Сипах виагра в питието на колежка
На 32 съм и доскоро бях девствен. В последната година-две се захванах с личностно развитие. Четох сума ти статии и форумни постове относно свалки и как да задобрееш с жените. Започнах работа на ново място и се опитах малко да си подобря имиджа но просто бях твърде стеснителен за да приложа на живо наученото, а в Тиндър и пр. все удрях на камък докато не се отказах.
На работа се ориентирах към една разведена колежка с 10г. по-възрастна и като цяло с по-непривлекателна външност. Пробвах най-безобидните и нискорискови пик-ъп закачки, колкото да изградя положителна емоция но само с тях не виждам как можеха да се получат нещата.
Затова реших да си помогна с химия. Имах късмет че направиха фирменото парти в ресторанта на хотел извън града. По принцип бяхме разпределени по 2/3 в стая, но разбира се платих отделна, на друг етаж, още като пристигнах.
Излишно е да казвам, че седнах до нея. Бях се подготвил със смляно на прах хапче, което в удобен момент ѝ сипах в питието. За тази които не знаят принципа на действие е изключително прост - вдига ти кръвното и повишава общата възбуда на организма, съответно и сексуална. Т. е. независимо че по листовка е предвидено само за мъже по непонятни причини, действа по същия начин и на жените. Притеснявах се да не припадне, но за щастие всичко мина по релси, към края я въздържах да не прекалява с алкохола.
Естествено вкарах и стабилна игра, за да насоча интереса към себе си. Не след дълго започна да се кикоти и да ме глади по бедрото. Излязохме навън защото и стана много горещо и там за пръв път се награбихме.
След това само чакахме момента да се изнижем. Направихме го по отделно и я посрещнах в стаята ми. Оттам нататък ако разкажа в подробности ще ме цензурират. Опъвах я цяла нощ, даже пуснахме порно и имитирахме сцените.
На сутринта беше дроб-сърма, пита ме дали съм и сложил нещо в напитката, но не съжаляваше, напротив беше очевидно доволна.

Коментари

1.   Що си измисляш бе пич? Та ти си още девствен, а и така като те чета още дълго ще бъдеш с този статус.

3.   Измислена история.

5.   Ако темата не е фалшива - ПОЗРДАВЛЕНИЯ! Голямо събитие, голямо постижение. Даже не осъзнаваш колко е жалко, ами се хвалиш. Трябва да дрогираш някоя, за да правиш секс. Да не говорим, че може да те съди за изнасилване и да го закъсаш яко. Със сигурност някой те е видял да сипваш в чашата й виаграта. Вероятно има и камери в заведението. Ако имам подобни съмнения за някой бунак бих направила всичко да разбера истината и да го осъдя. Ще намеря адвокат хиена, които ще ти вземе и мърлявите гащи.
ж, 24

7.   Момче, ти си за затвора! Отиди и потърси помощ преди да стане твърде късно. Осъзнай, че имаш проблем и потърси помощ преди да си преебеш живота

8.   Брат като мъж ти го казвам, за мен ти си отрепка.
Каква е целта да ни споделиш това, освен че си страшно малък човек а си и супер комплексар.
Вземи се развий малко, на 32 години с това мислене, нищо добро не те чака.
Тренирай, чети книги, попътувай малко.
Бъди по широко скроен.

9.   Поредната измислена история. Виагра не е афродизиак.
А ако историята е истинска и авторът е сипал нещо в чужда напитка без позволението на другия човек, то това е подсъдно и авторът е ненормалник.

10.   Ти си глупак. Виаграта действа само на мъже, точно както пише. Ако си направил да прочетеш механизма, ще разбереш защо.

11.   Не се безпокой. Със сигурност девствеността ти продължава до ден днешен, а колежката си я награбил само във фантазиите си.

12.   Хепи енд, но границата е била тънка до това да ти излезе кофти име и да те уволнят и да си останеш девственик или да станеш изнасилвач. Гледай да не си толкова cringe, ако си подобриш визията и може би бъдеш по искрен и директен ще се случват по-лесно нещата.

13.   Еми... Според мен със сигурност подобно нещо е щяло да се случи на други фирмени партита. И се случва. Въпроса е, че не е много коректно, но пък и тя ако не се е оплакала, значи няма проблем. Интересно как не са те видяли...

14.   Така може да убиеш някого. Не знаеш какви сърдечни проблеми има.

15.   Прочетох споделеното от теб, но не мисля че си се развил в правилна посока.

Нещо в теб не е нормално. Затова и не можеш по естествен начин да привлечеш жена и да бъдете интимни.

16.   Авторе, това е подсъдно. Само това казвам. Замисли ли се, че вероятно ще има последици за теб?

17.   Спри порното

20.   Автора съм. Ами освен да благодаря за милите думи, какво друго... Виждам че в този форум се изявяват много готини и позитивни хора. Сигурно сте много по-успешни от мен, пожелавам ви да я карате все така.
Поздрави и цвлувки... за майка ви :)

21.   Жалък си. Какъв мухльо трябва да си, за да дрогирал жена и това, да ти е единственият шанс да ти пусне. Първо какъв им е проблема на всички с тая девственост, спокойно все някога няма да бъдеш. Тази история, ала порно филм, сам ли я измисли или я гледа някъде. Ако пък случайно е истина, надявам се никога да не се срещнем. Винаги имай уважение към жените. Те не са ти парчета месо за секс. Ако промениш мисленето и нагласата си, ще ти се получат нещата.
М 25

23.   Май бъркаш реалният свят с мокрите си сънища...

24.   Хахахахха, голямо въображение. Определено показва отклонения. Нас не ни мисли. На нормалните хора не им се налага да дрогират нищо неподозиращ човек, за да спят с него.

Объркал си раздела - Измислени истории е за теб.

25.   Виаграта работи само при хора с еректилна дисфунция ("не им става") или при мъже със затихваща еректилна фунция ("става им, но бавно и не се задържа"). Не действа при жени, не действа дълго време.
Освен това Авторе, Виаграта не се разтваря във вода, даже и да я бъркаш с лъжичка. Ти това ли направи? Лъжеш.

26.   Фалшива тема на 30 и кусур годишен девственик, мечтаещ за секс като в порното. Че и сърдит на хората че не му вярват на измишльотините. Така като те гледам, авторе, ще си останеш само с мечтите. И не се грижи за нас. Независимо от честотата на секса не сме изпаднали като теб да си фантазираме подобни нелепи истории.
ж, 25

28.   20, да, вярно е, че тук са комплексари, но в конкретния случай какво очакваше? Да ти ръкопляскат, че си дрогирал човек без неговото знание?

30.   Жените над 45 би изчукала всеки 32 годишен, който и предложи. Не е от виаграта.
Във фирмата където работя, скоро дойде един младеж стажант - на 23 е - още е студент.
Една колежка, която е на 47 го омая и редовно излизат за по едно бързо в обедната почивка. Мислят си, че никой не знае, официално се държат все едно не се познават, но всчки в офиса знаем какво става и ни е много забавно.
Не знам дали това, което си написал е фантазия или не - по-скоро не, но ако толкова много си закъсал - със сигурност можеш да се уредиш с някоя доста по-възрастна от теб, просто трябва да си намериш правилната курветина, която мъжа и не я поглежда вече.