарантират сериозна връзка. Сините очи са пигмент и не правят един мъж стойностен. Много ме момичета се занимавате с тъпаци, само защото облеклото, средата, професията или нещо друго ви допада. Гледат се други важни неща. Той може и да е читав, но не и заради очите.

5.   От какво точно те е страх? Какво може да се случи, така че да стане по-зле от сегашното положение?
Иди до него, усмихни се и кажи здравей готин. Ако той не е сериозно обвързан или гей, със сигурност ще се заприказвате.

6.   Впервай поглед в него и не откъсвай очи, може и без да говориш. Ако е нормален и има интерес към теб ще се усети и ще поеме той инициативата.
Ако е по-свенлив, го заговори ти. Питай го къде се намира еди какво си или дали може да ти помогне с нещо. Може леко да го докоснеш или нещо подобно.

7.   Едно “Добро утро” не е страшно :)
Пробвай това. Сутрин, като се разминеш с някоя баба, ѝ кажи усмихнато “Добро утро”
В почти 100% от случаите на отсрещния му става хубаво.
Така си тренирай. И после просто започни да го поздравяваш.